Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
3. júl 2010

baby pranie ani nespominajte, dnes uz tretia pracka. maly dost grcka tak ho vkuse prezliekam, plienky uz ani neratam aku mame spotrebu za den a ja si musim davat aj do podprdy lebo mi mrtne leje mlieko ked kojim 😖
ja zehlim este aj spodne pradlo a ponozky... Ale teraz uz asi hlavne maleho veci a ostatne len tak aby sa nepovedalo sup sup lebo to sa neda stihat. vsak by som len prala a zehlila 😖

katarina 7777 gratulka k syncekovi. nic neboj on to dozenie.... Hlavne ze ste obaja v poriadku :O)

karinnka
3. júl 2010

Ahojte,chcela by som sa opytat,od kedy som dosly z nemocky tak mam nejake napate brucho...moze byt ze uz som v pokrocilom stadiu alebo mi pernamentne tvrdne?Doteraz mi vobec netvrdlo a teraz ho mam take napate cely den...

zrzulka
3. júl 2010

@alllexa urcite neublizia babu tym prepichnutim, ja som sa tak mykla ze az... lebo fakt to bol sok este aj gynekolog ze to nesmiem robit ze musim vydrzat... nechcela som ta vystrasit. ono mna to sialene bolelo ale vidis nikoho ineho nie... A zase netrva to dlho, len chvilinku... ked uz citis teplu vodu pod sebou tak je fajn...a navyse ty mas epidural... 😉 ja som nemala...

luminkasp
3. júl 2010

@alllexa, ja som nemala ani epi a nebolelo ma to a fakt je to len chvilinka, neboj sa 😉

tinka349
3. júl 2010

@luminkasp u nas tehotne nechodia na pohreby....zle to vplyva na psychiku, teda aj na babo 😖

tinka349
3. júl 2010

@zrzulka na mna nemas 😀 ja som zacala s pranim od 9tej rana, prave som skocila, aj so zehlenim....a dokopy to bolo 5 praciek 🙄 a k tomu som varila obed, vysavala, zmyvala podlahu, utierala prach...no mrtva som.... 😒

tinka349
3. júl 2010

@petrap001 neporodim 😖 necitim sa nejak...este aj brat mi poobede hovoril, ze nech sa neodvazim rodit, lebo si budem voalt sanitku...ze on pozera futbal....a ja mu hovorim, ze mne staci eho auto - odniesla by som sa sama 😎

tinka349
3. júl 2010

@bambola no ja som si po celom dni robenia sadla....5 praciek + zehlenie, cely dom poupratovany + navareny a niiiic 😕 😕 😕 trosku ma pichalo dole v brusku ale na kontrakcie to nevyzera 😝

alllexa
3. júl 2010

@maxara - no ja tiez furt dokupujem gatky, uz mi to pride divne🙂 Ale nechce sa mi to zehlit, ved to by som stale stala pri zehliacej doske...
Inak, navsteva klasicky meska - mali tu byt medzi pol siestou a siestou🙂

@luminkasp - to je smutne:( Najma, ak je to mlady clovek... Drz sa tam zajtra!

zrzulka
3. júl 2010

@tinka349 pekne, mala by si sa setrit ci urychlujes porod??? 😀 ja som prala vecicky pre maleho a to bola pol pracka takze v podstate len 2 a pol. ozaj periete vase veci s detskymi??? co ja viem ci je vhodne prat spodne pradlo, ponozky a detske veci. i ked periem na 60tke. malej veci v poho s nasimi davam ale maleho neviem....

tinka349
3. júl 2010

@izira a to mozem? mne moja lekarka hovorila, ze na prizemi sa mam ukazat...parkrat som bola aj na 4.poschodi ked som sla ako na pohotovost s bolestami, mam tam kamosku sestricku a aj zopar lekarok poznam...no musim sa spytat tej kamosky ci mozem zmenit poschodia...kartu mam uz dole...a aj buduci tyzden ma objednali dole 😖

alllexa
3. júl 2010

@tinka349 - ale ved Ty sa nebud taka nedockava a nevyvolavaj si porod, este mas cas do terminu🙂 No ale obdivujem, ze si tak makala - to Ti ani nohy neopuchaju?

tinka349
3. júl 2010

@zrzulka no ja chcem uz rodit, len nejak nic 😖 😖 😖 😖 nechapem....a lekarka hovorila ze ani to tak kskoro nevyzera...vcera som behala od 8mej do 18tej op meste, potom som este dve hodiny doma umyvala ocinovi auto, a dnes zas cely den robim...ale nic...akurat nohy ma bolia....nejak veeela energie mam ci co 😒

ja by som asi neprala veci pre malu s nasimi....sice 60 stupnov je dost...nejak by som to asi potriedila, s takymi cistejsimi vecami asi...a ked sa to potom aj pozehli tak baciliky sa zabiju 😝

tinka349
3. júl 2010

@alllexa opuchnute ich nemam, len ma bolia, lebo cely den som stala 😒 u mna su problemom akurat krize 😖 chodim ako tucniak - zboka nabok sa kotulam 😀

bambola
3. júl 2010

@tinka349 tak to mas dole pokazene 😀 ale nie, srandujem. vsak mas este cas do terminu, tak pohodka 😎

maxara
3. júl 2010

@zrzulka 😒 no tohoto presne sa bojim.. ale tak asi to zvladate pekne, vsak? a co Miska? tesi sa z maleho braceka?

@karinnka na teba presne som myslela.. ale s tymto ti neporadim.. mne tvrdlo len raz asi pol hodinku striedavo a to bolo straaaasne davno a len trosku, asi v 35tt, co som bola taka raz mimo.. utahana

@luminkasp to je smutne.. ja som akurat na tej promocii sa bavila s ostatnymi, ze kde vsade Ninka bola v brusku a dospeli sme k zaveru, ze vsade mozne a hlavne vsetko to boli pozitivne a mile udalosti (okrem mojej hlupej prace)

izira
3. júl 2010

@katarina7777 gratulujem k Leovi...si vazne zlata takto pisat hned z porodnice 🙂 mas vsetky moje sympatie a drzim vam prsty 🙂)) a neboj valibukov dozeniete hned..ani nebudes vediet ako 😀

maxara
3. júl 2010

@tinka349 😕 😲 ty si na drogach??? to sa ti ako podarilo? ja dnes ledva stojim, strasne ma boli lonovka.. uz asi tyzden, ale dnes uz sa mi neda ani stat.. ale tiez chcem este aspon podlahy.. a idem dat este deky prat, to je take fajn aj na vesanie.. a zmizne mi dost velka kopka 😉

maxara
3. júl 2010

@alllexa ja nenavidim meskajuce navstevy a este ked sa serem s jedlom a pripravami.. ja uz teraz vsetkym hovorim, ze kludne pridte, ale jest nepytajte, nevarim.. 😀 max co vytiahnem nejake slane a sladke balene somarinky.. dokonca mm bratranec s frajerkou, co tu spali po promocii to zobrali fakt vazne a navarili francuzske 😀 😀 😀

petzi
3. júl 2010

@alllexa Noo uz som vyspata, nemohla som spat,ale nie kvoli poslom,ale kvoli drahemu, nebol celu noc doma a telefon so sebou tiez nemal a ani od kamaratov mi nezavolal,tak som trpla ,ci sa mu nico nestalo...ale samozrejme ze nie, tak som bola trosku vytocena,ale len skrz toho ,ze teda nedal vediet,ze je ok...No ale uz to mam dospate a on sa chysta do prace, tak som zvedava,ci opät necha telefon doma, ale uz je mi jedno....
No idem vas precitat, ste nejake akcne....co ste vsetky same doma,ked konikujete? 😀

tinka349
3. júl 2010

@maxara no malinka je moja droga...ja mam take velke upratovanie hlavne ked mam nerwy, a dnes som ich mala, tak tym si vybijam energiu - a pomaha to 😀 😀 😀 uz mi treba len dokotulat sa do sprchy....a to sa mi nechceeeee - vela schodov mame v dome 😖

maxara
3. júl 2010

@zrzulka ja asi budem prat, ale urcite nie spodare a ponozky.. max nejake tricka a tak..

tinka349
3. júl 2010

@petzi mne sa tiez muz neozval - ja ho ani nevidim, len cez telefon komunikujeme a aj to som mu przvonila, nech mi zavola...a zavolal stylom - ''rychlo hovor co chces, zeres mi kredit '' . . . tak som mu tresla s mobilom a povedala, ze nic nechcem, nech si radsej usetri kredit na jeho krasne casnicky s ktorymi travi vecere 😠

bambola
3. júl 2010

baby dost ste ma vystrasili s tym prepichovanim plodovej vody 😖 ja som ani netusila, ze aj to moze boliet 😨

maxara
3. júl 2010

@tinka349 😀 😀 😀 tak poupratovat cely barak.. to si musela mat riadne nervy.. ser na neho.. a ta sprcha ti bude zasluzenou odmenou.. ja som sa tak vykvasila do vane, som tam bola aspon pol hodinu a potom hola na posteli dalsie 3 a pol hodiny 😀 neschopna sa postavit na nohy 😀

tinka349
3. júl 2010

@maxara ja som momentalne neschopna vstat ani z kresla a ist do tej sprchy....no ja nemusim mat ani moc velke nervy, staci take polovicne, ale ked raz zacnem s upratovanim, tak newem skoncit...a upratujem uuuuplne vsetko, este aj prach hore na skriniach 😀

zrzulka
3. júl 2010

@maxara este ho nevidela ☹ 😒 😠 cakam kedy pridu od nasich... neviem kde sa s muzom zabudli. uz sa jej neviem dockat 😀

@maxara vdaka.... asi aj ja prve mesiace budem len tak prat ze zvlast a potom uz vsetko v kope lebo to triedenie ma ubija 😀 Ja inak triedim len na tmave a svetle a na stupne, co ide na 40, co na 60tku a co na 90tku....

izira
3. júl 2010

@zrzulka k tomu prepichovaniu plodoveho vaku..aj mne to robil lekra, aby to cele urychlil a nebolelo to...nebolo to prijemne, ale ani som to velmi necitila.... (mala som epi)...najviac ma prekvapilo to mnozstvo teplej vody vzapati...som to vedela co mam cakat, ale i tak..bol to zvlastny pocit 😀

bambola
3. júl 2010

@tinka349 uff, to mi je luto ☹ pekny kreten 😒
mne ten moj tiez nevola ale on za to chudak nemoze on proste zabudne(popletko) 🙂 , uz som si zvykla, ze volavam ja a on je rad a nebere to akoze som stihacka 😀

izira
3. júl 2010

@tinka349 nuz to je blbe..skus sa opytat, ci nemozes chodit hore... som videla baby s kartami zdola prisli hore... je to tam o dost lepsie, podla toho co si pisala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre