Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
9. feb 2010

ani ja nenosim obrucku....zavadzia mi ...

mne sa pacia zasa Swarovskeho veci....zboznujem ho...som chcela na svatbu tie jeho pohare ale 12 tisic za dva pohare????????????????????????????to nie teda

stanka33
9. feb 2010

ale dake nausnice by mohol muzik poriesit 😀 ...sice ja som si na Valentina nakazala kupit cokoladove foundue 😀
ale sak budem mat o mesiac narodky...

zrzulka
9. feb 2010

Ja ked som tam bola tak tam bola akoze "laktacna poradkyna" ale ta poradit nevedela teda vobec.... ja som nastastie nemala problem ale spolubyvajuca tam kazdu chvilu volala niekoho a nikto jej nevedel poradit, ona mala bolesti ze az plakala a kaslali na nu 😢 😢 😢 najlepsie je dohodnut sa s nejakou laktacnou poradkynou ktora by prisla priamo do nemocnice v pripade potreby... ja si to tak vybavim ale verim ze aj babetko sa bude vediet krasne pricucnut ako nasa mala pijavicka.... 😀

zrzulka
9. feb 2010

.... ja som v nedelu vytiahla zasnubny a ukazujem muzovi: "pozri zasnubila som sa🙂)))) som bola zvedava ci si spomenie.

zrzulka
9. feb 2010

No baby ja som zvedava ci si po 6tich rokoch muz este na valentina spomenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a vsak mi mame spolocny valentinsky darcek v brusku a jeden mi tu pobehuje a robi neplechu tak sa lucim.... este nespinkame.... 😒

stanka33
9. feb 2010

no ja som tam bola cez vikend takze laktacna sestra odisla v piatok na obed a prisla v pondelok a to som uz mala ist domov a po mojom kojni ani stopy....a vies ako sa chce obyc, sestram robit cez vikend ☹
ja tiez ddufam ze teraz bude lepsie....
idem baby majte sa pekny den....

mojalili
9. feb 2010

Kocky, mna sa stale manzel pyta, co chcem v nedelu dostat...no co je šiši, ja mu budem diktovat daceky? 😠 Pritom ma potesi cokolvek 😉 Totizto ja som sa tak nestastne narodila, ze musim dostat dva darceky 😀 😀 a chlapec ma co robit 😉 SOm zvedava, ako sa posnazi 🙂 🙂 🙂 Minulorocny Valentin a moje 3 krziky dopadli tak, ze som malovala malej detskú izbu sama....tento rok to snad ude lepsie 😵

Ajtak Valentin sa oslavuje cca od mojich 10tich narodenin, dovtedy nic nebolo. Niektori hovoria, ze netreba na lasku len jeden den, ale v dnesnom uponahlanom svete je nozaj niekedy malo casu, ked si spomenie jeden na druheho aj inak..... 🙂

lenkaaninka
9. feb 2010

stanka 33 aj ja ho zbožnujem a jeho šperky no úžas a polovičiak mi kupil naušnice jeho na vianoce tak som mala prekvapko....

dneska som bola u gyndoša a nič mi nepovedal že všetko ok a zobral krv na tripple test a mám sa objednať na mofrologické sono tak som si tam posedela od siedmej ....

mirka285
9. feb 2010

mne sa Swarovski pacil dovtedy kym som tri veci od neho neroztrieskala v kupelni o kachlicky ☹ dvakrat mi spadli nausnice,lebo so Swarovskeho sperkami sa nesmie sprchovat a raz privesok z retiazky ☹ ☹ ☹ ked mi spado ten privesok sa moj drahy dost nahneval,ze fakt nechape ako mi uz tretia vec mohla spadnut na zem ☹ no a odvtedy Swarovskeho nechcem,bo mi pride velmi neprakticke pokazde ked sa idem osprchovat davat vsetko zo seba dolu ☹ ale inak sa mi velmi paci,len ja som asi drevo ☹

tutifruti
9. feb 2010

Tak som bola včera po výslekdz AFP testou a sú OK... Taká som šťastná... Dúfam, že som si tehu ťažkosti vyčerpala na ďalších 6 mesiacov a už budem dostávať len samé dobré správy...
Dnes sa chcem trochu poobzerať na nete po nejakých nohaviciach a tričkách, lebo sa už do ničoho nezmestím... 🙂

mojalili
9. feb 2010

Tutifruti gratulujem🙂
LEnkaaninka, aj ja mam rada sperky, nosim len zasnubny a snubny prsten a jeden velky na druhej ruke od Swarovski, mam skarede ruky, tak mi to tak pekne nevyznie na mojich rukach.
NO normalne ste ma navnadili a som zvedava, co manzel vymysli na nedelu. Svokra mi mozno da nejaky plech na pecenie ci strikovany pulover pre tehulky 😀 😀 😀 Ale aj to je pekne 😉

rybaanka
9. feb 2010

Valentina nejako specialne neoslavujeme, aj ked pred tym ako sme mali kprca sme zvykli ist na pizzu, ale si spravit nejaky pekny vecer, ale teraz ideme napr. na valentina svokrovi na 60tku 😅 , no a aby toho nebolo malo o tyzden zase ideme pre zmenu v sobotu do Ziliny na dalsiu 60tku, ale len na otocku, cize spat do BA budem ja soferovat, no a potom mam zase ja narodky 😲 aj ked ja uz ani nejako velmi neoslavujem, vsak taky vek, kto by oslavoval 😅

co sa Antolskej tyka, ja som mala asi stastie v nestasti, kedze som mala po sekcii problemy s neziaducimi ucinkami po spinale, tak sa okolo mna lekari dost krutili, no a potom ked ma uz pustili po mojom nariekani na 5ti den na JISKu za krpcom, tam boli fakt uzasne sestricky, ktore ochotne radili, az mi to takmer vadilo ako sa montovali do mojho kojenia, kedze maly sa nevedel prisat....a mne ho inak dovolili na JISke okupat sameho, ale bola pri tom sestricka, takze mozno ine oddelenie - iny personal 😉 ja som teda bola spokojna 😉

rybaanka
9. feb 2010

tutifruti super 😉

maxara
9. feb 2010

mojalili - valentin predsa nie je jediny den vyhradeny na lasku... to ako keby sa z toho, ze si , tesili tvoji najblizsi len na tvoje narodky, alebo abz veriaci verili v Krista len na Vianoce... Valentin je nieco ako pre veriacich Vianoce...

cigaretka5
9. feb 2010

baby zasa sa ma zachvatila panika, som v 18 tt a brusko náikde nevazila som sa od 15 tt a to som mala + 2 kg je to podla vas OK?

mojalili
9. feb 2010

MAXARA - ONi sa tesia ze som, lebo v ten den mam narodeniny 😉

rybaanka
9. feb 2010

cigaretka na niektorych babach neni vidiet tehu pomalicky do 6teho mesiaca (co teda ale nie je moj pripad 😠 ), takze ziadna panika, bud skor rada, ze ti brusko nezavadzia, este si ho uzijes az az.... a kila? +2kg v 18tt je uplne v pohodicke, ja mam +3kg, ale som uz v 21tt a to som druhorodicka a brucho uz mam teda riadne 😲

cigaretka5
9. feb 2010

no normis nohavice ma tlacia to je fakt ale inak mam pocit ze busko je akurat tucne a nie gulate

mojalili
9. feb 2010

CIGARETKA - Mozno ti to pojde do bokov, zadku a tak vseobecn esa ti to rozlozi, len nezufaj, kamaratka bola v 6. mesiaci a ziadne brucho, cumela som sice ako puk, ale neboj, v 8. mesiaci to dobehla. Naozaj, ako pisala Rybaanka, bud rada, ono to pride 😉

yoda_
9. feb 2010

mojalili alebo ina sikovna kucharka, nejaky osvedceny recept na nejako pripravene nejake maso (nie kuracina) na ktore sa capne syr a zapecie, nemame?

mojalili
9. feb 2010

mame, dam ti ho do Rpcky 🙂

sunnygirl
9. feb 2010

mojalili:
aj mi chceme dobrý receptík 🙂

sunnygirl
9. feb 2010

mojalili:
ďakujem 🙂 🙂 🙂

katkaking
9. feb 2010

mojalili, mozes aj mne poslat...

maxara
9. feb 2010

cigaretka - ja som v 18 tt a mam minus 2 kg... ale brusko mi trochu vykuka... ibaze kedze som tucna, tak ludia si skor myslia, ze "boze, henta co tolko zerie"... ☹ ale tehu nohavice nosim uz mesiac... ide mi to skor do sirky... obvod pasu mam vacsi, nez som mala... (akoze momentalne uz nie som v tvare presypacich hodin, ale v tvare jablcka, no z boku len relativne mala vypuklinka)

mojalili - ale su radi, ze si cely rok... 😉

mojalili
9. feb 2010

Kočky, povedzte mi...Chcem kupit klasicku perinku na krst, a jednu nech mam na zaciatok, takze dve.
Pozerala som sa v obchodoch, teda v jednom a tam stoji cca 500 - 590 Sk, a pozerala som sa na MMB ci tu na MK, ved to clovek nevyuziva stale, mozno raz a niektore tu pisu, ze dostali a nepouzivali ju,(naozaj velmi pekne) tu stoji 300 Sk, je to dost velky rozdiel a rozmyslam, ci mam kupit v obchode ci tu...

Po malej mi nezostalo nic, pretoze byvala svokra si to vsetko pobrala...co vy na to?

kafoditka
9. feb 2010

Caute baby!!!!!!!!!!
Akurat som sa vratila z gyn-fivu a hlasim dalsieho chlapca do klubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀
Vsetko je v poriadku, aj nam to prepol na 3D, tak sme nasho drobca videli, je nadherny!
Joj, tak sa vytesujem 🙂

strasska
9. feb 2010

Ahoj,
miki drzime palce, nech to vsetci zvladnete a nech su dobre vysledky.
robite tu chutky s receptikmi, aj ja by som si dala...ja varim celkom rada, ale skor take speciality, take ze halusky a buchty velmi nie.
Mojalili: podla mna v pohode si objednaj s bazaru, moja perinka na krst bola taka, ze mi ju bolo luto pouzivat, tak ja som si nakoniec objednala z mimibazaru a je super. Odporucam obdlznikove perinky, vydrzia dlhsie.

strasska
9. feb 2010

kafoditka gratulujeme
😀 😀 😀

zrzulka
9. feb 2010

No neuveritelneeeeeeeeeeeee, jul patri chalanom🙂)))) Kafo gratulacka od nas!!!!🙂))))

Mojalili ja by som tiez objednala z bazaru, do toho pol roku som pri malej aj z bazaru objednavala lebo ved deti v tom len lezia neponicia.... az som sa vzdy cudovala ako to tie maminy robia ze maju tie veci take krasne....
Teraz pri tomto babetku uz neobjednavam, vsetko kupujem nove... asi preto ze uz toho netreba tolko ako pri malej.(uz aj jej kupujeme, teda hlavne moja mama a sestra nove veci)treba si aj radosti dopriat.... Akurat kocik chceme z druhej ruky aj autosedacku, len este stale neviem aky :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( To su dilemy. Asi zase kupime jane ale ten slalom pro. Pri malej sme mali Powertrack. celkom sa mi pozdava aj Quinny ale tem ma taku strasne malu vanicku... Alebo len klasicky hlboky PP.... ja fakt neviem...Pojdeme asi zajtra okuknut do Brendona.... to je to ze autosedacku chceme kvalitnu (lebo vela jazdime autom) takze bud recaro alebo romer a vacisnou co pozeram tak babulky predavaju trojkombinacie kde uz je aj sedacka..... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre