Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
8. nov 2010

@merikac ja gastany milujeeeeeem 😀 ale neznasam, ked su dohnojene v nejakom kolaci... ved vies, ze ja nie som kolacova.. 😝 ked si predsatvim ako jem piskotove cesto bleeee

merikac
8. nov 2010

@maxara 😀 ...no shvalne,,,nejak ich pooznacuj,,,,teda, ze posielame pozdravy,,,,, 😵

merikac
8. nov 2010

@maxara .ako to fakt ziaden zkusok??...to som mala stigro s tym kremesom 😀

noemarta
8. nov 2010

ahojte holky,
tak mame za sebou neurologa a Nelinka je uplne v poriadku, boli sme kvoli rychlo zrastajucej fontanelke, ale je to uplne o.k., povedala, ze proste je to indi-vindi akurat ze mame obmedzit vigantol, nemame ho brat cez vikend, takze sa tesiiiim, ale ja som vobec nepochybovala ze jej nieco bude 🙂 🙂 🙂
@mojalili, @mirka285 supeeer, gratulujem k prvym zubkom 😉
@maxara, my sme mali uuuplne ze rovnaky vikend ako vy, od piatka do vcera same navstevy, ale ja si nestazujem, supis ludia sme sa stretli, po dlhej dobe. A a a a pocuj Peti, to akoze ty fakt na vsetky smery mas nieco na vybavenie, ale to len tak z nudy ides napr. teraz na sever, haaaa?????? lebo ak sa vyberas len tak, tak klobuk dole, ja som neni ani taka odvazna ze stretnut sa s niekym, a ani by sa mi asi nechcelo.... 😕
A ked pises o novinkach, tak po prve,neviem ci som vam spominala, ideme na buduci tyzdnen ja a nelinka do polska s nasimi k rodine sa tesiiiim 🙂
dalsia novinka, ze som vcera smirovala na nete najake napady na darceky pod stromek a vybrala som sebe, hi hi a dostanem to od mm, sa tesiiiiim, vid v prilohe. 😉
http://www.inhodinky.sk/product_info.php?cPath=...

noemarta
8. nov 2010

@maxara hmm, to uz som zistila aj ja ze si neni na sladkeeee ☹ 😉

maxara
8. nov 2010

@merikac https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...
veru s kremesom si mala stigro, este aj veternik a sladka samrola by sa dala zhltnut, ale inak iba slane 😀

maxara
8. nov 2010

@noemarta noe draha, ale ovocie lubim.. aj ked potom som zozrala vsetky tie bagetky co si nachystala 😀 😀 😀

maxara
8. nov 2010

@noemarta no ja teraz idem za kamoskou do Strby na vikend,a le mm ma volno aj vo stvrtok a kamoska nie, tak sa po ceste zastavime u Tuti v Kubine 😀 to je len dobra logistika 😀

noemarta
8. nov 2010

@maxara nooo ale vsak uz viem ze sladkym si ta neziskam 🙂 😉

noemarta
8. nov 2010

@maxara darmo, nie si blondyna, prevlada tmavy vlas 😉

merikac
8. nov 2010

@noemarta paradne,,ale ja by som tazko na nich odhdovala cas 😀

aalexis007
8. nov 2010

Máte niektorá skúsenosti so zarastajúcim nechtom na nohe. Ja idem v stredu na takú ambulantnú operáciu. Hrozne sa bojím, ale už ma to trápi od leta a až teraz som sa konečne odhodlala ísť s tým k doktorovi. 😖 Neviem čo ma čaká a bojím sa, že to potom bude hrozne bolieť a aj ten zákrok. A budú mi to robiť pri plnom vedomí a neviem či mi môžu dať niečo na umŕtvenie, keď iba kojím malého. ☹

merikac
8. nov 2010

@maxara 17 kuskov- teeeda, dobra si 😉 ,,ale neratam meno maxara-lebo ta ma daku prostekciu,,s tou si dennodenne 😀

merikac
8. nov 2010

@aalexis007 chvalabohu osobne s tym skusenost nemam, ale mam kmortu, ktora toto absolvuje2x do roka,,,nebyva nadsena 😖 - aj teraz spominala, ze uz musi ist,,ak chces, napis jej ip- je zlata, da ti info, je na konovi jaja273,,

maxara
8. nov 2010

@aalexis007 jasne ze ti daju nieco na umrtvenie.. lokalne, to je ako injekcia u zubara 😉

maxara
8. nov 2010

@noemarta 😀 😀 😀 no teraz prevlada uz aj ten blondavy 🙂

aalexis007
8. nov 2010

@merikac mne sa to stalo 1x a neviem vobec z coho. Dakujem, skusim jej napisat 🙂

maxara
8. nov 2010

@merikac ALE este som sa stretla so sisaa, ktora sem nechodi uz a este s andy a jaz.. jaz so mnou byvala v porodnici a andy vlastne tiez, ibaze ona bola hospitalizovana v siedmom mesiaci.. a napr taku lulu som iba videla na chodbe, lebo do mna nekopla, ze halooo to som ja.. a ja som ju zas zachranila pred mega konikom, co tam lezal polomrtvy pred jej dverami do izby.. a ja som pred jej dverami sedela styri hodiny 🙂

strasska
8. nov 2010

@maxara pocuvaj maxi, sak zo strby je to do KE iba kusticek, 😉

maxara
8. nov 2010

@strasska neblazni, mm by ma zabil 😀

lulu1983
8. nov 2010

my s riskom sme sa roztancovali na puding pani elvisovej a hopa hopa, to nam vzdy dvihne naladu

https://www.youtube.com/watch?v=b1f0JmARDq8

@maxara: dobra si 🙂 o chvilu budeme moct povedat, ze to co nas vsetky spaja je maxi 🙂

tinaki1275
8. nov 2010

@maxara a na Kretu kedy dojdes? 😀

maxara
8. nov 2010

@tinaki1275 😀 mozno v lete 😉

@lulu1983 no ale ty mi este dlzis pokec, hm? 😀

strasska
8. nov 2010

@tinaki1275 teraz urcite odpise, ze dojde...lebo sak ona sa aj do Italie chysta umyvat okna...to len Kosice nie su taka lukrativna ponuka 😔 😀

lulu1983
8. nov 2010

@maxara pokec minimalne a este zachranu tvojho zivota pred nejakym megahmyzom 😉

maxara
8. nov 2010

@strasska 🙂 ako to ze nie.. nevravela som, ze sa tam chystam v marci? 😲

strasska
8. nov 2010

@tinaki1275
@maxara no co hovorim 😀

tinaki1275
8. nov 2010

@maxara uz sa tesime🙂a asi sa ideme stahovat t,pohadala som sa s domacou 😠 tak budem mat aj izbu pre navstevy😉 a dam ti aj olivoveho oleja kolko bides vladat odniest😉

strasska
8. nov 2010

@maxara vidis tak to som nepostrehla 😔 😅

maxara
8. nov 2010

@lulu1983 tak to ked prides niekedy k nam, tak ma mozes ratovat aj niekolko krat za den pred modlivkami.. mi kvasia tie svinky na omietke pri balkonovych dverach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre