Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
24. jún 2010

@kafoditka jéééééééééééééééééééééééééééj riadny chlapisko, peknučký a zlatučký a mamina statočáááááááááááá 😉

adelaine
24. jún 2010

...inak neozvala sa maxi a petra ☹ bohvie ako dopadli....dufam,
ze sa nic nedeje 😖

mojalili
24. jún 2010

@kafko - GRATULUJEM, MALY JE UZASNY......@monline A @kafko - ako ste dali dole tolko kil???? mna slak ide trafit, nejde to a nejde.... ☹ ☹ ☹

@deniska, dnes ma tie ruky priserne bolia a trnu, necitim si ich vobec... ☹ neviem, dokedy to takto vydrzim, buduci tyzden musim ist na vysetrenia ☹

robika
24. jún 2010

@mojalili a nemozes to mat zacviknute niekde v chrbtici? ja som raz mala s chrbticou problem , nejake nervy som mala pricviknute a vtedy som si jednu ruku necitila vobec, musela som s tym ist k lekarovi, lenze preslo to az po injekcii a to neviem ci by si teraz mohla...

mojalili
24. jún 2010

@robika Uz som bola na vysetreni, odporucil mi masaze, tak som chodila, a chrbat je uz v poriadku, toto su vsetky priznaky syndromu karpalneho tunelu, tak sa vola ta choroba...Deniska ju dobre pozna...mala ju tiez... 😒

susane01
24. jún 2010

@robika dakujem ,no aj ja som sa bala ale nebolo totake zle a najlepsie bolo ze som videla Matka hned ako ho vybrali. Je len na tebe ci sa das uspat alebo nie. Ja som nemala moc na vyber lebo som mala trochu nadchu a nechceli ma uspat. Ale v plnej narkoze som mala prveho syna tak ze som presla oboma stavmi.

robika
24. jún 2010

@mojalili citala som, ked ste si o tom pisali, to mi je luto, ze mas taketo starosti, dufam ze Ti to rychlo prejde, aj ked pri babatku je to dost narocne chodit po vysetreniach, ale Ty si osobka, ktora je dost aktivna a urcite to zvladnes...

robika
24. jún 2010

@susane01 a podla Teba, ktore bolo lepsie, mne lekar povedal, ze pre neho je lepsie, ked by som bola uplne pod narkozou, ale ze to je nazor jeho ako lekara, ktory bude robit zakrok...

petzi
24. jún 2010

@kafoditka Ahoj Kafko, no gratulka velka, si silna a statocna,zvladla si to na jednotku... 😵
Malinky je kraaasny,,juuj,, prajem vela zdravicka a siiil 😉

petzi
24. jún 2010

@katarina7777
ja som len zvedava,ako to ten tvoj zvladol? Rozdychal prehru?? 😀

petrap001
24. jún 2010

@kafoditka krasnucky je maly 😉 vitaj spat 🙂
aj ja som konecne doma,lekar ma konecne pozrel zo spodu waaaaaw prvykrat pocas tehu,spravili mi aj ctg aj sono.vsetko je ok,chvalabohu,takze to bola hlienova zatka.som aj otvorena sice neviem na kolko,ale som 😀 takze teraz budeme len cakat na den D 😀
spravila som si brynzove halusky a idem prasknut.no a idem siprecitat,co ste popisali za tento dlhyyy den 🙂

petrap001
24. jún 2010

a inac tlak v nemocke som uz mala ok,ako keby sa nic nedialo a maly je otoceny ako ma byt,tak ja neviem co ta nasa odbornicka na vsetky vek.kategorie zasa posplietala.ale velmi sa asi netrafila.aspon ze ku nej pojdem az po porode s malym,inac,uz len do nemocky

silvia.vesela
24. jún 2010

ahojte kocky,

gratulujem k babatkam!!!!!
Kafoditka, malicky je krasny, taky spokojnucky! 🙂
wow, mirka tak ty to uz budes mat v nedelu za sebou, to je uzasne!!!!! Ja uz by som to tiez mala rada za sebou! 🙂 uz aj zajtra! 🙂
Inac futbal som kukala aj ja, myslela som, že porodim! 😀
ozaj, neviete ako dopadla maxi dnes??

katarina7777
24. jún 2010

@petzi rozdychal to... teraz isiel hrat s kamaratmi futbal a obliekol si hokejovy dres Satana so slovenskym znakom na hrudi 😀 uvidim aky mi pride domov dokopany 😒

petzi
24. jún 2010

@katarina7777
a ci vobec pride 😀 😀 ma ten odvahu 😎

petzi
24. jún 2010

@petrap001
no tak teda, konecne sme sa dockali , som rada, ze si ok a ze si mala konecne okolo seba ako takych odbornikov. 😉 tak aspon vies, na com si a nemusis sa obavat, uz len,ako ty hovoris, vakat na den D.
Som rada, ze ti to dobre dopadlo.
A o maxi nevieme este nic,no snad je vsetko ok, ale pre istotu by sme mali zbierat info... 🙂

maxara
24. jún 2010

Ahojte bambulky,
tak som doma.. hned mam lepsiu naladu. Valent je super, vtipalek a uplny pohodak. Pekne sme si pokecali a vlastne o vsetkom moznom.. Zo spodu ma nepozeral, vraj ked ma pozeral dr pred vcerom, tak by to bolo kacirstvo 😀 zbytocne ma mordovat. Urobil mi sono, mala je hlavickou dole, to je podstatne, vody mam akurat, prietoky ukazkove a prvy krat mi "odhadol" vahu a ze 3100-3400g 😲 😲 😲 a to je tri tyzdne do prveho terminu, mozno az mesiac.. ved ona bude mat sto kil 😲 v termine.. kto ju porodi? 😒 no ked zbadal moj prekvapeno zdeseny vyraz, tak povedal, ze ale nebojte sa, to je len taky hruby odhad, to moze byt +/- 400g , no a na to plus mi vyskocili oci, tak hned povedal, ze pokoj, to ustriehneme.. no a hned zmenil temu, takze pohodka.. potom mi zmeral ten tlak, mala som 139/85, meral ortutovym a potom povedal, ze kedze moj ma tak vysikoval a ten tlak je trosku vyssi a kedze beriem aj tie lieky, tak ma vezme na pozorovanie do nemocnice. Mam prist v nedelu do poradne, vraj kedy sa mi bude chciet, aby som si nepokazila celodenny program (je tam az do pondelka rana), urobi mi monitor a naplanujeme to pozorovanie, bud hned alebo az niekedy po 5.7. .. No a ze potom sa uvidi, ci cisarak alebo normal, ze takto mi to nemoze presne povedat.
Takze som rada, svitlo mi na lepsie casy, prestavam sa setrit, nech sa mala trosku posunie nizsie a asi si kupim cajik z malinovych listov, nech sa mi to tak pripravi, ze si ten cisarak rozmyslia 🙂 Ked mi samozrejme tlak udrzia na uzde. Takze to cele hodnotim ako pozitivne a opat sa mi potvrdilo stare zname, ze ziadna kasa sa neje taka horuca ako sa navari..
Ale tasku si nechavam v chodbe nachystanu 😉 Keby cokolvek, mam mu volat aj o polnoci a ked ma posle do prdele, tak znovu a znovu 🙂 vraj sa mu to uz parkrat stalo 😀 😀 😀 zlaty..

@kafoditka kafko, maly je kraaasny, ale tusim cely tato, ci?

@adelaine no ten zub ma este stale boli, ja viem ze este asi aj bude, ale chvala bohu to neboli ako ked boli zub, ale skor ako modrina na sakra debilnom mieste 🙂 takze prezijem.. a vies co ma napadlo, ked som ta citala? ze ci by si si ten caj predsa len nemala davat.. mozno ta nacal a teraz sa trapis, lebo to nepokracuje tak ako s tym cajom, hm?

@mirka285 ty si riadne tych nasich futbalistov odpisala 😀 😀 a jak super to dopadlo.. aj Valent tym zil, furt mu chodili smsky, ze kto aky gol dal a tak.. hned som vedela vysledok 😀 .. a kukam, ze bude mat tvoje bambulo zlatu rit 😀 , to je supis.. a teraz mi vlastne doklaplo, ze ty budes rodit a ja budem kusok od teba na monitore 😀

Baby, vsetkym dakujem, ze ste na mna mysleli a drzali mi palce.. 😵 😵 som uz spoko..

maxara
24. jún 2010

@petrap001 😵 tak aj ty to uz mas za par 😵 no som zvedava a dufam, ze to bude mat hladky priebeh a dobre to dopadne 😵

inak prave som sa natlacila ceresnami, jednou jahodou a jednou malinou, hruskou a MELONOM.. mnaaam, toto bola vecera 🙂

strasska
24. jún 2010

@maxara jeeeeeeeeeeej dobre spravicky, tak som rada, ze si spokojna 😉

adelaine
24. jún 2010

@maxara to su teda super spravy 😉 😉

ja som nad tym cajom tiez rozmyslala,
potom si poviem, ved je to len caj,
....ale bojim sa si ho dat 😒

maxara
24. jún 2010

@strasska 😀 😀 😀 uz bolo na case, ze? uz som to tu spamovala negativami 🙂

silvia.vesela
24. jún 2010

@maxara
ahoj maxi, to je super, velmi sa tesim s tebou, ze to dobre dopadlo!!!! 🙂 🙂

silvia.vesela
24. jún 2010

@adelaine
ja by som si dala tiez povedat s tym cajikom...ale tiez sa potom zlaknem.... 🙂

maxara
24. jún 2010

@adelaine tak vyskusaj, maximalne sa ti rozbehne porod 😉

maxara
24. jún 2010

@silvia.vesela 🙂 akoze sice ten cisarak nevylucil, ale povedal, ze urcite takto jednoznacne sa to povedat neda 😒 🙂

mirka285
24. jún 2010

maxi takze v nedelu ta cakam,nasi doktorkovia tym padom spolu sluzia,tak mozes prist za mnou cvicne predychat niake kontrakcie 😀

maxara
24. jún 2010

inak ja s tym cajom asi, teda urcite zacnem az neskor, najskor asi toho 7.7. aj ked mala bude asi velka.. 🙂

tinka349
24. jún 2010

@maxara ja mam chut na ceresne uz asi mesiaaaaaaac 😵 asi si ich budem musiet ist kupit . . . u suseda na strome su asi tri dokopy 😖

adelaine
24. jún 2010

@maxara
ved ja viem, len sa uz desim tych bolesti, uz nechcem 😢
taketo neproduktivne bolesti ma oberaju riadne o naladu a o energiu...
kebyze viem, ze uz su to kontrakcie, idem rodit...tak v pohode,
ale uz tretiu noc nespim, fakt max,. 1 hodinu...tak neviem ☹

maxara
24. jún 2010

@mirka285 😀 😀 😀 a o kolkej sa teda chystas? o tej desiatej? no ja asi tak poobede niekedy, mozno o tretej, tak ti brnknem.. ked neberies, chapem, nemas cas 😉 😀 oki?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre