Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
26. jún 2010

tinka349, ved ty 18 dni pred porodom vyzeras uplne uzasne a za chvilu budes vyzerat ako pred 3 rokmi, ved na sebe nemas skoro nic 😉

tinka349
26. jún 2010

@luminkasp fiiiiha.....no mna dnes cely den chytaju nervy, tak mozno ma z toho chytia aj v noci kontrakcie 😖

tinka349
26. jún 2010

@luminkasp noooo tak pribrala som len 12,4 kilam ale boky sa mi taaaak rozsirili ze pochybujem ze sa mi stiahnu naspat 🙄

luminkasp
26. jún 2010

@mojalili, nadherni ste 😉

luminkasp
26. jún 2010

tinka349, neboj sa, to sa len ty tak vidis, nebud taka kriticka 😉

tinka349
26. jún 2010

@luminkasp akurat som pozerala tvoje foto , ved ty si ako prutik stihla, super postavicka a to uz jedno babo mas 🙂

luminkasp
26. jún 2010

@tinka349, ved preto ti vravim, ze sa vratis do normalu, skusenost 😉

luminkasp
26. jún 2010

maxi uz co chvila pride 😉 😵

tinka349
26. jún 2010

@luminkasp no tak oki potom 😎 ze aj plavky na seba budem moct obliect o rok dva 😀 😀 😀 kde su vsetky baby? teraz ked tu nie su, tak nemam prehlad ktora uz ide rodit a ktora nie 😀 ani jedna tu nie je, tak hadam ze nerodi vacsina juloviek ? 😀 a to este ani jul nie je 😕

luminkasp
26. jún 2010

@tinka349 😀 , do plaviek sa v poho zmestis za 3 mesiace 😉

tinka349
26. jún 2010

@luminkasp noooo len celulitida a strie mi tak skoro nezmiznu 😀

luminkasp
26. jún 2010

tinka349, idem ta opustit, ale do porodky este neidem, dnes som slubila na veceru kalamare, tak sa musim cinit 😎 ja to mam od zajtra za 2 tyzdne, blizi sa to blizi 😉

luminkasp
26. jún 2010

@tinka349 a kto v dnesnej dobe nema celulitidu? a mas velke strie, ci len take male zilky? lebo tie zilky zmiznu rychlo

tinka349
26. jún 2010

@luminkasp strie mam len na stehanch, nie su moc velke ale dost ich je 😠 a to som sa denne natierala olejom proti strie az 2 x......a figa.....no genetika....

petzi
26. jún 2010

@tinka349
Tinka a to si ty? Ja hladim na tu fotku,ze ake nove dievca,len nick mi bol povedomi..... 😀
Ty mas zase trampoty s tym tvojim mladym telom??Neboj ,vsetko bude ako pred tym,
mozno este lepsie,ja budem tiez makat, ked sa bude dat,aby som bola opät vo forme... 😎

Inak Tinka, nemavas to aj zy? Mna dnes picha v pupku,ako keby mi tam ihlicky niekto pchal... 😨
dost neprijemne...nevies s coho to moze byt? este som to nemala...

tinka349
26. jún 2010

@luminkasp tak nech sa kalamare podaria 😀 papus

tinka349
26. jún 2010

@petzi no v pupku ma nepicha, ja som mala tuto noc hroooozne bolesti krizov....som sa nevedela pretocit z chrbta na bok....a ked som vstavala na wecko - no hruuuuuza 🙄

petzi
26. jún 2010

@tinka349
No ,tak ja neviem,co to mam... 🙄 zase nejake cudo,to ja mam take stastie, na take voloviny...
No a krize boleli uz aj mna,ale len raz a nebolo to take silne...
Ani panva sa mi asi neroztahuje, nebolia ma vobec kosti.... 😕
Teba??

meruska
26. jún 2010

@katarina7777 len mne tie stery este ani nerobili :( a budu robit az 1.jula

tinka349
26. jún 2010

@petzi no ja to mam vacsinou v noci...ked dlho lezim a mam sa postavit tak to je katastroooofa....to akoby mi lamali panvu a aj klby 😖 a inak dnes som poslala magorovi sms ☹ a ten hajzel mi ani neodpisal ! take nerwy mam dnes, ze hruuuuuza ☹

izira
26. jún 2010

@meruska to je dost neskoro...normalne sa robia 36 - 37 tyzden. ono to trva niekolko dni, kym sa kultivacia dokonci... drzim prsty, aby bolo vsetko negativne. Inak koho mas ako gynekologa? Som tiez z KE.

meruska
26. jún 2010

@izira hoppana...a riadne ma sklamal

tinka349
26. jún 2010

@meruska
@izira vy ste obe z KE? nebudete rodit na Rastislavke? a nechodite nahodou k Mikulovej mladsej? 😕

petzi
26. jún 2010

@tinka349
jeeejda a ja nic 😕 co to preco,tiez cakam na bolesti,ale ziadne.dnes som mala slabunkych poslikov, aj ty sa na mna
vykaslali a odisli.... 😅
No sice chcem vydrzat do terminu,ale ty poslovia su mi taky vzacny,aj bolest kosti, ale ked nic nechodi.... 🙄
A ty uz sa nad tym magorom nerozculuj....
A bol ten tvoj tatino pre peniazky? Dobre to dopadlo??

izira
26. jún 2010

@meruska mne ho doporucovala kamoska ako porodnika - robi lekarku v ovej nemocnici...vraj ma dobry pristup, ale i tak som si vybrala nakoniec ineho...
Takze rodis v Novej?

petzi
26. jún 2010

No super,kosicanky pokope a dokonca 3 😀

izira
26. jún 2010

@tinka349 budem na Rastislavke a chodim k niekomu inemu... Mikulova je teda riadne vytazena, co som videla...

meruska
26. jún 2010

@izira budem rodit v novej, ale nikoho som si na porod nedohodla a ani nedohadujem

tinka349
26. jún 2010

@petzi nakoniec som sla s ocinom ja, a nebol tam ani svokor ani muz....ale nechal peniaze u zamestnancov.... takze aj bolesti krizov su poslickovia? 😕

@izira tak to sa mozno stretneme 😀 a mikulova je vytazena? hmmm.....no ja som si ju nezazmluvnovala, ani nikoho ineho...nechavam to na nahodu...uvidime...

meruska
26. jún 2010

@tinka349 aj ty uz chodis na kontroly do nemocnice? to len ja nie? 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre