Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
12. nov 2010

@mirka285
@katty17 aky obal ma ta pomazanka? sak ja som v lidli varena pecena a o nu som este nezakopla 😕

meruska
12. nov 2010

@katty17 ani v Ke ma nechceli minule pustit dnu s kocikom...tak ako pisala Mirka...na SR len s dietam starsim ako 12 rokov...som povedala, ze ved on nic nezhodi ani nic neznici ked je v kociku, naco mi tetusa zahlasila..ani keby bol v klokanke ani tak vas nevpustim..nema 12 rokov a hotovo ☹

oacka
12. nov 2010

@meruska aj naša vstáva medzi 6-7. spí 12 hodín v noci.... ale teraz keď sa zobudí na kojenie,tak nezaspí hneď,ale leži v postieľke a kecá....potom sama zaspí. koľkokrát sa budí Timko? cez deň spí??? 2-3 hodiny vonku v kočíku? to je pre mňa Snívajte s nami! 😀 😀 😀

mirka285
12. nov 2010

@kafoditka vyraba to Toppo a je tam napisane pikantna syrova pomazanka s cesnekem a maju ju tam kde pomazanky,vlassky salat....

meruska
12. nov 2010

@oacka ak je doma tak spi tak 40 min asi 3 krat za den a v noci vstava 4-5 krat :(

meruska
12. nov 2010

@oacka ale ak je vonku a kocik sa nezastavi tak pospi aj 2 hodiny

kafoditka
12. nov 2010

@mirka285 no pojdem ju kupit, ja cesnak mozem a veeeeela 🙂 Ja uz mam tyzden chut na take dobre halaszle, joj keby mi ho tak niekto doniesol az pod nos domov 😀 😀

oacka
12. nov 2010

@meruska to našej nehrozí. asi preto je večer unavená,že cez deň nesmie zaspať viac ako polhodiny,lebo by sa svet bez nej prestal krútiť! ráno otvorí oči a už kuká smerom na televízor!!!!

noemarta
12. nov 2010

akooo, chvilu som bola prec od pc a moj mm ma vysackoval s netu
😒 😒 @katty17 aj moravcovu rodila, to mi spominala. 😉
katiii a to si nevedela ze do metra nesmies s kocikom, vobec s dietatom do 12 rokov ako pise mirka.

noemarta
12. nov 2010

ozaj, co budete zajtra varit, hodte nejaku inspiraciu, my sme dnes ficali na mekaci, hi hi

meruska
12. nov 2010

@oacka za cely den len pol hodiny..alebo viackrat za den pol hodiny?

kafoditka
12. nov 2010

@noemarta ja mam perkelt a sosovicovu s parkom 😉

noemarta
12. nov 2010

@meruska ja som na tom podobne, v noci je teraz nejak casto hore, tuto noc som uz bola aj trosku zuriva na malu, sa priznavam. ☹ ☹ ☹ ☹ ona neni hladna, len mrnci a nervaci... az ju musim prebrat dat dudel, popripade prso a spi dalej.

noemarta
12. nov 2010

@kafoditka presne som myslela na kuraci perkelt s haluskami ze spravim. 😉

meruska
12. nov 2010

@oacka moj by zasa neprezil keby aspon raz v noci nepytal jest niekedy aj po 45 minutach 😠

mirka285
12. nov 2010

kocky inak k tomu Metru,moj Gabo chodi do Metra na velky nakup kazdy tyzden lebo zasobuje bufet a akurat minule mi hovoril ze nachape naco tam ludia tolko nakupuju ked aj posrate Tesco je vraj lacnejsie...napr.minule pozeral nejaky televizor a nakoniec zistil ze hocikde inde ho kupi lacnejsie...podla neho sa tam maloco oplati kupit....

meruska
12. nov 2010

@noemarta ja v noci vzdy skusam cumel, ved obcas je hore aj po 45 minutach..a ak to do 5 minut nezaberie, vyberiem ho a prso vzdy zaberie..8-10 minut potaha a spime dalej..hodinku, hodinku a pol 😖 a vynimocne 2

monline
12. nov 2010

Ahojte, nečítala som vás ešte, hrala som sa s tabuľkami...kuk
(tu to asi nebude čítateľné, ale ide o nárast hmotnosti detičiek za tri mesiace, chlapci a dievčatá sú zvlášť, usporiadané sú podľa pôrodnej hmostnosti)
chcete mať takú tabuľku v júlovkovom albume? @maxara maxi čo myslíš?

noemarta
12. nov 2010

@mirka285 tak my tam chodime, lebo to mame hned pod nosom, a chodime tam hlavne na malinovky, plienky maju lepsiu cenu, ale inac chodime do tesca, hypernovy, kaufland.

meruska
12. nov 2010

@monline ja by som si to rada pozrela v citatelnej velkosti 😉

kafoditka
12. nov 2010

@monline nie je to dobre vidno, mas to v albume??

oacka
12. nov 2010

@meruska včera za celý deň polhodiny - dnes to bolo super - až 3x pol hodiny!

noemarta
12. nov 2010

@monline neni to moc dobre vidiet, je to male. 😕 😕

meruska
12. nov 2010

@oacka tak moj 3x po 40 minut ovela lepsi teda nie je 😉 ale ta noc 😝

katty17
12. nov 2010

@mirka285 - miri toto napadlo aj mna ked som sla po niekolkych rokoch do naseho metra. vobec sa mi to tam nezdalo vyhodne. a este som aj bola napalena lebo som malu musela nechat s maminou vonku. 😠
nechapem ze v rakusku mozes ist s kocikom a u nas nie? preco vlastne, neviete?

mirka285
12. nov 2010

@noemarta Marceli presne toto mi hovoril,ze zopar veci sa tam oplati ale ze inak je najlepsie nakupit v inych velkych retazcoch..a co moj kamos Orech?

monline
12. nov 2010

@meruska
@kafoditka
@noemarta viem, že to nie je vidno..tak si to dám do albumu a ak to budete chcieť mať v júlovkách, pošlem to maxi

oacka
12. nov 2010

@mirka285 to máš úplnú pravdu. oplatí sa tam len alkohol a ke´d majú občas dobrú akciu na niečo. a aj tak toho musíš vždy kúpiť kartón a keď sme len dvaja,tak kto to poje? ale kaufland a lidl to u nás istí. my s mm sme normálne zamilovaní do lidlu! 😀 😀 😀
@monline čo to je?

carrie84
12. nov 2010

@monline - jasneeee! Supni to tam 😉 Trochu statistiky vzdy potesi 🙂

Babule - tak to nocne vstavanie poznam. Ale ako tak citam, sme natom este celkom dobre. Maly sa budi cca. kazde 3 hodiny. A dnes v noci sa prekonal - potiahol od polnoci do 5! 😵 Konecne som spala niekolko hodin v kuse .... inak - sranda, co ludske (a najma to mamickovske) telo vydrzi, ze?

noemarta
12. nov 2010

@katty17 netusim ze preco to tak v rakusku nie je, ale tu je to kvoli bezpecnosti, ze je to vlasne velkosklad a by sa nahodou nieco nestalo, ze deti lietaju po obchodoch atd....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre