Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
19. okt 2010

@oacka tvoja kika je cista modelka a na tie fotky som sa musela riadne zahliadiet, vyzera tam ako babika 🙂

petrap001
19. okt 2010

@kafoditka ale da sa stiahnut okolo hlavy 😉
@bambola my sme tiez nemali vanicku,tiez len sportovy a je tiez naleziacky.
kuk 😉

kafoditka
19. okt 2010

@petrap001 ups, tak to som asi prehliadla 😅 inak maly Alex aky podareny 😉

petrap001
19. okt 2010

@kafoditka no ja som neobjednavala cez net,chcela som si ho omaknut najprv nazivo 😀 az teraz ked som pozerala na nete,tak vidim,ze bol dokonca drahsi 😠 asle s postovnym asi to iste si myslm.
no a su skoro take iste tie fusaciky,mas pravdu.len moj ma vzadu nad hlavou este nejaky obdlznik,taky na stahovanie a neviem naco to je 😕

tinaki1275
19. okt 2010

tak sa idem zase stazovat 😒 mame od piatej koliku ..az teraz sa ako tak ukludnila ale nemyslim ze nadlho ..do prcic aj s kolikou to jej nikdy nebude koniec? ☹ a este som dnes cely den sama, mm odisiel do pprace rano a dojde az okolo desiatej , svihne mi tu .. 😒

kafoditka
19. okt 2010

@petrap001 Peti 🙂 ked si das ten fusak do sportaka, tak ten obldznik - resp. tym stahovanim to zachytis o zadok kocika, aby sa ti fusak nesmykal 😉

petrap001
19. okt 2010

@tinaki1275 no ja sa tiez strasne tesim ked sa o par tyzdnov vratim do irska a budem na vsetko sama,ani na krok sa od maleho nepohnem,ked bude moj v praci.ale aspon tie koliky sme nemali

petrap001
19. okt 2010

@kafoditka 😀 no nad tym som tiez rozmyslala,ale akosi mi to tam nejde dokopy.a vlastne ked dam pasy dovnutra tak to drzi aj zo spodu aj zvrchu.a vonkajsok je protismikovy na niektorych miestach,takze fajne.no uvidime.zatial som spokojna.a v irsku mrazy nehrozia hehe,tak neviem ci tam nebudem jedina s fusakom 😀 irske deticky budu aj tak bez ciapiek a ponoziek 😲

bambola
19. okt 2010

@tinaki1275 taka nasa ma tiez posledne tri dni naladu za vsetky drobne 😒 taka je mrncava, vkuse by bola len na ciciku, ked sa zle zobudi, ze este nie je dospata tak ani sa jej dotknut lebo hned mrnci a place, hocikedy raz za den spusti plac len tak a nijako ju utisit, huci aj do cicika 😀 ked sa zobudi nevyspata len cicik do pusy a pockat kym zaspi.
pred chvilkou sa mi ju podarilo uspat, odisla som zo spalna a vtedy zacal zvonit mobil v chodbe, no skoro ma svihlo a samozrejme mala hore 😠 no teraz uz zase spi ale som zvedava dokedy aspon cez zahradku by mohla 😅

bambola
19. okt 2010

@petrap001 toto ma fascinovalo aj ked som robila aupairku v londyne, aj moje decka chodili este v decembri v kratasoch!!! divila som sa ja a divila sa aj ich vlastna matka (oni boli francuzi ale decka sa narodili uz v londyne) ale nehadala sa s nimi 😕 a tusim ciapku vobec nemali ani rukavice

tinaki1275
19. okt 2010

@petrap001 a to som si myslela ze aj tak to vsetko zvladam v pohode..normalne ale mm prichadza z prace okolo tretej a aj ked ma potom od siestej zase nieco aspon medzitym ho mam doma..aj to pomoze..a zajtra ma caka zase to iste ..svihne mi ..

tinaki1275
19. okt 2010

@bambola no moja presne to iste akurat ze nam uz cicik nefunguje.. 😒 ..takze len cumlik a nosenie..ale len co ju dam do lehatka alebo do hojdacky alebo kdekolvek hned reve.. 😖 teraz som ju horko tazko dala do hupacej siete a zaspala ale furt vypluva cumel a potom mrnci ..no mam dnes fakt dost ..co by som dala za to keby som tu mala mamu alebo segru ...nakoniec to dopadne tak ze sa zlomim a supnem ju obcas k svokre.. ☹

petrap001
19. okt 2010

@tinaki1275 ja som bola s malym prvych 5 tyzdnov uplne sama,ale prezili sme v pohode.lebo moj chodil z prace vecer a to uz som mala aj tak vsetko hotove,co som chcela a maly uz spal.ale teraz som spohodlnela,ved mama mi pomoze,ostane s malym ked treba,tak sa kus bojim a vlastne sa mi vobec nechce ist spat 😠 a ku tomu este bude vkuse prsat uz to vidim,atk budeme doma na riti sediet.a alex tak rad chodi von ☹ aj mna drbne urcite 😀

bambola
19. okt 2010

@tinaki1275 jaa by som kludne vymenila cicik za cumel ale ten moja odmieta 😠 😒

bambola
19. okt 2010

inac uz je zase hore a chvilku si tam mrnkala a uz sa pomaly zacina zlostit, nevydrzala snad ani 20 minut 😒

meruska
19. okt 2010

@oacka ten overalik si kupila novy? prave som ho objavila na nete 😉

oacka
19. okt 2010

@meruska overal je použitý, stál 4,50

meruska
19. okt 2010

@oacka tak si super nakupila, novy stoji 36,85 € 😲

oacka
19. okt 2010

@bambola aj ja mám šporťák a v ňom položenú fusakotašku. z nej urobím neskôr fusak.
@meruska Timko chodí takto oblečený v nosiči? aj ja som Kiku takto obliekala,ale je to makačka, ten overal mi príde praktickejší.

oacka
19. okt 2010

@meruska to vááááážne?????? ty vole! to je cena! ten náš je úplne ako nový...

meruska
19. okt 2010

@oacka nie takto chodi na navstevy 😉 len na kocikovanie alebo v nosici chodi tiez v overale, je to praktickejsie

tinaki1275
19. okt 2010

@petrap001 no ja som furt sama..☹akurat tu mamina dosla za mnou na navstevu ked mala bola v najhorsich kolikach takaspon to ze pomohla 3 tyzdne..ale inac ja som tiez po porode (sekciou) 5- ty den bola uz doma sama od rana do vecera ,ale to sa dalo kym bola Leia malinka tak len jedla a spala..teraz ale chce program,sama sa nudi a nespi cely den..dnes mi od desiatej rana nespala az do do stvrtej ked zdriemla na hodinku ..no hold mame to tazke ale tak sme si vybrali ..

tinaki1275
19. okt 2010

@bambola jaj tak prajem pevne nervy ..🙂

oacka
19. okt 2010

@meruska to je presne ten, tá istá značka,len náš je maslový s mackami. to kto za to vyvalí toľko prachov???? a ponosí tri mesiace?

meruska
19. okt 2010

@oacka aj maslovy maju, pozri nizsie 🙂 tiez by som zanho tolko nedala

oacka
19. okt 2010

@tinaki1275 Kikuša tiež už druhý deň nevie zaspať, dačo s ňou bude.

oacka
19. okt 2010

ja neviem,kam naša chodí na tie svoje zdravotné trampoty, ale už týždeň jej puká sánka!!!!! neviem,čo s tým. normálne sama naschvál hýbe sánkou,aby jej pukala! neviem,či ju to nebolí,lebo sa mi vidí,že z jedného prsníka nechce sať a hrozne reve... a dosť teraz plačká,aj keď zaspí na polhodinu,tak zo sna plačká. ☹

tinaki1275
19. okt 2010

@oacka hadam sa opytaj dr...to som este nepocula..ja len dufam ze v noci mi spat bude..lebo ja som grogy ..aj teraz k nej odbehujem lebo ked sa hojdacia siet zastavi vypluje nervne cumela uz mrnci ..joj a to mi niekto povedal ze 4 ty mesiac je vraj najlepsi pocas prveho roka (podla statistik),uz nie su koliky, este nejdu zuby a matka je uz vacsinou zvyknuta na stres a dieta vraj ma svoj rezim -hahaha

oacka
19. okt 2010

@bambola bambolka, moja je teraz presne taká ako Martinka! žeby to bolo tým počasím????? furt mrnčí, všetko ju nasiera a len sa chce nosiť. ono to o chvíľu prejde,len im musíme dopriať,po čom túžia. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre