Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
28. okt 2010

@bambola a kde je monline a tinaky? 😨

maxara
28. okt 2010

@bambola 😀 mm by uz bol vo vedaljsej izbe 😀

maxara
28. okt 2010

@merikac meri no ona rozhodne nie je dvakrat sarmantna 😀 alias sidliskovy indian

tinaki1275
28. okt 2010

jaj baby tak vas teraz docitavam.my sme mali odvcera po tom ockovami strasne soky ..mala sa zobudila rano o stvrtej s teplotou aj ked som jej vecer dala cipok .. a v podstate uz nespala az do osmej a bola strasne nepokojna.rano sa napapala a spala polhodinu .. 😒 apotom az do stvrtej nespala len plakala..aj cipok sme dali a nozku masirovali (jednu z tych dvoch ocokovanych ma trosku opuchnutu) este ze tu mam kamosku ..o piatej prebral stafetu mm ..a mala ase nervaky a place...strasne.. a az po paralenovom sirupceku mi zaspala o deviatej vecer...ja len dufam ze zajtra to uz skonic...som znicena..a nieco divne sa deje s jej dasienkami ..nie su opuchnute alebo cervene ale skor belave a strasne slini ..tak si uz namyslam ze zuby .. 😠 je to mozne?ona si normalne cumlik na flaske sama posuva na lavo alebo napravo a akoby ho zuvala .. 😖

merikac
28. okt 2010

@maxara teraz uplne odveci,,ale ked si ma oslovila,,ze meri,,,nasla som tu babu, ma nic marikac a v juni 2011 caka babo,,,,a mozes sa teraz spytat,,ze no A??? 😀 😀 ...

maxara
28. okt 2010

@macik27 vies, dalsia vec je, ze ona bola vzdy najmudrejsia.. na jednej strane, veci ktore mala nasim povedat, nepovedala a preto bol oco na nu zly.. potom sa to prevalilo, ibaze oco nie je z tych, ktory sa ospravedlnuju priamym slovom, ze prepac ze som toto urobil, ale skor, ze sa akoze prstane hnevat.. tak sa s nou zacal rozpravat.. no a tymto to zacalo. Nasi uz boli samozrejmost a skratka vsetci sa doserte, ja chcem mat volny vikend a tie decka niekde spat musia.. a bezne som ja tehotna varovala jej soplaveho krpca, ktory je bledy jak stena, ledva mu je rozumiet, co sa asi boji prehovorit, tak len tak popod nos mumle, nevie R ani L, tak cudne artikuluje, ale ked jej povieme, ze uz je dost stary na to, aby vedel pekne cisto rozpravat, tak co my o tom vieme.. naco by zivila logopeda.. a pod.. ona ma ine starosti.. ale tie su napr ako ziskat co najviac bodov v onlajnskrebl 😠

bambola
28. okt 2010

@merikac sspomen certa ... 😀 a monline neviem

macik27
28. okt 2010

jaaaaj to moje slniečko jak spinká, bola som jej otočiť hlavičku ( ona totiž spáva stale na jednej strane) a ani sa nezobudila

merikac
28. okt 2010

@tinaki1275 a teraz je uz dobre?? aj mne emma teplotovala ale dalsiu noc bolo ok,,,,,,ozaj a to je ta kamoska, co je tehotna u teba?

maxara
28. okt 2010

@merikac 😀 A? ty ju poznas? si to ty? 😀

bambola
28. okt 2010

@tinaki1275 juj mate vy ale prekliate tie reakcie ☹ neboj zajtra uz bude lepsie

bambola
28. okt 2010

@maxara @merikac ja som si inak tiez vsimla ze je tu aj marikac 😀

maxara
28. okt 2010

@bambola no idem ju pohladat 😀

merikac
28. okt 2010

@maxara neee,,ja len ze je to mile,,,ale uz sme si vymenili par riadkov,,,,, 😉

tinaki1275
28. okt 2010

@bambola no dik 🙂

bambola
28. okt 2010
macik27
28. okt 2010

@tinaki1275 no dúfam že nás to obíde neviem si predstaviť že by som ju nosila niekolko hodín na rukách , už je celkom ťažká a nemám doma ani manžela tak radšej nech spinká

merikac
28. okt 2010

baby, ja som bola v utorok u kadernicky na farbenie,,a ja ze hodi to co obvykle,,ona mi len povedala, ze sadaj, tak som sadla,,napatlala mi hlavu,povedla, ked kukla na moje 3 vlasy, ze melir teraz nedame,,a ja ze ok,,,,este com sa jej pytala,,a co davas a ona ze osmicku...........a mam tmave vlasy,,,,teda oproti tomu co to bolo 😲 .......ja si pripadam ako fuchtla teraz,,,,,,,,,,,,,,, 😠

tinaki1275
28. okt 2010

@merikac je u mna aspon pomoze😉 a pride na ine myslienky ..ale ona ma furt zachvaty placu kvoli tomu debilovi ...
a boji sa aze ako to zvladne apod...
ale uz v sobotu pojde nazad na Cyprus lebo si musi povybavovat veci a prestahovat sa uz do Aten..

tinaki1275
28. okt 2010

@macik27 nam pri prvom ockovani az takto nereagovala ale toto je fakt zle..u sa bojim dalsieho za mesiac.. ☹

maxara
28. okt 2010

@merikac 😀 to co znamena Meri, ako teraz vyzeras? teda fuchtla ma akej farby vlasy? 😀

maxara
28. okt 2010

@tinaki1275 nas este vobec neockovali, teda len tbc.. ale to do nozky este nic.. som zvedava. Dnes sme mali ist na nausnicky, ale sestricka ochorela, takze ani z toho nic nebude

merikac
28. okt 2010

@maxara vlasy ako stary nepovsimnuty plech,,no hroza, ked som sa kukla dnes do zrkadla,,nenamalovana, v teplakoch,,este s 10 kg naviac,,,,,,,proste total fuchtla, sak pride mm a zlakne sa ma- mozno je to moj pocit,,ale ja mam pocit, ze mne tmava farba vobec nejde,,aj ked po nej tuzim

bambola
28. okt 2010

@merikac aaale co trochu nezvyk. ja mam svoju farbu a ta je taka nijaka,,,,kedysi to bol blond, potom som do toho davala melir a teraz uz ani to. tak mam teraz take nejake bezfarebne. ale vzdy som tuzila po takej peknej hnedej, vlastne takej ako ma moja mala momentalne ale nikdy som sa neodvazila farbit 🙂 ale raz.... 😉

inac sa mi zda, ze v urcitom uhle ci svetle zacina mat mala rysave vlasky 😠 bude z nej veru vo finale asi bloncka 😀

macik27
28. okt 2010

@maxara no my už máme náušničky asi mesiac, som sa aj obávala ale nakoniec som jej to poumývala len čistou vodou a stále natierala mastičkou a krásne sa jej to zahojilo

tinaki1275
28. okt 2010

@bambola moja ma na tych 90%rysave vlasky ..ja sa tesim ,inac ma aj moja segra a mala moja babka z otcovej strany ..to tu na krete bude rarita a moju svokru porazi ..😉

merikac
28. okt 2010

@bambola hned som pozrela zas album,,mne s nezda, ze ztoho jej tmaveho hara by raz bola svetla farba,,,,,,

bambola
28. okt 2010

@tinaki1275 ja si ale myslim, ze jej to zblondavie ale zase ak to mate v rodine tak mozno nie
🙂 ja ked som bola v IT tak tam vsetci leteli za kamoskou ktora je rysava 😀

macik27
28. okt 2010

ja som si farbila hlavu nedávno a tak mi začali padať vlasy až toho lutujem a to som len chcela prekvapiť manžela a ten si to ani nevšimol 😀

merikac
28. okt 2010

@maxara ozaj,,som si tak pomyslela,,ze boddez daval malej prepichovat,,si sa ho mohla spytat ako to zvladala sofia,,,, 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre