Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
17. okt 2010

@kafoditka ja dufam ale zajtra idem k dr..uz som z toho totalne na nervy ...bojim sa kazdeho krmenia.. 😒

bellablonde
17. okt 2010

caute
teda dnes je riadne na figu vonku, ja som pre istotu ani nos nevystrčila
chalanov som vyslala prevetrat sa na zeleznicnu stanicu popozerat vlaky
ja kvasim na zadku, skladam puzzlaky
@bambola matka je stobodova 🙂 🙂
@tutifruti teba si tiez pamatam ako blondinku, aj tmavsia ti sekne 😉
@tinaki fuch to sú trable, keď Leika nepapá 😒 snáď ti doktorka na to niečo poradí 😔

inak tá moja princezná na to že je taká maličká, vie riadne "rozprávať", stále keď sa zobudí, tak hrkúta o106
pusina sa jej nezastaví 😵

lutsine
17. okt 2010

pekny podvecer. vonku je ale otrasne pocasie,tak sedime doma.

bellablonde
17. okt 2010

ked si predstavim, ze uz bude priblizne stale takto sychravo... nic moc
...saskine papanie tiez nie je zrovna idealne, place, prisaje sa, trochu potiahne, potom sa tlosti, odtahuje...
asi viacere to poznate, ze? dufam, ze to prejde, lebo je to dost na nervy
ani neviem kolko vypije za den

sunnygirl
17. okt 2010

Ahojte dievčatá 🙂
kým sa mi dá, tak Vám ešte napíšem.

Všetkým Vám pekne ďakujem za pochvali, pozdravujem Vám a idem si rýchlo pozrieť vaše deťúrence, lebo od pôrodu som sa k tomu nedostala.

Dnes sme mali krst, tak do súkromnej pridávam fotku 😉

pekné písanie, pa 😵 😵 😵

bambola
17. okt 2010

preco davate fotky do sukromnej? a o com si tam vobec suskate? potom sa tu ja nudim 🙄

sunnygirl
17. okt 2010

@bambola nechcem veľmi zvrejňovať fotky 😉

sunnygirl
17. okt 2010

@bambola ty máš tiež pekne vlasaté dievčatko ako tá naša 🙂

mirka285
17. okt 2010

@bambola neboj,sukromna tema teraz stoji,nikto tam neprispieva,len ked niekto chce ukazat fotky aby ich nevideli ostatni alebo ked si potrebujes zanadavat. 🙂 ..ty nemas pristup do sukromnej?ak nie posli IP Dugyne a ona ta tam pusti 😉 to pocasie ma dnes unudilo,boli sme aspon v Tescu na otocku lebo moj Gabko sa rozhodol ze ide upiect francuzky jablkovy kolac,netusim aky to je,ale dam vam vediet ci bol jedly 😀

bambola
17. okt 2010

@mirka285 nie nepotrebujem si zanadavat iba tu striehnem ci niekto nieco nenapise lebo som sa nudila, tak ci sa nahodou neskryvate 😠

bambola
17. okt 2010

@sunnygirl ja si ani neviem predstavit, ze by nemala vlasy, dokonca ani ked sa narodila tak mi to neprislo zvlastne az ked mi ludia zacali hovorit, ze "jeeee aka vlasata" 😀 az potom som si uvedomila, ze deti vacsinou vlasy nemaju ( teda v takom mnozstve 😉 )

merikac
17. okt 2010

@tinaki1275-mala je sikula,takze ty dnes zurkujes,,,juj, ale ti zavidim 😵
@ericica 😀 si Edinke trosku schladila ritku 😅
@tutifruty- na foto som hladala niekoho tučneho jak "svina" a po brutálnej hýričke...ale videla som len velmi sympaticke mile, dobre vyzerajuce ziena
😉 a s tymi sedinami,,ja som si teda este nenasla- som blond 😝 - ale moj mm, uz nejake ma- aj ked je skoro holohlavy 😀 - a nedaj boze, ze by som mu povedala,,ze ma sedivy vlas,,podla neho su to blondave 😀
@tinaki1275
@katarina7777 - jake vsejazycne deti vy budete mat 😉
@bambola - to je super, ze mala je v poriadku a neboj,,do mesiaca sa bude tocit uz na vsetky strany🙂))))) Vidis, to s tymi nostekami ma vobec nenapadlo, ze to moze byt tak 😉
@mirka285 - mirka ako chutil jablkovy francuzsky kolac????????
@bambola - ja zas si neviem predstavit akoby emma vyzerala vlasata,,ale celkovo som este vari nevidela vlasateblondave babo,,,len tie s tmavymi vlaskami maju take haro- a jake to je kraaasne 😵

noemarta
17. okt 2010

hallo baby, dnes ste toho ozaj nic moc nenapisali... co vsetky spite cely den???
Napr. cely vikend tu nebola MAX ????? kde si??????? co mas na robote????????????????????
my sme dnes cely den skoro prespali, ja som ani vonku nebola, moj mm bol rano s malou, tak aspon ti boli trosku vonku a poobede sme boli kuknut babku. A Nela je uz okupana, napapana a uz aj zalomila. 🙂

meruska
17. okt 2010

@merikac moj je blond a zadne vlasy ma riadne dlhe...taky panker je z neho..predne mu uz ale vypadali

meruska
17. okt 2010
noemarta
17. okt 2010

@meruska jeejda, maly jaky vlasaac 🙂 🙂

merikac
17. okt 2010

baby, pekny vecer Vam prajem,,u nas dnes neprsalo,len na vecer trosku mrholilo- boli sme s nununkou trosku povozit,,a ako zvycajne, ked prsi, sme stali na autobusovej zastavke,,,uz si ludia- ktori byvaju oproti mozu pomysliet,,ze hentie su trafene,,vzdy stoja na zastavke s kocikmi ked prsi 😀 ..
A mala som poobede navstevu -@nununka s malym Tomaskom a @maxara aj s rodinkou,,,bolo -aspom pre mna - prijemnym potesenim stravit s nim popoludnie a musim bonznut na maxi- ze jej Misko je staaale usmiaty,,,on sa hadam usmieva aj ked spi- a istotne, ked ho tu "ohovarala 😀 "- tak si povymyslala,,lebo on vyzera byt taky mierumilovny clovek a jak sa na nu zalubene stale pozeral a hladil ju - no proste romantika 😉 ..Len neviem ci sa mu v noci o samych kojacich zenskych nebude snivat,,lebo sme bez okolkov zase vsetky pri nom kojili 😀

merikac
17. okt 2010

@meruska teda faaakt,,jaky vlasaty blondacik,,,,,rozkosny 😀

meruska
17. okt 2010

no vidis , nie len tmavovlase deticke su vlasate 😉

noemarta
17. okt 2010

@merikac jaaaj, tak maxi mala zase stretkooo, ta prisam vacku pojde aj do KE na stretko 🙂 🙂
Ze je jej mm zlaty vysmiaty, ani sa cloveku nechce verit tym reciam, co o nom napisala max. 🙂 🙂

meruska
17. okt 2010

veru maxi uz nebola len na nasom stretku 🙂 mame vo stvrtok, zeby prisla? 😀

bambola
17. okt 2010

no konecne niekto prisiel 🙂
ja som momentalne multifunkcna, kojim, pozeram CS ma talent a konikujem 😀
ten kuzelnik co bol teraz bol super a aj tie decka predtym, rozbieha sa to lepsie ako minuly tyzden 😎

merikac
17. okt 2010

@meruska presvedcila si ma 😅 ,,ale tak musis uznat, ze tych tmavych vlasatych byva viac,,, 😉 ozaj ty tento tyzden budes s tou tvojou super tetou?

merikac
17. okt 2010

@meruska dvakrat nehovor 😀

merikac
17. okt 2010

@bambola podla mna je to aj ovelalepsie ak ona markize ten vcerajsi talent

mirka285
17. okt 2010

@merikac este neni upeceny a prave ma vyhodil z kuchyne ze nemam smirovat....a inak vytiahol z truby spinavu panvicu a krici na mna ze co ma s tou panvicou robit?tak som mu povedala ze vyhodit ju oknom 😖
@noemarta podla mna Maxi to kosicke stretko aj zorganizuje 😀

meruska
17. okt 2010

@merikac ved ja som tie rady od nej uz zverejnila...vyslala som k nej maminu 🙂

meruska
17. okt 2010

@merikac stana 1800

merikac
17. okt 2010

@mirka285 no musim na seba teraz bonznut velmi nelichotivu vec,,ja casto v chladnicke nechavam, hrnce s polievkou, alebo jedlom aj tyzden- ale na svoju obhajobu,,,ked neni mm, doma,,ja do tej chladnicky ani nechodim, pretoze moja mama byva o poschodie nizsie a syn vacsnou chodi cez tyzden k nej,,,a ked muz na vikend pride a otvori chlanicku,nema vacsi jed,,ako ked v nej najde hrniec z predosleho vikendu v ktorom sa uz zacia kazit jedlo- a tiez sa pyta,,ze co ma teraz on s tym,,a ja, ze no vyhod to,,,,,no co sa hambim,,ale co uz ked ma nenapadne strcit nos do tej chladnicky,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre