Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
19. nov 2010

@kafoditka -- domi tak do buducnosti budete vediet 😉 ja som minuly rok u neho kupili sady parfemov pre celu rodinu pod stromcek a bolo vyriesene 😉

katty17
19. nov 2010

@bambola - podla mna ta stoke nam bohato postaci 😉 inac mam jedno video na stoke stolicku. dost zle. radsej ho sem ani nezavesim 😉

kafoditka
19. nov 2010

Babuleeeee, mame doma maleho upirka 😀 😀 Teraz nasiel Peto Filipovi dolny pravy ocak 😀 😀

katty17
19. nov 2010

@kafoditka - takze uz mate prvy zubok? 🙂 nezabudni to hodit maxi do tabulky 😉

kafoditka
19. nov 2010

@katty17 vykonane 🙂

bambola
19. nov 2010

@katty17 myslela si asi hauck 😀
@kafoditka gratulujem k upircatu 😀
nasa mala vcera vecer bola bez priciny uplne zlostna, mm ju nosil, hojdal a ona nic len proste uplne zurive vylevy, jasom bola akurat v sprche a ukludnilu potom az cicik 😕 a asi o hodinku na to dala taku uplne riedku vodovu a zelenu kakacku, tak neviem ci to s tym malo suvis ale odvtedy sa uz len usmievkala 🙂 ale pozerala som jej schvalne ci nie je zubok ale ziadny nebol, zatial. ja by som rada keby si dala este tak dva mesiace nacas. mne jej zubky na bradavke vooobec netreba 😀

katty17
19. nov 2010

@bambola - jeeeej, jasne ze som myslela hauck 😀 tu je to video. radsej si kukni:

https://www.youtube.com/watch?v=XJF7vD9nFrA
bambola
19. nov 2010

inac sa pobavite, a teda asi hlavne maxi @maxara. pisala sompondelok do toho enikibeniki ale kedze mi ani stvrtok este neprisla odpoved tak som pisala sem na konika do temy enikibeniki, ze teda kedy dostanu ten fialovy lodger lebo slubovali, ze uz bude teraz. no teta mi odpovedala, medziitym prisiel aj mail s rrovnakou odpovedou ale co bol gol....vecer mi prisla IP od chlapika z babyworldu, ze jemu sa zda, ze oni tie fialove este maju, ze nech tam rano zavolam a napisal mi cislo. tak som tam volala rano a maju este tri fialove 😉 tak som aj objednala a v enikibeniki zrusila lebo to este vyzera na dalsie dva tyzdne 😀 😀 ako pekne si kradnu zakaznikov 😀

kafoditka
19. nov 2010

@bambola presne, Filip bol vcera cely den ako z divych vajec. Nevedel, co zo sebou, ani sediet, ani lezat, ani sa nosit, len sa metal na posteli a najstastnejsi bol, ked som ho dala pred zrkadlo, chytila popod paze a drzala ho mierne vo vzduchu, akoze chodi 😀 to bolo radosti 😉 dnes rano sme pocvicili s nohami a ked som mu ich nadvihla, ze mu pomozem vykakat sa, tak hodil taky zeleny riedky gejzir, ze okadil mna, postel, podlahu aj podlozku 😀 ale aspon sa mu ulavilo, a potom hodil na mna blazeny usmev.. dnes uz bol kludny a cely den sa usmieva, tak zubok ma asi od rana, len sme si ho nevsimli..

bambola
19. nov 2010

@katty17 hm 😒 pekne...... rozmyslam ako to maju riesene ti nasi znamy lebo oni tiez nemaju original hauck ale maju taku L-kovu tu nohu a maly sa po tom liepal hore dole a stolicka sa ani nepohla. inac keby tu nohu este potiahli dozadu tak by sa to nestavalo, tak mozno ti nasi znami maju dlhsiu tu nohu.
no ale mas pravdu, ze hauck nam postaci 😉 ja uz sa normalne tesim ako si tam bude sedkat a bude taka vytesena, ze sedi a ze na vsetko vidi zvrchu 😵

katty17
19. nov 2010

@bambola - my uz ten fusacik pouzivame a je paraaadny. teplucky a makkucky 🙂 ale do sportiaku mame iny. len ten sa nam nezmesti do hlbokeho. este by som chcela prezimovat s hlbokym kocikom 🙂

katty17
19. nov 2010

@kafoditka - domi nasa zacala mat trosku hnacky a vraj to moze byt aj zo zubkov. tak som zvedava.

bambola
19. nov 2010

@katty17 no ja ho za tu cenu planujem pouzivat najblizsie tri roky 😀 ci do sportaku a mal by byt aj do golfacu. som rada, ze vravis , ze je teply lebo trosku som sa toho obavala

katty17
19. nov 2010

@bambola - no on ma este taku vlozku. ja ju teraz nepouzivam lebo jej v nej bolo teplucko 🙂

ericica
19. nov 2010

ahojte 🙂
takze kocky dnes sme boli zas u dr....Beky ma taku silnu nadchu ze jej tecie z nosa a kycha ostosest a oci ma ako sippky cervene ☹ dostala pamicol do nosa aj do oci
a Edy tak skaredo kasle akokeby vykasliavala ,celu noc ju dusilo stale len kohrnala tak ma to vsetko stecene do priedusiek a aj mandle ma trosku cervene....dostala atb 😒 😒 😒 chuda malinke to asi preto bola tak nesvoja aj malinko spinkala....
kedy to uz vsetko skonciiiiiiiiiiiiiiiii ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

katty17
19. nov 2010

@ericica - dufam ze tie atb jej uz pomozu a bude zdravucka coskoro...

ericica
19. nov 2010

@katty17 to aj ja dufam lebo sa to taha uz od oktobra a uz mam toho plne zuby 😠 a dakujem 🙂

kafoditka
19. nov 2010

@ericica Eri ☹ ☹ drz sa a hlavu hore, ATB urcite zaberu a ulavi sa jej. Moc drzim palce, aby ste boli v poriadku cim skor..

katty17
19. nov 2010

baby, ako vam spinkaju deturence cez den? sandra doma spinka velmi malo pocas dna. jedine vonku v kociku spi paradne. len v takomto lejaku ju neberiem lebo este soplikuje :(
dalsia otazka, vecer vam ako zaspavaju ? ked po papani ulozite do posielky zaspia hned a sami? alebo sa im musite este venovat?

oacka
19. nov 2010

@ericica držím tvojím kočkám palce, to je hrozné, také choroby! dúfam, že ATB hne´d zaberú! 😵

kafoditka
19. nov 2010

@katty17 Katka, moj filip spava cez den len pol hodinku doma - teda doobeda pol hodinku, potok poobede okolo 14tej ideme von a to v kociku spi aj dve hodiny - ma dlhsi poobedny spanok, ked sa vratime napapa sa, pohra a niekedy este zdriemne na 20min, inokedy vydrzi byt hore az do kupania- co je okolo 19tej, potom sa napapa a ulozm ho do postielky. Zhesnem velke svetlo, iba lampicka svieti, dam mu hrkalku do ruky, on sa este chvilku pohra, povyprava a sam zaspi.. Niekedy ked sa mu neda zaspat, boztekujem ho na tvaricku a tym sa ukludni a zaspi 😉

kafoditka
19. nov 2010

pisem ako hotentot, snad to prelustite.. 😅

bambola
19. nov 2010

@katty17 mne cez den spi tiez velmi malo ale ona prespi zase skoro cele doobedie, aj ked ju davam spat okolo desiatej vecer. teda posledne dva dni sa mi to tak podarilo, ze o desiatej zaspala a konecne vstavanie bolo ookolo obeda. ale napriklad dnes sa zobudila o deviatej a sme sa hodinku hrali a tak zaspala este na dve hodky. poobede nespi a ked tak max 1xdo 30 minut.
no a vecer si musim ist s nou lahnut ja a cicik, inak to u nass nejde 😠

katty17
19. nov 2010

@kafoditka - domi uplne som to cele pochopila 😀 cize ako vidim ani filipko neprespi cez den velmi vela. sandra tiez len vonku v kociku vie aj dve hodky. ale doma nie :( ale za to v noci spinka aj 10 - 12 hodiniek 🙂

bambola
19. nov 2010

@katty17 este som zabudla napisat ze ked ideme poobede von okolo 14-15 tak tiez potiahne 1.5- 2 hodiny 🙂

kafoditka
19. nov 2010

@katty17 tak to mas super, ze mala prespi celu noc.. Moj sa zobudi okolo jednej na papanie a potom okolo stvrtej a o siedmej vstava..

katty17
19. nov 2010

@kafoditka ked sa napapa o tej siedmej potom ti uz vobec nezaspinka? neda sa uz uspat?

adelaine
19. nov 2010

@katty17 my sme na tom rovnako, dopoludnia zaspi 1x na pol hodinku, potom okolo
obeda spi pocas kocikovania aj 2 hodiny ( inak dnes som bola vo fajnom lekjaku kocikovat 😒 😒 ),
potom si da poobede este jednu polhodinovku, a ked pride mm z prace, idu este vecer na hodinku
von...vychadza nam to tak, ze kazdu 1,5 az 2 hodinky ho musim ukladat na spanok, lebo je
potom velmi mrzuty a place.

kafoditka
19. nov 2010

@katty17 vacsinou si okolo osmej este zdriemne na pol hodku, niekedy prekvapi a spi aj hodinu a pol ale to fakt len dva krat do mesiaca 😉

lulu1983
19. nov 2010

@bambola ja som tiez citala to, co @oacka o vyplakani sa, ze je to taka akoze metoda... ja chapem, ze niekedy, ked neboli automaticke pracky a umyvacky riadu a podobne a trebalo sa postarat o rodinu, tak maminkam obcas asi nezostalo nic ine, len nechat babo vyplakat, ale neverim, ze to funguje.. Uff, no som zvedava buduci tyzden na tu rehabilitaciu, velmi.. dufam, ze to bude ine.

@mirka285: ved to, som sa spytala tej doktorky, ci si vazne mysli, ze je pre mna jednoduchsie nosit take velke dieta, ako ho vozit v kociku.. Normalne ma zdrbala ako take male soplive decko..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre