Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
3. nov 2010

@ericica jeeej eri, vitaj, rebi je chorá??? asi zo škôlky, žeeee? soňa sa zatial držíííí, čo som rada, svokre došli aj synovci, ale boli chorý, ani sme tam nešli, aby od nich neochorela...

merikac
3. nov 2010

@kristip aj mi mame jazvycku na platnicke,,prisli na to hned pri narodeni na sone,,sice som sa to dozvedela az v 3 mesiaci, ked sme sli na kontrolne sono,,,,tiez mam strach,ale dufam, ze budeme v poriadku,,drzkajte sa,,,,prajem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeela zdravicka

sarai
3. nov 2010

ahojte, davate niektora babu vodu? nie caj, ale vodu?

carrie84
3. nov 2010

Baby - co ste davali drobcom po ockovani? Myslim proti bolesti. Mam doma panadol cipky, ale az teraz som si vsimla, ze az od 9 kg ☹ 😒 😖

noemarta
3. nov 2010

@carrie84 aj my sme dnes po ockovani a dala som viburcol. A pre istotu mam aj paralen ale sirup.

noemarta
3. nov 2010

@miki060707 ja som si dovcu vycerpala uplne pred nastupom na matersku, takze hned nabieham na rodicak. 🙂
Viem ze je ta autosedacka drahsia, ale mame ju az do Nelkinych dvanastich rokov a bude aj pre dalsie.. 😉

ericica
3. nov 2010

@carrie84 ja som davala panadol sirup ale pred mesiacom ked som ho este doma nemala a malinka mala horucku tak dr vravela ze jej z toho cipku polku mozem dat 😉

kafoditka
3. nov 2010

@noemarta dobra volba autosedacky 😉 vies o tom, ze recaro je znacka, ktora dava sedacky aj do formuli 1? 😉

ywett
3. nov 2010

@meruska
...mame skoro rovnake miery...teda nase deticky 🙂

denisse
3. nov 2010

@carrie84
nurofen cipky su pre mensie deti ...

miki060707
3. nov 2010

@noemarta tak to je pravda, že to máte zas na roky a aj pre druhé.....tak ok, už som ticho a určite vy budete chodiť na dlhšie trate, ... 🙂

lenuss84
3. nov 2010

@ywett ja tiez kupem len kazdy druhy dnik.od zaciatku.

emanuel22
3. nov 2010

Ahojte 🙂
Ja sem chodím málokedy, môj drobec mi dáva riadne zabrať. Čítam vás po večeroch, keď ho ukladám a potom odpadávam s ním. Všimla som si v tabuľke, že už máme júlovčiatko so zúbkom. Gratulujem. Aj nášmu asi pôjdú zuby, taký je nepokojný, ruky si ide zožrať, slintá. Len dúfam, že sa už skoro prederú. Chúďatká tie detičky, však im ešte zuby netreba, takto sa trápiť... Aj mi nechcel papať pár dní, až keď som ho na rukách uspala a potom som ho kojila polospiaceho po stojačky! 😒
@carrie84 my sme po očkovaní dali proti bolesti panadol sirup, nám dr vravela, že čípok sa dáva až pri vysokej teplote.
Pekný dník ešte. 🙂

kafoditka
3. nov 2010

@maxara Petiiiiii, kde sa flakas?? 😉 My uz sme straaasne zvedave na tvoje nove vlasky 😀 😀 😀

ywett
3. nov 2010

@lenuss84
asi to zavediem,

emanuel22
3. nov 2010

@ywett aj ja kúpem každý druhý - tretí deň, od začiatku takto robím. Inak ho len poumývam pod tečúcou vodou narýchlo.

lenuss84
3. nov 2010

@kafoditka ja ta chapem s tym ze si nervozna ked ma maleho niekto iny na starosti.ja som malu zatial nechala len pri mojej mame.a to som tiez bola ako na ihlach ked som si sla na kontrolne vysetrenia.stale som jej volala.a teraz nedelu bola pol hodku pri svokre kym sme s mm isli na cintorin.a tiez som mala nervy.ale ja myslim ze nas to prejde.len si musime na to zvyknut.ved ti nasi drobci su hadam spokojni aj pri inych ludoch...

lenuss84
3. nov 2010

@sonkab ahoj.moja si usko nechyta ale kamoskin maly a aj svagrinin maly si usko chytali.a oni mi povedali ze ich doktorky povedali ze to normalne.ze niektore deti sa tym ukludnuju.keby mal usko zapalene,urcite by plakal.tak ja len tolko.aby si vedela,

ywett
3. nov 2010

Baby, a co je s TINKOU a jej Rebekou?

kafoditka
3. nov 2010

@lenuss84 ano mozno su spokojni, ale my sme presvedcene, ze najspokojnejsie su, ked su s nami 😀 mozno ma to casom prejde a mozno nie... uvidime 😉

kafoditka
3. nov 2010

@ywett vidis, Tinka tu uz sto rokov nebola.. ona studuje, tak mozno ma toho vela ucenie+Rebi..

lenkaaninka
3. nov 2010

Čaute baby tak ja som prechladnutá a malinký má soplík a prerezáva sa mu zúbček a už má rožtek prerezaný a možno má aj z toho soplík. Nevládzem dneska ho asi kupkať nebudem lebo nevládzem ani na nohách stát a mm nechce isť domov lebo má kopa prácea že príde neskoro v noci.

@carrie84 ja som davala paralen detské čípky normálne celý mu doktorka dala...

lenkaaninka
3. nov 2010

@maxara tak naše miery v 3 mesiacoch 63cm a 5890 g.

kafoditka
3. nov 2010

Baby, vsetky udaje do tabulky sa posielaju maxarke do IP!!!!!!!!! 😉

katka55
3. nov 2010

@merikac vidim, ze ste dnes riesili oblicky. my sme akurat dnes boli konecne na tom sone na nefro a buduci tyzden ideme na 3 dni na Kramare 😢 maju podozrenie na zdvojenu oblicku, tak mu chcu robit CT s kontrastom, aby videli, ako to funguje. ja som za cely moj zivot bola v nemocke akurat tak 3 dni po porode, tak sa na to psychicky pripravujem ☹ len ma mrzi, ze to CT robia v anesteze - chuda moje malinke... tak drzte palce 🙂

bambola
3. nov 2010

@ywett predpokladam, ze tinka len cita lebo vo fotoblogu ma toho dost popisane. co som naposledy videla tak sa asi ide rozvadzat 😒 , ucenia ma vela ale rebeka je isto robi radost 🙂 ale nechcem hovorit za nu , ja len co som citala 😉

bambola
3. nov 2010

ja som dnes moje dieta asi znicila. spala len dvakrat asi po polhodke cez den. aj to len pri kojeni. teraz uz bola taka unavena ale bez cicika nie a nie zaspat. tak teraz spi uz asi 20minut tak uvidim dokedy, lebo si myslim, ze napriek unave nepotiahne uz teraz tych svojich 10hodin 😠

maxara
3. nov 2010

Baby tak zijem.. momentalne to mam debilne vyfukane, cize som cela Janka Nittschneidrova, ale v blondavom prevedeni ☹ mm mi volal asi pol hodiny pred tym, ako prisiel domov, ze tak na co sa ma pripravit, ci som moc ofakana a potom prisiel domov, akurat som mu robila maso a on na mna aj pozrel, ale len ze co si taka nahodena? Moja odpoved: lebo som bola u kadernicky.. 😖 a on ze jaaaaaj ozaaaj 😠 no tak prve co povedal, ze mas to na styl ten kravy utaranej starej z panelaku 😠 😠 😠 ☹ a potom som sa urazena otacala a snazil sa to zehlit roznymi vetami ako ale nie je to az take strasne.. a pod.. tak co vam budem hovorit.. dufam, ze zajtra sa mi to scapi a potom si to vytvarujem uz normalnejsie 😒

@carrie84 odstrihni kusok z toho cipka.. mne povedala dr, ze tristvrte mam dat 😉

maxara
3. nov 2010

😖

maxara
3. nov 2010

cervene licka mam z cerveneho burciaku, co nam vcera nasi priniesli a je vymakanyyyy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre