Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
5. dec 2010

@merikac ale to pod stromcek 😀 😀 😀 😀 😀

tinaki1275
5. dec 2010

@maxara joj to mi je luto ..teda tych bezdedakov...ale poviem ti pravdu taku zimu az nechcem..🙂akurat si pozeram letenky na svk a provokujem mm ze teda na kedy mam planovat ..len kuka....nasla som super ceny cez Malev do Budapesti , ale leti to z Aten o 5:00, to by som s malou neprezila..tahat ju v noci ..aj ked letenka pre 2 osoby +dieta ateny -Budapest -Ateny ze 200eur!!to je jak zadara..☹

merikac
5. dec 2010

@maxara vazila som ju v piatok,ale moc sa trepala,,,,tak som to chcela nechat na vikend,,a nebolo kedy ju zvazit,,tak ani neviem kolko presne ma,,,,musim si najst na to kludnejsi den,,a neboj hed po mne ich budes vediet ty 😀

maxara
5. dec 2010

@tinaki1275 ja si myslim, ze to mala jednu noc rozchodi.. a navyse uz bude vacsia.. prinajhorsom si vezmes viburcol a keby bola moc nepokojna, tak jej ho supnes

maxara
5. dec 2010

@merikac 😀 no to som zvedava.. lebo mojalili ma odignorovala.. 😢

tinaki1275
5. dec 2010

@mirka285 ale si veri ..😉)

maxara
5. dec 2010

baby ja odchadzam do hajan.. uz uz tu je kazdu chvilku mm.. tak sa idem ulozit este pred tym

merikac
5. dec 2010

@maxara 😀 😀 😀 prave teraz ma napadlo,,ze asi 3 roku do zadu sa nam 1. novembra okotili stence,,tak jasne, ze sme ich mali vo vnutri na vianoce a jedno z nich nam nakladlo pod stromcek- rovno medzi balicky 😀 😀 - chelo prispiet 😀 .............a maz pravdu,,nohu strcit hned z rana do niecoho makkeho to by nebol dobry zaciatok- aj ked mozno by to znamenalo veeeeeeeeeeeeeeeeelke stastie 😀

merikac
5. dec 2010

@tinaki1275 tiez myslim, ze by to mala zvladla lepsie ako by dospelaci 😀

merikac
5. dec 2010

@maxara chces mu zohriat perinu? 😉 ..dobru noc

tinaki1275
5. dec 2010

@maxara ja nad tym aj rozmyslam...ze aleci to nebude fakt velmi narocne..ale v kociari by spat mohla..a v atenach pospi od vecera do tej tretej normalne v postielke a potom rychlo sup na letisko...no uvazim to este...ale cen aje super..

maxara
5. dec 2010

@merikac 😀 zlate steniatko.. no veru hned by som si loto podala 😀

tinaki1275
5. dec 2010

@maxara dobru...

maxara
5. dec 2010

@merikac predhriat 😀

@tinaki1275 ja by som to brala.. ved je to jeden den, to vydrzite.. navyse prides s nou niekomu a ten niekto ti ju ponosi a ucicika 😀

maxara
5. dec 2010

ano ale uz naozaj odchadzam na ucho, bruuuuu

tinaki1275
5. dec 2010

@merikac tak fakt si to necham rozlezat v hlave..ja ju len lutujem...

merikac
5. dec 2010

@tinaki1275 vobec som od stvrtku vecera nemala cas na Mk, tak mozno sa spytam - co si uz istotne spominala,,ale ako- prestahovana uz na komplet?

tinaki1275
5. dec 2010

@merikac no prestahovani sme ale viac menje furt v skoro bojovych podmienkach zijeme..☹ napr.este nam nedosli nove skrine,takze akurat malej veci su v jej komode a skrini a nase v kufroch !!!a v jednej komode mam to najnutnejsie..a v piatok mi mm zahlasil ,ze mozno to bude trvat aj 2-3 tyzdne!!!tu maju zase prepravcovia strajk a tak sa z aten take veci nevozia..a vsade su stale krabice..nestiham popri malej vykladat ...a nemam nikoho kto by ju postrazil ..alenejako to uz prezijem..akurat kuchynu mam ok ..tak aspon to ..

merikac
5. dec 2010

@tinaki1275 jaaaj,,,no tak mas sice bojove podmienky,,ale ber to z pozitivnej strany,,vyprdni sa na nejake upratovanie,,pockaj kym nepridu skrine a zatial sa venuj len malej a nacerpaj sily aby si zvladla vybalovanie a upratovanie

mirka285
5. dec 2010

@merikac Marianka ako v robote?uz si si zvykla a zabehla sa?Emmka je strasne zlata 🙂 Denis ako,polepsil sa?ten moj je drzy jak plostica,akurat ze vsetko robi co mu kazem...

tinaki1275
5. dec 2010

@merikac mas pravdu tak to aj robim ..len mam stale blby pocit ze to tu nie este moj domov...ani jej izbu nemame extra vymalovanu ako sme mali v povodnom byte,take to je cele akoby nedokoncene..no ale cosa da robit...musim vydrzat..

mirka285
5. dec 2010

@tinaki1275 neboj,to pomalicky postupne si porobis...

tinaki1275
5. dec 2010

@mirka285 len ma stve ze na vianoe to este furt nebude ako ma.hlavne mm ako klasicky grek ma stale cas☹to je pokrok ked mi denne napr.zavesi jeden luster alebo navrta vesiak na uterak...☹viac ako dve veci denne neurobi ani keby neviem co a pritom by sa to dalo sikovne do tyzdna urobit.. 😠 ja fakt neviem co ja v tejto krajine porabam 😕 oni maju na otazku ze kedy? vzdy odpoved siga -siga...to ze pomaly-pomaly 😠

bambola
5. dec 2010

dievcata, dnes vecer som so sebou spokojna 🙂
som vam nespominala ale boli sme minuly tyzden v brendone, ze vezmeme tu sttolicku ALE mm sa nepacila a to z toho dovodu, ze pultiky su z lacnej preglejky a bolo to dost na tom aj vidno 😠 (na tej prirodne zafarbene) co samozrejme z netu nezistis. no musim uznat, ze mal pravdu, len ma to mrzelo ale tak som mu povedala, ze este posmirujem po nete a naslaaaaa som co som hladala 😎 je to presne ta co som povodne chcela 😉

http://www.tribyt.sk/jitro.asp

mirka285
5. dec 2010

@tinaki1275 tak to poznam,ked som bola na Zakynthose,stale som nadavala,ze ti greci su lenivi a na vsetko maju cas...strasne mi to vtedy vadilo,ale asi si treba len zvyknut,ze su taki...a ty si si este nezvykla za ten cas?

mirka285
5. dec 2010

@bambola pekna,ale este raz tak draha ☹

bambola
5. dec 2010

@mirka285 viem mirka ale mm sa paci a tiez videl u tych znamych ze je spolahliva, navyse si myslim, ze ju budeme pouzivat dlho, no a my sme predsa usetrili, nekupovali sme ani kocik, ani vajko, ani lehatko, ani autosedacku......takze... 😎 😀 😀

tinaki1275
5. dec 2010

@bambola velmi pekna ale fakt draha😢
@mirka285 ja som si myslela ze som si uz zvykla 😒 ..ale nejako mi to v urcitych obdobiach zivota prichadza ako bumerang a seriem sa esta viac ako predtym ,teda ako teraz...furt mm chudaka nahanam a aj tak je mi to prd platne.. 😔

tinaki1275
5. dec 2010

@bambola mas pravdu ..ak si usetrila na inom tak si ju doprajte..teda Matke ju doprajte..🙂ja budem pozerat stolicky od januara...

mirka285
5. dec 2010

@bambola jasne,ved ty si po nej od zaciatku tuzila,tak jednoznacne ju musis kupit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre