Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
3. nov 2010

dievcata prave som bola malu ulozit(spala doteraz na mne) a som si povedala, ze ju skusim dat do postielky. dala som ju do postielky ale akurat sa mm pretocil na posteli a ta zavrzgala tak sa mala prebrala. tak som ostala stat nad nou a hladkala ju. a ona na mna tak kukala v polospanku a taky uuuuusmev hodila a zaspala. potom zase na chvilku otovrila a tak som spravila tak, ze som na nu kukala a pomaly zavrela oci a ked som ich otvorila tak mala uz zavrete a spala 😀 no ale zlatunka 😵

no ale uz fakt idem na kute lebo rano asi zase vstanem s mm a kedze mala isla dnes spat minimalne o tri hodiny skor ako zvykne tak som zvedava kedy bude ona vstavat. snad nebudeme uz o piatej hore 😠

tinaki1275
3. nov 2010

@bambola dobru prajem a prijemne ucenie..mne tiez mala zaspala strasne skoro tak sa bojim ze sa zobudi skoro ..aj mne sa obcas tak zasmeje ze len ma vidi uz sa tesi ..a je to taky blazeny pocit 🙂

ywett
3. nov 2010

@ericica
No to verim 🙂 takze sa mam pripravit, ze pri druhom to tak nebude, vsak???

Baby,
kto ma zaujem o kurz masaz dojciat, nech mi napise IP, len jedno miesto je volne este...

lenkaaninka
4. nov 2010

čaute baby tak malá vystrojená do školy..a malinký spinkal bez kupkania od 20.oo do 4.oo a až doteraz s pár zobudeniami ale mm sa postaral neviem či nemám horúčku...och...idem si kávičku urobiť..

mojalili
4. nov 2010

@monline Moni, dala som tak 3 lyzice cukru na zaciatok, aby to pustilo stavu a uvarilo sa to, ale nesladim, mala som sladke jablka. A este treba na zaciatok dat vodu, aby ti to neprihorelo. No varila som veeeeeeeelky hrnec, tusim to je 15 litrovy. No a sterilizovala som to 30 minut . Pri LILI som do otho dala aj Zlaty klas, ale je to zbytocne, predsnidavka je dost tuha. Ak by som mala kysele jalka, tak by som urcite dala trocha cukru, neriesila by som ze dieta nesmie.... 😉

jaruska8
4. nov 2010

Čavte baby, mne dnes deň začal výborne, som si kolenom pričapila monitor mobilu a je celý v háji. 😠 😠 😠 😠 Ešteže mi končí paušál, tak tam dnes skočím. 😒

lulu1983
4. nov 2010

dobry den prajeme z dubravky,

ockovanie sme vcera zvladli super, dnes je to horsie, ale risko uz dostal viburcol, tak dufam, ze mu trochu pomoze.

Ja som sa vcera vyrevala a skusila sa sama seba opytat, co je pre mna dolezite a rozhodla som sa ako dalej. Urcite pojdem na prvu rehabilitaciu, lebo je tam uvodne vysetrenie a to beriem ako dalsi nazor, na zaklade toho sa rozhodnem. Ale pediatricku po polroku urcite vymenim, necitim sa tam dobre, neverim jej, tym padom to nema zmysel ani pre mna ani pre nu.. obe oberam o cas...

prajem vam vsetkym pekny den a spokojne deticky

luminkasp
4. nov 2010

@monline, mne pediater este pri tereske povedal, ze cukor nie, ked chces, aby mala sladke, pridaj zacarina (neviem ako sa na slovensku vola cukrovkarske sladidlo), nic tym nepokazis, ale kup si to co vyzera ako cukor a nie tekute, tym vobec nevies odhadnut 😉

lulu1983
4. nov 2010

@jaruska8 to mi je luto.. asi zakon schalnosti.. ALE budes mat krasny, novy. Inak sranda, aj mne dnes konci pausal 😉 mas nejaku predstavu o novom mobile?

luminkasp
4. nov 2010

@tinaki1275 ja som zo zaciatku robievala na pare a rozmixovanu s troskou vody, potom vzdy menej a menej

jaruska8
4. nov 2010

@lulu1983 Hm, no mrzí ma top, lebo tento mobil som si kúpila len v apríli, prvýkrát nebol na paušál. 😒 Ja mám Orange a chcem asi NOKIU alebo tak nejak. 😉

lulu1983
4. nov 2010

@jaruska8 juuuj, tak to je potom smola :( nokie su dobre ovladatelne, ale posledne 2 roky sa mi dizajnovo ziadny nepaci, ale ja som taky jednoduchy uzivatel, co chce mat v telefone budik, mp3 prehravac a aby milo vyzeral a to mi staci 🙂

jaruska8
4. nov 2010

@lulu1983 No, tak to aj ja, nie som náročná, len foťák by sa mi zišiel dobrý. 😉 A môj mobil je krásna fialová vyklápačka, no na zaplakanie. 🙄 🙄

lutsine
4. nov 2010

baby,
moj maly dnes mal take cierne bodky v stolici akokeby mak....ale nic ine okrem kojenia nepapa....co to moze byt? inak sme uz tyzden nervozny, kricime, placeme,stale si hryzieme rucky,popritom place,vkuse vyplazuje jazycek...zeby zubky?

mirka285
4. nov 2010

dobre ranko.
@lulu1983 spravne rozhodnutie ze sa hned lepsie citis? 🙂
@jaruska8 no tak to nepotesi,mne tiez konci pausal ale ja beriem na pausal vzdy telefon pre syna tak som zvedava ako si vyberie,ale dostane ho samozrejme az k Vianociam,aspon mm o jeden darcek postarane..dnes to vyzera zase na fajn pekny den,ja idem na obed urobit cetoviny s kuracim masom a syrovou omackou a poobede musim ist na postu zaplatit seky...co kupukete svojim polovickam pod vianocny stromcek?ja vobec neviem co mam kupit ☹ ja som si vybrala taju tasticku cez plece a minuly rok som dostala krasny kozeny diar tak do toho chcem novu napln,tk som velmi zvedava ci tito nasi uzasni slovenski predajcovia budu mat aj to 😒

bambola
4. nov 2010

@lulu1983 preco sa vlastne pediatricka moze menit az po polroku?

merikac
4. nov 2010

Dobre rano maminky ....dnes sa mi nechelo vobec vstavat a to emma spala celkom dobre,,,
@lutsine, nechcem plasit,,ale co keby si zavolala k svojej doktorke,hm??? 😉

merikac
4. nov 2010

@mirka285 nemam rada vianoce, ked mam vymyslat co kupit,,,nasim kupime digestor,,,emme este nic take zavratne,,nejaku hracku,,denisovi - velku varechu,,a mm?!- netusim,,,proste neznasam, ked mam kupovat veci ked clovek nic nepotrebuje, alebo aj potrebuje, ale na to nema- napriklad auto 😀

jaruska8
4. nov 2010

@mirka285 Ja neviem, ešte čo kúpim a ani ja neviem, čo chcem. Minulé Vianoce som dostala šperkovnicu, to bolo super. Ale vlastne my sme si už kúpili DVD prehrávač. Možno by sme chceli Dolce Gusto Circle, no ešte uvidíme. Asi manželík dostane niečo praktické. pri malej sa vybláznime a na nás už nebudeme mať energiu. 😝 😀

bambola
4. nov 2010

@mirka285 malej kupim tu fajnu stolicku na papanie 😉 a mm uvarim stedrovecernu veceru nestaci? 😀 ja tiez nerada nakupujem ked musim, ja kolkokrat kupim ked proste nieco vidim a viem, ze by sa to mohlo hodit alebo pacit... no teraz samozrejme, ze nie kedze sa z dubravky malokedy dostanem 😀

inac niekto ste tu davali link na takeho krasneho hupacieho konika (alebo nieco ine hupacie to bolo) nemate to po ruke, nechce sa mi to hladat, uz to bolo davnejsie 😒

lutsine
4. nov 2010

@merikac no jedla som vcera makovniky,myslite,ze sa mu to mohlo dostat cez mliecko a moj maly by skutocne kakal take cierne od maku?

mirka285
4. nov 2010

@bambola ten link davala myslim Katarina7777....
@merikac ani mne sa nechcelo vstavat,uz dva dni sa mi hovadiny snivaju,tak vcera ma chceli zabit v Amerike a dnes zase niaka hovadina ale hoorilo sa tam aj po anglicky 😒
@lutsine tak to bol urcite ten mak...

jaruska8
4. nov 2010

@lutsine Fu,k tak to neviem, ja som tiež papala makové perky a nič. To bude asi niečo iné, do mlieka by sa to nemalo dostať, aj keď nafukovacie potraviny fungujú... Neviem, nedáva mi to zmysel, veď to ide do čriev, čo ty zješ a len živiny do mlieka.

mirka285
4. nov 2010

ja mu asi kupit nejaky pekny sveter na zips,lebo stale nosi jeden co ma oblubeny a mne sa nepaci moc 😒 Tomas dostane novy mobil a kupila som mu mikinu na lyzovanie a je vybaveny,ani to si nezasluzi...pre malu mam sanky,aj bazenik,a hracky do vody,a sestrine deti mam uz tiez vybavene,celkom som sikovna,ze?

meruska
4. nov 2010

@bambola http://shop.babetkovo.sk/index.php/hracky-odraz... napt. tu ich maju...ale asi by som pokukala aj ine stranky, kvoli cenam

bambola
4. nov 2010

@meruska dakujem 🙂 neviem ci sa to oplati kupovat, navyse v tomto nasom bytiku tu bude mm do toho zakopavat a bude nervacit 😀 ale ak by mali nejake pekne tak by som jej kupila 🙂

oacka
4. nov 2010

@lutsine naša lekárka tvrdí,že tvoje jedlo môže zafarbiť dieťaťu stolicu, ale konkrétne o maku som neppočula. ja som tiež jedla makovník,ale nemalo to na Kiku ani spací ani kakací efekt. 🙂

@meruska ja už druhý deň robím tú knihu...furt to mením

bambola
4. nov 2010

@meruska ano to su oni, tie nattou, su uplne krasne 😵 ak sa mi v tom ta potvora nebude chciet hupat tak za tu ccenu sa tam budem musiet ja 😀

meruska
4. nov 2010

@oacka ked sa najblizsie stretneme donesiem svoju aj ty svoju a porovname ake sme sikovnice 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre