Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
14. nov 2010

baby mne sa chce spat..ja uz som ako stara baba so sliepkami chodit spat 😀 😀 😀
akurat rozmyslam,ze ja mam este stale kramy,je to normalne???prvykrat som dostala v pondelok a este stale ich mam 😠 😠 😠 nikdy som pritom tak dlho nemala,max 4 dni a to len take aby boli.je to normalne?

petrap001
14. nov 2010

@lela1809 hm tak to mate super.ale ked tak rozmyslam,ono je to asi to iste ci uz by som davala kasicku alebo mlieko..mozno v tom mlieku je aj viac vitaminov,nie? ale ked mne to je nejako proti srsti to Um nechapem preco.ja ani keby som nemusela,tak mu ani snad nedam,ale viem,ze budem musiet,lebo o 2 mesiace aj tak do prace tak nebudem mat velmi na vyber. ☹

ywett
14. nov 2010

@petrap001
tak ale chuti, ako citam, to je super... 😉
@lela1809
a ked tam ten hnis bude aj o dva tyzdne a nestihneme tie casove intervaly, tak co?
no mangel planuje poradne aj ockovania tak, ked ma volno, on robi dlhy, kratky tyzden..ze on tam chce byt pri tom a pytat sa tiez, no zlaty to chlap

lela1809
14. nov 2010

@petrap001 ja tiez vzdy zaspim pri telke.. musim śi vzdy dat najskor sprchu a pyzamo a potom mozem k telke, lebo tam pernamentne zaspim....
ja tiez moc UM nemusim... mi to pride ako take lepidlo.... to ano ked pojdes do prace asi inu moznost mat nebudes.... ale zase ked si vezmem ze niktore deticky maju lem UM a su zdrave 😉 je to v poho...

lela1809
14. nov 2010

@ywett ved to som zvedava... ze ked aj potom tam bude ako to bude riesit... som zvedava co nam povie v utorok...
je super ze sa vam to da tak zariadit... my zial musime same, lebo pracuje klasika tyzden... ale aspon v stredu je sviatok a na plavanie pojde s nami 🙂

noemarta
14. nov 2010

caute holky,
@lela1809 @ywett aj Nela to mala zapalene, a prvykrat nas neockovali, presunula nam to od dva tyzdne neskor a kazala nam prikladat na to ichtiolovu mast cez gazu, pekne jej to vytiahlo vsetok hnis a kazala mi to normalne vytlacit, tak som jej to prepichla s ihlou a same to vybehlo uuuplne ze veeela, ale upozornila ma, aby som to netlacila vela, aby ju to nebolelo. Ale mala vobec neplakala, preto nechapem ako vam to vytlacala ta lekarka, ze mala tak plakala 😔 😔 a potom som jej tam davala framikoinovy zasyp a krasne sa jej to zahojilo. 🙂
@mirka285 takze madarskooo??? vela som o tom pocula, ze je tam stahovanie narodov/bratislavy. pozri, nech aj slovac sa tlaci do madarska, nie len madari sem, hi hi straaaaaaaaaasne som alergicka na to, ked sa v slovenskych dedinach rozprava madarcinou, ako keby sme boli v madarsku 😠 😠 tusim to aj kafko spominala.

lela1809
14. nov 2010

@noemarta nam povedala po prvom cisteni aby som to kamilkami umyvala...to vobec nic neporiesilo, po druhom cisteni ze liehom.... azda sa mi to uz ok...ale to som myslela aj minule ze je ok... neviem ci tam moze mat taky hrbolcek, alebo to musi byt uplne hladke....lebo teraz tam ma taky hrbolcek, ale hnis nevidim...

mirka285
14. nov 2010

@noemarta neviem,my sme otvoreni vsetkym moznostiam,tak uvidim kam sa nakoniec budeme stahovat...ale zadlzovat sa nejakym uverom na sto rokov nechceme....pocuj Marceli,Linda tam ma tiez hnis trochu a ja jej to vzdy trosku stlacim a on vyjde von ale na druhy den ho tam ma zas...to si dala gazu a na to tu mast a ako jej to tam drzalo?

alllexa
14. nov 2010

@noemarta - tak to som rada, ze si ma nepredbehla🙂 Inak, aj ja som piekla kuriatko🙂

@robika - dakujem za radu, ale uz sa zda, ze je to lepsie...

noemarta
14. nov 2010

@mirka285 daj tu mast do vnutra gazy, tak aby ten ichtiol nebol priamo na pokozke, lebo je to pre dieta silne a prelep to leukoplastom. Asi sa jej tam furt nieco zbiera a nie a nie to vytlacit cele. 😒 Jasne vsak treba uvazovat aby to nebol nad ramec vasich moznosti. 😉 My kebyze nemame pozemok darovany, tak urcite nestavame dom, brat si uver na pozemok a este aj na dom, nehrozi, to je masla ☹

noemarta
14. nov 2010

babyy, ja uz mam cestovnu horucku, v stredu ideme do toho polska a normalne mam trosku strach ako to zvladneme, bez mm, cesta a taaak.
Inac mm mi tu krici, ze vam mam napisat, ze on bude online na konovi a ze vam bude kazdy vecer pisat 😀 😀 😀 samoska si robi srandu, ale kazal mi to sem napisat, tak neviem co tym sledujeeeee, hi hi 😀 😀 😀

tinaki1275
14. nov 2010

@kafoditka ja mam na rotarixe napisane ze po 4 tyzdnoch druhu davku ale maxim.do 26-teho tyzdna.. 😕

mirka285
14. nov 2010

@noemarta dik moc,rano jej to tak spravim..vsak to ze brat si uver moc nechceme,ja mam pozemok vedla nasich alebo Gabo vedla svojich rodicov ale ja v ziadnom pripade nechcem byvat ani vedla nasich ani vedla svokry,to proste nerobi dobrotu...ale poviem ti,ze uz som dost na prasky z toho hladania,lebo Gabo take ako Malinovo,Mlinsky Klyn,alebo aj Zalesie zamietol,vraj tam nic neni ☹ ma svojim sposobom pracvdu,lebo naozaj pouzivat auto vzdy ked chcem niekam ist nie je bohvieco...a tu v Devinskej,chcu za staru budu,ktoru musis zburat na 4 arovom pozemnku 170 000euri...a co sme my milionari??ale uz som z tohto bytu na nervy,ja keby som nenosila vsetko k rodicom co nemam kde skladovat tak ja neviem ako by sme tu existovali ☹ ☹

mirka285
14. nov 2010

@noemarta tak sa ho opytaj ci zorganizuje aj stretko??ze uz ku vam trafime 😀

lela1809
14. nov 2010

@noemarta nam ichtiol vyslovene zakazala... ale to je asi co lekarka to iny nazor...

noemarta
14. nov 2010

@mirka285 tak to ma Gabo pravdu, v zalesi ozaj nic nie je !!!! 😠 😠 😠
Ale take Malinovo alebo Most pri Bratislave, alebo Ivanka pri Dunaji, to je supis, tam je vsetko v podstate, aleee tam uz ficia ine ceny ☹ ☹
Akurat mi tu zadrichmal mm, takze sa ho nemozem opytat,.... zeby ste ho prisli trosku rozveselit, pomojkat 😀 😀 😀

noemarta
14. nov 2010

@lela1809 nam zakazala lieh 😀 😀 😀 veru co lekarka, to iny nazor 😀

lela1809
14. nov 2010

@noemarta 😀 ano je to tak

mirka285
14. nov 2010

@noemarta vsak by si nam ruky dolamala... 🙂

noemarta
14. nov 2010

@lela1809 treba si z toho vybrat co uzna clovek za najlepsie, najvhodnejsie 😉
Napr. ked som jej povedala, ze chceme dat nastrelit nausnice, tak mi povedala, ze aby som pockala a dala jej ich az ked bude mat za sebou aj druhe ockovanie 😕 😕 😕 neviem proc....
Ale ked sa vratime z polska, tak jej ich dam nastrelit, nech je na vianoce za herecku 🙂

noemarta
14. nov 2010

@mirka285 VERUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, ja som ziarlivec, vsak racik neeee 😀 😀 😀

mirka285
14. nov 2010

no mam aj lieh aj ichtiol,ale priklanam sa k tomiu ichtiolu cez gazu,vsak ten lieh to musi stipat ked to ma take otvorene....

lela1809
14. nov 2010

@noemarta no a nam zas povedala ze nausnice prepichnut do troch mesiacov 😀 ozaj je to tak ako pises 😀 my dame asi az ked bude mat pol roka nastrelit... obe uska naraz 😉

lela1809
14. nov 2010

@mirka285 ja ked som jej to utierala tym liehom prave vobec neplakala..akoby to ani vobec necitila... a je to tak doteraz

noemarta
14. nov 2010

ludia, mala sa mi nevedela vykakat uz treti den, ale co hodila dnes do plienky, komplet plna plienka aj chrbat, aj nohy, no vsetko bolo od hovena, som jej dala kamilkovy cajik. 🙂

noemarta
14. nov 2010

@lela1809 tak mozno prepichnut do troch mesiacov, ale ja chcem nastrelit, ved to by som umrela keby jej to prepichovali, by som plakala viac nez ona ☹

mirka285
14. nov 2010

@lela1809 to fakt?tak vyskusam aj jedno aj druhe a snad nieco zaberie.

lela1809
14. nov 2010

@noemarta ja som tiez kvoli tomu zrusila prepichovanie... a potom ze to nastrelia u kozmeticky a obe uska jej prestrelia naraz tak som si povedala ze to bude najlepsie...

ti drobci v slovensko ma talent su uzasni 😀

lela1809
14. nov 2010

@mirka285 naozaj vobec nic... vzd ypo kupani jej to cistim liehom a ani neregistruje ze nieco robim... tak uvidim co povie lekarka v utorok..ci je to uz konecne OK...

to fakt v devinskej su take ceny??? lebo u nas v Grobe su teraz na predaj pekne domceky za 160tis eur

mirka285
14. nov 2010

@lela1809 no Devinska je draha jak svina,meter stvorcovy tu ide po 200 euro,ale Devinska je velmi pekna lokalita,tu mas naozaj kam ist,priroda tu je,voda...a hlavne skolky,ihriska na kazdom kroku,aTerno,Lidl a teraz stavaju Tesco a nakupne centrum ....a hlavne si za 15 minut v meste,samozrejme mimo spicku,lebo zapchy sa tvoria aj tu v spicke....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre