Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
7. júl 2010
izira
7. júl 2010

idem off... popratat trocha a potom po mojich chlapcov do skolky a do roboty...mame tu v Ke strasne pocasie, tak ich nenecham moknut 🙂 pekny den prajem

stanka33
7. júl 2010

@izira ani maly moc nechce spat raz ta tyzden poobede nespi

agika1982
7. júl 2010
lenkaaninka
7. júl 2010

baby aj vám sa tak v bruchu babatka mrvia lebo ten náš hrozneee ale moc a to tak od tej nedele..až ma to bolí len že či aj niekomu druhému nech nestresujem 😉

agika1982
7. júl 2010

@maxara tento je taky obrovsky xixi....ja som ho zhanala v obchodoch a nemali ho..a teraz sme vcera boli s maminou a na supu ho dostali...tak som sa potesila..jedno to rameno je dlhe asi tak ako je prebalovaci pult po dlzke.......a ono sa to da vyuzit aj ked mimco haja, tak ho echas natom

meruska
7. júl 2010
agika1982
7. júl 2010

@lenkaaninka nooo mrvi sa ..hlavne ak nan trochu tlacim, alebo ak lezim..mna mala nikdy nejak nekopala, len sa stale mrvila 🙂 🙂 🙂

alllexa
7. júl 2010

@lenkaaninka - aj mna to dost boli, uz dlho sa tak hybe a boli to coraz viac... Blbe je to hlavne vtedy, ked chcem spat:(

agika1982
7. júl 2010

@meruska ten odkaz nejde..... 🙂 🙂 🙂 aspom mne nie.... si s nim spokojna?

meruska
7. júl 2010

@agika1982 uz som dala dalsi odkaz 🙂 ja s nim spinkam..som velmi spokojna

lenkaaninka
7. júl 2010

@alllexa no hej ani si nemôžem rovno sadnuť aj na wc musím tak do opretia lebo ho cítim aj dole aj hore a ked sa natahuje hrúza des bolí ... 😒

maxara
7. júl 2010

@agika1982 jaaaj agi, uz viem aky myslis, taky mam z metra, ale uz davnejsie.. mam taku akoby fajku a da sa zaviazat na koncoch a vytvori potom akoze kruh, no skor nejaku elipsu
@stanka33 ved asi aj ty okolo 14tej, tak sa uvidime tam 🙂 keby si mala ist inokedy, posli sms.. len kvoli tomu, ze ja budem bud soferovat alebo trcat vo vlaku..

meruska
7. júl 2010

a mam uz aj polohy ako sa taky mega vankus dat pouzit na kojenie http://www.kojeni.net/spolstarem.php

agika1982
7. júl 2010

@meruska no taky mam aj ja, sa tesim, ze si s nim spokojna... 🙂 🙂

maxara
7. júl 2010

idem varit

agika1982
7. júl 2010

@maxara no mozno je to ono, mne sa neda zviazat...ja ho mam tvarovan akoby do U na zips a mozem si menit gulicky vo vnutri..ci uz viac alebo menej..... 🙂 🙂 🙂

agika1982
7. júl 2010

@lenkaaninka tak to iste zazivam aj ja...a ked sedim a postavim sa, tak desne tlaky od spodu

maxara
7. júl 2010

@agika1982 ano ano.. ale ten moj sa preto viaze, lebo nie je tak tvarovany.. on je primarne akoze relaxacny a kojaci sa z neho da spravit tym zaviazanim.. 😉

agika1982
7. júl 2010

@maxara 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkaaninka
7. júl 2010

@agika1982 hej presne a ja ho už mám až na kolenách a mám pocit že vyletí von 😕

agika1982
7. júl 2010

@lenkaaninka ach tie nase deti xixi

tinka349
7. júl 2010

@petzi niiiic....zatvorena som 😒 ani ziadna zatka 😒 niiic....,ja to tak skoro nevidim na porod 😖

tinka349
7. júl 2010

@alllexa noooo tak to si na tom est eo trosku horsie , nakolko si po termine....a ja mam presne tyzden do terminu a furt nic 😒

tinka349
7. júl 2010

@lenkaaninka sama sa mala otvarat? to zeby som pribalila otvarak na konzervy 😀 😀 😀

merikac
7. júl 2010

@mojalili nie,,,mala bola nejaka nervna,,,aj chcela tahat, aj sa pri tom jedovala, ako keby som nemala milecko,,ale je ho dost,,,a takto vystrajala kazdu hodinu a od 6 bola hore,,,a ked zdriemla, tak len na par minut ☹ ,,az okol 14 konecne z tuha zaspinkala a este stale haja 😵 .. asi mi chce ukazat, ze dokaze byt aj trosku protivna, nie len dobrucka,,nech to nemam take lahke 😀

monline
7. júl 2010

@agika1982 @maxara ja nemám kojaci vankúš, cez deň malého kojím v náručí len tak, v perinke, či na vankúšiku, v noci sme našli fajn polohu- ležíme obaja..🙂

petulka_1
7. júl 2010

@lenkaaninka moj maly sa mrvi ako divy, som vravela, ze asi si tam robi disco. Hlavne k veceru pride jeho cas a to sa mi zda ako keby sa chcel vykopat cez brucho

petzi
7. júl 2010

@lenkaaninka nestresuj.moj maly sa hybe v kuse od zaciatku tehu stale viac a viac.teraz sa mi zda ze nonstop ani nespi ,alebo co.... 😀 horsie by bolo ,keby sa nehybal vobec, nie??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre