Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

nina88
10. aug 2010

@lenkaaninka aj moj maly mal problem po tom co som jedla kukuricu, takze tu som vylucila z jedalnicka, nejak to prezijem... 😉 Ale pomarance mu nevadia, za co som vdacna, lebo milujem pomarancove dzusy... 😉
asli na depku, citime sa tak vacsina, ale to prejde, ani nevies ako rychlo, uzivaj si ten maly poklad, lebo vyrastie velmi rychlo... Pekna a chuda budes potom uz stale, ale ten drobec ta coraz menej bude potrebovat...

lenkaaninka
10. aug 2010

@nina88 myslíš že nespal malý kvoli vigantolu??? lebo aj ja dávam večer

nina88
10. aug 2010

@lenkaaninka Mne maly vrci a trepe sa pri papani, len ked ma prdy, alebo mu treba kakat alebo grgnut... vzdy ho odstavim ked to robi, to neni v poriadku, nemalo by to byt z mlieka...

nina88
10. aug 2010

@lenkaaninka ja som o tom pocula niekde, vraj to na niektore babatka ma takyto vplyv, tak som to skusila, nedala som mu a spal jak dudok... 😉

lenkaaninka
10. aug 2010

@nina88 dakujem za povzbudenie 😉 ja viem to prejde ...inak mala mi vozila paťka na dvore že čosik porobím ale kašlem na to sused začal kosiť krovinorezom hukot ako blázen a malého som musela dnu do postielky preniesť a už je hore ale hádam zaspí...

lenkaaninka
10. aug 2010

@nina88 no hej to robí ked brucho bolí ale ked je vykakaný a ťahá a viem že nemám v prsich mlieko tak vtedy je z neho drak 😀

nina88
10. aug 2010

@lenkaaninka nemas zaco, ja si myslim, ze kazdu z nas sem tam chyti nieco ako depka pri pohlade do zrkadla, ale ja to riesim tak, ze do toho zrkadla nekukam... 😀 Sem tam sa namalujem a pekne oblecem aj doma, len tak pre potesenie a zas je na cas klud... A na tie kila sa snazim pozerat s humorom, uz nikdy taka tucna mozno nebudem, tak si to treba z casti vychutnat... 😀 Mam 83 kg po porode, co je 10 kg plus z pred tehotenstva a 20 kg plus po prvej dcere, ale mam naplanovany chudnuci program po kojeni a ja viem, ze to dam dole, tak sa vzdy ukludnim... 🙂

nina88
10. aug 2010

@lenkaaninka a pijes dost?? Caje na kojenie si skusala?? treba stale vela pit...

lenkaaninka
10. aug 2010

@nina88 no práve dodržiavam všetko aj pitný režim minimálne 4 litre denne aj čaj na kojenie aj homeopatiká na mlieko .....ach idem už sa posral areve idem het ... 😎

nina88
10. aug 2010

To ma mrzi, ja som doteraz brala ako samozrejmost, to ze mam mlieko... 😕 Drzim palce nech sa to da do poriadku...

tadotami
10. aug 2010

@lenkaaninka no dnes nam dal espumisan ale co som citala tak niekomu zabral a niekomu nie.ked som kojila bola to parada.6 hodin prespal a nic ho nebolelo.ten nutrilon-jedniducho nesadol.na co mu ho mam davat ked vyvracia co zjedol a ten sunar-koliky.teraz aj ked mi slzy od bolesti tecu ked ho prilozim trepe sa jak ryba na suchu a pritom mlieko mam lebo mi tecie.dokonca som si aj homeopatika kupila na mlieko-fakt mozem odporucit,mam ho viac a krasne biele ale v momente ako tu bradavku dostane do pusy a zacvakne sa vrieskam od bolesti.a to ju ma pekne celu v puse.ja uz vazne neviem co s nim mam robit.vecer zaspal o pol 8 a za 10 minut hore a do pol 5 rana reval,skucal,natahoval sa,nervy riadne mal.rano uz s nervami v koncoch som rozmyslala ako mu pomoct a kedze som doma nic na to nemala musela som pouzit teplomer.ten blazeny pohlad aky na mna hodil ked nalozil plnu plienku-no zazrak.ale o normalnej farbe sa neda ani hovorit.bolo to sedo zelene a smrad jak svina.ani nevie ako a na 3 hodiny zaspal.skutocne som nevedela uz ako mu pomoct.ked som to dr spomenula skoro ma zabil.vnucoval mi nejake homeopatika za 23euro ktore nie su testovane.

tinka349
10. aug 2010

ahojte mamulky,

aky mate teraz jedalnicek co kojite? lebo ja sa bojim normalne jest, aby malu nebolelo brusko 😖 a dookola chlieb, maslo, kuracie prsia a polievky ma nebavia...sa bojim ejst aj zeleninu aj ovocie .... a dnes otec uvaril plnoooo varenej kukurice ☹ mnaaaam ☹ a ja ju nemozem ☹

alllexa
10. aug 2010

@tinka349 - ja tiez tak opatrne - zo zeleniny skoro nic - akurat mrkvu a tekvicu, z ovocia - banany, jablka, slivky, cucoriedky, cierne ribezle...

mirka285
10. aug 2010

@tadotami ved si odsaj svoje mliecko a to mu daj...

zrzulka
10. aug 2010

@tinka349 odsleduj si to, ja jem uplne vsetko.... maly problemy nemava. obcas sa puci ale ked ho rozbalim pokopka si tak je dobre... ja vlastne ani neviem co by sa malo a co nie. kazde dieta je individualne... niektorym vadi aj cerstvy chlieb ci bubliny

agika1982
10. aug 2010

@lenkaaninka davam ju stale, ale nic....ona prdi az moc,

zrzulka
10. aug 2010

@lenkaaninka jaj tak sa i ja citim... este furt nezapnem svoje povodne rifle ... tiez si pripadam jak sluzka, varim periem upratujem.... pri 2 detoch je to cele narocnejsie.... neboj to casom prejde... ja som bola po porode z toho na nervy teraz som uz trosku spomalila tempo a som spokojnaaaaaaaaaa....sice muzovi sa to nepozdavalo ale nech... veruze tentokrat som z neho po porode bola riadne sklamana. necakam ziadne dary za porod... to sa u nas nenosi ale mohol aspon byt viac citlivejsi 😠

agika1982
10. aug 2010

@ericica moja tiez pahlne papa...a potom sa nedivim ake ma plyny.......infacol som pouzivala aj ja, ale vraj je to velmi slabe, tak ja neviem...ja potrebujem nieco proti plynatosti a bolesti bruska...este skusim espumizan

agika1982
10. aug 2010

@zrzulka z toho si nic nerob...ja mam stale vyse 15 kil nadvahu a nchce to ist dole

zrzulka
10. aug 2010

@agika1982 neboj pojde my uz sme dalej ako vy. nas maly taha 7 tyzden. Brucho mam uz v pohode akurat panva ostala taka natiahnuta takze kvoli nej nezapnem 😠

mirka285
10. aug 2010

no baby od mojej povodnej postavy mam aj ja este daleko ale citim sa dobre a pekna 🙂 ked ma stale obhana moj Gabko tak to predsa nemoze byt take zle 😀 akurat som si nalakovala nechty aby mi ladili k obleceniu,vyobliekam malu a pojdeme von na prechadzku 🙂 a mali by ste sa aj vy citit pekne,lebo pekne ste!a este ste aj uzasne zeny lebo musite stihat male babo,upratovat,varit a niektore sa starat este o dalsie deticky...takze ste super 😉

miki060707
10. aug 2010

@mirka285 🙂 😉 😵

tadotami
10. aug 2010

@mirka285 odsavacka je dost agrasivna.5x potiahnem a uz mi krv tecie.ked si odstrekujem tak nejde tolko ako ked sam taha a to malo mu nestaci.uz to kombinujem vselijak.no trapime sa ale nevzdavame.po espumisane uz 2 hodky spinka tak to asi zabralo.este som zvedava co bude v plienke.

miki060707
10. aug 2010

@agika1982 agi, ja som pri dcére tiež musela prejsť z bebu na nutrilon comfort, neskutočný rev od bolesti, tak viem, čo prežívaš, nám sa to potom upravilo.....

miki060707
10. aug 2010

ja som tu mala kamošku na návšteve a boli sme aj na pechádzke a malemu idem dať papať zachvilu, ale si trošku schrupol a dcéra, že chce isť spať, tak zíram, lebo ona nespáva, tak aj dobre, pôjdem si žehliť keď drobec zaspí.....
zajtra ideme na nožičky a tam sa čaká hodiny, takže mlieko musime zobrať zo sebou a aj tú vodu vrelu do flašky....

mirka285
10. aug 2010

@tadotami tak to je potom zle ☹

mirka285
10. aug 2010

@miki060707 ja som bola vcera na nozickach,nezobrala som si mlieko,lebo sme isli nakrmeni a ked som tam prisla a zbadala 16 deti predomnou skoro ma vystrelo...nastastie to islo rychlo,ale celu cestu domov mala rucala co uz si vyzadovala svoju davku jedla 😝

tadotami
10. aug 2010

@mirka285 ooooooo dakujeme.ja mam sice svoju povodnu vahu a ked prizmurim jedno ocko tak aj postavu ale dobre padne pochvala 😉 na to ze som pred mesiacom rodila cisarskym aj brucho je celkom ok.a ked si zoberiem ze uz nemam 20 tak sa nestazujem.

miki060707
10. aug 2010

@mirka285 kamoška z ulice boli minulý týždeň a že 20 deti pred nimi....ooo reku, to bereme aj dávku mlieka zo sebou, a kočik, našťastie máme vaničku naklikávaciu, tak sa budeme prechádzať po chodbe 🙂
a na akú farbu si si nalakovala nechty, ja som včera malej a sebe som zabudla, šak k teplákom nalaková nechty, to nejde, xixixi 😀

miki060707
10. aug 2010

len sa pekne nesťažujte na postavu, ste peknučké, ja mam vyše sto kil a čo sa mam pod vlak hodiť, mam zdravé detičky a sen pred sebou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre