Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
26. jún 2010

@izira vazne? a ja stale cakam, ze to mi musi moj dat nieco a s tym tam pojdem

izira
26. jún 2010

@meruska vies co mas napisane v knizke?
Inak niektori gynekologovia - hlavne ti, co su aj porodnici su vazne skuseni... a ti potom mozno sa zda, ze aj nieco zanedbavaju, a ani to tak nemusi byt...prosto vedia, ze je este cas... tazko povedat...
Nechcem sa ich zastavat, zas na druhej strane som spokojnesia, ze som absolvovala stery a aj monitor...to sono mi az tak nechyba, ak by som velmi chcela tak gynekolloga ukecam..

meruska
26. jún 2010

@izira v knizke mam len spravu spred 2 tyzdnov: hrdlo neskratene tuhe, hlavicka nalieha na vchod

izira
26. jún 2010

@meruska nuz normalne by bolo to prekonzultovat s gynekologom a opytat si odporucania a pod... ale ked sa nema k cinu... to je potom hold tazko...
Ina vec je ak je tvoj gynekolog aj tvoj planovany porodnik, to potom riesit nemusis. Ale i tak by si ta mal tym padom objednat po 36. tyzdni na vysetrenia do nemocnice

izira
26. jún 2010

@meruska to je dobry nalez... mozno to vydrzi az do terminu 🙂 i ked nalez sa moze zmenit zo dna na den.. mne sa tak rapidne zmenil ... ale to bolo 2 tyzden pred planovanym porodom.

meruska
26. jún 2010

aj ja sa utesujem ze mam este cas 🙂 len sa ozaj neviem rozhodnut ci tam ist v pondelok len tak, ci pockat do stvrtku

tinka349
26. jún 2010

@petzi no a ja sa este furt kvoli nemu trapim ☹ nie zeby mi bol uz lahostajny, ale prave naopak....nechapem samu seba.... kieeezby som sa mu dokazala neozvat aj 2 mesiace 🙄

izira
26. jún 2010

@meruska Ako chces... si z Ke? Ak ano nic za to nedas ak sa v rmaci prechadzky pojdes informovat do nemocnice.. 🙂 Mozes si tam pozriet aspon aj izby, porodne saly, novorodenecke a tak.. 🙂 maju to tam inak celkom pekne...

meruska
26. jún 2010

@izira nie som priamo z KE, ale vzdialenost nie je problem

tinka349
26. jún 2010

@izira a ty si sa bola pozriet na rastislavke? ja som mala v plane tam ist, ale nejak......no sama neidem a ocino nejak nema cas....a muz? ten uz vooobec nie...ale mam tam zarezervovanu nadstandardnu izbu, tak by som aj bola zvedava, ci sa mi oplati paltit za nieco, co com ani nevidela....

meruska
26. jún 2010

@izira a to mi ukazu izby a tak?

tinka349
26. jún 2010

babule moj ocino dnes takuuuu vybornu bananovu roladu upiekol ze som skoro odpadla 😵 😵 😵 😵 uz som z nej zjedla asi 1/3 a on rano otvori chladnicku a kolac nikde 😀 😀 ja ho do rana zozeriem asi celyyy 😀 😀 😀

adelaine
26. jún 2010

@bellablonde
ahoj, no ja som este kinderko, ale nebolo mi dnes do citania a pisania 😒
inak bolesti mavam s kamennou pravidelnostou kazdu hodinu,
cely den, celu noc...som zvedava, dokedy to takto bude.... 😖
ale nic ine sa nedeje

izira
26. jún 2010

@meruska tak to skus urobit takto.. urcite sa upokojis a aspon sa popytas...mozno ta rovno aj vysetria...vzdy tam je niekolko lekarov - porodnikov co maju sluzby, tak by v tom nemal byt problem.. 🙂

petzi
26. jún 2010

@tinka349
ak bude takto pokracovat, tak vydrzis.no ja dufam, aj dievcata tu urcite ti drzia palce, aby si to
vydrzala, to nie je chlap pre teba,ved ta utrapi komplet, ked mu das znova sancu.
Pre boha, moj muz keby mi nedosiel jednu noc domov, ze neviem kde je a ozraty na mol,
este by ma aj na druhy den odignoroval, no uz su ziadosti o rozvod na sude....ja si nenecham
so mnou hadzat a urcite nie v tehotenstve....
Ale samozrejme, ty vidis do toho problemu najlepsie a aj sa musis ty sama rozhodnut...Je a bude
to tvoj zivot....Chod sa prejst, mozno uz aj stretnes zajtra na nedelnej prechadzke nejakeho
fesaka s dobrym srdcom 😉

petzi
26. jún 2010

@adelaine
no tak snad sa ti tie pravidelne bolesti budu uz skracovat, nech sa uz
tolko netrapis a rodis.... 😉
Inak uz si v bolestiach nejak dlho ,nie?? Ci to sa mi len zda?

izira
26. jún 2010

@tinka349 ano bola som sa pozriet.. aj saly som okukla - nic moc... nadstandard je fajn, lenze su to len dve izby, takze pravdepodobnost, ze budu volne je minimalna... ☹
Inak ja som si tie nemocky obehla sama... chlapi sa tam zvacsa i tak len nudia...

petzi
26. jún 2010

NO A TA PETKA S IRSKA ASI ODRODILA VERU;KED SA NEOZIVA;MA NIEKTO INFO O NEJ? 😉

izira
26. jún 2010

@meruska Ano ukazu ti izby 🙂 teda mozno to zavisi od toho, ktora sestricka ma sluzbu, ja som vymakla milu...a poviem ti, ze ta najdrahsia izba v Novej vyzera fakt super. Inak tam maju aj nadstandard salu, co by som si urcite zaplatila a k tomu je aj miestnost pre oteckov, kde mozu oddychovat pocas porodu, ak nechcu byt priamo s rodickou

petzi
26. jún 2010

@izira
@meruska
@tinka349
kocky nechcete do klubu dalsiu osobku s KE?
je na fotoblogu teraz, uzivatel "2012", tak si to kuknite 😀

meruska
26. jún 2010

@izira tak ja tam asi zajdem 😉
ja si uz idem lazkat...dobru nocku 😉

izira
26. jún 2010

@petzi 🙂 nuz ani som si neuvedomila, ze je tu tolko kosicaniek 🙂

Inak pomaly idem off, ak by ste este boli na cosi zvedave, len napiste, ak budem vediet rada vam odpoviem 🙂
Dobru noc vam prajem 😎

izira
26. jún 2010

@meruska dobru noc a daj mi potom vediet ako si dopadla v pondelok.. 🙂

tinka349
26. jún 2010

@petzi jeeeeeeeeeeeeeeeee . . . to co je za dilinka ? 😀 😀 😀 😀 gramatika mu nic nehovori 😀 😀 asi si hlada nejaku tehulku 😀 😀

petzi
26. jún 2010

@izira
no ono je to totiz kosican, preto som vam napisala, ze by ste ho maly pod kridla pritulit,
nech nie je tak sam,ale asi sa tu mdzi tolkymi babami dlho neohreje 😀
dobruuu

petzi
26. jún 2010

@tinka349
noooo ono to nejake popletene chlapca je 😀 😀
tiez neviem,co tu chce ,ale ved , 😅 snad aspon on to vie.... 🙄

tinka349
26. jún 2010

@izira tak skoro chodis spinkat? 😕 😕 😕 to len ja zaspavam o pol 3tej rano? 😕 😕 😕

izira
26. jún 2010

@tinka349 nie... este nejdem spinkat, len zvyknem este v posteli citat, alebo si pozriet dobry film.. 🙂
tak zajtra 🙂 oddychni si, ponocovat budes po porode 🙂

petzi
26. jún 2010

@tinka349
nic si s toho nerob, aj ja chodievam spavat neskoro.za chvilku pride mm s prace a potom kvakame na balkone, jak stare babky 😀 on pri pivku a ja pri radlere. 😅 ako kedy, niekedy len tak na sucho....ale ked uz neprsi cele noci a dni,tak je lepsie...
A ty co stvaras po nociach??

katarina7777
26. jún 2010

@booklover ten futbal uz mm predychal 😉 a hlavne uznal ze sme hrali lepsie a sme si to zasluzili, bol napaleny na tal. futbalistov ze nic nehrali...

inak prechadzka okolo domu pomohla, poliala som hadicou kvetiny a aj nohy celkom pekne odpuchli, asi to bude aj tym ze som si ich poriadne vystriekala ladovou vodou...

idem vas docitat lebo som 3 strany pozadu.... pisete jak dive 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre