Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
21. okt 2010

@merikac
@ericica wau..krásna raketa..

ericica
21. okt 2010

@merikac jeeeeej ona je cela 🙂 super

merikac
21. okt 2010

@ericica Velka VDAKA,,je ozaj krásna a velká a ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,uz sa tesim na tu chut,,,chcem sa spytat,,mozem do nej napichat sviecky

tinaki1275
21. okt 2010

@merikac je super...joj ja by som si dala..nemam nic sladke..☹

tinaki1275
21. okt 2010

@ericica nadhera!!!

monline
21. okt 2010

@ericica ja som dnes varila cesnakovú polievku našim, tak som najskôr varila zemiaky, medzi ne som dala veľkú mrkvu a kus patizónu, potom som mrkvu, patizón aj trocha zemiakov vybrala pre malého a normálne spravila cesnačku 🙂

ericica
21. okt 2010

@merikac jasne,vsak potahovka je mekka 🙂

merikac
21. okt 2010

@monline to si popisala akokeby nasu rodinu a dom 😀

ericica
21. okt 2010

@monline a chutila mu???
@merikac sa tesim ze sa ti paci,a dufam ze aj bude chutit,inac ja sa za orechovou plnkou idem zblaznit hlavne ked tie orechy pred pridaniim do kremu este trosku uprazim 😝 😝 😝
@tinaki1275 dakujem 😉 ale ja som ju len plnila a potahovala tvaroval a maloval ju moj mm, 🙂

ericica
21. okt 2010

kocky idem spat majte sa a pekny sa vyspinkajte 🙂

merikac
21. okt 2010

@ericica priznam sa, ze som si nedokazala predstavit ako bude vyzerat,,radsej som si nepredstavovala ani,,,takze ozaj pre mna prijemne prekvapko,,tak mm, je potom sikovny, ze sa vie takto popasovat,,,

merikac
21. okt 2010

baby,,mm, mi zobudil malu 😠 ,,normalne sa prebrala,,toto je 1x,,,,,,ona este nikdy v noci hore nebola,,,

merikac
21. okt 2010

@ericica dobru nocku,,,,a hlavne nech sa zajtra zobudis uz fit,,zdrava ako rybka

tinaki1275
21. okt 2010

@ericica vy ste talenty !!!!

monline
21. okt 2010

@merikac asi je to všade s tými domami podobné
na fotke napravo je našich dom..fakt blízko

tinaki1275
21. okt 2010

@ericica dobru noc...

monline
21. okt 2010

@ericica dobrú noc

tinaki1275
21. okt 2010

@merikac vitaj v klube🙂

monline
21. okt 2010

@merikac chýbala mu, tak ju naschvál zobudil? a určite mu malá hádže sladké úsmevy

monline
21. okt 2010

@tinaki1275 Leia pozerá telku?

tinaki1275
21. okt 2010

baby mne mala zadriemala vo vanicke z kociara..co teraz ?prelozit alebo nechat? 😕

merikac
21. okt 2010

@monline presneee, usmev od ucha k uchu,,vyskerena,,a hned mu docahovala tvar,,,a ten dom, vravim presne ako ten nas,,len toto leto sme ho trosku zateplili a dali mu novy sat

merikac
21. okt 2010

@tinaki1275 😀 ..dakujem,,,,no nic musim ist k nej,,ved sa jeduje,,jasne, ze mm, nie je pri nej,,tak je chuda same v izbe,,,

merikac
21. okt 2010

@tinaki1275 nechaj ju tam,,len si ju priloz k posteli,,,to by bol hriech prenasat ju 😉

monline
21. okt 2010

@tinaki1275 kým si pri pc, nechaj ju tam spinkať, nech ju nepreberieš...a potom ju prelož

tinaki1275
21. okt 2010

@merikac @monline aj ja chcem dom..my platime najom za tych smiesnych 68 m stvor. 435 ,-Eur,, 😢

petrap001
21. okt 2010

@tinaki1275 mne takto maly zaspava kazdy vecer a ked idem spat tak ho beriem so sebou hore do izby,lebo dole v prenosnej mi nechce zaspavat a vacsinou sa mi nezobudi

robika
21. okt 2010

baby poradte, neviem najst nejaky pekny biely zimny overal na ten krst... co som nasla sa mi az tak velmi teda nepacia, lebo som si predstavovala nieco ine... ☹ aj to ani jeden nie je biely ☹ uz ma nic nenapada...
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/zimni-kombin...
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/7173...
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

moncicatko19
21. okt 2010

@tinaki1275 ahoj no ja by som ju tam nehala a ked sa zobudi potom dat do postielky 😀 🙂 😉

merikac
21. okt 2010

@monline a tam pred tie dvere robil mm ten chodnik?????? to je pomerne novy domcek,,este je co to dorabat,ale pekny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre