Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
25. okt 2010

@strasska tlaciva su tu: http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?... Kocikovne sa vola Priplatok k prispevku pri narodeni dietata 😉

meruska
25. okt 2010

@mojalili spacie vaky su teraz v akcii i v lidli

strasska
25. okt 2010

@katka55 dakujem, len mi tam chyba nejaka cast, ktoru potvrdzuje pediater

strasska
25. okt 2010

@oacka ako to funguje, ked chcem ist na nakup do detexu?

katka55
25. okt 2010

@strasska aha... fakt tam nie je 😕 ja som ho mala priamo z upsvar...

janka256
25. okt 2010

@katka55 cez sondu to ide celkom dobre to jej das spolu s prsnikom do pusy a pije aj tvoje aj umele a mne 90-ku cez sondu vypila asi po 10 minutach mozno aj menej ale aspon tak bola na cicke spokojna kedze stale po kminute cuckania zacne vystrajat a odtahovat sa a zasa chytat . ale nejako som leniva a uz tu sondu nepouzivam mozno keby som to vydrzala tak by som sa rozkojila ale pri 3 detoch sa to neda kym ja kojim tak tamti sa uz biju o hracku a stale po nich kricim potom zase niektore nieco chce a nevie vydrzat kym dokojim a aj mala potrebuje pri kojeni klud a pohodu inak je nervna 😒

bambola
25. okt 2010

ahojte, tak mala uz je po ockovani. zvladla to velmi dobre, ked jej pichali tak len pokrivila papulku a zaplakala a po minutke uz aj zabudla 😵 a cestou domov zaspala v kociku. doma dostala paralenovy cipok, tak uvidime co bude vecer 😕

lulu1983
25. okt 2010

@bambola : to je uplne super 🙂 nech je teda aj vecer rovnako fajn, budeme na vas mysliet 🙂

kafoditka
25. okt 2010

Baby moj Filip je posledne dva dni brutalne hldny, on pyta jest aj kazdu hodinu a pije 180ml.. 😕 a aj tak furt mrnci.. tak som mu do posledneho mlieka rozdrvila piskotu a uz vyse dvoch hodin je spokojny 😉

oacka
25. okt 2010

@strasska treba nakúpiť za min 100euro, a treba sa tváriť ako obchodník. 🙂 treba mať živnosť na predaj oblečenia. mama má,ale ona má takú multiživnosť,to sa dakedy tak robilo,a hneď nás tam odhalili,že s tým nepodnikáme. ale mamka je showmanka,tak sa so šéfkou otvorene porozprávala, a bolo to v pohode. nakúpili sme asi za 330 evri!

lulu1983
25. okt 2010

@mirka285 ahoj, ako u kadernicky? spokojna? len si bola farbit vlasky, alebo aj zmena strihu? ak ano, hod foto, nech sa potesime 🙂

mirka285
25. okt 2010

@kafoditka piskotu?????v piskotoch su vajcia,ktore 4 mesacne deti urcite nesmu!!!to zato ze si sa minule stazovala ze nechce jest 😀

mirka285
25. okt 2010

@lulu1983 ale mam to ako vzdy,len uz som mala vypelichanu farbu,tak ma nafarbila a podstrihla mi fakt len konceky...ja mam teraz maniu ze chcem mat straaasne dlhe vlasy 😀

kafoditka
25. okt 2010

@mirka285 miri kaslem na to, ked je moje decko hladne, co sa mam na neho iba pozerat? Odvtedy je spokojny a usmieva sa..

lulu1983
25. okt 2010

@mirka285 taku maniu mam aj ja, ale akonahle mam vlasy dlhsie ako po ramena, vyzera to tak strasne, ze nakoniec nevydrzim a dam sa podstrihnut 🙂 ja mam ten typ vlasov, ze je ich sice vela, ale absolutne beztvareho charakteru 😉

mirka285
25. okt 2010

@kafoditka inak piskoty by podla spravnosti nemali jest deti do roka,ale samozrejme to netreba brat tabulkovo,ale do pol roka by som urcite nedavala....

kafoditka
25. okt 2010

@mirka285 ved ja netvrdim, ze mu ich budem teraz davat do kazdeho mlieka.. bohuzial len sunar mu nestaci tak som si musela nejak pomoct..

mirka285
25. okt 2010

@kafoditka ked myslis,len aby si sa zajtra nestazovala ze Filipka boli brusko alebo sa nemoze vykakat...okrem vajec obsahuju piskoty aj muku ktora v tomto veku neni vhodna...ved si mu dnes dala prvykrat mrkvu a nato mu bachnes piskotu???ked mas pocit ze je hladny tak mu daj radsej nejaku nemliecnu kasu,ale nie piskot ☹
@lulu1983 ja mam pekne huste,ale maju sklon sa kuceravit,cice vyzeraju ako krepove 😒

kafoditka
25. okt 2010

@mirka285 miri pre boha sak jeden kusok v pomaly dvoch dc mlieka mu snad neublizi.. 😉

mirka285
25. okt 2010

@kafoditka domi to je tvoja vec,ale vsak skus to povedat svojej dokorke co ti na to povie ona...

bambola
25. okt 2010

@kafoditka a co lepok 😨 ?

kafoditka
25. okt 2010

no baby - zozerte ma..

petrap001
25. okt 2010

@kafoditka 😀 no dala si,dala,maly spokojny hlavna vec.budes vediet nabuduce ze mas byt ticho 😀

kafoditka
25. okt 2010

@petrap001 😀

mirka285
25. okt 2010

@kafoditka nemusis sa urazat,mne len nejde do hlavy ako ta to napadlo....

kafoditka
25. okt 2010

@mirka285 miri ale ved ja sa nuerazam 🙂 to bolo ironicky, len som zabudla smajla.. ja som bola v troch mesiacoch tiez taky jedak a mama mi davala piskoty do sunaru a som tu 😉 maly ma o mesiac a pol viac tak som vyskusala a len sa utvrdila, ze sunar mu je malo..

tinaki1275
25. okt 2010

@luminkasp ja myslim ze ten lodger vyuzijem..pojdem na svk tento rok na taky mesiac a buduci rok ked bude vacsia tak by som rada ostala aj dlhsie..a tu tiez chodime cez zimu do aten casto a tam zvykne byt dost zima...a poviem ti pravdu ,nemam chut ju stale balit do prikryviek..

petrap001
25. okt 2010

pokial viem ,lepok sa moze zavadzat aj skor,ale len v tom pripade ze je dieta kojene.ze vtedy sa vie telo branit proti lepku.cize ak chce zena kojit 6 mesiacov,pomaly by mala zavadzat lepok tak v piatom,pokial este koji.takze kafko,neviem,ty uz si na UM ze?ci aj aj? ale no ved z jednej piskotky mu nic nebude.
moj maly brat ma celiakiu od narodenia a pritom ho mama kojila 8 mesiacov a lepok dostal az po 6.mesiaci a dedicne to nemal.takze to je u kazdeho individualne si myslim

majka225
25. okt 2010

ahojte taj ja sa k vam pridavam. 🙂 dnes som nasla 2 ciarocky na testiku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre