Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
24. jún 2010

@strasska ja som ten koment pisala k tomu milovniu xixi. reku to by som uz davno rodila xixi....

agika1982
24. jún 2010

no tak ked mi zajtra povie zas to iste, tak idem na pitie caju, na umyvanie , na milovanie stokrat za noc a proste na vsetko xixi

dugyna
24. jún 2010

@zrzulka hej v nedelu ma poobede pustili a na buduci tyzden ma caka cisarsky..no ak sa nerozpadneme skor..

alllexa
24. jún 2010

@zuzik1983 - no ako pozeram, sme na tom rovnako - termin 1. jul a nic sa nedeje... Ja mam v pondelok poradnu, ale zase to vidim tak, ze mi povie, ze som zavreta a uvidime sa o tyzden... Lebo oficialny termin mam 5. jula... A to ma este v pohode mozu nechat dalsi tyzden prenasat...

strasska
24. jún 2010

@agika1982 😀 😀 😀 😀 😀

adelaine
24. jún 2010

@mirka285 mirus, ty mas perfektneho dokiho, aky klasik 😀
s tym sa ti bude vyborne rodit!

mirka285
24. jún 2010

opustim vas na chvilu idem k nasim,mama dnes naburala tak idem mrknut ako moc si rozbila auto,nastastie sa nikomu nic nestalo,a futbal pozerat nebudem,lebo chcem ist rodit predsa len tu nedelu tak sa nechcem zbytocne rozculit 🤐

adelaine
24. jún 2010

@zrzulka ved so mnou je to ako na hojdacke,
v noci bolesti ako svinucha, cez den sa to da uplne v pohode prezit,
citim to tak len raz za hodinu...skusa to moju vydrz a trpezlivost 😠
ale podla nalezu vcera v poradni mi doki povedal, ze to tyzden nevydrzi...
tak cakam na maleho ako na Godota 😀 😀

zuzik1983
24. jún 2010

@alllexa no zda sa,ze sme na tom podobne.neviem,u seba by som ani nepovedala,ze sa nic nedeje.citi sa tak nejak zvlastne.ked ja asi ani nerozoznam kontrakcie od poslickov mam taky pocit.

adelaine
24. jún 2010

baby, co chcete rodit, podte kukat futbal 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzik1983
24. jún 2010

@adelaine aj by som chcela,ale kedze ma futbal vobec nezaujma,tak by mi to asi nepomohlo 🙂

alllexa
24. jún 2010

@adelaine - hej, pozeram🙂 ale ja uz sa nerozculujem, ja len dufam, ze to nebude trapas, ze by sme prehrali 5:0.

alllexa
24. jún 2010

@zuzik1983 - ja ani neviem, ako taki poslickovia alebo kontrakcie vyzeraju, tak mi je to divne, ze este nic necitim... I ked zase som rada, ze nemam take stavy ako adelaine alebo katty, ze by som sa ani v noci nevyspala...

adelaine
24. jún 2010

@alllexa ja som uz tiez skeptik voci nasim futbalovym vysledkom 😒
ale neda mi to, musim to pozerat..

adelaine
24. jún 2010

allexa, zuzik,
veru budte radi, ze to nepoznate, u vas, ked nastupia nejake bolesti,
bu to kontrakcie a pojdete rovna ciara do nemocnice...
ja praveze nebudem vediet, co je co....

nechcem to zakriknut, teraz mi je nejako dobre 🙂
uvidim na ako dlho

zuzik1983
24. jún 2010

no v noci sa zatial este vyspim.casto mi tvrdne brusko a mam take bolesti ako pri menzese.a 2 krat som mala taky pocit,ako keby mi odtiekla plodova voda po trosicke v noci,ale to som si ista neni.aj ked sa mi nezda,ze by to bolo nieco ine 🙂 to budu asi len ti poslickovia,ze?

alllexa
24. jún 2010

@adelaine - no ale celkom slusne hraju... skoda, ze Hamsik nepremenil...

adelaine
24. jún 2010

@alllexa urcite hraju o nieco lepsie ako tie dva razy minule....

yoda_
24. jún 2010

Cavte baby, dlhsie som tu nebola, ake maju julovky zatial skore?

alllexa
24. jún 2010

Goooooooooool!🙂

adelaine
24. jún 2010

supis, dali sme gol

tinka349
24. jún 2010

@agika1982 no chlap asi vie, aki su chlapi 😖 uvidime ako bude, mna tiez nebavi taky zivot . . . zatial sa drzim a planujem v tom aj vydrzat . . . nie zas ustupit po 3 dnoch . . . a uz mi pisal, ze ako sa mam, ci nieco nepotrebujem a co mam nove . . . a ja som ho ignorovala 🙂 no mlada som, mam sa este co ucit . . .

tinka349
24. jún 2010

@lela1809 uz som prisla na to, kde j emoja chyba . . . to ze som mlada . .. a hadam sa uz konecne poucim .. ine by to bolo , keby som mala 33 rokov . . . a co to prezite . . . ale tak som mlada a pochaba 😖 do porodu chcem urcite vydrzat a nebavit sa s nim, hoc je to aj jeho dieta . . . az uvidim nejaku zmenu tak potom s nim zacnem komunikovat, ale reci uz na mna neplatia . . .

booklover
24. jún 2010

tak vidim za uz sa tu viacere chystate do nemocnice aj s vecami. aj mne dnes v nemocnici povedali ze o tyzden si mam pre istotu zobrat veci, lebo ak budem mat stale tak menej plodovej vody ako mam dnes, tak uz tam ostanem. no som zvedava. a vraj na milion percent cakame dievku 🙂

pepppe
24. jún 2010

@booklover ahojky,,vidim ze pises o plodovej vode,,,mne vcera tiez vyslo ze mam menej napisali mi do knizky nieco ako alfi 9cm,som sa na to pytala sestricky a vraj je to este v norme,,,,

adelaine
24. jún 2010

@tinka349
tinuska, ved prave do, ze si mlada a krasna je tvojou devizou,
tiez som si citala, ake mas trampoty s tym chlapom, nebudem sa
opakovat, lebo vsetko tu uz povedane bolo....ide len o to,
aby si si verila a aby si nazbierala odvahu kopnut ho do riti...
nebat sa zmeny, lebo s nim to bude coraz horsie, je to chronicky
klamar a kurevnik...bude ti to robit stale, je to ako sinusoida,
raz je hnusny, raz ako med...a ty nepotrebujes takycto zivot ako
na hojdacke...
mas za sebou svoju rodinu, budes mat pri sebe svoju malu lasku,
najdes si muza, ktory si za zasluzi, neboj...treba verit.

a cim budes dlhsie otalat, tym to bude horsie....
hadam sa s nim nechces trapit do 40-tky?

zuzik1983
24. jún 2010

baby a nespytali ste sa,ci je to v poriadku menej plodovej vody,ze co to moze sposobit?

alllexa
24. jún 2010

Pise Oacka - vraj mala sa pekne prisava, ale blbe je, ze zatial pre nu nema mlieko:(
Ale poslala peknu foto Kristinky:

adelaine
24. jún 2010

@alllexa jeeejo, ta je krasna, aka bucka 🙂

booklover
24. jún 2010

@zuzik1983
@pepppe pytala som sa v prvom rade, co s tym. a dr povedal, ze ja s tym nemozem nic urobit. ze to treba len pozorovat a podla pozorovania sa dalej rozhodovat. urcite keby to bolo nejake extremne, tak ma neposielaju domov. muzik mi vravel, ze pred 50timi rokmi ziadna nevedela kolko ma plodovej vody a tak sa nemam trapit len zato, ze ja to viem. stres tej malej asi neprida, takze to beriem tak, ze cosi vaznejsie by isto riesili hned.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre