Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
6. okt 2010

@nina88 dufam,ze sa neurazis,neber to ako ironicku otazku....ale neperies si veci alebo nieco podobne tymi Amway vyrobkami??

mirka285
6. okt 2010

@jaruska8 tak ako mozes byt podrazdena?vsak odburavaju stres 😀 😀

merikac
6. okt 2010

@mirka285 ano-preto som jeden dala denisovi a jeden mal mm,,,ale ked su uz takto neforomne,,tak mi nevadi a vyspim sa na nom aj ja 😀

nina88
6. okt 2010

@mirka285 co ma spolocne to s cim periem a to ze maly sa odvracia?? 😕 Periem amway vyrobkami, ale periem nimi uz skoro 6 rokov, preco by to malemu vadilo??

Dakujem za odpovede, no ja chapem,ze chce vidiet,len zacal to robit tak nahle a agresivne az som sa zlakla,ci nema nieco s chrbticou alebo tak...

merikac
6. okt 2010

@mirka285 tiez nemamna nich zips 😠 len cez roh vankusa velku vysacku Scan Quilet

jaruska8
6. okt 2010

@mirka285 Vidíš, idem ich reklamovať!!! 😀 😀 😀 😀

mojalili
6. okt 2010

@kafoditka KAfko, konecne vidim tvoj uces, co som si na FB precitala, ze si sa dala ostrikat. Super, si kočka, dobre je aj mala zmena, ze? 😉

@nina88 Deti uz zacinaju vnimat vsetko a pozorovat, ani Danko uz vobec nevydrzi nosit sa ako babo, len chrbatikom mna oprety....vsetko chce vidiet, aby mu nic neuniklo 🙂 🙂 🙂

Zase mame uz tyzden zle spave obdobie, kazde 2 hodiny sme hore....ale zda sa mi, ze ma v nosohltane sopliky a tie mu stekaju,ked mu nejdu prehltat tak sa obudi a chce pit.....tak striekam Libenar o 106 ... 😒

jaruska8
6. okt 2010

@mojalili Ahoj, kg koľko mal tvoj Danko, keď sa narodil??? 😉

mirka285
6. okt 2010

@nina88 tak pies ze sa odvracia od teba tak asi mu nieco vadi...tak som myslela ze mozno tie vyrobky,moj syn napr. nemoze vobec pracie prasky,periem len v geloch....ale tak hned som si myslela ze sa ti bude zdat cudne co sa pytam,preto som napisala ze to nemas brat ironicky!

nina88
6. okt 2010

@mirka285 vobec som to nebrala ironicky, prave naoak, som myslela,ze mas s tymi praskami nejaku negativnu skusenost... Nie nemyslim,ze to je tym. Keby mu vadilo toto-ekologicky nezavadne, bol by cudny... 😀 Ale nie, tak proste si myslim,ze tym to neni...

mojalili
6. okt 2010

@jaruska8 JAruska, mali sme 3,25 a 50 cm 🙂

jaruska8
6. okt 2010

@mojalili Ma to zaujíma, lebo si porovnávam, že koľko pribrala moja. 😀 😀 Má 5850g a 62cm. A pri narodení mala 2900g, hlavne, že priberá. 😉

mirka285
6. okt 2010

@nina88 mam negativnu skusenost,konkretne s pripravkom na umyvanie riadu...tak ale snad to maleho prejde a je to len nieco docasne 😉

maxara
6. okt 2010

Ahojte pipulienky,
coze coze??? takto ste ma poohovarali, kym som doma makala? no toto.. 😅 keby som bola taka ako pisete, bola by som snad dokonala.. a nemala by som dnes doma nasrateho mm.. ja to nechapem, on ked je z cohokolvek nervozny, tak si to vyleje cele na mna.. dnes ho normalne neznasam 😠 ma wfh, cize robi z domu a od rana ranuceho ma buzeruje jak taky debil. Uz som mu povedala, nech mi da pokoj, ze ja si pekne rozdelim robotu, co som vcera povedala, ze urobim, pekne na cely den a nech ma necha na pokoji.. stale piskoval, od rana od 9tej, ze sa to samo neurobi a nech si pozriem fotky az ked navarim a pod.. potom prisla kamoska na dve hodky a ked odisla, tak mi povedal, ze vidis a nic nie je spravene.. No a nechapem, lebo som zatial navarila (posraty ryzovy nakyp len pre neho, lebo ja ho neznasam), oprala a vyvesila som tri pracky, hore som pretriedila moje pradlo, co bolo na pranie a co na odlozenie a pod.. a Ninke som ozehlene upratala, lebo on nema ruky. Totiz on nerozoznava od seba overaly, dupacky a bodycka.. 😖 Toto co som urobila, som presne mala naplanovane, dokonca som chcela povodne oprat len dve pracky.. cize som urobila este viac ako som chcela, to vsetko s Ninkou zobudenou a s hnisom na pupku, normalne mi odtial zacal vytekat.. mam antibiotika a on je este urazeny.. tak ja ho teraz drbem, normalne az sa mi revat chce, ze ani stipku pochvaly, nic.. niektore (a on na 100%) by lezali od operacie a ja som to tu vsetko zariadila a ficim normalne dalej.. serem ja taky zivot pridrbany.. 😢

zrzulka
6. okt 2010

@monline perfektne si to zhrnula a aj foto su super, nemozes mi tu kde je miska s dankom poslat na mail???... podareni su na nej. veru danko sa jej pacil a ked si odisla tak vystartovala po maxinej ninke... chudatko ani papkat nemohla... spiaca krasavica laurinka sa zobudila az ked sme boli na odchode. zhodnotili sme ze je to cela mamina Lenka....
baby a monline vyzera super, ani by ste nepovedali ze je matkou uz takmer dospelej dcery....s dcerou skor posobia ako sestry....
a maxi ma vazne prijemny hlasok, nezny , mily... ale mna nejako speci neprekvapila... bola taka aku ju poznam... ale to mozno preto ze sme si obcas pisali aj cez Fb alebo ip... jej humor mi je blizky a mam rada ludi ktori povedia na rovinu svoj nazor sposobom ako ona ze sa nikto ani urazit nemoze 😀 a taktiez sa ani ona nezvykne urazat... v skratke je to taka "vesela kopa" 😀
@kafoditka my mame tiez SQ vankuse aj paplony a tiez su tlste , muz ich nema rad, mne osobne nevadia. zatial vyzeraju normalne ale my mame na zisp ze sa z nich ta vypln da odobrat a pridat. mame ich 3 roky

kafoditka
6. okt 2010

Baby tak ja nechapem tie vankuse.. 😕 Vy ich mate vsetky tlste a mne sa ani na vankuse nepodobaju.. Miri, ja tiez nemam zips takze sme na tom v tomto podobne..
@merikac presne mam take hrbolate ako pises ty.. Ved my sme s Petom stravili hodnu chvilu v tej predajni, osobne sme si skusali aj vankuse a teda aj s paplonmi to bola fakt palka.. Peto ma taky tucnejsi, ja som si vybrala chudsi, lebo nerada spavam na vysokych vankusoch.. a takto sme dopadli 😒 A viete co? Ja ich mam tak otrasne flakate až žlte, akoby sme slintali ako bernardiny, co samozrejme neslintame 😉 No som z nich znechutena uplne a pojdem sa pozriet na Zlate piesky do toho Jysku, co spominala bambola..

@mojalili dakujem za pochvalu moja, potesi 🙂

@maxara kasli na Michala, nenervac sa koli nemu, prenesies to aj na NInku a ta bude potom zla.. posli ho krajickom a ignoruj ho.. 😝

montinka
6. okt 2010

@maxara kasli na neho. moj stary je obcas rovnaky. nervozny z roboty,z nevyspatia,tak furt chodi že tu je bordel a bla bla bla a že celý deň nič nerpobim ale to že má furt navarene,oprate a dokonca aj upratané(pokým sa staršia dcera nezobudi) to nevidí. joj niekedy by som ho poslala kade lahsie ked je nervozný. nech sa zavre vtedy na balkon a vyvrieska sa tam a nech pride. takze jedným uchom dnu,druhým von a presne ako baby písali nebu´d nervozna lebo to prenesieš na malú,ja to poznám od Filipa.🙂

montinka
6. okt 2010

inak baby dnes sme boli na poradni a Filipko važi už 7 kg!!! 😅 som zvedavá kto ho bude za chvílu stále nosiť. 😔 a nechapem z čoho tak priberá. aj vaši drobci ešte stále papajú každé tri hodky cez deň?

adelaine
6. okt 2010

ahojte mamicky,
tie co ste uz mali vase deticky krstene, mali ste ich vyslovene v bielom oblecene?
ja vobec netusm, co obleciem Risinovi na krstiny 😖

@maxara treba mu asi pripomenut, ako to vyzeralo, ked bol s Ninkou sam...
nech si to znova skusi a potom nech nieco komentuje...

adelaine
6. okt 2010

@montinka moj Risino vazi 7,2 kg odhadom, doma sme ho vazili 😀
cez den papa kazde 4 hodiny po 160 ml, v noci sa nam budi 2x ale 160 ml mu
uz nestaci...asi ma zase obdobie nejakeho rastoveho spurtu, alebo co, ked je taky hladosko 😕 🙂

kafoditka
6. okt 2010

@adelaine Matka ahoj, ja som mala maleho obleceneho v bielych dupackach, bodynku a v bielom kabatiku.. ale podla mna mu mozes kludne dat aj nejaky farebny svetrik a gate...

cigaretka5
6. okt 2010

@adelaine a nechces mu nieco pozicat? moj synovec mal bielucky oblek a bol na zjedenie

cigaretka5
6. okt 2010

@maxara vies co maxi, ja na tvojom mieste zacnem fakt travit dni ako pacient po operacii, nech si zacne vazit co ma

cigaretka5
6. okt 2010

@nina88 nasa mala sa ako babtko nechce nosit uz pekne dlho, a neber to osobne on len chce vidiet na svet. Nasa mala reve aj ked ju nosim a potom uz ked ma boli chrbat ju idem dat lezkat tak spusti taky rev....... tak rychlo supnem nad nu hrazdicku a hned ma drobcek zabavku

adelaine
6. okt 2010

@cigaretka5 nad tym som pravdupovediac neuvazovala, myslela som, ze to
poriesim tak, ako pisala kafko, ale nie je to zly napad 😉
dakujem za tip
a u nas je to presne ako pises, u nas nosenie : na babetko" nefunguje uz davno,
v leziacej polohe vresk, ak na ruky tak do zvislej polohy, inak je zle 😀 😀

cigaretka5
6. okt 2010

@adelaine ak bz si kcela mam kamosku co v ba poziciava nááááádherne veci za par supov

adelaine
6. okt 2010

@cigaretka5 mozes mi poslat kontakt do posty ;) dakujem

monline
6. okt 2010

@zrzulka díky za pochvalu 🙂
jasnačka, pošlem ti foto, len mi daj do ip meilovú adresu
@maxara aj ty mi daj meil, nech ti pošlem foto
inak- rozmaznala si si ho..zistil, že všetko funguje bez jeho pričinenia..ten môj si aspoň netrúfne kritizovať ma za nič, lebo vie, že by schytal výpočet vlastných chýb 🙂
u nás to funguje spôsobom- muž- nemám opraté monterky...ja- a či som ja pátrací pes? nedal si ich do kúpeľky (to má zakázané, preto ich máva v koši v pivnici) 🙂 alebo- mohla by si navariť (niečo konkrétne)- ja- dobre, zajtra či niektorý deň (on používa výraz "niektorý deň" že niečo spraví a z 99% to nespraví)
a inak- už mu plánujem dať ako darček kalendár, kde dám každé dva týždne napísať, že miesto soboty či nedele je "niektorý deň" 😀

lulu1983
6. okt 2010

@adelaine: u nas je taky zvyk, ze oblecenie daruju dietakovi krstni rodicia a u nas su deti vzdy v bielom. Riskovi som dala celotelove body, na tom mal od krstnej dupky a tenku bundicku a este biely pleneny svetrik 🙂 taky fesak bol z neho 🙂
@kafoditka: krasne vlasky
@maxara: cisty chlap... pridem ho pohryzt? Postav pred neho panaka fernetu, ked uz ma tie svoje dni
@zrzulka: ake krasne rysave vlasy mas, ja som vzdy tuzila po takych, straaasne, len mi nejdu k pleti
@monline: skvely pristup k mm, nech ziju niektore dni 😉

maxara
6. okt 2010

@monline 😀 no to by bol super darcek.. a na kazdy "niektory den" mu napis nejaku cinnost, co chces, aby urobil 😀 to by ho dorazilo. Mm mi porobi obcas, pozehli a tak.. ale on ma iny styl prace... bol tak vychovavany a asi dost tvrdo, ze najprv praca, potom zabava.. a moj styl je, vychutnat si ranajky a kavu a potom pomaly postupne, priebezne robit to, na co mam chut. A ked mi niekto medzitym povie POVYSAVAJ! tak to bude cinnost, ktoru na 100% vynecham, lebo mi to niekto prikazal.. 😖 a on ked je doma, tak vstane, ide do kuchyne, pospratava do umyvacky, vyberie ciste, co sa vecer zaplo, urobi ranajky, zacne robit do roboty (vacsinou ked robi z domu, tak si vsetko co moze urobi den predtym z roboty a z domu robi len to, co sa vyskytne akutne, cize niekedy skoro nic) a potom si da napr nejaku vec, co urobi, napr ozehli.. tak ozehli a potom ide chrapat, lebo urobil vsetko.. ale ja vstanem, urobim si ranajky, ak mi ich on neurobi, urobim si kavu, zapnem komp, pozrem mejly, kona a pritom ranajkujem a to je niekedy uz aj 10 hodin.. Jeho uz aj moje ranajkovanie vytacalo, lebo som jedla pri kompe, ani dojest som nemohla, co furt rypal, ze dokedy tam planujem kvasit a ci si myslim, ze sa ta robota, co som hovorila urobi sama.. darmo mu ja poviem, ze ked ju nespravim ja, tak nikto, tak nech je ticho.. skratka rype, uplne mi otravi den, ja mu potom odvrkujem, som bez nalady a nasrata a robotu si aj tak urobim ako ja chcem, kedy chcem a hlavne ju urobim, ale v uplnej nepohode a s nechutou.. normalne je to hrozne, co prave napisem, ale ja normalne sa netesim, ked ma wfh

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre