Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
8. okt 2010

@mirka285 inak a o Durianovej si ja myslim odjakziva, ze je mila.. a v pohode.. urcite si nemyslim, ze je tupana..

merikac
8. okt 2010

@monline mila svokra- nenapadne ti chcela naznacit- asi v akej hodnote s mas revansovat 😉

merikac
8. okt 2010

@mirka285 jeeeeeeeeeeeeeeeej,,to je pekne,,ze na lyzovacke,,dufam ze to bolo romanticke zoznamenie 😵

maxara
8. okt 2010

baby inak vam musim nieco napisat..
neviem, ci si spominate, ze som si pred operaciou zlcnika pisala s primarom chirurgickych ambulancii u milosrdnych a on mi dost potom ulahcil zivot, ze som sa tam nemusela trepat, ani nic.. no a my si piseme doteraz 😀 je to strasne take .. ani to neviem popisat, skratka ma toi bavi, lebo ja som ho vobec nikdy nevidela, aj mi potom potvrdil, ze nebol u mna ani na vizite, takze ani nevedomky som ho nevidela, vykame si a pritom spolu srandujeme,, ma to strasne baviiiii 😀 😀 😀

kafoditka
8. okt 2010

@maxara
@zrzulka
@mirka285 tiez suhlasim, Durianka je v pohode, na nic sa nehra.. mna osobne najviac sklamal Vaso Mika a Cobejova.. a tiez Miso Hudak.. 😝

maxara
8. okt 2010

@kafoditka keby ste teraz napisali, ze durianka je trapna, nafukana herecka, tak by som bola sklamana..

maxara
8. okt 2010

inak mne conejka pripada ako take tela.. ju nemusim.. ja som asi najviac sklamana z kolnikovho buzerantstva

merikac
8. okt 2010

@robika moja na krste bola v perinke, ale to len preto, ze bola este malicka,,urcite by som ju uz ako trojmesacnu do perinky nedavla 😉

maxara
8. okt 2010

prave tu bol mm, ze preco som na neho kricala.. a zahra tu na mna divadielko urazeneho a vzapati otazka, chces sex? 😀 nojasne, po nicom inom netuzim, ked mam plny dom pubertakov

mirka285
8. okt 2010

@merikac jasne mali sme kazdy asi 2 promile,ale lyzovali sme na druhy den spolu o dusu aj ked nas bolo miestami viac nez zle 😀
@maxara ty s nim flirtujes?
@kafoditka s Mikom a Cobejkou nemam skusenost ale Hudak je totalny sedlak 😒

merikac
8. okt 2010

@zrzulka uz mi prisiel ten navlek- nanoznik - musim uznat, ze pasuje dokonale,,,ja som si doobjednavala este vlozku do kocika,,aj s tou som spokojna,,ale zavesna taska, je na moj vkus az moooc jednoducha,,ale zide sa- clekvy dojem,,som spokojna a hlavne za tie peniaz 😉

kafoditka
8. okt 2010

@maxara 😀

zrzulka
8. okt 2010

@maxara sa nezdas 😉 a nikdy ste sa nevideli??

kafoditka
8. okt 2010

@mirka285 Hudaka si vystihla, Mika je totalny panovacny a namysleny chudak a Cobejka - to je tak zvlastne individum, ze to nedokazem ani popisat.. 😕

zrzulka
8. okt 2010

@merikac jeeeej dakujem, tak ak ho budeme potrebovat tak si ho objednam aj ja.... originalne su drahe a tazko sa zhanaju kedze ja mam rocnik 2008.. teraz su uz nove kolekcie

no nic idem ja, este ma caka kopec povinnosti... zajtra pecitam k akym zaverom tu este dnes dospejete... 😉

zrzulka
8. okt 2010

@kafoditka poznas ich osobne???

kafoditka
8. okt 2010

Baby a viete kto ma velmi milo prekvapil? By ste sa cudovali, ale Duro Mokry.. 😉

kafoditka
8. okt 2010

@zrzulka chodia k nam pravidelne do restiky jedavat, tak som mala parkrat tu cest..

mirka285
8. okt 2010

@kafoditka Duro je zabavny aj normalne nie len v telke..a v pohode je aj Zuza Fialova a uplny drbko je Karok z Panelaku.on tu postavu ani hrat nemusi...

maxara
8. okt 2010

@mirka285 vsak? vsak je to flirtovanie? 😔 😀 no tak asi.. ale len tak.. zacalo to tym, ze som mu potom este pisala, ked sa mi zapalila ta rana, to mi vybavil termin aby som nemusela cakat v cakarni a potom sa pytal, ako som dopadla, lebo nevedel, bol mimo.. a potom som mala zase ist na kontrolu, tak som to spomenula, ze idem v pondelok a to napisal, ze uz bude v robote, tak nech zaklopem na dvere k nemu, aby som s Ninkou necakala, ze ma vezme dopredu. No ale nakoniec sme sa nestretli, lebo ked som prisla do cakarne, Nina cirkusovala a tak som ju najprv chcela utisit, no nato vysiel dr z tej ambulancie, kam by som mala oficialne ist a zobral ma hned, ked videl, co Nina dovadza. Tak som potom k nemu neklopala, som sa hanbila.. no a tak som mu napisala potom, ze vsetko naj k meninam a ze mu dlzim aspon pivo.. a odpisal, ze ci bude heslo pomarnac v ruke, alebo mu poslem foto 😀 😀 a tak sme sa potom nejako vzajomne dotahovali, az mi poslal link na facebooku, tak som ho pridala a vlastne sme si kukli fotky naraz.. a teda viem @zrzulka ze som ho nazivo nevidela 😀 sranda.. som zvedava, ako to dopadne.. Mm samozrejme o tom vie a myslim, ze aj on je zenaty, alebo resp, ma aspon 3 deti, takze vsetko v uplnej pocestnosti.. ale strasne ma to bavi, ze si vykame 😀

mirka285
8. okt 2010

a gutalax do kavy by som dala tej krave co hra v Penelaku nevestu Nitschneiderovcov..je to arogantna p..a 😀

maxara
8. okt 2010

@mirka285 akozeeee Jakab keby bol baba tak si myslim, ze sa do telky pretrtkal.. 🙄

maxara
8. okt 2010

@mirka285 😀 😀 😀 😀 to je super napad..

maxara
8. okt 2010

inak takyto "flirt" som zazila uz a bavilo ma to len kym sme si vykali.. potom sme isli na pracovnu veceru (to bol nas dodavatel ubytovancov v robote) len my dvaja, a po nej sme si potykali a uz ma nudil 😀 😀 😀

mirka285
8. okt 2010

@maxara Peti ty uchylacka jedna,tebe sa to este aj paci....

mirka285
8. okt 2010

@maxara presne,ona je to fajn pokial je to zahalene niakym ruskom tajimnstva alebo ako by som to nazvala...akonahle sa vylozia karty na stol prestava to byt zaujimave 😎

maxara
8. okt 2010

@mirka285 presne.. uz aj to som lutovala, ze som chcela vidiet tu jeho foto.. akoze je velky sympatak, ale ja som chcela rasdej ten pomaranc v ruke.. potom by sme si vykali pri pive, pokecali a potom by sme si potykali a ja by som mohla ist kludne domov.. takto neviem, ci k tomu pivu dojde 😒

maxara
8. okt 2010

@mirka285 ty a jasne ze sa mi to paci.. az sa trasiem, ci odpisal 😀 ked rano zapnem pri ranajkach komp 😀 😀 😀 😀

mirka285
8. okt 2010

@maxara dufam ze Michal nechodi na kona 😀

maxara
8. okt 2010

@mirka285 michal nechodi, ale on o tom aj tak vie.. a inak, s nim si tykam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre