Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
8. okt 2010

@maxara no klobuk dolu jak to zvladas.... 😉 😉 😉 a hlavne jaky si kludas... u nas by po takomto niecom bola ticha domacnost..... sice len par minut ale bola 😀 😀 😀

maxara
8. okt 2010

@kafoditka kafko staci takyto?

Inak som este chcela k tomu Kollarovi.. ze ja si myslim, hoci ho nepoznam, ze ma urcite nejaky zaklad pozitivnych moralnych vlastnosti.. do povedomia verejnosti sa dostal inak ako kurevnik, ani by som ho tak nenazyvala.. ja si myslim, ze ono je to udel takych strasnych prachacov, ze sa na nich lepia kadejake zenske a tazko povedat, ci vobec niekedy dokaze najst vhodnu partnerku, z ktorou bude spokojny po vsetkych strankach, hlavne ked sa mu z kazdej strany podstrkuju rozne.. aj nasi muzi by raz isto podlahli, keby ich kazdu chvilu volali na kadejake zurky a plesy a tam by sa im dzgali kluce od izieb do ruk.. a potom, ked uz by si zvykli, od prvu rodinu by prisli, tak by nemali problem aj so zvadzanim pipiek, ked maju chut.. este chapem, ze aj druhu jeho buchtu, ze si myslela, ze mozno budu rodina, ale tie zysne tri s tym pocitat nemohli.. cize urcite s nim mali dieta, lebo chceli...a boli zmierene s tym, ze budu veeeelmi dobre zaopatrene slobodne mamky.. a ci sa svojim detom venuje alebo nie, je jeho vec.. myslim, ze dobre vychadza s ich maminami, tak so stretavanim urcite problem nema, navyse je zname, ze sa s detmi svojimi stretava rad a pomerne casto.. su otcovia, ktori sa rozidu s matkou svojich deti a tym pre nich deti skoncia a nikoho nezaujima, co z ich deti vyrastie..
a zo zivota.. mm otec zacal podnikat a dost slusne sa mu darilo, da sa povedat, ze na tu dobu si mohli dovolit toho vela, ale mm a jeho sestra boli vychovavani tak, ze si to, co chcu musia zasluzit.. a doteraz je to tak, ze aj ked od svokrovcov nieco mm dostane, tak si to vazi mozno viac, ako keby si na to zarobil sam.. takze da sa aj tak viest tie deti.. aj ked na to maju..

zrzulka
8. okt 2010

baby este taka trosku odveci otazka... ako dlho nechavate v mrazaku maso?? mam moznost kupit bio maso pre maleho na prikrmy ale ved to az o take 3 mesiace zacneme tak ci to tam mozem mat tak dlho........hmmmmmmmmmm?

mirka285
8. okt 2010

@maxara Peti ty to vies vzdy tak pekne napist...zrozumitelne pre vsetkych..a z mojich skusenosti este dodam,ze bohati rodicia maju na deti vzdy vacsie naroky....

mirka285
8. okt 2010

@zrzulka maso sa moze skladovat v mrazaku maximalne rok...sme sa to ucili v skole.

maxara
8. okt 2010

a este ma napadlo, ze je fakt, ze sa nepotrebuje este viac zviditelnovat svojou dobrocinnostou.. jeho netrapi, ci sa to objavi, alebo neobjavi v spravach, ze niekomu dal prachy..
no a posledna vec, jeho exbuchty predsa keby chceli, este vzdy si mozu najst svojuich zivotnych partnerov, ktori budu dobrymi otcami ich deti, ked biologicky "zlyhal" ako manzel.. ale je otazne, ci prave ich charakter nie je nahodou ten zvrateny.. a nie Kollarov (samozrejme neschvalujem promiskuitu, len si myslim, ze na taku Liz Taylor nikto nehovori, ze je kurva a bola vydata 9 krat.. skratka, velku cast jeho zivota ovplyvnilo jeho spolocenske postavenie a malokto ma silu proti tomu bojovat. Napr nas riaditel v robote, kazdy mu nosi uplatky flase a kazdy ho ponuka nejakym stamperlom, kam sa len pohne a zial, je z neho alkoholik.. ☹ odkedy mu pred dvoma rokmi zomrela zena, nezvladol svoje postavenie a podlahol..)

lela1809
8. okt 2010

@maxara Peti ty si teda zase mala den..pocuvaj... 🙂 ale aspon ti net fici 😀
@zrzulka ja so ju zrusila... ze nech nejde ked ho ma nechat sameho...ved ja by som si ani kavu v klude nevypila...no ona ze teda nabuduce.... ja tiez bez malickej neodchadzam.. najdalej som bola dat sliepkam u babky a to je v podstate u nas na pozemku... a aj to som maal vysielacku so sebou a malicka spala.. ...

ju´j sa uz na zajtra tesim.. v noci pride mm..

zrzulka
8. okt 2010

@maxara no nevim ja mam asi cudneho chlapa ... ale som si ista ze ten moj by nepodlahol 😉 to musi byt v cloveku... Kollarovi zrejme takyto life vyhovuje....hlavne ze sa stara o vsetky deti.
a vychova tvojho svokra sa mi paci... asi by som k tomu pristupovala rovnako...ja co tiez poznam nejakych ludi co by ich deti nemuseli ani prstom pohnut a pecene holuby rovno do huby, tak napriklad chodia brigadovat....

maxara
8. okt 2010

@mirka285 miri no snazim sa 🙂 ale tak nejak sa mi to z huby derie..
Inak ta Endzi z panelaku je strasnaaaa.. blee uz mi leze na nervy

zrzulka
8. okt 2010

@lela1809 v dome je to ine ako v byte zase... co ja viem v byte je predsa len viac nastrah ako napriklad dieta vypadne z okna a pod....

zrzulka
8. okt 2010

@mirka285 dakujem mirka, tak potom objednam... a ty mas aku skolu?ze ovladas taketo finty?

mirka285
8. okt 2010

@maxara no Angie je uplna krava teraz...ma vytaca jak sa robi svata...

lela1809
8. okt 2010

@zrzulka hej to mas pravdu... zase vsade su nejake nastrahy.. ja by som sa bala ze jej moze aj zabehnut slina alebo nieco... ved aj ked dieta spi taks a moze zobudit ... tak by som nesla radsej nikam....
@maxara angie je fakt desna.. celkom usla a teraz no neviem...des

mirka285
8. okt 2010

@zrzulka hotelovu

maxara
8. okt 2010

@zrzulka jasne ze mu to vyhovuje.. len si myslim, ze to malo nejaky spustac.. teda ja moc nemam prehlad v jeho sukromnom zivote, ale napr mohol mat tu prvu zenu a zacal byt zrazu bohaty a vplyvny, cize im to od zakladov zmenilo zivot a ich cesty sa rozisli a mozno vtedy aj on si zacal hladat inu (teda urcite) a nasiel a mozno si myslel, ze pohoda, ale ona mozno ho uz teda spoznala bohateho, tak cakala ine.. atd.. tazko povedat, ale urcite ma jeho promiskuita nejaky dovod.. mozno je takto nestastny.. mozno sa len tak tvari, ze mu to vyhovuje, ale v skutocnosti hlada tu romanticku pravu lasku, ale zial, uz sa nan lepia len zlatokopky, lebo je znamy.. tak uz mu ani moc neostava, aspon si to vychutnat
ano svokor ale aj svokra, boli dost tvrdi vo vychove a je to super.. decka nebudu chodit s prosikom, ale zarobia si na seba aj keby co bolo

maxara
8. okt 2010

@lela1809 veru , keby mi ten net nefical, tak by sa tak dole neveselili tie telce zasrate

maxara
8. okt 2010

@mirka285 @lela1809 mne lezie na nervy uz jej debilny ksicht.. tie zuby vecne vytrcene, aj ked je vazna a tie scapatene vlasy.. co sa nevidi, do riti? ja by som sa hanbila, keby mi urobili taky uces, ze by som vyzerala akoby som prave vstala z postele... volam to mastna prelezanina, jak babky maju..

lela1809
8. okt 2010

@maxara ma vzdy taaak rozosmejes 😀 normalne sa po celom dni kooonecne dobre bavim 😀

zrzulka
8. okt 2010

@maxara ano mas pravdu ale ze hlada romanticku zenu???... no neviem, podla mna nie je zrovna ten typ... ja som pred manzelstvom zazila vselico sa musim priznat... tiez som si uzivala zivota jak sa patri... a poviem ti ze v tej dobe by som si tiez nevedela predstavit zeby som sa ja "upisala" na cely life jednemu chlapovi... no mozno ho to este len caka... mne to v tej dobe tiez vyhovovalo taky akcny zivot... az ked sa tak obzeram dozadu, nechapem ako som taka vobec mohla byt a je mi zle zo seba samej... akoby som bola teraz celkom iny clovek... ja tomu nerozumiem...

zrzulka
8. okt 2010

jaj a zabudla som dodat ze to aky zivot som zila prameni samozrejme z detstva... mne totiz chybal muzsky vzor... ja som vlastne cely zivot hladala "otca" mozno je u neho nieco podobne... mozno aj on hlada... a mozno najde... ja som nasla a som konecne stastnaaaaaaaaaaa 😉

zrzulka
8. okt 2010

jak ho tu rozoberame.... chudak chlap 😀 😀 😀 ja som zvedava co vyrastie z toho mojho maleho chlapa.... snad mi raz buduca nevesta podakuje 😀

mirka285
8. okt 2010

@maxara a ked bola prvykrat s novym ucesom,mala ho super,taky nadychany a teraz ho ma fakt cely splosteny...a poviem vam ze napr. taku Durianovu vsade opisuju ako taku kravu namyslenu sprostu a by ste sa divili ona je v skutocnosti velmi mila osobka.....a keby som nebola viazana mlcanlivostou tak vam take pikosky porozpravam zeby ste nechapali 😕 😕

maxara
8. okt 2010

@lela1809 no ja sa musim vyventilovat, tak takymto sposobom.. 🙂

@zrzulka nehovorim, ze hlada romanticku zenu.. ale ze mozno hlada romanticku pravu lasku.. kto vie, po com taky Kollar v skutocnosti tuzi.. a zas kazdy si romantiku inak vysvetluje.. pre niekoho napr Mortisa Adamsova je to urcite nieco ine ako napr pre Danu Steelovu 😉
Inak aj ja som bola riadne svojho casu urvata z retaze.. a potom prisiel zlom a zrazu som zacala tuzit po dlhsom ako dvojtyzdnovom vztahu 😀

kafoditka
8. okt 2010

@maxara 🙂 no, som spokojna.. Peti, sak ja normalne pri tvojich prispevkoch relaxujem 😉 uz sa tesim na pondelok 😉

jeiny
8. okt 2010

@zrzulka

doktorke sa zda mala strasne bleda, ze preto jej chce robit krvny obraz....

kafoditka
8. okt 2010

@mirka285 no Angie uplny otras.. dufam, ze ten Maslak sa na nu vykasle.. mi dviha adrenalin..

lela1809
8. okt 2010

@zrzulka urcite na sposobe jeho zivota nieco bude... a to ási vie len on sam...podla mna je dost tazko sudit niekoho len na zaklade info z medii... bohvie aky je v sukromi...proste strieda zeny ale zase ved to robi kooopa muzov a on je len na ociach verejnosti.....
a tie jeho zeny... mozno naozaj boli do neho zalubene... teda hadam ... ale zase ked sa to tak vezme vsetky su zaopatrene... tak asi tak....

zrzulka
8. okt 2010

@mirka285 ona je fakt mila, ja som ju zazila uz viackrat a vzdy na mna zaposobila velmi dobrym dojmom... chuda tiez si uzila jak ju media furt rozoberali a navymyslali ☹

maxara
8. okt 2010

@mirka285 presne, ked prisla s novym ucesom, som povedala mm, ze konecne vyzera ako tak dobre.. ale ja tu jej vyspulenu hubu nemozem ani citit.. cela mi je nesympaticka.. a Agata.. fuuuuj, kokos.. ta Srakova je zo dna na den skaredsia, tie krive zle narastene oci jej tak debilne zvyraznuju, az ma napina

zrzulka
8. okt 2010

@jeiny aha, aj maly je bledy ale zase aj ja a muz sme bledi... daj vediet ako to dopadne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre