Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
21. nov 2010

@kafoditka dakujem

merikac
21. nov 2010

@mirka285
@kafoditka baby, aj ja mavam take silne,,ze az,,,,ved prvy krat som skoncila az na pohotovosti,,mne sa osvedcili naturella,,take tenucke a velmi dlhe,,,su vonave a dobre absorbuju,,,,,,

mam normalne by som si dala taku dobru slepaciu polievocku,,lebo ja polievku dnes nevarim,,mame od piatku este cenakovu- co ju vyhodim?! 😠

@ericica - boli sme u dr,. zas a dala nam tie ATB, nepacilo sa jej dychanie,,ale uz zacina byt dobre
aj ja rada citam maximkine prispevky,,,,a najma, ked som smutna alebo nasrtata,,,,to clovlek pri nich doslova pookraje

prajem vam prijemnu a nicim nerusenu nedelu vsetkym............

kafoditka
21. nov 2010

@merikac joj ja v ziadnom pripade nemozem parfumovane, hned ma susura pali 😒

merikac
21. nov 2010

@kafoditka tak ved tie so pouzivas u dobre,,ale aj o dost drahsie,,ale ked zas pises ako dlho ti vydrzi,,tak sa mozno oplatia

zrzulka
21. nov 2010

@kafoditka to je skoda ze sa nedaju kupit v drogerii 😒 ja som este kramy nedostala ale jak tu citam co pisete tak by som mala spravit riadnu zasobu vloziek...

@merikac 😀 😀 😀 veeeru aj nas tata sa bojiiiiiiii... on to s babatkami velmi nevie...az s vacsimi detmi... ako nadcha uz je lepsie?? co si si na to dala?

zrzulka
21. nov 2010

baby maly ma na tvaricke taky nechutny suchy flak, neprijemny na dotyk a teraz som zistila ze o nieco mensie sa mu robi na nohach....nema to niektore dieta z juloviek???ze co to moze byt... dufam ze nie ten atop ekzem lebo ma porazi... oilatum ani ex lotio nepomaha...

ericica
21. nov 2010

@robika to vazne???aj horucky mal malinky???lebo Edina ledva spi a o papani ani nehovorim 😢 take mam naliate prsniky ze ma dobreze neroztrhne 😒 dufam ze to uz coskoro prejde 😠

robika
21. nov 2010

@ericica praveze horucky nemal, iba hlieny, ale strasne vela, stale sa mu tvorili a mal ich az niekde vzadu a najskor nam doktorka dala pamycon ale vobec to neprechadzalo a ani neviem co ju napadlo,ze spravi radsej vyter z nosa a tam ten bacil, neviem ako alebo od koho to mohol chytit, v utorok ideme na kontrolu, tak dufam ze ten bacil je uz fuc, ale myslim si ze to ma v poriadku, ved nostek ma cisti, odsavat nemusim, akurat ze tou chorobou sa nam totalne nabural rezim a neviem ci sa mi ho podari dat spat...
a ako dlho uz beriete atb? to papanie bolo asi najhorsie, ked chcel Filipko papat, ani chudacik nevedel ako to ma prehltnut, stale bolo pocut take bublanie... dufam ze sa nam to nevrati

oacka
21. nov 2010

@zrzulka nám doktorka predpísala takú prísadu do kúpeľa - Balneum Hermal - dám to do vaničky a už nepoužívam žiadne mydlo ani šampón - a krásne to zmäkčí kožu - Kika mala na oboch nartoch od narodennia takú suchú tvrdú kožu, doktorka hovorila,že to vyzerá ako vyliečený ekzém, a týmto kúpeľom jej to úplne v pohode zišlo dole, nič iné,žiadne krémovanie na to nepomáhalo, po kúpeli sa tá tvrdá koža normálne zlupla dole. doki nám to predísala kvoli lupinám v hlave,aj tie má už úplne mäkké,ale sa mi nechce s nimi babrať a vyčesávať ich,tak ich tam stále má.... ☹ hoci by asi ľahko zišli dole.

denisse
21. nov 2010

caute ...
@mirka285
aj ja som mala velmi silne kramy, zatial len jedny, o chvilu ma cakaju dalsie ... ale ja pouzivam menstruacny kalisok, co je super, inak si to neviem predstavit ... 🙂

alllexa
21. nov 2010

Az teraz sa dostavam k starsim prispevkom...
Vidim, ze riesite menzes, tak ja som ho este nastastie nedostala... Teda, to bude brutal, ak bude potom taky silny ako popisujete:(

@mirka285 - ja mam este tu ciaru na bruchu...
Inak, Ty na tych fotkach vyzeras fakt stihlo, neviem, co si sa tak stazovala, ze chces zhodit🙂

@oacka - jej, potom hod fotku ako si vyzerala v tych satoch...

@tinaki1275 - drzim palce s tym stahovanim! My sme si to uzili pred porodom, ked som mala velke brucho🙂

@kafoditka - ja maleho tiez davam len do fusaku a stve ma, ked si vytahuje rucicky🙂 Ale ked mu dam este dalsiu vrstvu, tak by bol zase spoteny...

@merikac @ericica - uff, to mate blbe tie komplikacie:( Dufam, ze sa vam deticky coskoro uzdravia. Moj maly mal tiez sopliky, ale nejako sme to zvladli aj bez liekov...

@zrzulka - snad to nebude nic vazne:( Snad su to len take bezne lupiny, co idu odstranit samponom a kremikmi...

ericica
21. nov 2010

@robika no moja ma aj horucku a dnes je uz aj cez den mrzuta a najviac ma stve ze nechce papat a mna uz bolia prsniky ☹ a pred chvilou revala ja besna popritom uz ani hlas nema a pri mandliach som jej zbadala taky akoby biele flaky lem neviem od coho to moze mat,??

merikac
21. nov 2010

@ericica moooja mala edinka,,ako citam,,tak je na tom ovela horsie nez Emma,,ta bola cez teploty, aj bola vesela hrava,,len mazlava,,,,ale uz sa to lepsi,,tak som rada........a tie fliacky,,no to ma asi hnis,,,to byva ked je riadne zapalene hrdlo- z mandle ☹

merikac
21. nov 2010

@zrzulka mne doktorka nasadila bioparox, lebo nosne kvapky nezaberali a zacalo ma j priserne boliet hrdlo...a keby ma to neprechadzalo, tak mam aj ATB, ktore som si nastastie nemusela nasadit, lebo uz m je lepsie.... 😉 nooo, ved oni su typovo aj podbni, tak mozno aj povahovo 😀

mirka285
21. nov 2010

tak sme sa boli dve hodky vyvetrat,mala vydrzala normalne,tak sa tesim...
@alllexa to sa ti len zda,lebo ja tie moje kila viem celkom dobre zamaskvat oblecenim,ale pride leto a som nahrana 😀
@ericica to bude asi hnis ako hovori Merikac ☹ ☹

bambola
21. nov 2010

tak sme sa vratili z dvojhodinovej prechadzky. mala najprv cucala z kocika a potom zacala byt nervna, tak som ju vzala na ruky ale po 20metroch som si to rozmyslela (obdivujem ta @lulu1983 😉 ) a supla ju spat ale otocila som sportak smerom odo mna cize sa kukala v smere jazdy tak to sa jej pacilo a do 10minut bola tuha 😀
teraz este spi co je zvlastne lebo po prichode domov sa zvykne budit ale tak ratam, ze do 15minut je hore aj ked som ju rozopinala tak na mna kukla a spala dalej . asi je unavena aj ked nechapem z coho ved spala do pol druhej 😕
@ericica to je urcite hnis ako baby vravia, moj mm maval zapal mandli pomerne casto (teraz uz nastastei nie,klop klop) a presne takto to vyzeralo ☹ chudatenko moje

bambola
21. nov 2010

tak teraz som trosku nahnevana 😠 mala sa zobudila ako som predpokladala tak som ju hned vyzliekla a cele ruky aj nohy ma studene 😠 😒 co im obliekate do lodgera?

mirka285
21. nov 2010

@bambola fakt ma studene nohy aj ruky?a co mala oblecene?ja som dnes malej obliekla tielko,pancusky a take frote sametove dupacky ,nato bundu a tiez som ju testovala po vybrati z fusaka a bola teplucka,aj rucicky,aj nohy,aj chrbatik....

denisse
21. nov 2010

@bambola ja mam emitex fusak a doteraz som malej davala bodynko, punsocky a taku fleesovu teplakovku - nohavice a bundu ... ale dnes neboli ani 4 stupne, tak som pridala overal ...

petzi
21. nov 2010

@mirka285 ahooojky, dnes sme mali aj my fusak 😀 ale nam sa nastastie zmestia oby dva do kociara,
teda do vanicky....
ale sportak sa mi tiez ziadalo....
a nas neprefuklo, mali sme body s dlhym a zimnu bundu,pancusky a zimnu ciapku a tak sa mu dibre spinkalo.... 😉

oacka
21. nov 2010

@alllexa šaty mi boli veľké. ☹ ja debil som ich v obchode nazapla až povrch a na chrbte mi boli vekľé...tak som vyzerala ako na krste. ☹ ale na dedinský ples stačilo.
kočky otázka: aká je stolica po banáne??:??? sú v nej také čierne nitky?

petzi
21. nov 2010

@bambola ahoj, pocuj babbola a to sa ti zobudila po akej dobe?? to ked uz ste boli doma??
lebo ak si ju nechala oblecenu vnutry,tak sa ti mohla prepotit a potom jej zoztali rucky studene.
ruky a tvar nevadia ,ale na nozky pozor,aby nebola princezna chora... ☹

petzi
21. nov 2010

@oacka ahoj oacka 🙂 trosku sa zapojim...
moj maly ma tie cierne nitocky niekedy aj po kasicke....ale iba raz za cas,
tak si myslim,ze mozu byt aj s bananu.... 🙂

bambola
21. nov 2010

@mirka285 mirka mala bodynko s dlhym rukavom ponozky na tom tenky bavlneny overalik (ako pyzamko) a normalny overal na vonku a zabalena bola vo fusaku.
@petzi tu doma nespala uz dlhsiie ako 15minut a to som ju mala odkrytu a rozopnutu
neviem kde som spravila chybu 😒 myslite, ze bola malo oblecena?

kafoditka
21. nov 2010

Caute, aj my sme boli vonku, super sme sa vyvetrali tri hodky...Konecne mam novy telefon 🙂
@bambola ja malemu davam pancusky, polodupky, bodynko, na to natelnik s dlhym rukavom mierne hrubsi a kabatik. Takto mu je dobre, nepoti sa a ked ho vyberiem doma z fusaku tak ma teple telo.

petzi
21. nov 2010

@bambola tak jej zajtra skus dat o pancusky alebo overal viac a zimne rukavicky.
Ja som mu nedala dnes tiez vela, zimnu ciapku ,zimnu bundu, body s dlhym, teple
rukavicky ,pancuchy a capacky, dala do fusaku a frcali sme.nebol problem...
radsej daj viac,ako menej,teraz je to pocasie take klamne,dost fuka taky narazovy...mozno
ju ofuklo.... 😕

mirka285
21. nov 2010

@bambola Mati mala si ju dost oblecenu,Lodger je teplucky ja nechapem ako to ze bola studena 😕
@petzi no tak vidis,uz aj ty si vytiahla fusak 😉 mne sa zda ze ked je takato kosa tak tie deturence lepsie spia v kociku,aspon ta moja urcite....
@oacka hod nejako foto 🙂

petzi
21. nov 2010

@mirka285 no my so spanim nemame teda, ale spinuskal zase aj v kociariku.
no inak mozem byt stastna,ze mam take dobre dieta,kedze som nan sama..., 😉

mirka285
21. nov 2010

@petzi tak to ano,a teraz si uz v Rakusku naspat?a toho tvojho byvaleho tam nestretavas?

petzi
21. nov 2010

@mirka285 no ja som na Vianoce a sviatky na SVK ,ale asi ked sa oteply pojdem do AT,
ale uz nepojdem do Alp, chcem ist do Wien,kde mam uz prenajaty byt, takze uvidime ,ako
vsetko pojde, ale na SVK teda neostanem.
S byvalym sa nestetavam a ani nemienim, za syna sa nepriznal a ani nic neplati.nech je
tak ,kde je hovado. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre