Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
24. sep 2010

@merikac čo robíš po nociach??

maxara
24. sep 2010

@monline 🙂 ja kaktusy neznasam.. sa mi uplne hnusia.. a tie co som mala doma som nepolievala a boli najkrajsie z okolia (teda este som bola mlada slobodna).. ja som totiz chcela, aby same zomreli, nikto ich nechcel a ja by som ich nevyhodila.. tak som dopadla aj so svokrinymi jazykmi, boli na skrini v rohu izby strcene a bez vody aj pol roka a kraaaasne kvitli, ak sa to da krasnym nazvat

monline
24. sep 2010

@maxara
@merikac zeleň do kytice určite hej..dokonca si tam viem predstaviť aj haluz, na ktorej sú ešte orechy..(sused má strom pred domom)..alebo haluz s lieskovcami (tie má druhý sused, trčia nám cez plot) 🙂

merikac
24. sep 2010

@maxara aby sa neurazil, ked urobim previslu 😀 ..ale mohla by som tam dat par klobas na stojaka a nikde do stredu dve cibule a medzi ne previslu klobasu 😀 😀

maxara
24. sep 2010

@monline no take nieco presne.. alebo potom to ponat tak avantgardne.. 😉

merikac
24. sep 2010

ja mrchu este nechcem ☹

merikac
24. sep 2010

@maxara chcela som ta potesit,,ale podla toho co pises,to vyzera na pruh

maxara
24. sep 2010

@merikac vies, to je prave to, coho sa bojim pri viazani tychto klobasovych kytic, ze ked sa kytica nepodari, vyzera to ako zviazany balicek klobas a to straca pointu.. preto ich treba obmotat pevnym pruznym drotom a tak, aby vsetky pekne stali a pomedzi to aby bola zelen, aby to vyzeralo ako kytica, aby boli klobasy ako nejake krasne kvetiny

monline
24. sep 2010

@maxara tiež nemusím kaktusy, ale dostala som tri v takých malých žltých kohlíčkoch, čo sa mi hodia na kuchynské okno..a dva som už musela doplniť...mám švagrinú, ktorá má asi 5 kvitnúcich kaktusov, veľmi krásnych..ale myslím si, že mala šťastie, že si ju môj brat vzal..inak by sa asi nevydala 😀

maxara
24. sep 2010

@merikac ☹ ja som sa presne toho bala.. takze ma budu zase operovat? alebo to urobia aj nejako lokalne? ked je to len pooperacny pruh?

merikac
24. sep 2010

@monline prijmam faktury do roboty,,inac povedane,,nahadzujem nasim predajniam s obuvou do systemu kody na novy tovar,,aby mohli predavat

maxara
24. sep 2010

@monline 😀 moja svagrina je kaktusova maniacka a dala mi tiez zopar malych kaktusov a este stastie, ze mam mm, ktory u nas polieva kvety 😉

monline
24. sep 2010

@merikac mrche je jedno či ju chceš 🙂

strasska
24. sep 2010

sa tu rehocem jak kon baby 😀 😀 😀 😀
ale uz idem spat, bo rano mam sichtu, budem s detmi este aj v sobotu, lebo MM bude rubat drevo
a zajtra chcem uvarit bryndzovu polievocku a musaku

maxara
24. sep 2010

@merikac ja uz mam po kramoch 😖 tesne pred operaciou, aj som sa bala, ci ich nebudem mat aj na sale

maxara
24. sep 2010

@strasska a na com konkretne? 😉

merikac
24. sep 2010

@maxara ved kedy mas ist na kontrolu?? sa im tam poriadne vyzaluj,,a nech ta racia dat laskavo do poriadku,,lebo ze mas aj inu robotu ako stale len im nahant pracu,,,,, 😉

monline
24. sep 2010

@merikac aj zarobíš? ked píšeš- našim- tak zrejme v konečnom dôsledku hej,...ja tiež po nociach robím návrhy kúpeľní do bývalej práce, ale prachy za to som ešte nevidela..som zvedavá kedy ich uvidím..

maxara
24. sep 2010

@merikac ☹ bola som tam vcera s Ninkou dve a pol hodiny v cakarmi a teraz mam prist v pondelok, ale to je plno, takze az v stredu..

Musim sit spat, prisiel mm, dobru noc

merikac
24. sep 2010

u mna sa dari len kaktusom,,v obyvke mam jeden na komode,,ktory polejem len raz za polroka a vzdy si myslim, ze uz musi byt vyschly a ku podivu sa mu paci

maxara
24. sep 2010

a btw moje kaktusy kvitnu vsetky 😀 😀 😀

strasska
24. sep 2010

@monline ty si dobracisko a s takymi ludia vzdy vybabru, viem o com hovorim ☹ tak dufam, ze tentoraz to bude dobre 😉
@maxara mi to pripada smiesne ze tu o polnoci vijete klobaove vence a pod. 😝

strasska
24. sep 2010

aj ja zdrham, pa

merikac
24. sep 2010

@monline nasim- ako firemnym, nie mojim,,,sme sa dohodli,ze ked nebudu dievcence stihat,tak pomozem,,dufam,ze mi sef da nejaku korunku,,ved si pisem hodiky 😀

monline
24. sep 2010

@maxara ja zadávam doma príkazy mužovi či dcére, aby poliali kvety..a potom zistím, že listy ovisnú, pozriem- a buď je tam strašne veľa vody alebo žiadna..tak polievam sama, ale tiež zabúdam..najmenej sa u mňa darí fialkám, vydržia tri týždne

monline
24. sep 2010

@maxara
@strasska dobrú noc a pekný víkend

monline
24. sep 2010

@merikac ak máš lepšieho šéfa ako ja, tak áno..

merikac
24. sep 2010

@monline wou,,,a ja som v tehu riesila prerabku kupelne,,len ten navrh stoji prachy a my ju mame taku malu,,ze sa bojime do toho pustit,,,tak sme radsej vymenili spotrebice v kuchyni,,,,,,Ale ta kupelka by taaaaak potrebovala renovaciu ☹

monline
24. sep 2010

@merikac ak budeš chcieť poradiť, kľudne sa ozvi..my sme druhú kúpeľku robili teraz v auguste..síce ešte nie je funkčná, lebo nemám namontovanú sanitu a batérie a radiátor, ale obklady už sú..nájdem ti link? pozrieš?

merikac
24. sep 2010

@monline fialky uz doma nepestujem,,a paradox,kedysi som pracovala v kvetinarstve a tak somsa zbastardila,,ze fakt pri mne tie kvietky trpia,,,ale umelace neznasam,,ani tie vraj moderne umele kytice,,,, 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre