Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
30. nov 2010

@bambola nie, radsej budem chodit plavat s malym ;) kedy plakal len pri cviceni, tak to pochopim, lebo sa mu urcite nepaci, ked musi lezat v pre neho neprirodzenej polohe, ale ja ho po kazdom cviceni dalsiu tristvrte hodinu az hodinu neviem ukludnit, proste vytrvalo place a to sa mi nezda.. pokial to nebude nutne, tak to teda nemusim absolvovat. A to skusam mu pri cviceni spievat, hovorit basnicky, pustam mu hudbu a nezabera... preto. 😉

bambola
30. nov 2010

@luludi no to ti verim, ze nie je prijemne ☹ ja dufam, ze sa to malej bude pacit, ona je za kazdu srandu a dost vydrzi, napriklad ked jej lovim tycinkou susne v nose tak sa smeje co ine deti chytaju hysaky 😀 😀 snad bude len ta gymnastika. ak by sa jej to pacilo tak ostaneme aj tie tri mesiace a potom vyjde akurat tak cas, ze zacneme chodit na plavanie 😵

bambola
30. nov 2010

moja krpana sa KONECNE zacala nacahovat za hrackami ked je na hracej deke 😎 doteraz akurat na ne cumela a ked ju to omrzelo tak zacala kricat, ze sak su len nad nou 😠 konecne prisla na to ze treba naciahnut ruku 😀

oacka
30. nov 2010

Kika má plnú hrazdičku hračiek a ju najviac zaujíma obyčajná rovná nôžka hrazdičky, ohmatkáva si ju ako najzaujímavejšiu vec na svete. 😀

luludi
30. nov 2010

@bambola aj risko rad cvici a natahuje sa a rehli sa tak, ze az mne idu slzy do oci od smiechu, ale toto mu nesadlo, uvidime, mozno si po tyzdni, dvoch zvykne.. momentalne je to, ale len neprijemne.
Neboj, kazde babatko je ine a matka je zlatusik, bude to dobre 🙂

oacka
30. nov 2010

@robika urob polievočku a rozmixuj. ja som dnes dala aj petržlen, dúfam,že nebude alergia... mäsko som nechala na zajtra..

@bambola my sme rodina Andrejov: prededko,dedko - už nežijú, otec,brat,synovec! a o tri dni otec a mama narodky a o 6 dní Mikuláš a potom Vianoce, začína darčekové obdobie! 😀 😀

mojalili
30. nov 2010

@oacka no je to znama, co ma obhajuje na sudoch s exom... 😉

bambola
30. nov 2010

@oacka tak to nemavate ondrejsku veselicu ale andrejsku 😀 😀

luludi
30. nov 2010

@oacka u nas je z maminej strany kazdy treti andrej a kazdy druhy ondrej, ostatni su jankovia 😀

oacka
30. nov 2010

@luludi 😀 😀 😀 😀 @mojalili to máš ešte naťahovačky s exom? poteší.... 😠
@bambola my máme síce Andrejov ale voláme ich Ondrej,Ondrík.

strasska
30. nov 2010

@denisse
@bambola
@luludi
pekne ste sa tu rozohnili s tou rehabkou...suhlasim s Vami, podla su vase babatka uplne ok, proste kazdy ma ine tempo dozrievania, skoda, ze som nenatocila na video Julku, aby ste videli, ake deti maju cvicit. Ona ked lezala na chrbatiku, tak bola normalne ze v tvare pismena C...preto som tam sla a som vdacna za cvicenie, lebo nam pomaha.
Podla mna kto raz pachne na rehabku, bez cvikou uz neodide ☹

strasska
30. nov 2010

@mojalili ta poznamka od advokatky nepostesi...mna minule tak dorazila mama, ked povedala, ze vyzeram ako budha 😅
ja cakam na novy rok, kedy zacnem s prirmami a potom idem do toho 😎

luludi
30. nov 2010

aky pekny citat som nasla v jednom blogu:"muža musíš každý deň pochváliť, položiť mu jednu otázku a požiadať ho o pomoc" Moj tatko to zvykol volat strategia varenej rezanky 😵 😵 😵

Čítajte viac: http://miriamapolohova.blog.sme.sk/c/248196/O-t...

denisse
30. nov 2010

@strasska
mne ta fyzioterapeutka povedala, ze to co "ma" nasa barunka ... ze asi polovica deti si s tym poradi sama bez cvicenia a ostatne maju nedobre drzanie tela ... aj ked ja neviem ... ved zle drzanie tela mame dnes uz skoro vsetci, ci?

oacka
30. nov 2010

@strasska ja som začala minulý týždeň,kilo je dole. aj som sa pridala do tej chudnúcej témy.

denisse
30. nov 2010

baby, davate deti na noc do spacieho vaku, alebo cim ich prikryvate? ja deckou, zatial sa neodkopava ... aj ked my sme tak casto hore a spi hned vedla mna, ze ju aj tak prikryvam furt ... ja s nou v noci trosku manipulujem, ked ju prekladam na druhy prsnik kojit a neviem, ci by v tom vaku ta manipulacia nebola taka neobratna 🙂

strasska
30. nov 2010

@oacka len ja este kvoli tomu kojeniu vaham... a podla mna, keby som prestala zrat sladke, tak mam hned dole par kil 😀

denisse
30. nov 2010

@strasska
@oacka
ja tiez cakam, kym bude mala jest aj nieco ine okrem MM, ze par hodin nebudem kojit ... to zacnem cvicit a pojdem k zubarke, nech si mozem dat pichnut injekciu proti bolesti 😀

denisse
30. nov 2010

@strasska
napodobne .. aj a s tym sladkym ... prave som zozrala horalku 🙂

strasska
30. nov 2010

@denisse ja neviem, ked oni maju stale odpoved a ty do toho nevidis, tak nevies protiargumentovat. 🤐
Moj Misko sa napriklad pretocil z bruska na chrbat asi len 3x, mozno keby to vedela moja rehabka, tiez by sme cvicili...
alebo si sam sadol 1x az na 11 mesiacov, to uz davno liezol, dokonca aj chodil popri nabytku...cize aj bez cvicenia sa k tomu dopracoval, ked bolo jeho telo pripravene

oacka
30. nov 2010

@strasska ja som radšej počkala,kým nebudem kojiť... počas kojenia som žrala,aby bolo mliečko,......

strasska
30. nov 2010

@denisse aj ja som zozrala horalku, ale este aj 3bit k tomu ☹
a s tou injekciou nevahaj, ved to je len lokalne umrtvenie...mne trhali zub, ked mal Misko asi 3 mesiace

strasska
30. nov 2010

@oacka inak kukam tvoje fotky a sa rehocem...ta s dvojitymi bradami je supis 😉

denisse
30. nov 2010

@strasska
fakt? ja som myslela, ze ani lokalne sa nesmie pri kojeni ... tak mozno vo februari, ked pridu nasi tak tam skocim, mama mi zostane s malou ... a to uz bude aj nejaky ten prikrm mozno ... aj ked neviem, ci uz nahradi plne jedno kojenie, ked zacneme az v druhej polovici januara ....

oacka
30. nov 2010

Kika a jej strýko. nepodobajú sa?

oacka
30. nov 2010

@strasska máme sa dobre,čo narobíš? 😀 a to mal mm ledva 60kg,ke´d ma spoznal! a ja tiež. ☹

strasska
30. nov 2010

@oacka no tak 60 kil si ani nepamatam, ze som niekedy mala ☹

oacka
30. nov 2010

@strasska ani ja.... ☹ ☹ ☹

bambola
30. nov 2010

@oacka mne sa meno ondrej strasne nepaci 😠 😠 esteze sa tak mm nevola 😀

strasska
30. nov 2010

@oacka na trhoch tento poznatok "zajeme" dacim fajnym 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre