Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
1. nov 2010

@noemarta Marceli, nie ta kava ale ja samozrejme 🙂 🙂 Teda pre mojho mm dufam som 😉

monline
1. nov 2010

@kafoditka 2,5 roka? no super..ak zabudnem, pripomeň 🙂)

maxara
1. nov 2010

baby ja som aka trapka.. pred chvilou nam vypadol prud a ja krava som sa tesila, ze hehe ja som na notebooku a oni na kompoch a oni nemozu dusit a ja mozem.. a potom som zistila, ze bez elektriky nam nejde net 😅 aka krava, ze?

@tinaki1275 no to neviem, ci som vymyslela, asi som to len pocula, ale neviem.. ja povymyslam kadeco.. a to si ja ten vyznam len myslim, teda ja fusnikom nazvem len nieco take, ako som popisala 😉

tinaki1275
1. nov 2010

@kafoditka jaj ten bol nenapadny 🙂

noemarta
1. nov 2010

@kafoditka to je jasne ze ty!!!!
Domi a kde si pracovala presne, aby sme vedeli za tebou priiiist.

kafoditka
1. nov 2010

@maxara ty si teda pouzila uz vselijake hlašky ale u mna jednoznacne vedie S PRSTOM V RITI... 😀

monline
1. nov 2010

@maxara mne sa strašne rátalo výmesačie a výdnie ..na tom som sa dobre zasmiala

tinaki1275
1. nov 2010

@gagarinka tak ja sa budem tvarit ze tie dva roky si nespomenula😉))..moja ked som presla pred mesiacom z MM na UM tak zacalakakat menej casto (predtym kakala 3x denne) -teda cca 1x denne max 2x..a niekedy ma aj den problem..ale farba sa nezmenila-klasicka zlta prazenicova..chemicka bomba.. 😀

kafoditka
1. nov 2010

@noemarta Byvaly hotel Dukla, teraz sa vola Apollo hotel 😉 No rada vas potom uvidim ale dufam, ze ta kava bude len startovne a pokracovat sa moze drinkom u Mirky v kasine a potom ruka hore az do rana 😀 😀

tinaki1275
1. nov 2010

@monline to sa hanbim priznat ze nemam paru co to znamena😢

monline
1. nov 2010

@kafoditka áno, to je maxina typická hláška..a strašne sa mi páči mirkine- ale hovno hovno zlatá rybka 🙂))

maxara
1. nov 2010

@monline 😀 😀 monikaki..

@gagarinka ja som pol na pol ale my kakame denne aj dva krat.. kaka normalnu prazenicu a obcas prida taku svetlu pastiku alebo rozpucenu nivu 😀 alebo ako to popisat.. a ked vypije vela cajiku, davam kamilkovy na kakanie, tak vykaka redsiu spenatovu prazenicu (nie je to uplne zelene, ale take moni-kaki 😀 😀 😀 )

tinaki1275
1. nov 2010

@kafoditka jaj v tej Dukle som raz nocovala..na nejakej vystave ked som bola myslim ..🙂)ale to bolo davno -pradavno ....takyh 10 rokov dozadu ...

maxara
1. nov 2010

@kafoditka pockaj, ale s prstom v riti prvy krat pouzila tusim monline, nie? to nie ja.. potom viem ze aj merikac.. 😀

@monline no ale ved to je niekedy jediny dovod na vypitie si nejakeho drinku 😉

monline
1. nov 2010

@tinaki1275 raz tu maxi písala, že ju muž pozval na večeru, tak premýšľala, či nemajú výročie, ale to nie, tak spomenula, že majú (už neviem koľké) výmesačie a výdnie iba 🙂)

noemarta
1. nov 2010

@kafoditka pocuuuj, presne to ma napadlo, ked uz budeme moct si vyhodit s kopytka, tak zacneme kavickou, drinkom a potom bude ruka hore, no neeee, nie ze by mi to chybalo ist sa niekam vyvencit, aleee znie to super, no neeee????? kto sa pridaaa????? 😉

kafoditka
1. nov 2010

@tinaki1275 to sa uz poriadne zmenil odvtedy.. 😉

tinaki1275
1. nov 2010

tak som sa zase neudrzalaa objednala som ...nie su uzasne? a aj tie topanocky k tomu ..myslite ze cislo 22 bude v lete ok ?
http://shop.hm.com/at/shoppingwindow?dept=BARN_...

maxara
1. nov 2010

@monline 90te vymesacie a 10te vydnie to bolo 😉

kafoditka
1. nov 2010

@noemarta sak ja som naposledy tancovala hadam na vlastnej svadbe a odvtedy nic 😲 ja teda nie som nejaky dicso maniak ale ked uz tak naporaaaaadek 😝 🙂 Aby som mala potom zas nadlho pokoj 😉

tinaki1275
1. nov 2010

@monline jaj dik za vysvetlenie🙂

monline
1. nov 2010

@maxara takže monikaki je zelené hovienko? no díky 🙂))

maxara
1. nov 2010

@noemarta @kafoditka aj ja chcem ist.. a keby sme z nezvyknutia nevydrzali do rana, mozem u nas na ubytke vybavit nejaku izbu 😀 MOZNO, ak tam este budem

kafoditka
1. nov 2010

@monline 😀 😀 😀

tinaki1275
1. nov 2010

@monline nie je neboj🙂

maxara
1. nov 2010

@monline 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to som sa nechala uniest.. povodne som chcela napisat len kaki, ale straaaasne ma to nutilo tam dotuknut to moni 😀

gagarinka
1. nov 2010

Hm, no ako je menej MM, tak sme mali chemicke bomby uz aj dva dni za sebou, ale teda farba skor viac zelena ako zlta a fakt za vsade do vysky lopatiek 😅 Priznam sa, ze mne bude za tou prazenickou z MM aj luto 😅
A za ako rychlo drobci spapkaju jednu tu pixlu? Ja kupujem Nutrilon 1HA
@tinaki1275 povodne som mala napisane, ze som ja o dva roky starsia, ale potom som si uvedomila, ze som vypocitala somarinu (nie nadarmo som s matikou mala vzdy problemy), tak som to opravila. sorry 😝

tinaki1275
1. nov 2010

@monline zelene hovienko je po grecky - prasino skataki - πρασινο σκατακι 🙂

kafoditka
1. nov 2010

@maxara tak to by som tazko vysvetlovala doma, ze kde som spala.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre