Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

jaruska8
28. sep 2010

@lenuss84 Ahoj, no presne ako my, my tiež večer dlhšie papkáme a potom zvyčajne potiahne dlhšie. 😉

lutsine
28. sep 2010

@adelaine na nasom casualplay je napisane,ze sportova cast je vhodna pre deti od 6 mesiacov....takze v decembri,januari uz ideme do sportaka aj s fusakom..🙂 kedze vanicka nam uz zacina byt malicka.

adelaine
28. sep 2010

...ja nechapem, maly mi od rana taha uz skoro 2,5 hodinky, chodim kukat ci dycha 😕 😕 nechapem,
naposledy totiz papal o 05.30 odvtedy nic 😲 kazdu chvilu cakam, ze sa zobudi s krikom...mlieko nachystane
a on chrni akoby ho za to platili, dobieha asi vcerajsok 🙂

zrzulka
28. sep 2010

@kafoditka aky peknucky kocik.... no my uz mame golfac po malej takze ja uz kociky neobzeram.... a navyse mame satku a nosic ... ja striedam... v kociku sme malo to len ked ideme niekam na dlhsie... to by mi v satke nevydrzal tolko....

bambola
28. sep 2010

ahojte,

my sme mali strasnu noc ☹ skusala som malu nahovorit na postielku, trvalo to do pol druhej a potom uz bola taka unavena a tak placom utyrana, ze uz bol llen sustavny plac. tak som to vzdala a zase ju nechala spat u mna. ja nemam srdce nechat ju plakat, navyse ked viem, ze ona dokaze plakat fakt stale a dlho 😖 budem to skusat cez den a tak postupne a uvidime.

bavite sa o sportakoch.....ja by som chcela kupit maclaren golfac ale november sa mi zda este skoro 😕 ja som ratala az tak od januara-februara 😅 len tiez neviem ci sa mi zmesti s fusakom do kocika 😕 ale este nemam fusak tak nemozem skusit 😀

kafoditka
28. sep 2010

Baby, mne ten macleren uz spominala Mirka, ale mne sa zdaju tie kolecka strasne malicke a neprakticke... neviem, je pravda, ze nazivo som ho neskusala ani nevidela, sudim len podla obrazka..

bambola
28. sep 2010

@kafoditka ja ho chcem preto lebo s nim mam dobre skusenosti a pouzivala som ho (ked so robila aupairku 😉 ) dost dlho, najma v zime aj ked je pravda, ze sneh nebol 🙂 proste som si na neho zvykla a pohodlne sa pouzival 😎

kafoditka
28. sep 2010

@bambola tak potom je to v poriadku 😉

oacka
28. sep 2010

ahojte, kočky. neviem nájsť to vysvetlenie,že prečo sa deti nemajú dívať do zrkadla. aj moja mama to hovorí a naša sa presne tak isto rehlí na seba v zrkadle ako vaši. 🙂
ja malú obliekam tak,že o jednu vrstvu viac ako máme my. ale je to horor - najmä s čiapkami. vždy spustí rev,ke´ˇd jej dám čiapku a už sa mi ani vonku neukľudní, tak my sa chystáme vonku na 2x... a aj tak si z tej čiapky vždy nejako ucho vystrčí von,rovno do vetra!!!!

denisse
28. sep 2010

@bambola
a preco sa snazis silou mocou naucit malu na postielku? ja prave naopak malu v poslednej dobe nechavam spat pri sebe ...

meruska
28. sep 2010

@oacka aj my sa najprv poobliekame, potom Timka, a az nakoniec ciapka...lebo vzdy hrozne cirkusuje pri tom

oacka
28. sep 2010

@meruska naša sa tak rozreve,že je po prechádzke. ona sa vonku nevie utíšiť, musím ju brať vonku,keď už spí. mám také dobré elastické čiapky,čo zakryjú ušká,no rie nenávidí, tak jej dávam také viazacie alebo také voľnejšie,ale z tých jej vždy trčí ucho,keď sa otáča v kočíku... 😠

katy1979
28. sep 2010

@bambola to chces vo februari zacat pouzivat golface? no dost skoro. tie su pre decka ktore uz sami sedia a mali byt polohovanie do lahu co neviem ako u mcclrenu funguje.

inac caute strasim tu fakt po velmi dlhej dobe. ale boli sme bez netu

meruska
28. sep 2010

@oacka odchadzate uz spiaci? my ideme von aby zaspal 😀

bambola
28. sep 2010

@denisse deni ani by mi nevadilo, ze spi pri mne ale inak ako na ciciku nezaspi a to mi skor vadi, ze este aj potom ako spi tak dudle cicku. a navyse ma mm vystrasil, ze ju mozem udusit v spanku 😕 a uz dva dni som sa kvoli tomu nevyspala, ze skoro bdiem a pozeram na nu ci jej nepada perina na tvar, kde mam ruky a tak 😒 a aj ja sa bojim. navyse spava na kraji a ked sa zacne prehadzovat tak potom co. v strede postele nemoze lebo mm ma taky tvrdy spanok, ze kolkokrat v noci prilahol aj mna 😀

@katy1979 a golfac nie je ako sportak? lebo ja som chcela golfac akoze sportak. schvalne som pozerala aj uplne leziacu polohu a da sa da aj uplne lezmo.

katy1979
28. sep 2010

@bambola ak ma pevny chrbat ako napr. pp pliko tak ok. len mcclareny sa mi zdali byt skor pre vacsie deti aj ked som ich nejako nestudovala.

a maly nadranom tiez spi so mnou. davam ho na svoju polovicku prave preto aby ho nepridlavil. ty ju nepripucis urcite. to je dokazane ze matky maju na to instinkt. ale ked sa bojis tak jej daj dole bocnicu na postielke, rost daj do vysky vasej postele a priraz ju ku svojej posteli

oacka
28. sep 2010

@katy1979 ja asi ten inštinkt nemám,lebo raz som malej buchla lakťom do hlavy!!!!ale našťastie len trošku. odvtedy ju k nám spať nedávam, iba ak ju idem dojčiť poležiačky skoro ráno cez víkend.

katy1979
28. sep 2010

tak to s tym laktom sa podarilo aj mne ale to som bola hore.

mirka285
28. sep 2010

jaj tak ja som uz konecna ako tak poupratovala 🙂
@bambola maclereny ako golfky su zatial moj favorit,ale chyba mi na nich madlo,ale zas ktory kocik je bez chyby,ze?a ak by si chcela pouzivat sportak tak Katy ma pravdu,typicke golfky su robene pre vacsie deti,ale tento model je sportiak tak tento by si mohla,ale tam uz tomu aj cena zodpoveda 😒 http://www.maclaren.sk/?maclaren-mx3,41 dnes idem poobede na tu trvalu depilaciu mojich bokombrad,tak som zvedava co to bude za zazrak 😀

mirka285
28. sep 2010

ja dufam ze budem s teutonkou spokojna,golfky chcem tieto,ale ja uz ich chcem viac menej na tlacenie prazdne,ked mala pojde vedla kocika viac menejhttp://www.maclaren.sk/?triumph,7 a inak vcera som videla v Brendone pekne golfky Esprit,mali vsetko,dokonca aj madlo a stali len 95 eur a fakt boli velmi pekne 🙂

katy1979
28. sep 2010

uz som ich cumla tak tie su ok. ale fusak si tam veru neviem predstavit. ja mam po malom tfk buggster takze mne sa potom vsetko ostatne zda byt male 😅

strasska
28. sep 2010

Ahojte, vraj dieta nema pozerat do zrkadla, lebo mu diabol ukradne dusu 😎 aspon moja babka to tak vravi, aj ked sa pri tom usmieva, tak neviem, ci jej verzia je ta prava orechova 😉

bambola
28. sep 2010

@mirka285 mirka vyzera, ze mame vo viacerych veciach rovnaky vkus 😀
ale opravte ma ja som si totizto myslela, ze sportiak a golfac je to iste len sa to proste kvoli uchytu inak vola 😕 myslela som, ze z hlbokeho mozem prejst rovno na golfac . aky potom rozdiel medzi sportovym a golfacom, lebo tolko kocikov mi mm nekupi 😀

mirka285
28. sep 2010

@bambola no aj ja som si vsimla..mame rovnaky vkus na niektore veci 😀 no sportovy kocik ide vo vacsine pripadov do uplneho lahu a je taky robustnejsi pevnejsi,a golfky to je skor taka jednoducha bugyna...pouziva sa vacsinou ked uz dieta chodi,castokrat ich mamicky tlacia prazdne pred sebou aby si dieta mohlo sadnut ked sa unavi 🙂 ale dnes je taky velky vyber kocikov ze uz aj golfky sa vyrabaju vacsie a robustnejsie ktore mozes kludne pouzivat aj skor,len je to neprakticke potom neskor lebo take jednoduche golfky mi pridu praktickejsie,lahsie,vhodne aj na dovolenku....som sa rozkecela,tak uz letim na tu depilaciu 😀 a samozrejme zalezi vsetko od individualnych potrieb a povahe dietata...

bambola
28. sep 2010

@mirka285 mne sa paci tento http://www.maclaren.sk/?techno-xt,23 akurat by som chcela nejaky veselsi, myslim farbou 🙂 ja trojkolky moc nemam rada 😒 ale kazdemu ine vyhovuje 😉

bambola
28. sep 2010

@mirka285 aha, dik za vysvetlenie. ja som skor myslela, ze ked bude uz vacsia tak kupim len taku jednoduchu bugynku co ma dve palice a sedatko a to je vsetko, ziadne kosiky a polohy a neviem co 😉 urcite si vies predstavit co myslim.

ericica
28. sep 2010

ahojte ja dnes len na skok...do tej nr sa mi nepodarilo dostat ale dufam ze nabuduce to uz isti....teraz letim do skolky pre malu a potom cakam na maxi 🙂
a dnes som tu nevidela bodeza 🙂
ale ako citam tak dnes bude v telke na jojke tak si ho kukneme 😉 😉 😉

ericica
28. sep 2010

@mirka285 , @oacka . @kafoditka jej vy uz mate tri mesiace,,,bozinku ako rychlo to leti vsak za chvilu nam tam bude svietit jeden rok 🙂

meruska
28. sep 2010

@ericica v akej relacii?

bambola
28. sep 2010

@ericica ako vies ze bude? a kde bude?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre