Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
28. okt 2010

@merikac uvidime, mozno prekvapi ale my s mm sme mali obaja ako decka take zlate blondave vlasky a jej to postupne zosvetlieva. ale tak mne je to jedno, ja vravim mne sa hnede velmi pacia 🙂 ale zase rysava trochu by mohla byt po mojej mame 😉

merikac
28. okt 2010

@maxara
@macik27 ozaj k tomu padaniu vlasov,,,uz sa mi zda, ze sa to ustalilo,,padaju,ale nie az tak, alebo uz nema co 😀 😀

merikac
28. okt 2010

@bambola ajmne sa paci hneda,,ale taka pekna cokoladova,,,, 😵

macik27
28. okt 2010

@tinaki1275 to ju budete musieť poriadne strážiť 🙂 hovorí sa : kto nemal ryšavú nevie čo je láska

bambola
28. okt 2010

@merikac mne teda vlasy neprestavaju padat a ja ani niesom taka zufala, ze padaju ale, ze su VSADE jaaaaaaaj z toho som strasne nervna 🤐

bambola
28. okt 2010

@macik27 ale toto prislovie tinaki grekom nemusi hovorit 😀 vo vlastnom zaujme 😉

merikac
28. okt 2010

@bambola mne zacali padat asi tak ked mala presla 3. mesiacom,,a teraz ked konci4, tak prestavaju,,tiez ma vytacalo, ze su vsade,,a najvacsie nervy som mala, ked som ich nasla este aj v plienke

merikac
28. okt 2010

baby, moj syn tak chrape,,ze ho pocujem az k sebe z vedlajsej izby 😀

merikac
28. okt 2010

@tinaki1275 a na koho sa podoba,,mne sa zda, ze na mm,,,to keby bola este ajna teba,,tak to by svokra hadam tazko rozdychavala 😀

maxara
28. okt 2010

@merikac presne ako bambi pise, len nezvyk.. ved hod foto, my ta podporime 😉
ja som tiez vzdy chcela mat peknu hnedu.. ale nikdy sa mi to nepodarilo docielit a to som mala asi uz vsetky mozne farby 😀 vratane, modrej, zelenej a ruzovej

@macik27 a dala si prepichnut, ci nastrelit ?

@merikac ano, mas pravdu, mohla som sa opytat, ale naco? mohol sa on ozvat, ak mi chcel poradit, hm? 😉

@tinaki1275 mm strasne chce, aby ninka bola rysavka, ale ja moc nechcem.. mne sa to sice paci, ale jeho byvala, inak pekna koza, bola rysula

@bambola mna takto zrali v egypte. tucna blondina.. pre nich tucnota je symbol bohatstva, takze muzi, co maju tucnu zenu su akoze bohati, tak ma vsetci chceli, aby vyzerali bohato bez namahy 🙄

macik27
28. okt 2010

ja moje vlasy nachádzam tiež všade až sa čudujem že či ich vlastne tolko mám 😀

maxara
28. okt 2010

@merikac ja som si uz zvykla pomaly na imidz majstra proppera.. doma nosim cop hore na hlave, aby mi ofina nepadala do oci.. takze dovi dopo

merikac
28. okt 2010

@maxara skusim v najblizsej dobe poriesit ofoto ale neslubujem,lebo uz som tu dlzna foto burginakov aj s receptom,,zhodou okolnosit ich mama zas robila,,,,,,,ale tieto mi az tak nesmakuju,,,, 😖

macik27
28. okt 2010

@maxara prepichnúť sestričky ma vyslali do lekárne a kým som sa vrátila bolo po všetkom a to som bola len o poschodie nižšie

merikac
28. okt 2010

@maxara ako mavas tie vlasy poprichytavane, ked ides von,,sponkami ci ?????...lebo nic ti neni zozadu vidiet a mas cich take puff,,ako bohate,,coz si ma presviedcala, ze nemas,,ale tak posobia tym ucesom

merikac
28. okt 2010

@maxara a ten neni plechavy????? 😕

bambola
28. okt 2010

@merikac v plienke som uz aj ja nasla 😠 tak dufam ,ze sa to po tom stvrtom mesiaci ustali 😕
@maxara maxi no tak mna by v tychto arabskych krajinach s mojimi 45kilami asi poslali do riti 😀

maxara
28. okt 2010

@macik27 ano , ja viem, ze to netrva dlho, ale ja asi chcem byt pri tom. Mm by odpadol, ale chcem tam aj jeho. Az mi to dnes prislo luto, ze take krasne usko chcem prepichnut ☹

@merikac no tak vezmi fotak a sup ho

merikac
28. okt 2010

@maxara mala si koho spomenut(majstra proppera)- mi v hlave teraz stale beha ta melodia,, 😠 😖

macik27
28. okt 2010

@maxara ja som bola rada že som pri tom nebola asi by som plakala s ňou 🙂

monline
28. okt 2010

ahojte baby
vôbec nestíham čítať..a ak aj niečo prečítam, nestíham písať...maxi- super opis zážitkov, tuti- parádne trapasy, vlastne na všetkých trapasoch som sa rehotala, ten langoš bol neuveriteľný...aj tá maxina otcova príhoda 🙂) neviem o čom ste písali, zajtra si dávam záväzok, že vás prečítam..beriete ma ešte dnes do partie?

merikac
28. okt 2010

@maxara tento stary kram, co mam na chodbe, odmieta spolupracovat a nechce mi nikdy nacitat foto- preto nemam v albume ani hodene fotky z Denisovej 15ky,,,a denisov PC, je momentalne zamknuty v skrini a rehabilituje,,a aj denisove prsty,,takze sa mi ho zapajat nechce,,tak musim pockat na muza a jeho notebook

maxara
28. okt 2010

@merikac ano Meri, on je lebkoun a ja tak presne vyzeram, ked si urobim cop 😀 spredu jak keby som nemala vlasy.. hrooza..
no moj problem s vlasmi je, ze ich mam sice asi normalne mnozstvo, cize ani riedke ani huste, ale mam ich strasne jemnucke a hebke.. a tak sa mi vlnia, rulickuju a splihnu mi k hlave. Tak som sa to naucila tak ucesat, ze to tak nevyzera 😀 ale potom mi zas lietaju a vyzeram drvivu vacsinu casu ako strapata.. ale na to aj tak potrebujem aspon kratsiu ofinu.. ved teraz sa uz ani ucesat nemozem 😢

@bambola vidis, aj obezita ma svoje vyhody.. 😀 okrem tohoto uz iba to, ze nepadnem do otvoreneho kanala 😒

merikac
28. okt 2010

@maxara mna by tiez nedostali z tade,,,aj Emme ked prepichovali usi, tak ma posielala von,,rucala ako pavian,,uz sa chcelo plakat aj mne,,aj to asi dokina videla aposielala ma von,,ale aj keby ma chcela nasilu vysmarit, nedala by som sa,,,,,,,,,,,,,,

maxara
28. okt 2010

@monline jasaaaan 😀

@merikac tak koho ti pripomeniem, aby majstra proppera dostala z hlavy? family frost?

merikac
28. okt 2010

@maxara jeeej, aj ty nam hod potom foto ako vyzeras v maske lebkouna 😉 🙂

merikac
28. okt 2010

@maxara a ves,ze ich znelku si nepamatam???????????.... 😀

bambola
28. okt 2010

@maxara trubka 😀 😀
@monline vitaj uz sme sa po tebe zhanali 😉 a tinaki nam zase zmizla

maxara
28. okt 2010

@macik27 @merikac jeziiis to az tak pri tom plackaju 😲 moja krasna Ninka neplackala ani ked jej v porodke brali krv.. ona je taky moj statocnicek. 😒 Tak aj ja budem a neodidem prec

merikac
28. okt 2010

@monline no jasne,,aj ked ja sa zachvilku odpojim, lebo uz pocujem ako si mala cuca prsty a tinaky asi riesi malinku,,lebo nepise

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre