Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
10. nov 2010

@denisse Barunke to uz tiez pojde kazdu chvilu,aj Linda vedela najprv len na brusko a teraz pred chvilou mi tu predvadzala ze uz to vie aj opacne 🙂

lulu1983
10. nov 2010

@mirka285 @denisse: mate male sikovnicky 🙂 to ta moja grulka leniva sa obcas pretoci akurat z bruska na chrbat, naopak sa este ani nepokusal 😕

denisse
10. nov 2010

@lulu1983
tak ta moja zas taka mala nie je 😀 uz ma urcite skoro 8 kg ... buduci tyzden ideme do poradne, tak som zvedava ...

lulu1983
10. nov 2010

@denisse my sme minuly tyzden na poradni mali 8440 g, dufam, ze teraz v stvrtom mesiaci sa to uz spomali nejako.. lebo dopadneme ako ta japonka co mala 20 kg tazkeho rocneho syna. Poslem nejake to kilo @oacka -inej Kristinke? 😉 😀 😀

bambola
10. nov 2010

@lulu1983 boze moj lulu ja ked si to predstavim, tolko snad bude mat nasa mala ked bude mat rok 😀 😀

maxara
10. nov 2010

No babule, tak sme doma z poradne. Dosli sme tam, meskala som asi 4 minuty lebo bola nejaka cudesna zapcha netradicna a ja som v nej skysla.. a predstavte si,ze ta moja dr ma tak zdrbala, jak keby som doteraz vzdy meskala dve hodiny.. tak sa mracila, jak obloha.. 😠 a pritom doteraz vzdy som tam cakala minimalne 20 minut 😠 tak nech si tie vycitky necha tehla.. 🙄 len nech ma sere..
Odvazili sme pampusika, mame 8280g a to 4 mesiace mame az o tyzden 😲 nooo dovi.. Dostali sme vcelicky do oboch noziek.. nausnicky az nabuduce, lebo dr ze to v ziadnom pripade (aj som bola rada, nechcela som Ninku trapit).. Zvladla to ale hrdinsky, vobec neplakala, iba pri druhej injekcie trosku tak zakvilila, ale hned prestala.. poobede jej bolo strasne smiesne, stale sa smiala na mna.. 😵 taka je kraaasnaaa
Potom som sa bola prejst s nou este tu po okoli, kym prisli nasi. S ocom som obehla nejake domy na predaj a pozemky a mama zatial postrazila kvakinuska. Doniesli domace kurca, tak som hned dala na pekac, uvarila som moju milovanu fazulovu zasmazenu, mama udusila mm pecienku z toho kurata.. No skratka ten bol tak nadseny vecerou, ze sa musel ist vyvalit a teraz chrape..
INAK.. zabudla som vam povedat, ze som zacala uzivat tie kapsule na rast vlasov, rsp proti padaniu a celkom to asi zabera, lebo mi zacali naspat zarastat moje uchvatne kuty, takze teraz mam na oboch stranach dva trojuholniky asi 3x3x3 cm s takym asi polcentimetrovym paperim.. vyzeram ako debil, ale hlavne ze to zarasta naspat..

maxara
10. nov 2010

@merikac ani nehovor, ja som Nine ten pupok minule objavila, taku spinu a smrad a nevedla som co mam robit.. uplne mi az zle ostalo, ked som jej to popotiahla.. Nakoniec som zavolala mm, ten velice chapavy jej to spacifikoval ale musel to na viac krat, lebo sa jej to boji potlacit.. ja som bola uuuuplne mimo, normalne ma bolel cely pupok a az na vracanie mi zacinalo byt 😝 😝 😝 😝 neznasaaaaaam to

maxara
10. nov 2010

@bambola aj moja Ninka ma take smrady pod krkom a aj medzi prstami na nohach, ale nozky jej nesmrdia jak esbeeskarovi po 24ke, ale skor tak ako spotene a zatuchnute 😀

maxara
10. nov 2010

@lulu1983 ved my sme na tom rovnako.. s tymi tazkymi pampuchmi 😉

lulu1983
10. nov 2010

@bambola vidiiis, na vas som zabudla...vam mozem aj dve kila rovno...
@maxara: 🙂 fakt? ninka nevyzera..

maxara
10. nov 2010

aha ozaj.. este mi dr povedala, ze o 6 tyzdnov zacneme prikrmovat, ze to mi ona potom povie 😲 😲 😲 😕 tak ja som sa ani nepriznala, ze som uz dala mrkvicku, lebo som sa spytala, ze ci ani mrkvicku a aona ze to bolo kedysi a ze teraz uz vieme, ze deti na to nemaju oblicky 😕 😲 😲 tak si hovorim, ze moooja, ty kde si bola ked bol ten pediatricky kongres.. ☹ ja jej to nepoviem.. ale Ninku prikrmovat budem

a @denisse ja som jej opytala na ten viburcol asi tak, ze ako dlho sa moze viburcol detom davat a ona mi odpovedala, ze to len ked idu zubky, vas sa to teraz netyka, keby bola mrzuta, dajte jej vecer na noc paralen 😀 tak som sa uz nechcela pytat viac, lebo ona ocividne mala svoj den, ponahlala sa domov, ma pozdravila dovidenia este ked som nemala ani spolovice Ninku oblecenu a poucenie po ockovani mi odrapkala tak, ze netusiiiiiim co mi hovorila 😅

maxara
10. nov 2010

@lulu1983 aaale vyzera, neboj 😉 ved si kukni fotky od noe, tam je taka mega oproti ostatnym

maxara
10. nov 2010

@bambola odpisali mi ti drbosi z toho eshopu, ze zbozi mi zasilaji zitra

tatianka.g
10. nov 2010

no pekne zazitky nas maxara,naozaj mila doktorka, myeste stale nemame ockovanie ani prvu davku a to vsetko precvik z vojtovky :(
@lulu my to mame uplne rovnako ja stavam k malemu kazdu hodinu a uz som uplne rozbita..... ale vydrziiiime, hadam to tak nebude vecne

maxara
10. nov 2010

nobaby Ninka mi tu krochka, uz ma svoj cas na kupkanie, tak idem s nou hore a iba ju dnes prebehnem plienkou, ved si dnes dvakrat grcla za golier.. smrdi hrozne 😀

bambola
10. nov 2010

@maxara no mojej ani nesmrdia cele chodidla ale len medzi prstami, to asi tie zmolky z ponoziek 😠
tak gratulujem k objednavke aby to doslo ok. nakoniec mas ten ruzovy fusak?

baby uz zase ide modre z neba, mm nenii doma tak nemam co ine robit tak tu budem smoklit. mam k tomu popkorn , cokoladu a vineu 😀 😀

bambola
10. nov 2010

kde ste vsecia? 🙂 uspavate zazraky? 😉

merikac
10. nov 2010

@bambola ahoj,,pridam sa,,hadam nieco dnes vydrzim aj napriek 2 prebdenym nociam,,,,,ja zo zasady modre z neba nesledujem,,,ja sa pri pozerani citim nejako divne,,, 😒

mirka285
10. nov 2010

ani ja nepozeram modre z neba,a hlavne ono to neni uplne natacane tak ako to uz prezentuju v telke..vela veci vedia ludia dopredu alen to hraju potom 😒

tinaki1275
10. nov 2010

@bambola no ja som az teraz uspala..uvidime dokedy☹niekto mi vymenil dieta😢..predtym spavala od vecera desiatej-jedenastej do tej siedmej rana v pohode,teraz sa budi okolo piatej a musim jej dat cumlik ..a vypluva ho v 15 minutovych intervaloch az do pol siedmej a mrnci tak jej ho furt podavam ..a potom sa napapa spi tak hodku a od osmej zae neche spat ..a to predtym spavala az do pol jedenastej..no proste des.. ale poobede chce chrapat od tretej aj do pol siedmej..n o co s nou ja takju lubime.. 😀

merikac
10. nov 2010

@mirka285 z kadial mas take info?

merikac
10. nov 2010

@tinaki1275 neni hladna?

mirka285
10. nov 2010

baby tie co prikrmujete tiez vase deti nelubia vsetko ako ta moja?ja som teraz pokupovala nejake hippky na skusku a veru nechuti jej kazda.vcera mala morcacie maso so zemiakmi a kukuricou a moc jej nesmakovala,dnes mala spenat a ten zjedla v podode..ale takto aspon viem co jej chuti a co nie,aspon nenakupim nabuduce to co mi nechcela....a este sa chcem spytat mozem jej dat mrkvu s jablckom,normalne uvarene a pomixovane?

mirka285
10. nov 2010

@merikac no natacalo sa aj u nas v kasine jedna cast a videla som na vlastne oci.mne to prislo dost trapne...

mirka285
10. nov 2010

a dnes som malej vymenila tie nausnicky nech nema usne laloky natiahnute az po zem,tdala som jej normalne detsjke,tie su lahucke ale teraz je vidno ze jednu dierku ma o dost vyssie.neviem co mam robit,mam jej ju dat nanovo nastrelit alebo neriesit to.?poradte...

tinaki1275
10. nov 2010

@merikac nemyslim ..uz som jej skusala raz dat skor o tej piatej,spapkla nejaku 60 tku ,skor od smadu myslim ... ale aj dr.mi povedla ze ked takto spavala aj predtym a nemala problem tak ju vraj nemam zvykat aby jedla skor ..lebo sa mi to vypomsti ...ja jeje skusam dat aj cez den viac ale nechce..a uz som skusala aj dat jej v noci v spanku okolo jednej ,vypila 100 a zase sa zobudila o piatej ..som z toho jelen ..a fast unavena..aj ked vy co kojite to mate este tazsie..

mojalili
10. nov 2010

@merikac preco si nespinkala 2 noci???

@tatianka.g Cvicili sme Vojtovku od 3.mesiaca ale ockovani sme boli, len sme okolo 5 dni po ockovani necvicili... 😕

@maxara Dankovi smrdia nohy ako SBSkarovi po 24 hodinovej šichte 😀 😀 😀

NO dorobila som zase vyse 20 predsnidavok, lebo mi ich zacala aj LILI papat, tak mama rob....len keby sa mi chcelo srat s tymi malymi jablckami 😖

tinaki1275
10. nov 2010

@mirka285 neries to ..nechaj to tak..ved mozno ked bude mat 15-16 bude chciet dalsie tri dierky a da si ich sama nastrelit..🙂 a to potom budes saliet..🙂)

mojalili
10. nov 2010

@mirka285 MIrka, nechat zarast a potom opet nastrelit....takto to riesia viaceri, co maju zle dierky...(myslim ušne) 😉

merikac
10. nov 2010

@mirka285 j aby som tie nausnicky neriesila ak to neni nejako moc vidiet,,,a co sa tyka kupovanych vyziv- zeleninovych popr.- zeleninovo masovych- tak ja ich nekupujem, varim , mala sm len jednu a ked som to okostovala, bol to sajrajt,,mozno ine su dobre,neviem,,ale zatial len varim,,

tinaki1275
10. nov 2010

@mojalili joj prid narobit aj k nam🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre