Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
6. dec 2010

@tinaki1275 no ale co ostane potom mne 😀 ved mne nic neostane 😠

robika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
robika
6. dec 2010

@tinaki1275 to trhanie vlasov, tiez mojich je aj u nas velmi oblubena cinnost a nie a nie pustit a este ked hovorim aaaauuu, tak sa rehni... no mam doma maleho skodoradostneho huncuta 🙂

tinaki1275
6. dec 2010

baby tak tomu nemozem uverit..prisli mi montovat AC do detskej izby a vrtaju tu tymi strasnymi vrtackami ze nepocujem nic ,az som chcela vyjst von.. a moja uzasna dcera v hojdacke ZASPALA!!!!uz tyzden mi do tretje ani oko nezavrie a teraz si tu driemka akoby nic...

tinaki1275
6. dec 2010

@bambola ved to nevadi😉))budete sa skvele doplnat🙂)

alllexa
6. dec 2010

Ahojte, dalsia otrasna noc - 5 krat som vstavala. A ked maly konecne zaspal, zacalo plakat druhe babo, co je na izbe:( Najhosie je, ze stale nevieme, kedy nas pustia - vcera doktor povedal, ze minimalne 3 dni... Maly to ma stale zapalene, pojdeme na sono, tak cakam, kedy nas zavolaju...
A to som si hovorila, ze na narodeniny 3.12. budem urcite doma - ale stravila som ich tu...

tinaki1275
6. dec 2010

@robika dam typ kamoske ,ja bohuzial zo svk velmi nekupujem lebo sa mi to neoplati potom extra posielat tu ,a kym to dojde....a myslim ze je ok ze si nam to napisala...preco by sme si navzajom napomohli ,ved baby nakupuju casto na mimibazare tak hadam je aj lepsie kupit od niekoho koho trochu pozname nie?

robika
6. dec 2010

@tinaki1275 tu je link na tie vecicky co mam: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=176668
a dakujem 🙂

tinaki1275
6. dec 2010

@alllexa boze je mi vas tak luto ..inac som na teba aj vcera myslela,malej sa urobila taka mala vyrazka cervena na prdelke..ako fliacik a uz ju ma asi tyzden.a ja mam paniku ze aby nas nestihlo to iste co vas...kazdopaden posielame vela pozitivnej energie(teda to co nam zostalo po dnesnej noci😉))

meruska
6. dec 2010

@robika a ako najdeme tvoje veci?

meruska
6. dec 2010

@robika prave si dala link 🙂

robika
6. dec 2010

@alllexa to mi je luto, ze ste este stale tam, budem na vas mysliet, nech vas uz co najskor pustia a nech sa to malickemu zacne uz konecne hojit a Tebe k narodeninam vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka, lasky a aby ste uz boli co najrychlejsie domka 🙂

mirka285
6. dec 2010

@robika ved hod link na tie veci,urcite to nikomu nevadi 😉
@bambola ja si o Nine myslim svoje,takze som jej to aj napisala,ale uz sa k nej vracat nemienim....

@alllexa neboj uz vas urcite pustia,hlavne nech sa to malemu zahoji akoby mal mat problemy tym...ani sme nevedeli ze si mala naradky,takze dodatocne prajeme vsetko na 😉

meruska
6. dec 2010

@alllexa držim palčeky aby ste boli sup sup doma a oslávili dodatočne tvoje narodeniny..
aby si v tom nebola sam, aj ja v noci vstávam 5 krát ☹

luludi
6. dec 2010

@booklover zmyslom vztahovej vychovy je vytvorenie velmi uzkeho kontaktu medzi babatkom a maminkou a to napriklad satkovanim, latkovanim, spanim v spolocnej posteli, vyhradnym dojcenim, vynechanim cumla a podobne.. vysledkom je predvidanie potrieb babatka a ich nasledne uspokojenie... 😉 vznika tak silna vazba v rodine

tinaki1275
6. dec 2010

@robika ok posuniem kamoske..🙂pekne veci

luludi
6. dec 2010

@kafoditka fiha, filipko je velmi sikovny 🙂
ja som si tiez myslela, ze mame zub a nakoniec to bola len taka tukova gulicka a ta sa vstrebala 😉

robika
6. dec 2010

baby dakujem, ja som si myslela ze vam to bude vadit, ak to sem napisem...

tinaki1275
6. dec 2010

@mirka285 😉

bambola
6. dec 2010

@allexa tak snad vas uz coskoro pustia 😒 ani sa neozves, ze mas narodeniny 🙂 tak dodatocne aj my dve prajeme vsetko najlepsie
@mirka285 ja viem 🙂 ja iba viem ako internetove neintonovanie dokaze popliest 😉

luludi
6. dec 2010

@alllexa juuuj alexa, vsetko najlepsie prajem a hlavne, aby ste boli konecne vklude doma, vo svojom ... drzte sa

ja som si myslela, ze dnes uz vas pustia domov 😕

bambola
6. dec 2010

@luludi tak ja tu budujem taketo vztahy s mojim dietatom ani neviem 😀 manducujeme sa, len kojim, cumel nemame a spavame v jednej kopke 😀 😀

bambola
6. dec 2010

@luludi co sa tyka cvicenia stane sa mi, ze dam len dva trikrat denne namiesto styroch a na casove rozostupy kaslem, proste ked ma naladu tak pocvicime. nastastie mi pri tom neplace (klop klop) uvidime aky bude ten druhy cvik co dostaneme o tyzden

kafoditka
6. dec 2010

Baby dakujem za pochvalu maleho 🙂 Kupila som caj medovkovy sunarek a napodiv malemu chuti 🙂 Teraz papal hippku - polovicu z nej - a zapil to 1dc cajom a potom usmev od ucha k uchu 🙂
@alllexa drzte sa, verim, ze vas o par dni pustia, vela zdravicka malemu Miskovi prajem 😉

katty17
6. dec 2010

ahojte babule. o chvilu sa ide na vianocne nakupy aj so sandrickou. jupiiiiii. ideme kupit malej stolicku pod stromcek.
@bambola - ta stolicka je pekna a je uplne ako stoke. ale videla si to video ??? mna preto odradila ta stoke. aj som sa o tom bavila s predavacom v obchode v babymarkete. a potvrdil mi to :(

katty17
6. dec 2010

@kafoditka - domi mne sa zatial podarilo zatial zhodit 17 kg od porodu. cize este pat - sest kil a budem happy 🙂

kafoditka
6. dec 2010

@katty17 fuuuha to si dobra 😉 ja som dala od porodu dole 13kg, tiez este 5 a som prestastna, len mam obavy, ze tych poslednych 5 pojde dolu najtazsie..

meruska
6. dec 2010

ja som zas bola prešťastná keď som ako tehu pribrala len 8 kíl, že ako ľahko ich zhodím...a figu ☹ 5 mi ostalo

petrap001
6. dec 2010

dobre ranko,
pozreram,ze mate veselo 😀
@meruska aj ja sa pridavam 😒 ja som uz zufala z toho nocneho vstavania..kedy to skonci???
@alllexa skore vyzdravenie prajem,nech uz ste doma 🙂
@kafoditka no Filipko je ale silak velky.my sa zatial len gulame po posteli

a k tomu choditku,co ste riesili...co ja viem,ja ho urcite dam,ale az ked bude sediet alebo liezt,ja v tom nevidim nic zle,ale teraz niekedy urcite nie,to je skoro podla mna.ale to aj preto,ze to choditko budem mat od kamosky,neviem,ci by som kupovala..a vlastne asi aj hej,lebo mame psa a nechcem aby sa mi valal po zemi,tam kde chodi pes.a ked bude v choditku,tak to bude asi lepsie,lebo nebude nic zdvihat zo zeme a davat do ust.ako ja by som nasho chlpaca radsej prestahovala von,ale kdezeee,moj Palo o tom nechce ani pocut..ako jasne,ze v takej kose niee,ale potom...ale skusala som to uz stokrat a smola 😀 predtym mi nevadil,ale teraz hej,mam alergiu ked vidim tie jeho chlpy niekde..ale kto sa nad tym zamyslal pred 5timi rokmi ked sme ho kupili?? 😀

mirka285
6. dec 2010

@katty17
@kafoditka mali by sme si zalozit temu-schudnem este 5 kil a budem spoko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre