Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
18. sep 2010

@tinaki1275 ty si take pivo ako ja 😀 ja mam 164 😉

tinaki1275
18. sep 2010

@merikac ja mam Quinny buzz+maxi cosi vajicko a som velmi spokojna ,zatial...vrele odporucam..

tinaki1275
18. sep 2010

@bambola tie 4 cm by som brala🙂)nemusela by som nosit podpatky 10 cm....☹(

tinaki1275
18. sep 2010

@bambola tak toto vam fakt nezavidim ..☹((my mame dnes zase 28 stupnov a slniecko ...normalne pocasie na plaz...🙂

bambola
18. sep 2010

@tinaki1275 ja som skor taky sportovy typ cize je podpatky vobec (naposledy snad pred 6rokmi na stuzkovej 😀 )
ale tak greci asi tiez nie su najvyssi nie? nestratis sa medzi nimi 😉

tinaki1275
18. sep 2010

@bambola no ktori ako ,zeny su tu velmi nizke ale chlapi su dost vysoki ..moj mm ma 183 cm a povazuje sam seba za nizkeho ..

merikac
18. sep 2010

@tinaki1275 len neviem, ci neni ten kocik na zimu moc studeny???............porad 😲

merikac
18. sep 2010

@tinaki1275 ja som si tiez zvykla na pohodlie a topanky na podpatkoch mi stoja v policke,,,,,,,,,,,,napriek tomu si nejake obcas kupim a mam ich maximalne, ked ideme k niekomu na navstevu autom 😀

merikac
18. sep 2010

@mirka285 a ty si dnes kse??,,skusas auticko?? ake je??-ale som zvedava 😔

kafoditka
18. sep 2010

Caute babule 🙂
tak ja od rana ficim, mam upratany cely byt, sestra je u mna a bavi mi maleho, tak som sa mohla trocha vyblaznit pri upratovani 😉

@tinaki1275
@bambola ako male pivo tu vediem jednoznacne ja - 158cm.. ☹ co uz, tatino ma nejak nedorobil 😀

alllexa
18. sep 2010

@bambola - tak to je blbe:( skus ju dat do spacieho vaku, odtial by sa nemala odkopat, pripadne ju dobre obliect.

alllexa
18. sep 2010

@tinaki1275 - podla mna na vyske az tak nezalezi, ja by som radsej bola nizsia a chudsia, ako o tych par cm a silnejsia...🙂 Ja mam 168 cm a 63 kg. Pred porodom som mala 57 kg, co bolo tak akurat.

tinaki1275
18. sep 2010

@merikac s fusakom nemyslim ,ma ho moja kamoska co zije v rakuskych alpach ,teda jej mala bola v zime 7 mesacna a boli v pohode,ja tiez mienim prist na slovensko v januari na mesiac a pol s tym kociarom...

tinaki1275
18. sep 2010

@alllexa ved to mas aj teraz dobru vahu,videla som tvoje fotky kd si bola tehulka krasne ,myslim ze ti trochu zaokruhlena postava pristane...

tinaki1275
18. sep 2010

@kafoditka no to si ma predbehla🙂))

tinaki1275
18. sep 2010

@merikac ja to tiez tak riesim ,a musi soferovat mm..neznasam soferovat s podpatkami..a bojim sa s malou aby som niekde nespadla ,takze aj s nou len s nizkym ,este v 8-om mesiaci som nosila vyvysene cca 5-6cm a moj doki na mna krical,nechapal ako sa mozem citit pohodlne...

tinaki1275
18. sep 2010

idem chrapat ,vcera sme dosli o tretej rano ,este som malu krmila do stvrtej a o osmej bola hore a odvtedy sa nezastavila tak hadam na polhodku stihnem zalahnut .... ☹

kafoditka
18. sep 2010

Babule, ten moj Filip posledne dva dni katastrofalne papa. V pohode vypije 50ml a potom sa to zacne.. ☹ Place, vypluva, nervaci sa az je cely spoteny, potom na chvilu zadrieme, znova si cucne a jeduje sa.. Takto papame aj hodinu..
Robi mi to pri materskom mlieku ale aj pri nutrilone.. Neviem, ci ma len zle dni alebo ci ho nieco trapi 😖 Ale uz ma to poriadne vycerpava...

alllexa
18. sep 2010

@kafoditka - to je blbe:( Neskusala si kontaktovat laktacnu poradkynu?

Dievcata, co davate babatkam namiesto Vigantolu (vit. D)? Mne detska odporucila Oleonit - vraj sa da kupit v Rakusku, alebo ze si mam davat lyzicku rybieho tuku, aby to preslo do mlieka. V lekarni mi zase poradili Cebion, ale to je multivitamin a neviem presne, ako ho davkovat, lebo je to urcene podavat pri rekonvalescencii a pod.

bambola
18. sep 2010

@tinaki1275 @kafoditka baby dobreho vela nebyva 😀 (a ako dodava moja polovicka "a keby to nahodou nebolo dobre tak aspon toho nie je vela") 😅

zuzik1983
18. sep 2010

baby aj ja som take male pivko,tiez mam len 158cm,
s tym jedenim tiez je to uplna katastrofa,z prsnika mi uz take 4 dni nechce cuckat vobec,a uz 2 dni musum dokrmovat UM,lebo zasoba MM zmrazeneho sa mi minula ☹ a tiez sa pritom vseliako kruti.baby je normalne,ze mala mi doteraz jedla okolo 130ml,teraz jej dam 150ml UM,dopije a este mrnci.a hlada.myslite ,ze jej to nestaci?
a zda sa mi,ze ma po tom UM nejaku divnu stolicu,taku mazlavu,to moze byt?aku maju tie vase
baby tie co dokrmujete mlieckom z dm-ky,nemaju vase babatka nejake problemy?je vsetko ok?

kafoditka
18. sep 2010

@zuzik1983 ja dokrmujem nutrilonom a stolicu ma ako kedy.. Raz ma tuhu a nekaka mi aj 4 dni, inokedy kaka kazdy den a ma ju riedsiu.. Tvoja mala je dobra papkacka ked vypije 150ml 🙂 Moj maly ma 3mesiace a zatial papa 120ml.. 😉

mirka285
18. sep 2010

ahojte 😉
@kafoditka to aj Linda ma take dni ze tak neporiadne papa,ale to prejde samo....rano pre mna prisiel Gabko,bola som v Sali,dotrepala som sa az teraz,mala je uz okupana,najedena a lezi v postielke...Tomas mi volal ci nemoze ist spat ku nam jeho kamos,takze dnes ich budem mat pre istotu ja doma,ale nevadi,Gabo ostal v Sali oslavovat tak aspon nebudem sama....vytiahla som kura,zajtra ho naplnim a upeciem na obed..
@alllexa ved to si akurat s tymi kilami..neboj este niake odidu ked budeme behat za nasimi detmi..teda aj ja sa stym utesujem 😀

zuzik1983
18. sep 2010

@kafoditka ja som tiez zacala dokrmovat nutrilonom.moja doteraz kakala do kazdej jednej plieky,ale dnes uz nie,teraz som nemyslela ci riedku alebo hustu,ale ci nie je taka slizka mazlava.
to teda je,no ved prave to sa mi nezda,mam taky pocit,ze ona taha dokedy ma,keby jej zarobim 200ml hadam by aj to stiahla,myslis,ze babo vie,kedy ma dost,?myslim,ze ta moja asi nie,lebo taha taha a potom aj grca nikedy,teda teraz dost casto ☹

mirka285
18. sep 2010

@zuzik1983 to mozu byt aj hlieny...neni mala nachladnuta ?

alllexa
18. sep 2010

@mirka285 - mna stve, ze nic povodne neobleciem. Musela som si kupit nove nohavice a nejake tricka, aby som aspon nieco mohla nosit. A kedze kojim, tak to nechcem prehanat ani s dietami ani s cvicenim...
Ja som dnes sama, mm siel oslavovat - svagrina porodila, tak jej manzel robi pansku jazdu🙂 Som zvedava, ako uspim maleho, obycajne idem o desiatej spat a mm mi maleho donesie uz spiaceho okolo jedenastej-dvanastej...

zuzik1983
18. sep 2010

@mirka285 hlieny v stolici?to moze byt?no kycha celkom casto,ale nos ma cisty celkom

maxara
18. sep 2010

Ahojte krasulky,
veru dobre ste drzali palceky, kedze zijem.. samozrejme dakujem vam za kazdy prst.. nejdem vas teraz citat, hoci kusok som precitala, ale nemam sancu do konca..
Operacia prebehla hladko, brali ma prvu o 8:30, okolo 11tej som sa prebrala co ma prevazali a potom som vstala az o pol 4tej poobede, ked mi prisiel dat typek sanitar teplomer.
A potom som zase zaspala, medzitym som dostala nieco od bolesti z coho som sa dovracala, ale nastastie do emitky som trafila, kedze som bola samucka na izbe a hoci som pipala na sestricku, zrovna sluzila taka skleroticka.. no a rano uz bolo dobre. Bolelo ale len take normalne bolesti, ako velka modrina na bruchu..
Mam tri rany, jednu v pupku, ta je najvacsia, potom asi 10 cm doprava od pupka a asi 15cm nad pupkom. V tej napravo dole som mala tu hadicu s flaskou, co mi tam vytekalo to z rany a to mi vcera vytahovali a bolo to pekne nechutne.. az mi ostalo nevolno, ale uz som nevracala..
Nemocnica paradna, dvaja na izbe, vlastny zachod a sprcha, nove vybavenie, telka a teda ide o STANDARD, co som bola v soku. Za telku sa vraj plati, ale ja som neplatila. Sestricky velmi mile, teda okrem tej jednej, ta bola tiez mila, ale teda cakala som na nu bezne aj dve tri hodiny.. napr ked mi mala z ruky vytiahnut kanylu, co ma uz strasne bolela a potom ma celu noc bolela ruka, ale nikomu som ani nepipla, aby ma dnes pustili, co ma aj pustili.. 😲 normalne na treti den po operacii.. a hned rano.. a kedze po mna prisli svokrovci, zobrali ma domov a potom mi chceli Ninku zobrat na vylet k babkam, cize Ninkinej prababke, prekonala som bolest a isla som s nimi, nech som uz s nou,, tak mi chybala, ze som s nou chcela byt.. aj tak mam pocit, ze na mna uz zabudla. Nesmiem teraz chvilku dvihat nic ani ju, ale snad coskoro..
Este raz dakujem, ze ste na mna mysleli..
Inak mam aj kamene so sebou doma.. 🙂

mirka285
18. sep 2010

@alllexa ani ja ziadne gate neobleciem,tiez som si kupila nove...najhorsie je,ze mam pocit ze aj keby som drzala uplnu hladovku,neschudnem uz ani kilo...no co uz...ten moj ma tiez pansku jazdu,isiel oslavovat narodky,ale mne uz mala spi,tak mam veget...

mirka285
18. sep 2010

@maxara Peti no vitaj doma...dufam,ze toto uz bolo posledne a ze sa v najblizsej dobe do nemocky nechystas 😀 hlavne ze vsetko dobre dopadlo. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre