Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zuzik1983
11. nov 2010

@mirka285 ja som pred tehu cvicila na orbitreku vo fitku a zhodila som,tak dufam,ze u mna neskonci ako vesiak na saty,ved aj manzel povedal,ze to by bol trosku drahy vesiak 🙂 a cvicit budem jedine vecer,ked mala zaspi,inak neni sance...aspon dufam 🙂

katty17
11. nov 2010

@alllexa - daj potom vediet aka je ta zumba 🙂

mirka285
11. nov 2010

@alllexa to by zujimala aj mna,ze ci si poradia s malym??lebo ja nemam napr. odvahu nechat malu mame.

alllexa
11. nov 2010

@denisse - no mm si na pocudovanie dost dobre poradi - on ho zabali do zavinovacky a hojda a maly sa normalne skludni🙂 I ked pri tych vacsich zachvatoch uz musim zakrocit ja - lebo rektalnu rurku si mu netrufa dat🙂 A mama s nim ide vacsinou von a vtedy je kludny.

@zuzik1983 - tak drzim palce, potom daj vediet, ako Ti to ide...

@mirka285 - no aj ten moj spi strasne malo, tak neviem... Ale po nakojeni tiez vie byt chvilu kludny, tak by sa s nad dalo, alebo vecer, ked pride mm, tak mu ho dam na polhodinku, on aj tak sedi pri pocitaci a ma ho polozeneho na kolenach, takze ho to az tak nerusi🙂

alllexa
11. nov 2010

@mirka285 - no bud idu von, vtedy je kludny, alebo ho proste nechaju vyrevat - mama ma zelezne nervy🙂 A mm ho vie niekedy celkom fajn ukludnit - hojda ho a tak. Alebo ho ide okupat, vtedy sa maly tiez upokoji.

zuzik1983
11. nov 2010

@alllexa no presne tak to riesi aj moj mm,ked mu dam nachvilu malu,tak je aj tak pri pc a mala na kolenach,
my sme zacali spolu so segrou,tak mam motivaciu,ze ktora viac🙂

mirka285
11. nov 2010

@katty17 cau 😉 on by to zvladol,ale ja by som to nezvladla keby mala z druhej izby jacala 😀 a hlavne on chodi domov az okolo osmej,takze nemam sancu...jedina alternativa ktora ma napadla je ze si kupim stacionarny bicykel alebo najaky stroj a budem cvicit pri telke,takze mu nebudem rusit program,ja sa z toho nezblaznim ked hned neschudnem,ale aspon spevnim to moje mlandrave telo 😀 ale presne viem co mi povie....ze kam chcem napratat ten stroj 😠

kafoditka
11. nov 2010

@mirka285 tak napr, .minule som uz zvazovala, ze necham maleho so svokrou, ved ona je svetova. aj sa vie postarat. Lebo mne napr. velmi chyba, ze na seba nemame s petom ziaden volny cas.. myslela som, ze by sme vybehli niekam na tri hodky do spa a perliciek.. a predvcerom som kupala maleho, svokra mi pomahala a ked ho sla iniciativne obliecz do pyzama a prebalit tak mi zapoti, ze nech ho prebalim ja, lebo ona mu nevie dat tu papmeprsku 😲 😲 No, a napad so spa bol hned zavrhnuty.... 😒

alllexa
11. nov 2010

@zuzik1983 - a kolko chces schudnut?

@katty17 - a este som si kupila take dvd ze 15-minutove cvicenie na kazdy den, tak som zvedava.

alllexa
11. nov 2010

@kafoditka - 🙂 tak mozno by tie tri hodiny v jednej plienke vydzal🙂

kafoditka
11. nov 2010

@alllexa 😀

zuzik1983
11. nov 2010

@alllexa takych 10kg by som rada

mirka285
11. nov 2010

@kafoditka pekne si to napisaa,toto iste je a moj problem,ja som proste rada ked je Gabo dom a sme konecne spolu a je mi luto ten cas vyuzit tak ze pojdem do posilovne alebo ho budem venovat sebe ☹ ja som proste rada s nim 🙂

kafoditka
11. nov 2010

@mirka285 😅 nemozme mat vsetko 😉 ja radsej budem mat nejake kilo navyse a blaznit sa v posteli s mojimi chlapmi ako poskakovat vo fitku sama a mysliet na to, co asi robia spolu doma 😅 Momentalne to tak citim, asi som nejaka namakko s bliziacich sa vianoc 😉 Rozmyslam, ze to fitko vypustim.. Inak moja mam ma doma stacionarny bicykel a poviem ti, ze je to super vec. Ako netvrdim, ze neposluzi aj ako vesiak na saty, ale ja ked som doma, tak vecer pri panelaku skoro vzdy bicyklujem. Poriadne sa zapotis, vygumujes celulitidu a hlavne si doma 😉 len keby potom tak strasne šušula a jej okolie nebolelo 😀 😀 😀

oacka
11. nov 2010

kočky, na stacionárnom bicykli sa dobre chudne, je to aeróbne cvičenie na spaľovanie tuku. treba cvičiť aspoň 40min v kuse,ale nie v úplne zabijáckom tempe, má pri tom byť nejaký konkrétny tep,ale neviem aký. posilka je skôr na budovanie svalstva, ktoré ti ale nevidno,keď ho máš obalené tukom. a bicykel posiluje aj spodné brušné svaly,čo je po tehotenstve dobré.... teóriu viem,len sa neviem odhodlať na cvičenie,lebo neviem,aký vplyv to má na kojeńie....

denisse
11. nov 2010

@kafoditka
neboj sa, to by sa raz dva naucila, dat mu plienku, ak je toto jediny problem ...
pri nasej nele sa to naucil aj svokor 😀
sice do roka som ju s nikym nenechavala, ale ked mala 15 mesiacov tak som sa vratila do prace na pol uvazku a to chodila do jasli a ked bola chora, tak ju obcas musel pol dna strazit aj svokor, ked to inak neslo ... a naucil sa aj prebalovat, aj vsetko 😀

mirka285
11. nov 2010

@kafoditka ja som rozmyslala nad tych bicyklom lebo nezabera tolko miesta,ja viem ze s tym neschudnem,ale aspon trosku spevnim a mohla by som cvicit pri Panelaku,orbitrek som odpratala k nasim,zaberal mi polku spalne,velka opacha to je.....vecer posurfujem po nete ake maju,mozno by som si to vypytala od Jeziska pod stromcek..a vie co,na wellnes sa vyser,ked napadne sneh,zoberte sa cela rodinka niekam na hory,a uvidis ako vam to dobre padne,cerstvy vzduch a hlavne budete spolu..ved teraz je vela penzionov prisposobenych pre rodiny s detmi 😉

mirka285
11. nov 2010

@oacka no aby si chudla na stacionarnom bicykli tak to musis nasadit sakra rychle tempo,to viem zase ja,ale z praxe....musis sa poriadne potit a z tempa neupustat..

oacka
11. nov 2010

pozrite, čo Roman včera sám od seba kúpil: http://www.jutex.sk/kusove_koberce.php?lang=sk&...

cigaretka5
11. nov 2010

@mirka285 a nemas nejaky tip na penzion skde sa da ist aj s mimcom a je viac menej priamo na svahu

oacka
11. nov 2010

@mirka285 ja som vďaka nemu a v´daka diete schudla 20kg... a určite ti srdce nesmie trepať ako blázon. ale možno to rýchlejšie ide dole u žien,čo majú väčšiu nadváhu. vy ste v skutočnosti štíhle oproti mne,tak vtedy je to možno iné, tie posledné kilá idú dolu najťažšie.

katty17
11. nov 2010

@mirka285 - miri ten bike je dobry napad. da sa na nom pekne schudnut. ak by si na nom slapala kazdy den rano alebo vecer tak to pojde. uvidis. len to chce nepolavit 🙂
ozaj, mam skvele video na brusko. kazdy den osem minut cvicenia.je to dost brutal ale ked si zvyknete tak do leta mame bruska ako z fitnes casopisu 🙂

zuzik1983
11. nov 2010

teoriu aj ja ovladam dokonale,len s praxou je to horsie.pri chudnuti musis dosiahnut tep 70% maximalnej tepovej frekvencie,co sa vyrata tak ze 220-vek a z toho tych 70%.moj bracho ma vo fotku trenera,chvilu ma rysovacie obdobie a chvilu chudnucie a takto mu trener hovoril,a ked mal bracho chudnucie obdobie,tak takymto sposobom dal dole za 2 tyzdne 7kg

kafoditka
11. nov 2010

@katty17 tak sem s nim.. 😉
@mirka285 akurat dne sme sa o tom bavili, ze spachame nejaky penzion okolo vianoc alebo v novom roku, len sa obavam, ze to bude vsetko full..

merikac
11. nov 2010

@lulu1983 vleka gratulka a šic s takymi rečami,,co si si myslela 😵

merikac
11. nov 2010

@mirka285 prijemne ocuchavanie 😵

merikac
11. nov 2010

@mojalili skore uzdravenie,,nech ste uz konecne fit,,a tesite sa 😵

mirka285
11. nov 2010

@oacka rano som ti akurat o tych puzzloch pisala,neviem ci si si vsimla 😉 ja mam 59 kil,takze ak chcem chudnut okrem toho ze budem musiet postupne nasadit dost rychle tempo,tak budem si musiet aj upravit stravu,bez toho to nejde....
@katty17 no do leta musim dat tie kila dolu aj ked sa na hlavu postavim 😀
@cigaretka5 viem len v Rakusku,tam je vyhoda ze vsetky lepsie strediska disponuju detskymi jaslickami,na Slovensku neviem,my sa chystame do Cicman,ale to je penzion mojho svagra,takze my sme domaci a mozme tam robit co chceme,takze to je ine....ale urcite tu na konovi je taka tema,kam s detmi v zime,treba popozerat...

mirka285
11. nov 2010

@kafoditka ved chodte az po Novom roku ,to uz bude Filip asi aj samostatne sediet,tak to s nim bude lahsie,aj do sanok ho posadis,aj na koberec v izbe a moze sa hrat..

kafoditka
11. nov 2010

Baby, neviete mi poradit nejaky recept, ako zbavit filipa tych vyraziek na lickach?? Dokina mi na to dala fenistil, ale ja ho nebudem ladovat stale chemiou a liekmi 😠 ked si vsimnete, na fotkach v albume je to vidiet.. Ma to ako male pupaciky, take, ze by ste ich najradsej vypucili.. a neviem, co by som mu na to dala. lieh nezabera..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre