Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
22. jan 2010

stanka,
mas odo mna ip 😉

stanka33
22. jan 2010

kafoditka aj ty mas IP 🙂

strasska
22. jan 2010

Ahoj, nebola som tu dlhsie, lebo sme boli s Miskom na prazdninach u prababky. Riadne ste toho popisali, takze uz ani neviem naco reagovat, tak aspon pozdravujem.
pa 🙂

zrzulka
23. jan 2010

Kocky ked sa bavite o kocikoch ma niekto peg peregos klasickym podvozkom s velkymi nafukovacimi kolesami???? mne sa aj ta vana zda byt dost velka... jeden som si vyhliadla za dobru cenu zeby sme ho uz aj kupili. Som sa donho zalubila... som zvedava co mi kocka co ho predava odpise... mozno ho uz nema....

zrzulka
23. jan 2010

este sa mi zapacil aj tento kocik len tu znacku nepoznam co vy na to???
http://www.babystar.sk/product_info.php?manufac...

sunnygirl
23. jan 2010

Ahojte bábiky,
všetkým veľmi pekne ďakujem, za rady. Zatiaľ som zvolila teplý čaj s citrónom a medom, hlavne ho pijem na hektolitre, aby som tie sviňuchy bacili vycikala von 🙂 . No a ak by mi to prešlo na priedušky, čo sa mne často stáva, tak si dám hedelix, tan mi pred tehu vždy zabral, klop-klop 😉,aby som nezakríkla. Zatiaľ to mám v nose a v hlave, skúsim večer nahriať lampou. Akurát, že som už spotrebovala tony WC papieru chi-chi.

Všetkým dievčatám, čo majú bolesti, držím palce, nech to nie je nič vážne, nech sa ozaj len pripravujete na vyššie štádium tehu a pôrod. Inak ja nemá žiadne bolesti (ťuk-ťuk), len ten malý beťárik v brušku ma pravidelne o pól noc- jednej budí asi sa prevracia na druhú stranu, lebo ma jemne pobolieva v podbrušku, tajne dúfam, že je všetko v poriadku 😨 .

zajacik:
mňa Dr. tiež pozerá pri každej poradni aj od spodku a kontroluje krčok maternice.

Denise:
ten kočík ktorý si bola pozerať sa mne zase veľmi páči, mne sa nepáčia tie veľmi ofusakované 🙂

mojalili:
pekný kočík, tak akurát

Inak mne asi pred týždňom tak vybehlo bruško, takže ho mám už aj ráno, také malinké no a večer, uf veľké brušínko. Ono keď sa to spodné bruško spojí s napapaným žalúdkom, tak ty brďo ...... 😀

sunnygirl
23. jan 2010

zrzulka:
ten aj mne sa páči, len mne sa zdá veľa dať toľko peniažkov, ja viem sú aj omnoho, omnoho drahšie ☹ . No proste nie je tak brutálne obalený a ofusakovaný.

sunnygirl
23. jan 2010

Bodli by nám veľké zľavy v marci na kočíky, to by bolo super. Ozaj nemáte skúsenosti s poľskom, alebo maďarskom (myslím, ceny kočíkov.)

Tak možno vám opäť narobí chute, ja som totižto už teraz labužník, keď nevoľnosti ustúpili, ako vždy 😀, idem variť mäsko na kyslo s maslovými haluškami, mňam 😉 , inak u nás je -12 stupňou, uf.

tak popíte a ja si vás potom opäť prelúskam, páááááááááááááááááááááá 🙂

mojalili
23. jan 2010

Sunygirl - ja som prave dovarila a napapali sme sa. Robila som spagetky Bolognese (domace) a Obližprst - KAramelové rezy na oplátke, tak sme si zmlsli.
Ideme na karneval o 15 hod, tak budeme oddychovat.

KOcky, co som si kupila postar na kojenie, super vec je to, kezde mam uz brucho ako stodola, tak sa mi lepsie spava aj lezi. Rano ma prcek v brusku zobudil kopanim 😠 , ale tak nech si kopka,lepsie.. 😉

Zrzulka, to je pekny kocik a ja som ho videla aj v jednom bazare, celkom lacno ho predavali...skusim ti hodit link... 😉 http://baby.slovakia.eu.sk/bazar/kociky/predam-...
je celkom pekny a zachovaly 🙂

dugyna
23. jan 2010

ahojte baby 🙂

dugyna
23. jan 2010

mojalili ja som si tiez objednala ten kojaci vankus..tak uz cakam kedy konecne dorazi..ten bali..mam objednany z www.babyport.sk ....lebo tiez sa mi uz zle spava asi1-2tyzdne..

mirka285
23. jan 2010

ahojte 🙂 my uz sme tiez po obede,robila som hribikovu kremovu polievku a grilovane masko s ryzou a zeleninkou 🙂 este by som si dala ten kolacik co robila mojalili..ten kojaci vankusik mam aj ja vyhliadnuty,ale mam na tej stranke vyhliadnutych viac veci ,takze cakam kym budem vediet pohlavie,a objednam vsetko naraz 🙂 u nas je tiez riadna zima okolo tretej pojdeme na prechadzku,syn sa vybral s kamaratmi do kina...

mojalili
23. jan 2010

Dugyna, aj ja mam ten MILANEK (zelenkavy), prave mi ho nechcel muz dat, ze aj on si taky vankusik na kojenie kupi. Kupila som si ho u nas v obchode www.DEMA.SK , je tu velkosklad.

MIrka, pridi na kolacik🙂)))
Kocky, ja uz som v POLOVICIIIIII, jejda, ako to leti, ani nestiham sledovat, ze som tehu niekedy🙂))

dugyna
23. jan 2010

mirka..my sme tiez viac veci objednavali tak cakam dufam ze koncom tyzdna uz pride..
mojalili hej ten milanek..napisala som im ze chcem ten bledomodry s macikom..tak uvidime..kuknem na ten link co si dala..no a ked mi ho bude drahy brat tak mu objednam tiez.. 😉

mojalili
23. jan 2010

Kocky, tak ideme na karneval, nafotila ma aj moja dcerka, ako i ja ju. Pozrite, takto uz sa gulam v 20.TT:-)
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Pa a prajem vam krasny slnecny den🙂 paa

dugyna
23. jan 2010

mojalili sak mas krasne brusko 🙂 a do konca tehu bude akurat..si v polke tehu mojalili takze myslim ze je to brusku akurat a krasne 🙂 tak peknu zabavu

sunnygirl
23. jan 2010

Ahojte bábiky, tak vidím, že ste povarili samé dobrotky a ten koláčik by som si dala aj ja.

Mojalili:
pekná fotka a príjemný karneval prajem 🙂 . inak ten link na kočík, je perfektná cena, čo si hodila Zrzulke link.

to na tom vankúšiku ako spinkáte? že sa vám dobre spí?

dugyna
23. jan 2010

sunny gril on je tak y ako podkovicka alebo mesiacik a ked spis na boku pekne si tym vypodlozis brusko..kukni na tej stranke www.babyport.sk stoji 20eur..a po porode ten vankusik vyuzijes na kojenie babatka..takze ho do neho polozis na nohe a vlastne babetko nemusis drzat rukami a neodidu ti krize..

suny ak chces sportovy kocik..tak kukni moj album..cena bola velmi prijemna akocik ma10-11kg..cize super sa ovlada..a babetko v nom moze uplne lezat..a kedze sa ma narodit zaciatkom jula..tak podla mna ta taska je dost velka..az do jari..

ericica
23. jan 2010

ahojte kocky davno som tu nebola 😉
tak som volala o vysledky a vsetko je ok tak sa vytesujem 🙂
zrzka ten kocik co si pozerala predava aj ta baba u nas ona predava len poslke kociky ale take modernejsie vcera som u nej akurat ola popozerat ona predava jednej polskej firme vy si vyberiete ona to objedna a behom dvoch tyzdnov to dojde a tie ceny 😲 vsak teraz ma tuto bexu co sa ja mne paci vo vybornej cene a mate k tomu aj autosedacku aj fusak
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6909907
a hovorila aj to ze v polsku su ovela drahsie lebo ona to ma z vyrobne ......
no a tu ma vsetky kociky
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=7466086
ale ze tie ceny pojdu od marca hore ze ta cena je iba teraz 😲 to co si mam uz v marci kupit kocik 😲 😝

zrzulka
23. jan 2010

Joj baby ja sa vobec neviem rozhodnut co sa tyka kocika...Akej kvality su tie polske kociky? vydrzia nieco? (ale zase co nie je polske ze jo?)my mame polsku postielku a poviem ze nic moc, muz ju uz par krat lepil lebo tie tycky vypadavali...A tie kociky co sa daju hojdat nevrzgaju casom???

Mojalili aka si pekna ... uzite si karneval, u nas je buduci tyzden. Mozno vybehneme s malou... minuly rok sme boli a malej sa pacilo... Aka maska bude Lili???

my sme dnes boli na Zoske sa sankovat ale malej sa vobec nepacilo... Ja som si optimisticky vytiahla lyziarske gate a pozeram ze upss asi nie. nezapla som ich tak som ich mala odopnute, vsak ich drzali tie traky.... Ani neviem ci vyrabaju aj tehu oteplovaky....

dugyna
23. jan 2010

baby a vy co uz mate deti..treba my aj sklenenu flasku? lebo ja myslim ze kupim len tieplastove..a este poradte prosim znacku cumlikov do flasky a ci kaucu alebo silikon..

zrzulka
23. jan 2010

Dugy flasky neries.... Ak budes kojit budu ti nanic. my sme do 1 roka nepotrebovali ziadne cumle ani flasky ....
A teraz mame avent plastaky. Sklenenu mam jednu ale tu nepouzivam. A cumle silikonove ale zavisi od babetka aky si vyberie. Nasa odmietala akykolvek druh cumla. Ona nikdy cumel nemala... Jej cumel som bola ja.

ericica
23. jan 2010

presne tak ani ja som flasu nepotrebovala a potom som presla na avent 😉 aj cajik na prdkanie som jej davala lyzickou 😉
no tak ie vsetky polske veci su zle a aj tie kociky podla toho kolko ho budes pouzivat,,,moja mala v kociku bola len do leta potom sme pouzivali golfac a ti poviem my sme neboli moc kocikovy 😝 vzdy v nom revala hlavne ked uz zistila ze ma nohy 😀
ale baby co ich tu maju ich dost pochvaluju,tak neviem ale zas jedno viem isto viac ako 350 eur by som za kocik nedala 😒

ericica
23. jan 2010

mojalili si zlata a ani by som nepovedala ze mas velke burcho aj podla mna to mas na 20 tyzden akurat 😉

dugyna
23. jan 2010

zrzulka..takze ok nebudm riesit sklenenu
ale cumple som myslela..teda tie dudle do flasky ze ake..
jaj kocky ja som tak rada ze uz nemusis riesit kocik ked vas tak pocuvam mne ten nas padol strasne do oka bolo..je to rakuska vyroba..ziadna znama znacka..ale podla mna super..a myslim ze iny ani nebudeme potrebovat..

mojalili
23. jan 2010

Ahojte kočky, tak sme doma, LILI sa vyblaznila, ja som par ludi sokovala, ze som tehotna🙂))
LILI bola anjelik...vobec sa nehanbila, lietala tak o dusu.🙂 TEraz zjedla 2 plne taniere spagiet s omackou a vyvalila sa unavena, pozera telku....super, mam klud 😀

JA si dam ten vankusik na kojenie pod hornu nohu, jemne pod brusko a chytim, akoby som ho objimala. Super sa mi lezi s nim🙂 Manzel ziarli 😝

mojalili
23. jan 2010

Dakujem za pochvaly bruska🙂 no sak uvidim, ci sa bude zvacsovat este, uz by nemuselo 😀

Ericica, mala som kupeny kocik pre dcerku v 6.mesiaci, ani ja neviem, ci ho mam uz kupit, ci este pockat, aj ked mam uz vybrane....ktovie, ci pojde tr hore s cenami ci dole 😖

zrzulka
23. jan 2010

my sme sa dnes vyblbli v snehu... idem pridat fotky hviezdy nasej jasnej....

Dugy avent vyraba len jeden druh cumlov. Su to silikony a potom si uz len kupujes podla cisel. 1 je novorodenecky . 2 tusim od 3 mesiacov. My pouzivame 4kovy. vacsi uz nie je... No vsak uz by sa patrilo keby sa hviezda naucila pit z pohara. Ona vsak odmieta vsetky flase. Kupili sme jej aventove kuzelne hrnky, potom taky sport avent so sosakom. Aj slamkovy Tommee Tippee ale nic... Setri pre sestricku ci braceka. 😀 Ale skor brata. ja mam takeho tusaka na brachu....

zrzulka
23. jan 2010

ked pisete tak o tych kojacich vankusoch tam ja som zatiam na ten moj neusila navliecku. Uz by sa aj patrilo.....

zrzulka
23. jan 2010

Mojalili mas krasnu princeznu.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre