Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

happy018
6. nov 2009

no tak ja z Piestan ale terz momentalne v GB a co ty ?

ericica
6. nov 2009

GB je co pomoz??? 😅 ja som od Novych zamkov....kedy si zistila ze si tehu???

happy018
6. nov 2009

a v ktorom si tyzdni ja dnes presne5tt

happy018
6. nov 2009

no gb je ako Anglicko - Velka britania🙂

ericica
6. nov 2009

neviem presne pondelok idem k dr...ale asi v 6 tom 🙂 toto bude vase prve dietatko???

ericica
6. nov 2009

ahaa 😀 uz viem 😀 a ty tam robis alebo tam mas manzela???

happy018
6. nov 2009

hej hej prve planovane uz asi 8 mesiacou takze sme velmi stastny no a ako pozeram ty uz tusim jedno mas na fotecke🙂

ericica
6. nov 2009

hej mam moja radost 😵 ale sme sa z muzom dohodli ze uz je nacase druhe aby spolu vyrastli a podarila sa chvalabohu na druhy sup presne ako rebi,,,aj ona bola julova 😵

ericica
6. nov 2009

akurat ju isiel manzel uspavat co je zazrak lebo je na mna strasne nafixovana a nechce s nikim spavat iba so mnou a teraz sa dozadovala tata 😕 😕 😕 😲

happy018
6. nov 2009

no ja tu pracujem s manzelom uz 3 roky no ale planujeme ist na druhy rok v aprili domou teda ak pojde s baby vsetko v poriadku... no tak my sme take stastie nemali my sme museli usilovne pracovat🙂 aj mas nejake nevolnosti abo nejake priznaky?

ericica
6. nov 2009

pri prvej absolutne ziadne,chodila som robit skoro az do konca tehu ,mozno som si to preto ani neuvedomovala,ale teraz sa so mnou vsetko toci ako by som bola nahulena alebo opita...a uz som pribrala 2kg 🙄

happy018
6. nov 2009

uz si pribrala?🙂 no ja ani neviem len take divne rano stale asi 3 krat kakam no a nekedy cez den ma boli zaludok akoby som bola strasne hladna ppritom niesom.. no a bolia prsia nie moc ale bolia🙂

ericica
6. nov 2009

no tie prsia ani nehovor ☹ mam ich ako keby naliate a vcera mi mala po nich buchla (nahodou) a musela som sa pretvarovat lebo o tom este nikto z rodiny nevie 😀
no pribrala bohuzial ,,,ja som aj s malou pribrala vyse 20 kg ale mala som vela vody 😢

happy018
6. nov 2009

no na fotke vizeraz super nie zeby si bola nejak moc :tucna:

ericica
6. nov 2009

no praveze nie som ked som otehotnela s rebi mala som 58 kg ale po porode mi ostalo 6kg a to uz potom neslo dole ani kojenim 😒 dufam ze s druhym bejby to pojde folu rychlo 😀

helen
6. nov 2009

Happy, injekcie beriem na zriedenie krvi, mám poruchu zrážania a kvôli tomu som zrejme prišla o tri bábätká. Tak si vieš predstaviť ten stres pri poslednom, ale nakoniec sme to dotiahli do úspešného konca. Som aj často kontrolovaná na hematológií. Inak to tvoje špinenie, keď blo fakt len také mierne, mohlo kľudne byť aj z prasknutých cievok, lebo pri tehu sa tam všetko veľmi prekrví, tak trošku môžu kapiláry praskať.
Inak ja nemám vôbec, ale vôbec žiadne príznaky. Niekedy ma zasa chytá panika, že už ani nie som v tom ☹

ericica
6. nov 2009

akurat som sa dozvedala dobru spravu ,ze aj moja dobra kamoska z juloviek 2007 (mamaaja) ostala tehotna takze miki pridaj sa k naaaaaaaaam 😵 😵 😵

ericica
6. nov 2009

hellllllleeen urcite si v tom 😀 nepanikar 😉 tvoja mala este spi poobede?

helen
6. nov 2009

Áno, spí aa keď je chorá tak aj dve a pol hodiny. Stal sa z nej spachtoš, večer chodí spať o ôsmej a ráno vstáva tak o pol ôsmej, ale niekedy potiahne aj do pol deviatej, do deviatej. a potom zasa spí cez obed. Ale cez deň je dosť aktívna, takže mi to vôbec nevadí :D

helen
6. nov 2009

Eri a tvoja rebi spáva?

ericica
6. nov 2009

tak to je super ze vecer o osmej uz spi...moja ledva zaspi o pol desiatej ☹ a rano je uz o osmej hore...
ale poobede spi vzdy aj vyse dvich hodin... 😵

mojalili
6. nov 2009

VItaj Ericca - je dobre, ze sa citis super, uzivaj si to..... ja som na skapanie...prave odisiel manzel do prace este na chvilku a povedal " ODDYCHNI SI" no nezabujem ho? Mala som mu pribalit moju 3,5 rocnu dceru plnu energie....a ze oddychuj. JE mi zle od zaludka, nos mam ako bambulu, kycham o106, chuda male v brusku ma zemetrasenie....
Kupila som si Coryzalia na nadchu a Sinupret, snad to zabere...

Moja LILI zaspava sama, 19.30 ju dam do postele, pomodli sa vsetky modlitby co pozna a do 5 minut spi...dobre sme si ju vychovali, aj ked to dlhsie trvalo🙂)) 😀

helen
6. nov 2009

To je celkom oddych, že? 🙂
Naša malá bola dlho nepokojná, do jedného roka ju bolo treba uspávať a ani za svet. Boli sme z toho takí unavení, že sme si povedali dosť, musíme ju naučiiť zaspávať samú. A podrilo sa to, bez nejakých strašných plačov, asi za 4 dni. A odvtedy aj lepšie spáva v noci, lebo aj keď sa občas trošku prebudí, nezačne hneď zjapať, ale pekne zaspí znova. To bolo iná úľava, vtedy som mala pocit, že sa materstvo posunulo do iného levelu :D
Dúfam, že pri druhom budeme múdrejší a naučíme takto od začiatku, aleo teda aspoä dosť skoro. Ale ťažko povedať, každé dieťa je iné, pravda.

mojalili
6. nov 2009

Helen, ja som bola na moju dcerku sama, muz ma opustil po porode. Akoby to male babuliatko vedelo, ze maminka uz nevladze, zacala od 9. mesiacov spavat sama a aj zaspavat hned...celu noc. MAli sme do dovtedy, pokial neisla do skolky. Potom sa viac na mna nasosla a opet som bola s nou v posteli pri zaspavani.NO spala som skor ako ona. 😖 Teraz s mojim muzom sme to zatrhli a od Septembra sa za 2 dni naucila sama zaspavat. A je to...a bude mat bratceka ci sestricku🙂))) 😀

ericica
6. nov 2009

mojalili dakujeem 😉 kocky prosim vas poradte mi ako naucit malu spat samu 😖
viete my totiz byvame so svokrovcami a ja by som ju uz davnejsie naucila ale ked bola mensia hrozne revala a svokor stale hundral ako by som bola ja ta najhorsia ze trapim dieta 😠 aj ked viem ze teraz je uz asi neskoro ale sa bojim ze ked pojdem do nemocky tak bude za mnou 4 dni vrestat 😢

mojalili
6. nov 2009

NIkdy nie je neskoro. NEviem presnu radu, len rozpravanie a vysvetlenie jej, ze uz je velka a musi skusit sama spavat...ked sa rano vyspinka, moze prist za nami...zalezi od veku tvojej dcerky...hod, ako je stara...ci mlada🙂))

miki060707
6. nov 2009

ahojte julovky, tak sa k vám pridávam, našla som si dnes ráno II, ale ešte to neni potvrdené lekárom, ale hadam bude všetko ok, mam jednu dcéru tiež julovku, tak ako je erikina dcéra a teraz druhé bábo tiež by malo byť julovča,.. TIEž SA NáM TO PODARILO NA DRUHý šUP, 😉 SONA SA PODARILA NA PRVý, ALE NEBOAL SOM SKLAMANá, žE SA NáM TOTO NEPODARILO NA PRVý, LEBO SOM CHCELA JULOVčA,..SI VYBERáM, čO??? 🙂

takyna
6. nov 2009

Ahojte kočky, Zajko , Lenus, Zuzík a ostatné pridávam sa k vám, už oficiálne ako 2 v 1nom 😵 😵 😵 😵

ericica
6. nov 2009

tak vitaj medzi nami takyna,ako vidim ty uz mas doma koocku co 😎

takyna
6. nov 2009

dakujem za privítanie Ericka, áno už mám takú večšiu... 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre