Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

booklover
25. jún 2010

@janka_michal krce ma bezne budia od polovice tehotenstva, ani ja som to predtym nepoznala. myslim, ze to brusko Ta nemusi znepokojovat, ked je maminka v klude, tak aj babo bude 🙂 pichanie vselikde, tlaky na "podvozok" a podobne veci asi ma väcsina z nas. ak sa naozaj neobjavuje nejake krvacanie alebo pravidelne kontrakcie, tak je to myslim ok.

maxara
25. jún 2010

@janka_michal s tym bruskom nestresuj, to klesa v pohode aj 5 tyzdnov pred terminom, niekomu.. niekomu az na poslednu chvilku. Do toho 30teho uplne v pohode.. ak ta samozrejme nahodou nechytia kontrakcie.. 🙂

@lela1809 no ja musim o tretej byt uz hladna a odchadzat z domu po mm do roboty, lebo po nej ideme na taku chatu. Tak to asi dnes nestihame, ze? ☹ nevadi... dame v pondelok 😉

alllexa
25. jún 2010

@luminkasp - ja mam oficialny termin az 5.7., takze asi preto maju este cas...

luminkasp
25. jún 2010

@allexa kedy mas najblizsiu poradnu?

maxara
25. jún 2010

@alllexa 😵 no vidis, tak vsetko je asi OK. Ked si bola na UTZ, tak ten prebiehal potichu? alebo si pocula niekedy na ultrazvuku aj nejake take ako srdiecko?

janka_michal
25. jún 2010

jaj dakujem vam zienky..ste ma upokojili..ja uz fakt neviem co je normalne a co nie..lebo aj brusko mi trvdlo a doktorka,ze to mi cvici maternica ze to je ok.tak som to viac nespominala a potom raz ma brali do nemocnice, lebo som mala kontrakcie (ale nebolestive) kazde 2-3 minuty a silne..vraj take ako uz rodiace zeny.tak preto som si uz nicim nie ista...ale som pokojnejsia teraz..uz sa neviete isto dockat svojich rastolesti pravda???

maxara
25. jún 2010

@janka_michal a tie krce v lytku, to je fakt bezne, bud na to zabera magnezium a ked ho beries a mavas ich aj tak, tak si pridaj aj vapnik.
No ja sa uz neviem dockat, ale stale sa tak podvedomo branim rodeniu, este je skoro. 😵

lela1809
25. jún 2010

@maxara jaj to ma mrzi... v pondelok by som mala mat jedno stretko... len neviem este cas... tak ale potom by sme mohli.... mam tam aj poradnu...

booklover
25. jún 2010

@janka_michal chapem Ta, dost to vyplasi, ked ho vezmu do nemocnice. mna tym iba strasili, ale vzdy dom ukecala 🙂 tak asi to nebolo u mna az take zle 🙂 najskor ma chceli dat lezat kvoli tomu, ze som v sebe neudrzala nic - ani cistu vodu (do 4teho mesiaca), ale nakoniec mi dali cipky a bolo to lepsie. potom zas v 35 tt ma informovali, ze sa babo asi uz vypyta, ale zatial pekne byva u maminy 🙂 takze hlavne pokoj si treba naordinovat a tesit sa z babätka, kym je potichucky v brusku 🙂

maxara
25. jún 2010

@lela1809 no v pondelok, ci utorok.. to je jedno.. ved sa dohodneme.. ja program zatial nemam, takze mozem zatial hocikedy

lela1809
25. jún 2010

@maxara no tak sa tesim 🙂 aspon nebudem muset varit 🙂

alllexa
25. jún 2010

@maxara - to srdiecko mi pocuvaju takym specialnym pristrojom, mimo ultrazvuku...

alllexa
25. jún 2010

@luminkasp - v pondelok... ale stale si myslim, ze to bude zase o tom istom, kedze ten termin porodu je az ten dalsi tyzden, nie nasledujuci...

lenkaaninka
25. jún 2010

čaute baby včera na prietokoch hrúza doktor robí od pol 4 poobede baby sestrička od pol 3 naobjednávala bolo nás tam 30 kusov no katastrofa doktor priešiel o 4 a 10 sekund som bola dnu.

všetko ok
poloha hlavičky - dva (to neviem čo znamená)
velkosť malého sedí (ale kolko neviem)
a placenta zadná stena (to neviem tiež čo znamená)

potom sme išli do teska nakúpiť a svokor stále vyvolával jak k...t každých 5 minút že kedy prídeme ach...

idem vás prečítať kto čo ako??

luminkasp
25. jún 2010

prave mi prisla sprava od maji:

a mam doma o chlapa viacej;), aj ked filip je este len take chlapciatko 3300g a 51cm. Je krasny a zdravy;)

luminkasp
25. jún 2010

@alllexa, ale doplera ti robia, nie?

sunnygirl
25. jún 2010

@petrap001 fúha, aj ja si myslí, že rodíš, budeme na teba myslieť 😉
@alllexa nie nepichajú, ono to totižto nepichá každý Dr. Aj u nás bolo povedané (v nemocnici), že ak je nejakývážny operačný zákrok na chyrurgii, tak tehotnej neprídu pichnúť 😨

alllexa
25. jún 2010

@luminkasp - ano, na kazdej poradni pocuvame srdiecko

lela1809
25. jún 2010

@lenkaaninka no paradny den.... je to strasne s tou poradnou.. hlavne ze tam cakas ako blbec a potom si tam par sekund a ani ti nic nevysvetlia....

sunnygirl
25. jún 2010

@maxara ja som tiež včera rumázgala na footbale a najlepšie bolo na tom to, že vtedy, keď sa ten jeden talian rozplakal 😅 a potom som plakala od radosti, že sme vyhrali a to musím povedať, že cez celé tehu som nemala hormonálne výkyvy, no ale v poslednom čase sa často mračíííím 😠 😠 😠

luminkasp
25. jún 2010

@alllexa, aj z doplera sa da zistit, ci je dieta v tiesni, ci ma dost kyslika a zivin z placenty, takze preto nemerali plodovu 😉

sunnygirl
25. jún 2010

@booklover mne už bruško kleslo a dávno, ale to mi hovoria všetci naokolo mamina, mm, svokra), asi v 33 tt

lutsine
25. jún 2010

@sunnygirl mne tiez uz pada dole....

pepppe
25. jún 2010

@booklover noo hej cez sono,,,lebo mne sa zda,ze mi odteka,lebo doteraz bolo plodovky dost a zrazu menej,,vsak uvidim co mi povedia v stredu,,,,

lutsine
25. jún 2010

@pepppe ja som tiez mala v pondelok menej plodovky,ale vraj stale je to v norme.

lenkaaninka
25. jún 2010

😵 @maxara maxi si mi dala chrobáka do hlavy ja som si hlienovú ani pri prvých detoch nevšimla lebo som sa otvárala od 7meho mesiaca a ani som nevedela že čosik také existuje a včera mi povedal henten manták že volne pre prst som otvorená žemôžem aj do týždna porodiť ťažko povedať a tiež nič zo mna nevyšlo...asi mi to pôjde uchálmi 😉

petra šup šup do porodky rodiť 😵

@lela1809 už to beriem ako že to je normálne nemám na to nervy už niečo riešiť...

sunnygirl
25. jún 2010

@maxara ja teleráno nemôžem vystáť a markízu celkovo, a hlavne keď je tam tá lenka soosová , ju nemusím vobec. Ja radšej sledujem STV-čku a teším sa na Dámsky magazín, škoda, že cez prázdniny nebudú dávať, no ale radšej nech nedávajú ani reprízy, lebo markíza a joj-ka stále ale stále niečo reprízuje 😠

nebbia
25. jún 2010

Aj ja mam brusko dole,mne tak zvlastne rastie uz od zaciatku 😨 Dufam,ze sa mate o.k.Mne sa prave podarilo zamastit stenu v obyvacke.Ach do piiiiiip......Ani na malu to nemozem zvalit,lebo to je dost vysoko 😀

sunnygirl
25. jún 2010

@luminkasp jééééééééééj pozdravujem a Gratulujem 🙂

maxara
25. jún 2010

@alllexa mne srdiecko pocuval moj dr takym zvonom na upchate umyvadlo 😀 alebo aspon tak to vyzeralo, len mensie.. Inak s tym bruskom klesnutym.. ja ked som si myslela, ze je prcek nizsie, tak vsetci mi hovorili, ze joooj to je este vysoko.. takze to asi lepsie vidia ostatni.. inak vcera som si obliekla saty, co som si kupila, tie tehu, velmi pekne v nich to brusko vyzeralo, ale vcera som ich mala po dlhsej dobe a skoro som odpadla, aka som smiesna, ved ja mam taky balvan..

@sunnygirl ja som ho nepozerala, len taky zostrih a to mi stacilo 😒 jasne ze sa tesim, ale tak ja sa takto dojmem z kazdeho uspechu. Aj pri Nasti Kuzminovej..

@luminkasp a rodila normalne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre