Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
25. nov 2010

konecne sa mi podarilo maleho uspat...jemu sa doma nechce spat ☹ v kociku to ano, ale zas nemozem byt s nim von cely den, ved si potrebujem aj doma nieco porobit, aj konika kuknut...ako uspavate deti cez den???

ozaj @oacka uz minule soms a ta chcela opytat, a v ktorej dedinke vastne byvaju vasi? kam sa mozno prestahujete? aj teraz na plese ste boli niekde, to tam ci inde?

oacka
25. nov 2010

@meruska Stavať budeme v Rozhanovciach na rodičovskej záhrade, napodiv môj muž je už rozhodnutý,hoci mne sa moc nechce. jemu nevadí bývať pri svokre. a to aj pracuje v jej firme! 🙂 a na plese sme boli v Rákoši v kultúrnom dome. 🙂

meruska
25. nov 2010

otazka na vsetky... my sme sa konecne rozhodli dat maleho do vajicka -autosedacky a vy uz skoro vsetky kupujete velke 😀 nam sa doteraz zmestil do vanicky aj s tymi pridavnymi mantinelmi a priputaniami, s ktorymi sa vanicka mohla pouzivat na prenos v aute..ale uz je v nej dost stiesneny, ak tam vsetko potrebne vopcham + fusak...teda vzdy sme ho dotarez len pripli na podvozok a slo sa...
jooj a otazka: ked idete na nakup, nechavate deticky v autosedacke a nakliknete na podvozok alebo prekladate do kocika?
neviem ako sa mam vybrat dnes na nakup...ci brat aj vajicko aj vanicku...

meruska
25. nov 2010

@oacka teda ked kus tak ides na nas smer 😀

meruska
25. nov 2010

co hovorite na nieco take?

https://www.youtube.com/watch?v=ZNpGQ25dQbo

planujeme v lete dost cestovat, resp. travit cas na chalupe, pripadne u rodicov

strasska
25. nov 2010

@meruska no to mam problem aj ja, lebo my nemame naklikavaciu sedacku, takze prekladam do vanicky, lebo vacsinou ideme niekam v case ked ma spat. Ale keby som vedela, ze nebude spat, tak nakliknem autosedacku (teda myslim teoreticky 😅)
@oacka ked kus tak aj nas smer 😀
Akurat s piatok som tam bola, lebo sa mi tam prestahovala kamoska 😉

meruska
25. nov 2010

@strasska ja planujem aby mi pocas nakupov spinkal 😝 teda asi vezmem aj vanicku

oacka
25. nov 2010

@strasska v Rákoši či v Rozhanovciach? Rozhanovce sú dobrá voľba,lebo sú na skoko od mesta a ku kamošom z Furče to budeme mať bližšie ako z KVP.
@meruska my nemáme autosedačku ku kočíku,takže nenaklikávame,ale predtým sme robili tak,že sme ju aj s autosedačkou šupli do vozíka. lenže teraz už v nej nevydrží, úprimne ju nenávidí. 😀

strasska
25. nov 2010

@meruska to vyzera super, aj ked ja by som sa bala, ze sa mi to vysmykne z tych popruhov pripevnenych ku stolicke.
A este kolko stoji ten spas?

oacka
25. nov 2010

@meruska nebude tá neonato stolička drahá? dosť ma serú ceny jedálenských stoličiek.... brat má dve,jednu drahú,jednu za 35 evri z Maďarska a tá lacná je lepšia... ja nemienim dať za stoličku 100eur! našla som na nete od českej formy Zopa za 65,-,lenže nikde ju naživo nemajú,tak neviem,či risknúť kúpu cez net.

meruska
25. nov 2010

@strasska stoji 25 €

strasska
25. nov 2010

@oacka v rozhanovciach...ale taka rusna cesta je tam 😨 normalne som bola prekvapena. ale inak super poloha, do KE blizucko a vlastne si v prirode. A sluzby, lekaren, drogerka, skolka, skola, potraviny... 😉
joj a speci pre teba fotecka, boli u mna kamosky cez vikend, tak som vyuzila, ze mali fotak 🙂

meruska
25. nov 2010

a ak by sa to nebodaj neako nedrzalo na velkej stolicke mozem ju dat na zem a dieta bude papat neskor samo, a bude mat aj pultik..ci nie? zle uvazujem?

oacka
25. nov 2010

@monline u nás krásne svieti slniečko,ale dnes nechcem ísť s malou von,radšej nech si poleží v maminej perine,ke´d mala tú teplotu.

strasska
25. nov 2010

@meruska super cena
a ups fotecku so zabudla a nie som az taky narcis, ale nenasla som schopnu fotku bezo mna 😔

oacka
25. nov 2010

@strasska my bývame v slepej ulici,hne´d od školy doprava hore. tam chodia len tí,čo tam bývajú,lebo ulica vedie do poľa a na družstvo....

strasska
25. nov 2010

@meruska za tu cenu by som ju brala 🙂 podla mna je super, skoda, ze take som nenasla, ked som kupovala Miskovi a keby to este odsuhlasil MM coby technicky typ, tak berem hned

oacka
25. nov 2010

@meruska ale aj tie vysoké stoličky sa dajú tak nastaviť,že jje z nich neskôr normálna nízka stolička, včera nám to ukazoval ujo predavač.
@strasska čaje,čaje!

strasska
25. nov 2010

@oacka ja som bola hned za skolou v bytovke 🙂
jasne to ta hlavna cesta bola taka rusna, urcite v mensich ulickach je to kludnejsie, ale to vies, ked to porovnam s mojou pididedinkou, tak som paf

strasska
25. nov 2010

@oacka pozor na tej druhej je chlop!

oacka
25. nov 2010

@strasska sorry za uchylácku poznámku: ale ty si taká pekná! ako tanečnica z Lúčnice.

@meruska to len tá cestovná stolička toľko stojí,či aj s tým vysokým podstavcom?

meruska
25. nov 2010

@oacka ja viem ze aj male sa daju tak poskladat ale tato je na cestovanie, ked si pozries video na taku mini tasku sa posklada a mne ide o to aby sa dala noait hore dole 😀

@strasska ona v obchode stoji 47 € ale na nete som si ju dnes nasla za 25 mimoriadna akcia 😀

strasska
25. nov 2010

@oacka no keby to aj od krku dole take pekne bolo 🤐 a dakujem za kompliment 😉

strasska
25. nov 2010

@meruska ber ju!

oacka
25. nov 2010

@strasska no a keby si nebočila k bytovke ale išla ´dalej rovno hore, tak tam bývajú naši. a u koho si bola,ak to nie je tajomstvo? možno poznám...aj ke´d už tam asi ani nikoho nepoznám... jasné,vidím,že chlapák,ale pekný ako bábika. 🙂

meruska
25. nov 2010

@oacka ona nema vysoky podstavec, ona sa musi dat bud na dospelacku stolicku, alebo na nizko na zem

strasska
25. nov 2010

@oacka oni su cerstvo nastahovani, takze asi nebudes poznat...iba cez leto si kupili bytik

meruska
25. nov 2010

@strasska uz som tam volala 🙂

oacka
25. nov 2010

@meruska keď ste cestovatelia,tak využijete. takže už ju máš? 🙂
moja švagriná si tie jedálenské stoličky veľmi pochvaľuje, jej synovia tam trávia výraznu časť detsva,hlavne ten kľudnejší v nej sedí celé hodiny,kým ona robí v kuchyni.

@strasska Rozhanovce sú veľká dedina, je tam kopec nových domov, aj ja som sa čudovala,že šak to už vobec nie je tá dedina mojej mladosti. 😀 ale aj tak si myslím,že tam skapal pes, necítiť tam takého spoločneského ducha...

strasska
25. nov 2010

@oacka ako sa prejavuje taky spolocensky duch? lebo ja som tu donedavna kocikovala sama, nechapem co tie zeny robia cely den s detmi doma, abo na dvore 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre