Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
29. nov 2010

@merikac gratulujem! aj nám takto vyšli, deň po dni...kúše a slintá poriadne

merikac
29. nov 2010

@bambola priznam sa bez mucenia,,dnes som sa dostala len po 3 stranu ktoru ste zapisali, sice som citala, ze ides po tortu ale som nepostrehla na co,,co oslavujete?

merikac
29. nov 2010

@monline aj ked pije mliecko?? toho sa obavam 😀

monline
29. nov 2010

@merikac aj som tu nazrela, aj som začala čítať, ale stále do toho niekto vyrušil..mali sme víkend plný osláv, lebo synovec matúš mal tri roky, brat a synovec mali meniny- milanovia a švagriná- žena druhého brata tiež meniny, katka..tak sa prežieram zákuskami a tortou..muž je doma od piatku, lebo im presekli kábel kdesi a nemohli strechu robiť, teraz sneh, tak neviem dokedy ho budem mať doma, už ma to otravuje, furt je hladný 🙂

ericica
29. nov 2010

@meruska aj my hnackujeme ide z nej taky spric a ona takto hnackuje uz od nedele minuleho tyzdna a ja ju len kojim ale ja si myslim ze to ma z atb ktore sme prestali brat v nedelu ale dnes ju prehnala navecer znovu 😖 zajtra idem k dr tak nech povie co s nou,inac v nemocke mi ju pred kojenim vzdy nacpali ryzovym ale prd to pomohlo 😝

monline
29. nov 2010

@merikac nie..ked pije, vôbec nekúše...ale už týždeň mi nechce príkrmy, dá si pár lyžičiek a potom zatne pery

monline
29. nov 2010

@ericica malý tiež "strieka",už týždeň, podľa mňa to má zo zubov...malá to nemôže mať z toho?

monline
29. nov 2010

idem ho uspať...včera mi zaspal o siedmej a po desiatej sa zobudil s takými úsmevmi, že sme sa hrali do pol jednej

bambola
29. nov 2010

@monline no ja som nepiekla ale sama som zdvihla telefon a objednala 😀 na puncovy kolac si netrufam pravdupovediac, navyse este stale nemam kuchynsky robot a tuto co som objednala uz mam overenu, ze to neni taky suchy padelok ale fajna stavnata poctiva 😝 kde je ten mm uz by som si dalaaaa

ozaj kde si bola posledne dni?

petrap001
29. nov 2010

baby,nepukaju vasim malym kosti?? lebo Alexovi ako keby bedrove pukali ked ho mam na rukach...uz mu pukali predtym,potom prestalo a teraz zas. raz som citala,ze je to ok,lebo ze rastie tak preto.ale ked mne tie zvuky nerobia dobre 😖

bambola
29. nov 2010

@merikac mm ma zajtra meniny a minuly rok som mu kupila tu puncovu tortu tak tento rok som mu ju slubila zase 😉 nie je draha a je velmi dobra, domaca a je len pre nas dvoch 😀 😀 😝

meruska
29. nov 2010

@ericica ja som sa tiez rozhodla ze zajtra uz idem k doktorke, lebo sa mi to uz nepaci...bud nech mi potvrdi ze je to zo zubkov alebo povie z coho, a hlavne co moze papat...teraz som ho ledva uspala..kvilil od hladu ☹

merikac
29. nov 2010

@ericica moooja citam, ze vy ste sa z toho este nedostali uplne do formy,,,,, 😒

lela1809
29. nov 2010

@monline tak si slavila cely vikend 🙂
@petrap001 aj nasej malej obcas pukaju...

mojalili
29. nov 2010

@merikac Marianka, gratulujem k zubkom 😉 😉 😉 😉

AHojte kočky, davno som tu nebola, LILI mi ochorela, tak to sa neda stihat....

tak my prikrmujeme o 106, Danko zje 160ml na obed, vacsionu zeleninka, potom si zacucne MM, ide spat a o 16 hod dostava ovocie, vacsionu domace pyré alebo bananik... Mozno je to skoro,a le DAnko je stale hladny...na veceru ma kasu a v noci kojim kazde 2 hodiny po prvom prebudeni,ktore je o 1 hodine...

Zaciname lozit, tak je to zabava 🙂 🙂 🙂

lela1809
29. nov 2010

@katty17 pancusky su zlatucke 🙂 vzala by som bielo ruzove a cervene 🙂 a ak by boli aj biele tak aj tie 🙂 DAKUJEm

merikac
29. nov 2010

@monline noo aj Emma dnes a vcera strajkovala s prikrmom,,,,mozno to je len docasne

merikac
29. nov 2010

@mojalili coze,,Lili je zas chora?? to co?!........prajem skore uzdravenie a nech to krpec nedostane

mojalili
29. nov 2010

@merikac ale len ju boli v krku a kasle ako stary slon.....zo skolky, ved zo 20 deti chodi do skolky 8, tak som ju nechala doma, lebo o 1.5 tyzdna ma vystupenie z tanecnej. Inak nema ani anginu ani na prieduskach nic, len asi vypila nieco studene, mrska jedna...

Tu som nahrala video Dankovho plazenia, nepochopil, ze ma pouzivat ruky na plazenie.....inak vsimnite si postavu mm v pozadi, vraj varuje deti....

https://www.youtube.com/watch?v=obT9OpXzPq8


@petrap001 Pukaju, vraj je to nromalne... 😉

kafoditka
29. nov 2010

@mojalili 😀 😀 Danko je super ale tvoj muz s prehodenou nohou cez postielku nema chybu!!! Svetovy 😵 😵 😵

mirka285
29. nov 2010

@mojalili mne sa zda Danko strasne veliky,vsak to je uz chlapisko 🙂
@ericica uz by ste mohli konecne vyzdraviet vsetci si si pekne uzila za posledne obdobie ☹ ja som odcvicila,este dobre ze Panelak rano opakuju...

mirka285
29. nov 2010

@bambola Tesco je pekne prerobene,len sa v nom este nevyznam kedze je vsetko premiestnene,ale tak este dve navstevy a snad tam nebudem bludit ako dnes...

mojalili
29. nov 2010

@mirka285 Miri, on uz je velky, ma 70 cm a vyse 8 kg, nie je tlsty, nema zahyby ako LILI. Dnes bola u mna kamaratka s 9 mesacnou dcerkou a Danko bol od nej vacsi... 🙂

bellablonde
29. nov 2010

ahojte
@merikac vdaka za odpoved, pisem si a ucim versik naspamat 🙂
@mojalili strasne je zlaty na tom videu, ako zbozne pozera na sestricku ... to je laska ako hrom ! 😵 😵 😵
moja sasena len co zacuje, ze peto sa pohybuje v jej blizkosti, uz aj sa natahuje za nim a vyvaluje nanho okale 😀

kocky ja dnes oslavujem, malicka sa 1x kompletne pretocila z chrbatika na brusko.. dojata som z nej 😵 😵 zabka moja
no a samozrejme je cely den vytocena jak paragraf, lebo sa jej to hrozne lubi
@meruska necitala som presne, ale chcem ti len napisat, ze peto mi kakaval riedke plus mal trosicku zvysenu teplotku pri zubkoch.. pri kazdom jednom (to som mala ako poznavacie znamenie, ze idu zuby)

mirka285
29. nov 2010

@mojalili 😀 vsak vidim,ze neni tucny 😀 ale vyzera taky velkac,ja mam len taku zizalu doma....
@bellablonde no vsak to bude teraz jej najvacsia zabavka.....

oacka
29. nov 2010

@petrap001 prosím ťa,buď rada,že len kosti,naša nervuľa si sama naschvál puká sánkou. je to príšerný zvuk, už len čakám,kedy sa jej tá sánka zasekne! 🙂

@mojalili to je teda papkáč!
Kikuša včera naobed vypila 240ml mliečka!!!! už sa rozpapala, teraz vypije minimálne 120ml. ale 150 ešte nedá stále,len niekedy.

monline
29. nov 2010

@mojalili Danko je aký šikovný! veľmi vyrástol, krásny je...aj v tej košeli a vestičke som ho videla, fešáčisko...a Lili je úžasná, vidno ako ju baví mať malého bračeka a hrať sa s ním..

monline
29. nov 2010

@merikac ešte mi vysvetli ako je to s tými dvoma krajcami chleba..to akože celú striedku spapá? trháš jej to do pusy?

oacka
29. nov 2010

@monline to by aj mňa zaujímalo... Kika dnes papala kôrku z chleba,veľmi jej chutila,ale som trpla,aby sa ňou nezačala dusiť.

monline
29. nov 2010

@oacka aj malý mi žužle kôrku, pri väčšom kúsku sa buď drhne, alebo ho vypľuje, nesnaží sa moc hltať to..síce mu nakecávam aké je to dobré a ako má pracovať s pusou a jazýčkom, no nejak ma nepočúva 😀

petrap001
29. nov 2010

baby vy uz davate detickam chlebik??? to uz mozu??? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre