Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
2. dec 2010

@mirka285
nam uz skoro 4 tyzdne idu horne jednicky .. dasna opuchnute, sucha si ich strasne, nespime ... a furt sa neprerezali ... 😒

kafoditka
2. dec 2010

BABY JE TO POTVRDENE!!! 256eur na ostava 😵 😵 😵

alllexa
2. dec 2010

@oacka @mirka285 @merikac - dakujem, dievcata! maly place tak standardne, ako doma pri kolike🙂 Blbe je to, ze mu teraz nechcem davat rurku a nema ma k to v noseni vystriedat, bolia ma krize... A ked pride nejaka sestricka, tak sa zacne usmievat🙂

mirka285
2. dec 2010

@denisse ja jej zatial nic nevidim ale ja som nevidela ani spodne ked jej isli,tak dufam,ze aj tieto budu sup sup....

mirka285
2. dec 2010

@kafoditka no ja este nekricim hop,pozri temu rodicovsky prispevok,dnes som tam pisala s jednou kockou a podla nej ho nedostanem....ale ja si myslim ze ho dostanem,myslim ten vyssi,takze necham sa prekvapit 😖

kafoditka
2. dec 2010

@mirka285 sak som to teraz pozerala v spravach na markize.. idem pozriet tu temu

strasska
2. dec 2010

@oacka s takym sa nechvali, na moju obranu sak kto by cakal od 6.t decka,ze sa pretoci, ze? 😲 😲 😲 😕 😕 😕
.... vlastne aj preto som sla na rehabilitacie 😖 no a teraz uz viem, ze na vine bolo to jej skratene svalstvo ☹

oacka
2. dec 2010

@strasska veru,veru, pretočila sa raz dva a veľmi skoro. a ako ste na tom vlastne teraz? ako je Julka pohyblivá? pretáča sa? lebo naše trdlo nič...

oacka
2. dec 2010

@mirka285 ja som sa bola pýtať na UPSVaR a kočka mi povedala,že ho dostaneme.

strasska
2. dec 2010

@oacka Julka sa zacala pretacat, presne ked mala 4 mesiace, ale samozrejme sa otaca tak, ze si posiluje tu "zlu" stranu a na druhu stranu nechce vobec 😒

oacka
2. dec 2010

@strasska ja sa vypýtam neurológiu,zajtra máme poradňu. Kristínka sa v poslednej dobe stále napína ako luk. ke´d je na bruchu, dvíha naraz ruky aj nohy a pučí sa pritom. a keď je v lehátku,tak vypúča brucho. hlavu vôbec nedvíha.... ☹ ☹

merikac
2. dec 2010

@mirka285 citala som co ti odpovedala ta baba, zakon sice odcitovala spravne, ale zle si ho vysvetlila,,,ja to chapem tak, ze RD256 dostanes, pretoze budes hodnotena zakonom do 31.12.2010

mirka285
2. dec 2010

@oacka este len dnes sa to schvalovalo takze ta kocka to nemohla vediet...ja neviem ta kocka v teme rodicovsky prispevok mi tvrdi ze ho nedostanem,lebo idem na RD 5.12.,ale podla mna ho dostanem,no ved uvidime,ja uverim az ked to budem mat na papieri,ze tolko a tolko mi priznavaju...

mirka285
2. dec 2010

@merikac ja si to myslim tiez,dokonca som si ziadost o rodicak podavala v novembri,takze ak je na vyjadrenie zakonna lehota 30 dni,tak aj tak mi musia odpovedat do konca decembra cize mi musia priznat ten zvyseny,ale nechcela som sa s tou kockou hadat,lebo ja tomu az tak nerozumien a vtedy nerada niekoho presviedcam o svojej pravde 😀

zrzulka
2. dec 2010

@mirka285 kedy si isla na md??? ved linda je len o den starsia od pata, mne uz prisiel papier zo socialky ze mi priznavaju 256 euri takze podla mna aj tebe ho priznaju....

strasska
2. dec 2010

@oacka sak to je ok, ved deti bezne robia lietadielko na bruchu, to znamena, ze ma silne svalstvo
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...

meruska
2. dec 2010

ahojte..dnes sme spinkali cez den trosku lepsie...dufam ze i noc sa polepsi...vcera sme zas boli hore 5 krat

mirka285
2. dec 2010

@zrzulka od pozajtra uz nastupujem na rodicak,na materskej som bola od 23. maja...a ako dlho trvalo kym ti poslali to rozhodnutie?

zrzulka
2. dec 2010

baby ja som uplne nestastna, pato ma ten ekzem stale horsi a horsi 😢 😢 😢 vyhnali nas uz aj z bazena ... ja neviem co mu mam na to davat nech mu to zmizne ☹

zrzulka
2. dec 2010

@mirka285 ja si to uz nepamatam ale dost rychlo mi prisla odpoved, ale tak zase my sme male mesto a je tu vela pracovnicok... akoze su velmi mile lebo ved tu sa teda od roboty nepretrhnu tak potom nie su take vystresovane zrejme a aj rychlejsie pracuju 😉

mirka285
2. dec 2010

@zrzulka a kde ma ten ekzem?

zrzulka
2. dec 2010

@mirka285 ked si od 5.12 na rd tak ti to priznaju preco by nemali???

zrzulka
2. dec 2010

@mirka285 na tvari a na nohach, ... sme dopadli teda 😢 😢 😢 keby som aspon vedela z coho to ma... asi nasledok ockovania lebo od tej doby ho ma 😢 😢 😢

mirka285
2. dec 2010

@zrzulka ja neviem,ta baba ma uplne zmagorila ze ho nedostanem....skus mu na to davat kozie mlieko ak mas odkial zohnat,Tomasovi to pomahalo neajviac...mal strasny ekzem od malicka,az do masa rozskrabany a ked mal tri roky mu sam od seba zmizol..

zrzulka
2. dec 2010

inak co sa tyka toho rodicaku tak dufam ze nam neskratia pobyt... ja chcem byt s malym aspon do tych 2 rokov doma... citala som uz aj take ze sme jedina krajina v unii kde je umoznene byt s dietatom 3 roky doma takze podla mna nas v tomto smere cakaju obrovske zmeny... budeme oci vypliestat

oacka
2. dec 2010

@meruska moja kráska zas včera cez deň vobec nespala! prišli nám zapojiť telku práve v čase jej prvého spánku a to ju tak vykoľajilo,že celý deň sa nevedela uložiť. 😀 aj Kika sa teraz v noci častejšie budí ako keď som kojila.

@strasska píšu tam,že ke´d ju ťahám hore,tak si skoro sama sadne, no naša tú svoje gebuľku neodlepí od postele....

zrzulka
2. dec 2010

@mirka285 sakra... a teraz uz nema nic??? okrem pubertackeho akne samozrejme 😉 ma to fakt dost skarede... ani do bazena nemozeme ist ☹ a tak rad tam chodil

oacka
2. dec 2010

@zrzulka a čo ti povedala doktorka?

strasska
2. dec 2010

@oacka sak uvidis co povie dr. na ten luk, nasa uz taha hlavku hore, ale teda sama sa za ruky do sedu nepritiahne ani nahodou

zrzulka
2. dec 2010

baby mne padol pato uz z postele 😒 ☹ 😖 😢 ☹ mi napadlo ked tu pisete o tych pohybovych aktivitach. je strasne pohyblivy. takze ho uz nemozem nechavat na posteli, pojde pekne do postielky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre