Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. aug 2010

a neviem ci je to aj u vas tak ale ja neznasam ked mala zaplace a on sa hned pyta ci neni hladna alebo ci ju neboli brusko,ked ju mam na rukach nezabudne mi pripomenut nech davam pozor aby mi nespadla,ked ju krmim vzdy sa opyta ci to nieje horuce a pod.tak za tieto otazky by som ho vedela zavrazdit 😔

zrzulka
12. aug 2010

@nina88 hod kontakt aj my budeme potrebovat 😉

robika
12. aug 2010

@mirka285 aj ten moj ked pride z prace, najskor vyobjima drobceka, zabava sa s nim a potom som na rade ja 🙂 ... ale zboznujem ked vidim, aky je mm stastny z maleho a maly uz zacina pekne reagovat, takze urcite to aj muz inak vnima, ked ma pocit, akokeby sa s nim maly bavil 🙂

zrzulka
12. aug 2010

@katty17 procare strasne milyyyyyyyyyyyyy ortoped, bez cakania super....
@noemarta preco do pk???? ja som z pk a sli sme do ba... ale tak ja aj deti amem lekarov v ba

zrzulka
12. aug 2010

@katty17 a inak to sa cudujem ze ti povedala pedina ze ste vela pribrali... my sme mali v mesiaci takmer 5 kil.... nikto sa nad tym nepozastavuje akurat vcera ortoped jak na neho kukol poznamenal ze je dobre ziveny 😀 teraz ratam ze ma hadam aj 6 kil. otazieva poriadne 😀

nina88
12. aug 2010

@zrzulka pani byva v Lamaci na Studenohorskej 52, cislo na nu: 0902 717 517, jedno pismeno stoji 85 centov a cislo 50 centov... 😉

zrzulka
12. aug 2010

u nas je to tak ze muz pride z prace, ide do kupelne tam za nim docupita mala tak sa vzdy privitaju oni dvaja prvi 😀 😀 😀 to uz je celkom ine pri 2 detoch... mna vyobijma asi ako poslednu... ani to nejako neregistrujem 😀 s malym ani nejako velmi nie je....hlavne s malou, ta je jak zihadlo... zoberie mu aj poslednu energiu co ma 😀

oacka
12. aug 2010

@lulu1983 netráp sa tým, podľa mňa sa trošku bojí,že malého nezvládne... ked naša reve,akoby ju z kože drali,mm tiež nevie,čo s ňou má robiť, a vidím na ňom,že by aj chcel pomôcť,ale nevie ako. neverí,že ju utíši. moj mm nekúpe ani neprebaľuje, iba občas,keď robím dačo iné. ešte sa bojí, lebo je veľmo malá. ale rozpráva sa s ňou, kočíkuje a malá sa naňho stále smeje a chce mu rozprávať. hlavne,nech je s dieťatkom v kontakte,aby mali vzťah od začiatku..

kafoditka
12. aug 2010

Baby kuk, uz hodinu uspavam maleho a pozrite ne tie trnky :

zrzulka
12. aug 2010

@nina88 dakujem si zlatucka... ukladam ... my asi az v decembri budeme krstit... ozaj uz ste boli na uvitani do zivota co robi mesto?? ja som nas vcera nahlasila tak som zvedava. pri malej sme neboli

zrzulka
12. aug 2010

@kafoditka zlaty je.... 😀 ako ho uspavas? na rukach???

adelaine
12. aug 2010

@katty17 nas poslali na Tehelnu, tam nam vsak dali az septembrovy termin, no nonsens, ked
ma ist babo v 4 - 5 tyzdnoch,
tak sme sli do Probiosu, dostali sme termin od zavolania za 3 dni

kafoditka
12. aug 2010

@mirka285 to u nas je takato "mudra" svokra.. 🙄 maly zaplace a ona hned urci diagnozu.. bud ho boli brusko, alebo nieco ine.. 😝 😝 😝

kafoditka
12. aug 2010

@zrzulka niekedy na rukach, teraz je ale maniak na kolisanie v autosedacke.. zaspi jedine tak 😉

zrzulka
12. aug 2010

@oacka aj nas tata sa boji.. to je asik normalne.tiez nekupe maleho ani neprebaluje... len malu... ja toto vobec neriesim... zase ked mu ho dam na ruky tak si ho vezme... to mi uplne staci... hlavne ze sa malej venuje na 1000%... to je pomoc velika... len mi je luto ze si maleho nevychutnava ako ja ale muzi to tak asi neberu ....pri malej bol iny

robika
12. aug 2010

@kafoditka tak nevyzera ze by sa mu chcelo buvat 🙂

zrzulka
12. aug 2010

@kafoditka waw super 😀 to nas v autosedacke place.. asi sa mu nepaci ako je tam namackany.... 😀

mirka285
12. aug 2010

baby ja teraz cakam zensku z Allianzu..,som s nou volala tento tyzden,lebo ja si platim na seba strasne vyoku poistku-80 eur mesacne tak chcem aby mi urobila novu zmluvu a znizila mi ju o niecoaspon kym som na materskej lebo je to naozaj dost a kazala som nech mi vypracuje pre malu tu farbicku ale nech sa zmesti do 20 eur,tolko platim aj Tomaskovi,tak uz ju ocakavam...dufam ze si pohne,lebo chcem ist von

strasska
12. aug 2010

@kafoditka to je krasne babo a ten pohlad. Inak toto robi aj moja, ja niekedy uspavam na fit lopte a popritom citam net...a ked sa tak zacitam a zrazu ma napadne skontrolovat ju, a vidim tie ociska...tak aj rehot spustim, ze ja sa tak snazim a ona to ma na haku.

strasska
12. aug 2010

pozdravujem vas vsetky, ale idem vyuzit ze obaja chrnia 😉
@oacka joooooooooj stale zabudnem, kde vyrastal TM?

kafoditka
12. aug 2010

@mirka285 hod potom prosim info - podmienky a tak...

maxara
12. aug 2010

Ahojte krasne maminky (aj tie skarede 😀 😀 nech aj seba pozdravim)
Moje bambu zacina mat tusim rezim a mozem povedat, ze moc mi nevyhovuje 😀 totiz vstava 3:35 a potom uz nechce spat. kojim ju do piatej, ona si totiz pritom drieme, ale ja nie, len ju budim, nech si pohne a potom ked uz je prezrata, o tej piatej tak nevie co so sebou.. 😒 a ja by som aj vedela co so mnou, ale ako jej to vysvetlit, ze je noc a maminka v noci spinka..
@oacka 😉 a podla coho usudzujes, ze je cela ja? 😀 inak aj ja furt pijem, ale ani neviem kolko, lebo pijem vodu z vodovodu, tak tie pohare neratam 😔

@ericica @mirka285 jeeej, vy budete nevesticky.. ja zdochnem. 😵 😵 😵

@ericica nezabudni na mna potom na konci septembra okolo 28meho, idem do tej NR 😉

@katty17 @noemarta aj my ideme tu v PK na klbiky, len neviem kedy, lebo dr ma do zajtra dovolenciu, takze az v pondelok budem volat. Inak viem, ze pre babatka ma vyhradene utorky a stvrtky medzi 12-13 hod

@lulu1983 moj krasnik chodi z roboty okolo 17:10, vtedy Ninka vacsinou spi, tak vezme psov vyvencit, potom si zacvici a ked sa mala zobudi, tak ja krmim, cize to neriesi.. ja ju nejako udrzujem v tichosti do 20tej, potom spolu kupeme, on ju pomasiruje a ked mu poviem, nech ju trochu zabavi, tak ju ponosi 5 minut na rukach a cely cas sa jej pyta, ci chce ist k mame, ci chce prsko a tak.. az jej to v sugeruje. Ja ju potom uspavam do 22-23tej a kedze on vstava 5:20 na vlak, tak okolo 21:30 sa odtrepe do vedlajsej izby spat. ALE! 5:20 ked vstane, do 6:20 je doma, tak ked ju pocuje plakat, pride ju prebalit a zarobi jej UM, lebo to ja este rano tolko nemam.. a potom ide do roboty a zas to iste.. no cez vikendy alebo ked mal volno, alebo ked som mala tie krce, tak okolo nej skakal 😵

@vierkaha gratulujem.. no vidis, tak si sa dockala 😵

@jaruska8 😀 😀 inak aj casto beham hore bez a mm sa z toho velmi tesi 😀

bellablonde
12. aug 2010

caute
ulozila som deti, dnes mam cvicny den ... totiz mm vcera zapijal alexandru a dnes ju chudak uuuuplne na srot, este aj tasky s darcekmi, co podostaval nechal v podniku 😀 😀
takze sa dnes tocim sama, ale stihla som upratat, navarit obed, zavesit pradlo, teraz obaja buvaju... len vonku sme nestihli byt
asi to budem robit tak, ze doobeda doma a poobede po spanku sa vzdy vykyblime von az do vecera
snad by to mohlo fungovat

@vierkaha na teba som myslela, ze tiez budes augustovka ako ja 😎
srdecne blahozelam k levicatku 😵

mm mi pomaha cez den, v noci spi, ani nevie kedy sa malicka zobudila,
vecer zas okupe, prebali, popestuje a stale sa s nou rozprava, ale take sialenosti jej vravi, ze dovi 😀

bellablonde
12. aug 2010

na klbiky som s petkom chodila na Teslovu, tam je fasa doktor
teraz je nova ortop ambulancia na Strecnianskej, nejaky Dr. Gajdos, tak asi vyskusam ist tam, predsa len to mam blizsie

bellablonde
12. aug 2010

http://strecnianska.sk/node/113
toto je link na ambulanciu
mozno sa niekomu zide 😉

ericica
12. aug 2010

ahojte no dnes sa sem dostat to je nemozne....mala ma dnes 6 tyzdnov a chytila nas druha laktacna kriza... 😖
od rana sme este dokopy nic nespali co je u nas veljy nezvyk lebo ona ked sa rano zobudi zvykne po polhodinke od kojenia zaspat a spi dve tri hodky a teraz este dokopy spala cca 20 min.....a kojim ju skoro kazdu hodinku...mliecko mam len je stale hladna.....este dobre ze krsna zobrala malu zo sebou tak mam doma ticho 😀
@jaruska8 som sa na tebe nasmiala 😀 😀 😀 @oacka,@miki06707,@maxara ano budem nevesticka ale bude to len take narychlo sobasenie pred krstom s dvoma svedkami...este si musim zohnat daku garderobu 😀
@maxara no jasneze na teba nezabudnem,dufam ze mala bude mat daky normalnejsi rezim ako teraz a bude sa s nou dat poklebetit v nakupnom centre...moc moc sa na teba tesim 😵 😵 😵
inac moj mm ked je doma sa venuje vacsinou starsej dcere ,mensia je na mne on ani neprebali ani neokupe,,,,ale chdoi casto kocikovat ked ja robim s tortickami 😉
idem objednat kosielku na krst.....potom hodim link....
@vierkaha gratulujem a zelam vsetko len to dobre 🙂 @kafoditka maly je uzasny s tymi velkymi kukučmi....mne sa zda ze je na tatina nie???

lulu1983
12. aug 2010

@vierkaha: blahozelam k babatku, veeela mliecka pre levicatko
@kafoditka: jeej, ten je krasny 🙂
@maxara: som sa na tvojom prispevku tak nasmiala, az mi mliecko tecie, tak ma ponatriasalo 🙂

dakujem vsetkym za povzbudenia

inak risko je zachripnuty stale, akurat mam pocit, ze mu nosik trochu uvolnilo, ale asi ho vezmem zajtra k lekarke

kafoditka
12. aug 2010

@ericica eri jasne, Filipko je cely tatino 😉 sa nezaprie..

maxara
12. aug 2010

@lulu1983 😉 inak aj moja Ninka ma asi nieco v nose, lebo niekedy tak chrapci, hlavne pri pahltnom piti.. ale neboli sme u lekarky, lebo inak z nej nemam pocit, ze ma sopel.. ani teploty, nic..

@ericica no ja dufam, ze sa stretneme a ze sa prida aj @drievko @any23 @peppe @nununka a ostatne nitranky.. a okolie.. hm?

Inak prave som mojej krasulke vybavila uvitanie do zivota. Vcera mi prisiel od primatora list, ze mi gratuluje a zela blaho a ze ak mam zaujem, tak nas slavnostne uvitaju. Tak som zavolala a velmi mila pani tam bola a tak mame "krstiny" 2.10.2010 o 13tej 😵 sa tesim.

maxara
12. aug 2010

@zrzulka predpokladam, ze aj tebe prisiel list od Solgu. Budete mat to uvitanie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre