Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janatt23
15. feb 2010

bre ranko 🙂
no bioparox neviem ci sa neradi medzi antibiotika ☹ skus len zavolat svojmu dr radsej a opytaj sa.
moj drahy je tiez chory, tak dufam, ze to nedostanem. v sobotu odchadzame na lyzovacku, tak sa musi dat rychlo doporiadku...
Dugy idem dnes do tesca pozriet tie spacie vaky. mozno si nejaky vyberiem 😉
Maxara tak fazulka nech sa uz konecne ukaze 😎
baby prave mi pisal sef cez skype. isiel na dovolenku do sharmu. to je hajzlik jak drazdi takto zrana!!! ze v noci tam bolo 24stupnov. nevie zobrat svoju byvalu zamestnankynu s manzelikom??? 😀 😀 😀
tak nech sa vam krasne vydari dnik 🙂 😝

miki060707
15. feb 2010

dobré ránko
tak hadam 3D ultr. dopadne dobre a bábenko sa bude pozerať tam kam má, a budeš mať aj foto, nie, potom hod fotky, babyyyy, prosiiiiim ako sa zmenšuje foto?????, ja by som tiež pridala z foťáka....
dnes sme boli hore skoro, aj tak dobre, zachvilu pojdeme von, aby sa mala vyvetrala a poobede pekne zabuvala 😉
Juuuj, eri som rada, že ste sa zabavili, no hádom to tvrdnutie povieš aj dokimu, ideš 18teho, nie????
ja ak budem mať dobré výsledky, tiež si kupim taký vak, lebo som kamoške kupila min. rok za 4eura a boli za vyše 500sk, ja mam také vačši, od jedne pani som kupila, ale sú doma šité, ale učel splnili, ale zas tieto su krajšie....a tiež potom pofotim výbavičku.....už sa tešim

Lumi, neviete pohlavie?????
tak naša mala je taký čert, doslava čert, včera, ja som v kuchyni varila obed, mala bola s mojou mamou a mužom v izbe, mama len sedí, lebo ma zlomenú nohu, manžel Kiki robil žalúzie, lebo sa tam niečo odtrhlo a otec bol v garáži a mala vybehla z izby, všetci si mysleli, že je pri mne a ona bola v kupelke, tam zabudol otec štetku s farbou bielom, chystal sa trochu malovať, zakriť niejaké nedostatky po klinci, ale išiel do garáže po niečo a mala stojí v kupelky na stoličke, v ruke štetku namočenú do farby a maluje stenu, skoro ma šlak trafil, najprv mi to bolo smiešne, lebo kachličky nemalovala, šak vedela, že to sa nemaluje 🙂 ale stenu začalo, okolo seba mala kvapky farby, mame zelenú stenu nato jej biela farba....ale šak nič sa nestalo, a začala potom tak jačať, že sme ju prichytili, niejak to jačanie je u nás stále, ked sa jej niečo zakáže.......ale hadam to prejde

tutifruti
15. feb 2010

bella: bioparox môžež na 100%, ja som ho užívala dokonca v prvý mesiac, keď som ostala tehu.... Môžeš aj kloktať stopangin... a imunadol /na cmúľanie/...
Mirka: gratulácia k briliantu... aj ja chcem.... 😀

denisse
15. feb 2010

dobre povalentinske rano ... 😉
u nas sice tento sviatok bez oslavy, ale boli sme cely vikend u svokrovcov, v sobotu tam mali masopustny karneval v style staroceskej svadby, tak sme sa boli pozriet, bolo to pekne ...

ani som vas nestihla precitat, pisete ako dive ... len som postrehla, ze mala lili je chora, tak prajem skore uzdravenie a mamicke vsetko naj naj k narodeninkam 😉

nela je tiez chora, uz piaty den ma nadchu a dnes v noci sa asi dve hodiny stazovala na bolest brucha, tak striedavo sedela na nocniku a masirovali sme jej ... rano sa zdalo, ze je to lepsie, ale skoncilo to zvracanim 😝 tak ani nesla do jasli, som zvedava ako sa to vyvinie ... zajtra potrebujem ist do prace, tak by bolo fajn, keby mohla do jasli ...

ani ja este necitim pravidelne pohyby, aj ked za posledni tri dni som cosi citila castejsie nez predtym ...

mirka285
15. feb 2010

dobre ranko kocky,vyspinkane?Jaj Miki to poznam si pomatam ked si maly pokreslil celu detsku izbu,mal asi styri roky vtedy 😒 to sa mi velmi paci na detoch,ze ked robia nieco zle,chcu byt pri tom nenapadne 😀 a normalne neviem co budem dnes robit..pondelky nemam rada,muzik odchadza skoro rano a pride az vecer o deviatej taky unaveny ze rovno sa osprchuje a ide spat ☹ dnes ani nevarim,mame zo vcera,tak asi zacnem citat tu novu knihu od Browna...vsetkym vam prajem pekny dnik 🙂 Miki a tie fotky neviem ani ja zmensovat,mne to robi vzdy syn a pokazde sa jeduje ze mi to uz sto krat ukazoval a neviem si to zapamatat 😠

oacka
15. feb 2010

ja som včera navarila maďarský guláš, zas ho asi celý sama zjem! ja ho milujem! a ešte ma čaká brokolicová krémová polievka.
no miki, ty máš teda pomocnicu v domácnosti! 😀 😀

miki060707
15. feb 2010

mirka som rada, že poznáš tie stavy, a to min. rok, to mala asi dva roky si malá kreslila pekne na tabulu s kriedami, išla som si zaliať kafé a dojdem do izby, som to odkladala aj na 10 minút, lebo bola tichučko a došla som a skoro ma porazilo, ona všetky kriedy v rukách a celý gauč pokreslený, nebolo jediného miesta, aby ho nepokreslila a krieda tam dobre držala, no skoro ma šlak trafil, ale tiež som sa chcela smiať, ale musela som byť trošku aj prísna, tak si musela všeeetky hračky upratať do boxu, inokedy som jej s tým pomáhala, nech je to rýchlejšie, ani som nezakričali, ale ona z môjho výrazu tváre pochopila, že zle spravila, ja som gauč umývala a ona musela všetky hračky upratať a pritom tak revala jak keby som jej kázala kopať zahradu, ale neodišli sme z izby kym to neupratala, gauča mi nebolo lúto, lebo už vtedy sme niekoho hladali kto by ho chcel, lebo bol už starý..,,,
a inak Mirka, gratulujem k prsteňu, určite ťa to potešilo a syn nemá náhodou prázdniny???? tak nebudeš sama, alebo bude celý deň vonku s kamošmi

kafoditka
15. feb 2010

Dobre ranko vsetkym! MIKI, MIRKA, moje krsnatko Jakub (5r.) minuly tyzden sa vypytal na vecko ze ide kakat. Nejak sme sa zakecali so svagrinou, maly bol dlho prec zrazu prisiel, ze zadocek si sam utrel a my ze. aky si sikovny Jakubko! No a vzapati sla na wecko svokra a skoro odpadla: maly sa sice vykakal, ale zobral kefu a policil tymi hovienkami celu misu, kachlicky na zemi aj po stenach a do zachod ucpal dvomi rolkami toelataku! 😉

miki060707
15. feb 2010

oacka, ja tiež budem musieť niečo uvariť´, ale neviem, čo, júúúj teraz rozmýšlam, že ani nemusim, lebo varim aj pre muža do roboty a zajtra bude mať dovolenku, ide s mamou na kontrolu
ja som si to rozmyslela a baldachýn si asi nekupim, ale prebalovací pult na postielku si kupim, taký niejaký zelený, žltý a oranžový, to môže mať aj chlapec aj dievča.,,len musim vedieť výsledok....lebo nikdy neviete...

denisse
15. feb 2010

aj ja musim uvarit aspon nejaku liecivu polievku na brusko ... tiez neviem aku ...

denisse
15. feb 2010

kafoditka .. to potesi, taka malba na WC 😉

miki060707
15. feb 2010

no kafoditka, som sa dobre pabavila, vidiš aké su tie deti,.....takže sme neni fakt sami, čo majú také "lapaja" doma

oacka
15. feb 2010

moj malý synovec nemá ani dva roky a babka má už celú krásnu bielu koženú gaučovku popísanú jeho autogramami. No našiel dakde pero.... 🙂

denisse
15. feb 2010

mirka, aku novu knihu od Browna?

mojalili
15. feb 2010

Denisse - ja som vyvarila pre LII jedno kuracie stehno s mrkvou, taky jemny vyvar, a chutil jej, aj ked j chora. Dala som tam len trosku slizikov a to kuracie masko zo stehna...skus.. 😉

MIKI MAS ip

KAFRODITKA - tak to by aj mna zinfarktovalo 😀

MIKI - moja dcera pomalovala 3 steny zo 4 v detskej....a voskovkou pekne...🙂 Tak som pred rokom na Valentina malovala celu detsku sama🙂 Stetkou🙂 sak co si zacnes na 30-te naroodeniny🙂))) Alespon mozem datovat, kolko jej vydrzala terajsia farba🙂

sunnygirl
15. feb 2010

miki060707:
otvor si fotku, daj UPRAVIŤ OBRÁZKY a mala by sa ti otvoriť aj možnosť KOMPRiMOVAŤ OBRÁZKY, tam sa ti zobrazia 4 možnosti: NEKOMPROMOVAť, DOKUMENTY, WEBOVE STRANKY, E-MAILOVE SPRAVY, keď si zmeníš na DOKUMENTY a ULOŽIŤ, už by sa to na internet malo dať 🙂
Ak nie tak, tak potom cez SKICÁR, daj vedieť vysvetlím aj tak 😉

KATKAKING7777:
Aj moja mamina vravela, že ona už na koci 4 mesiaca cítila pohyby aj pri mne aj pri bratovi 🙂 Počkám si, len nech je to zdravučké.

Inak dnes mi skoro oči vyliezli, keď mi povedali, že na internom sa čaká aj mesiac na EKG, ja som myslela, že to hneď. 😖

OACKA:
ty teda máš chúťky, no ja aký som bola papkáč, tak teraz vôbec nie som, len nejako mi jogurtíky idú, ráno včere aj o pól noci.

Inak dievčatá, mňa dnes ukrutne aj krížiky aj spodok bruška. Asi sa to maličké rozťahuje, veď aj bruško mi už vykúka, trocha aj bedrové kĺbiky cítom a skehná. Určite ste to niektorá mali v tom to týždni 😨

miki060707
15. feb 2010

mirka, nevolá sa tá kniha Stratený symbol, čítala som knihy od browna a tú najnovšiu ma aj švagrina, tak si ju žičám, ja čítam teraz knihu od Gillerovej 😉 prepáčte za tie chyby, mam pc na kolenách a niejak sa mi vynechá niejaké písmenko....

oacka
15. feb 2010

sunny, ja som mala presne to isté, len mne klby a stehná potom prestali,no podbruško nie. asi kvoli tomu mojmu myomu,tak som šla na infúzie. ale doteraz na to s láskou spomínam! Mňam, magnézium! 😀

kafoditka
15. feb 2010

jaaj, ja by som vedela pisat o nom romany, co vsetko povystarajal... pena na holenie vo vsetkych topankach co videl v botniku, vyliate litrove mlieko v posteli, vybrata cela klavesnica z notebooku, vsetky deti v skolke spia iba Kubo zhodi pol metra omietky zo steny najdenym klincom, cervenym lakom polakovane vsetky listy na kvetoch v spalni.... a mnoho ineho 😉

oacka
15. feb 2010

kafoditka: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už sa neviem dočkať vlastného! ešteže to bude kočka. 😉

sunnygirl
15. feb 2010

OACKA:
mňam?????? 😅 , to bolo také chutnéééééé?

oacka
15. feb 2010

🙂 🙂 🙂 veľmi dobra nám to robilo! Krásne to ukľudnilo bolesti a napätie v podbrušku. a tak dobre sa s tou infúzkou spalo... vážne! Nič strašné!

oacka
15. feb 2010

sme sa smiali so spolubývajúcimi,že ideme papať,keď nám doniesli infúzky, tak preto to mňam.

sunnygirl
15. feb 2010

ja papám magnezium, ale v tabletkách

mirka285
15. feb 2010

ano vola sa Strateny symbol,tak dufam ze bude dobra,lebo mam teraz rozcitanu jednu od Mayerovej,to je ta co napisla tu upirsku sagu,vola sa ze Hostitel a vobec jej neviem prist na chut..ma nebavi a najhorsie je ze citam citam a neviem o com 😒 na Harryho Poterra nema ziadna 🙂 ja som stara koza ale Harryho zboznujem,to bolo kniha ktoru ked som citala ani jest som nemusela 🙂 no inak rano som zistila ze dalsie kilecko hore,takze uz som plus 5 kg,ked budem takto pokracovat,tak neviem kam to potiahnem ☹

mojalili
15. feb 2010

OACKA - ked bude tvoja dcera taka ako moja LILI, tak sa mas co nastrazit, ani chlapca neptorebujes🙂 😉 😉 😉

oacka
15. feb 2010

veď práva na vás mylwsím, aj tvoja Lili, aj Mikina Soňa, malé princezny,ale riadne loptošky! 😀

mojalili
15. feb 2010

Boze, ked si spominam, ako jedla hlinu a ten vyraz v ociach, ked som ju pristihla....esteze mam vseeeetko zdokumentovane, dala som to vsetko do jedneho powerpointu. KEd som bola s LILI na materskej, sama doma cele 2 roky, tak som robila z LII fotiek prezentacie, boze, ako sa mi teraz nechce 🤐

denisse
15. feb 2010

mirka, ja som od Browna citala len Sifru a Digitalnu pevnost ...
a teraz naposledy Historicku .. to je tiez taka upirska ... 😉

denisse
15. feb 2010

mojalili, diky za tip na polievku .. nemam sice kuracie maso doma, tak urobim len zeleninovy vyvar a dam jej do toho nejake pritazlive cestoviny, napriklad klobuciky 😉

v com si robila tie prezentacie? ja zhanam nejaky program, v ktorom by sa to dalo robit, ale chcela by som aby tam sli kombonovat prezentacie z fotiek s videom ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre