Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
13. sep 2010

@merikac ten wellnes week napadol aj mna, taky vdacny darcek 😉

janka256
13. sep 2010

kocky poradte mi nejaku lacnu a dobru odsavacku taka obycajna piestova mi postaci na par odsati? chcem skusit odsavat mliecko lebo sa mi tvori malo tak by to mozno pomohlo a este kde zozeniem suplementor na prikrmovanie lebo mi to poradila annag ako mam prejst z flase na plne dojcenie chcem to aspon skusit... 😒

merikac
13. sep 2010

@janka256 http://www.kojenie.sk/poradna/suplementor mozno ti to pomoze,,ale niekde pisali, ze je to zbytocna investicia, ze staci obycajna sonda

merikac
13. sep 2010

@janka256 http://www.tovar.sk/vizitka-tovaru-73219769-med... podla tohoto odkazu zistujem ze by ti to dokazala objednat aj hocktora lekaren

merikac
13. sep 2010

@janka256 http://www.babybazar.sk/Suplementor-id2909236.html alebo este mozost, kup z bazaru........

merikac
13. sep 2010

@janka256 tesco odsavacka,,vraj stoji cca 7 eur,,a dobre odsava

merikac
13. sep 2010
oacka
13. sep 2010

dík za odpovede ohľadne štikútania. Kika chcela potvrdiť moje slová a doobeda štikútala 3x. a čo robíte,aby prestali? lebo ona štikúta aj 10min! ale vôbec jej to nevadí. u nej na to zaberá len napitie sa z prsníka.

bambola
13. sep 2010

@oacka moja tiez dost casto stikuta vacsinou ked si odgrcne. najprv som ju zvykla nosit na rukach ale jej to nejako extra nevadi tak ju proste necham vystikutat. na prednaske v nemocnici docent vravel, ze mozes babatku na primerany cas zapchat nos (akoze zadrzat dych) ale tak co je primerany cas , ze ? 😠

merikac
13. sep 2010

@oacka prese, tak,,,bud ju necham alebo jej dam po par minutach potiahnut,,viem, ze ked som mala denisa maleho, tak som mu davala vodu po lyzickach,,ale teraz som to neskusala,,,

merikac
13. sep 2010

@bambola 😀 sak moja ma taky tvrdy nostek, ze jej ho nedokazem ani spojit 😀

janka256
13. sep 2010

@merikac a obycajnu sondu maju v hociktorej lekarni? lebo si myslim ze by stacilo aj to

merikac
13. sep 2010

@janka256 ano,,myslim, ze by to nemal byt problem zohntat ju,,vraj staci odstrihnut koniec a chce to ziskat zrucnost,,ved istotne si uz o tom citala, ja len zbezne a viem, ze dievcata spminali, ze suplementor , je zbytocna investicia

meruska
13. sep 2010

@janka256 ak chces tu tesco odsavacku mam na predaj aj ja..cenu sa neako dohodneme 😉

merikac
13. sep 2010

@kafoditka myslim, ze to bude pre nich celkom fajn relax asi idem nieco v okoli vygooglit

nina88
13. sep 2010

Ahojte... Mava vase babo sem tam zelenu kakanicu?? (len kojim) Vcera mal uplne zelenu, dnes zeleno-zltu... Je kludny, usmieva sa,pekne spi, proste nejavi znamky olesti bruska,ani hladu, tak ja neviem... 😒

nina88
13. sep 2010

ak mozem poradit o stikutani, malemu to okamzite prestane ak mu odsavackou na vysavac vysavam sopliky... Zmeni tym rytmus dychu a je po stikutke... 😉

mirka285
13. sep 2010

@merikac kupele su dobry napad,my tam posielame rodicov tiez casto,mozem sa dnes spytat mami kde sa jej to najviac pozdavalo....ja som uz konecne ako tak doupratovala,hodila som vajicka na hriby co mi dala krstna-keby ste videli ten ksicht co na mna hodil moj syn ze na obed ma prazenicu s hribami,ale ja som naozaj dnes nestihla nieco ine navarit,a vyhodit tie hriby by bola skoda...som dala sprchu a idem do Auparku pozriet niake topanky lebo naozaj si nemam co obut okrem tenisiek...tak caute zatial...

merikac
13. sep 2010

@mirka285 ok,,bola by som rada, keby si presmirovala, co ich najviac ndchlo,,,a ozaj,,,ak by si dostala tie sane,das vediet?, rada by som ich objednala aj ja vratane toho choditka,,takze, nech sa zbytocne nestrachujem,ci to pride

robika
13. sep 2010

@oacka moj maly dostane stikutku ked vygrcne trosku mliecka a nevypluje to, ale snazi sa to spat prehltnut, vzdy dostane stikutku, nam na nu pomoze iba plac, aj ked skusame papat vobec to nepomaha, placom za minutku a samozrejme musime si zase dat trosku z mliecka a az potom je spokojny...

bambola
13. sep 2010

@merikac no to ani ja ale mozes dat dva prsty na dierky 😉
inac mne nechce vacsinou pit ked sa jej stikuta a ja ju prehovaram ze to musi zapit 😀 ale ked jej ho natisnem do pusy tak sa da presvedcit 😀 ale ako pisem, vacsinou ju necham vystikat

janka256
13. sep 2010

@meruska dam ti vediet dnes mi ma manzel kupit odsavacku baby nova ze vraj aj ta je dobra tak ked nekupi mozno kupim od teba juj ale neviem ani jak vyzera da sa tam nastavit aj intenzita odsavania ?

meruska
13. sep 2010

@janka256 nie neda sa nastavit intenzita, je to naozaj taka jednoduchsia rucna odsavacka

janka256
13. sep 2010

@meruska ale balonkovu nechcem tu mam doma a je nanic . oki vecer ti dam vediet neviem ci kupi alebo nie 🙂

adelaine
13. sep 2010

@tutifruti dakujem, tu fitloptu skusim, uvidim ako nam to pojde 😉

lulu1983
13. sep 2010

@nina88 mne pediatricka vravela, ze zelenu stolicu mava z toho ze pije vela predneho mlieka a nevytiahne zadne mlieko. Pri kojeni staci jeden prsnik, ci kojis z oboch?

nina88
13. sep 2010

ja kojim z jedneho,nemam pocit,ze by tahal len predne, pije dlho a pocujem ako hlta... a to potom by bol hladny,nie? Asi by nebol kludny,ci?? Ja uz neviem, doktorka mi cely den nedvihala... 😒

merikac
13. sep 2010

@nina88 ahoj,,neboj,,aj moja my sme mali take obdobie, ze mala taku stolicu ako spominas, bolo to len prechodne obdobie,,dalo sa to po 2 dnoch do poriadku, potom este raz taku mala a ovtedy nic- bolo to v obdobi 2 mesicoch 😉

merikac
13. sep 2010

baby,,robim malej revizu vo veciach,,vyhadzujem, co je uz male,,a nasla som medzi vecami kuponovu knizku platnu do 30 novembra2010 v 101drogerii, billa, carrefour, dm drogerie markt a hypernova,,- su tam 3 kupony v hodnote 1,50/ks na plienky panpers a 2x kupony v hodnote 0,80/ks na papierove obrusky zn pampers,,,kedze ja mam toho dost a istotne dovtedy nebudem kupovat nic,,tak by prepadli,,ak niektora mate seriozny zaujem, ze by ste ich minuli, tak s radostou poslem 😉

nina88
13. sep 2010

@merikac juj tak to sa mi ulavilo, dufam,ze aj u nas to prejde... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre