Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
19. okt 2010

@monline poprosim dvojitu davku 😀

monline
19. okt 2010

@tinaki1275 ja by som sa podľa toho princípu mohla ožierať každý večer..😀 😀

monline
19. okt 2010

@merikac ja ot volám laktačná demencia 🙂) moja diagnóza..snažím sa to maskovať, ale citeľne osprostievam 🙂))

tinaki1275
19. okt 2010

@monline tak namiesaj🙂joj ale teraz si mi urobila chut..predvecom sme s babami pili rum s colou ..ani ma nenapadlo dat si nieco dobre miesane 😒
@merikac joj to mam este ze su len vedla..a byty nemaju zvukove tesnenia ci ako sa to po slov.vola takze je to zaujimave,ale ja sa tesim ked Leia zuri alebo place napr.v case siesty ze aspon im to vratim..😉

bambola
19. okt 2010

@tinaki1275 no moct by som mohla ale kedze mm je lekar tak co sa tyka alkoholu, kofeinu a pikatnych veci to bere dost vazne. koffein mi nevadi kavu nepijem, alkohol tak normalne prilezitostne a napr ja mam strasne rada pivo a pikantne zboznujem.....co uz sak rok vydrzim .....vlastne uz len 9 mesiacov 😀

monline
19. okt 2010

@merikac na zdravie 🙂) ja asi fakt zajtra budem robiť mojito 🙂

tinaki1275
19. okt 2010

@monline no to by si mohla..ale aby ti potom Danko nespal este viac😉

bambola
19. okt 2010

@monline to nie, ja som "vyfasovala" brachu uz po piatich rokoch 😉

merikac
19. okt 2010

@monline no vidis,,aspom mam na moju diagnozu odborne pomenovanie,,,,,,,,,,a to , ze som v tom neni sama,,je potesujuce 🙂

tinaki1275
19. okt 2010

@bambola moja ale ved je dokazane ze alkohol sa do mlieka nedostane ako ho vypijes v malom mnozstve ,jedno male pivo 2x do tyzdna k obedu by malej urcite neublizilo ..ale ked mas neistotu tak to radsej neskusaj..

monline
19. okt 2010

@tinaki1275 rum s kolou som pila tuším ešte na základke 🙂)

bambola
19. okt 2010

co to co to 😕 prave mi tak zaskrvkalo v bruchu 😅 este ze sa bojim aj pohnut na tejto vrzgajucej polke postele inak by som uz smirovala 😀

merikac
19. okt 2010

@monline nech ti padne na uzitok,,,ja som si dala vinka za poharik, ked bola u nas maxi,,,, 😉

monline
19. okt 2010

@tinaki1275
@bambola však pivo podporuje laktáciu, najmä (či len?) čierne..ja si dám radšej malé pivo ako kofolu

bambola
19. okt 2010

@tinaki1275 ja vieeeeeem 🙂 ale mm povedal, ze to tak moze aj nemusi byt a ze na jeho dietati to teda testovat nebudeme 😉 ale tak ja to berem tak ako to je a nezabije ma to 🙂

uz mame naliate? 😝

tinaki1275
19. okt 2010

@merikac inav nemcine to je schwangerschaftdemenz 🙂predvecrom mi to povedala kamoska ze ma to postihlo ..zabudla som pristupove hesla do rezervac.systemu cestovky ...😉a pouzivam ich 4 roky ..a zablokoval sa system..no sranda ☹

tinaki1275
19. okt 2010

@monline ved aj ja ,to bol s babami taky pokusale rum bol kubansky sazmozrejme 😉nie tuzemsky ..

monline
19. okt 2010

@merikac kopec stretiek sa udial v poslednom čase, maxi je super akčná, páči sa mi to...neserie sa, príde kam chce, dieťa nie je prekážkou 🙂

merikac
19. okt 2010

@bambola aj by som ta ponukla burgynovnikom,len neviem ci by smakoval 😉

merikac
19. okt 2010

@tinaki1275 no pekne,,,a teraz co?!

tinaki1275
19. okt 2010

@bambola tak to mas tazke...musis vydrzat... 😒

merikac
19. okt 2010

@monline pokial je len jedo,,tak sa to da hravo,,,aj ja vela cestujem, raz tam, raz tam,,ale vzdy si to musim zariadit tak, aby som aj denisa mala pod kontrolou,,,,,,,,,,,

tinaki1275
19. okt 2010

@merikac no museli kontaktovat centralu v Spanielsku tam je spravca rezervac.systemu a on to odblokovaval ..no co uz..stane sa aj v lepsich rodinach 😒 srat na nich teda na grecku ck myslim ,buduci rok budem robit priamo pre nemcov..tak to mam v pazi ..ale v podstate s tymi istymi ludmi ..

bambola
19. okt 2010

@merikac ked ja vlastne netusim co to je 😕

tinaki1275
19. okt 2010

@bambola nie si sama 😀 uz aj ja som sa chcela opytat 😕

merikac
19. okt 2010

@tinaki1275 máš to aj nejako lepšie zaplatené, či prašti, jak uhoď 😉

monline
19. okt 2010

dajme si 🙂

tinaki1275
19. okt 2010

baby ja uz idem asi do hajan..tu su uz dve hodiny 😒

tinaki1275
19. okt 2010

@monline tak si este pripijme..😉

monline
19. okt 2010

@merikac tým, že nešoférujem, to mám horšie..ale muž mi dnes povedal, že ma naučí jazdiť, aby som sa nebála..bavili sme sa totiž, že nika si budúcu zimu môže robiť vodičák

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre