Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
11. dec 2010

@monline inac ja som dnes malej dala prvykrat pancusky /puncosky 🙂po d nohavice,sa chuda cudovalo ze co to je ..ona aj ponozky neznasa..a na to este take norske hrube ponozky a mala aj hrubu ciapku a taky hruby norsky pleteny sveter co mi plietla moja teta a bola som s nou v supermarkete a tam na mna predavacky ze ci som normalna do takej kosy vytiahnut dieta..🙂)a to som ju z auta vytiahla v sedacke a j s dekou a presla hned do SM..oni su tu vsetci svihnuti ..

tinaki1275
11. dec 2010

@monline po 3 tyzdnoch☹..keby ze nie je kosa tak ho to ani nenapadne..☹

monline
11. dec 2010

@tinaki1275 🙂 a to akože máte byť zavreté celý čas? to by sme my tu nesmeli vychádzať z domu minimálne pol roka

monline
11. dec 2010

@tinaki1275 kosa ti hrala do karát (prečo sa povie karát a nie kariet?)

tinaki1275
11. dec 2010

@monline tak to tu maminy robia...trcia doma....a mame tu jazykove okienko ..zajtra to baby urocte dokonale rozoberu🙂)nemam ani paru preco sa to hovori ..si mi dala teraz chrobaka do hlavy..😢

tinaki1275
11. dec 2010

@monline ale je to dvojtvar nie?mozme pouzit oba tvary ..teda aspon myslim..

tinaki1275
11. dec 2010

@monline kde zmizla bambola? dospava vcerajsok / alebo sa nebodaj uci😉)

tinaki1275
11. dec 2010

no mala sa uz zase prehadzuje..mne fakt niekto vymenil dieta☹..

tinaki1275
11. dec 2010

idem do postele..lebo zmrznem..dobru mon.. 🙂

monline
11. dec 2010

@tinaki1275 ja som šla po vodu a nakoniec som začala upratovať obývačku..nie som normálna 🙂 ale teraz je aspoň kľud, malý spinká, muž ani nika nie sú doma..
dobrú noc

maxara
12. dec 2010

Ranko, este vas pred cestou do Novak mrknem, co ste este vychytali 😀

@oacka ale s tymto ma vela "vychodniarov" problem.. moji kolegovci a sef.. vzdy som ich opravovala az zacal mat sef z toho traumu a musela som mu slubit, ze uz ho nikdy neopravim.. aj som sa drzala, ale ked zahnojil, tak ma vzdy hrklo a on sa hned opravil 😀 ale k tomu este jedna funny story, ze moji dvaja kamkovia isli raz do cukrarne, dostali chut na kremese a jeden si pyta ze: "Dve kremese si prosim." A predavacka: "Hadam dva, nie?" A on ze: "Preco? Dva su lacnejsie?" 😀

maxara
12. dec 2010

@monline gaucovka.. fakt hrozneeee 😀 😀 😀 😀 😀

adelaine
12. dec 2010

dobre ranko dievcence 🙂
co budete varit, djte tipy 😉 mna voobec nic nanapada...

tinaki1275
12. dec 2010

@adelaine gulas..😉)dobry pikantny ..nech nas zahreje ked nam uz aj tu dosla zima..🙂

bambola
12. dec 2010

Dobre ranko,

tak ja som vcera zalomila ani neviem ako 😀 skoda, dobra narecova debata 😉 Len napisem, ze jaj mam polku rodiny z prešova a ja mam šarištinu strasne rada 😵 mne sa to proste dobre pocuva a ked som tam tak aj ja hutorim ALE saristina do sarisa a tam nech aj ostane, popripade ked su u nas na navsteve vychodniari 🙂
ak nieco neznasam tak je to blavacina, resp. uz teraz ten "upgrade", ktory pocut v autobusoch a na ulici, tie -nastrocne pipenky maju v tom prisernom nareci este aj prehnany afekt, obsah uz radsej ani nespominam 😠
rada by som sa tomuto pri maťke vyhla, mm je petrzalcan original a v zivote nerozpraval "blavacky" , doma ho proste naucili rozpravat pekne 🙂

bambola
12. dec 2010

@adelaine ja asi len supnem kura do truby, akurat idem pozriet co by sa s nim dalo spravit. a polieevku nejaku iba taku, zeleninka a bujon 😀

denisse
12. dec 2010

dobre rano ...

ja som malej dala na noc lyzicku panadolu proti bolesti a spali sme lepsie .. ju chuda asi tie zuby fakt bolia ...

@bambola
ja som original presovcanka, tak mam radost, ze mas k presovu pozitivny vztah 😉

tinaki1275
12. dec 2010

no baby inac dobre ranko ..pre mna zase nie..Leia dnes spala od dvanastej do tretej a potom sa zase metala az do siedmej ako ranena srna..ja som jej vecer nedala viburcol ..ale myslela som ze teda ved sme uz druhy den po ockovani tak hadam nebude treba..chyba..rano o siedmej som ju nakrmila a ona nie a nie zaspat zase ..je to mozne? o deviatej som jej dala viburcol lebo som uz na mraky a teraz zadriemala..som totalne hotova a to ma dnes mm meniny a ideme na obed k svokre a vecer sa mi tu dovali aspon 30 ludi ,lebo greci oslavuju meniny viac ako vianoce...☹a ozaj vcera sa mi zase stratila Mica(ta co ma doskriabala) asi som ju zase omylom odviezla teraz ale bohuzial az do centra mesta😢...uz to ani neriesim ..ked je blba...mm ju bol este vecer hladat tam kde som parkovala ale v tej burke by tazko pocula aj keby bola nablizku ..no tak som sa postazovala.
ozaj chcem sa opytat..mala zacala nejako zv;astne kopat nozickou ..len lavou ,tak nervozne proste v kuse kope ..je to od ockovania ako sledujem myslite ze je to normalne?

noemarta
12. dec 2010

dobre ranko holky,
taaaak dnes rano sme nasli Nelke dva prerezane spodne zuby 😉 😉 😉
Miri mala si pravdu, dva dni bola mrncava a uz je to tuuu.
ja mam vytiahnute kuracie prsa, ale co s nimi, este neviem, budem improvizovat. 😉

oacka
12. dec 2010

@adelaine bryndzové halušky

tinaki1275
12. dec 2010

@denisse aj my sa stale trapime s tymi zubami ..ja mam pocit ze mi uz nic nezabera a zuby furt (jaj to je vychodniarske🙂nikde..tu sa panadol vola depon ale mam pocit ze mi ani ten nezabera..ja som uz zufala..mne mala spala 5 mesiacov vzorne a teraz sa z nej stala nocna sova..akurat ze mne neplace je len nervozna a vypluva cumel a hazde sa v postielke...

adelaine
12. dec 2010

..moj risi je dva dni zly, dva dni dobry, ze by som ho natrela na chleba...
ma take sinusoidy, mam pocit, ze to zalezi od toho ako sa v noci vyspi...
a zuby stale v nedohladne 😖 😖 som zvedava, ci mu vobec nejake vylezu 😀 😝

ja mam tiez kuracie prsia, sampiony, asi ich zapeciem s kyslou smotanou v rure a
bude 🙂

adelaine
12. dec 2010

@oacka mm izh nelubi 😒

tinaki1275
12. dec 2010

@noemarta stastne to dieta ..😉)blahozelame ..dufam ze aj nam uz vyjdu lebo mi uz sibne..😢

tinaki1275
12. dec 2010

@bambola to si vcera dospavala tie vecere predtym ..oddychuj kym mozes...ale ze ta aj matka nechala spat ..potvorka mala ked sa potrebujes ucit nespi..a ked sa nepotrebujes ..tak spi ..😉

bambola
12. dec 2010

@denisse 🙂
@maxara no ja som tam objavila taku plysovu husenicu, je celkom velka (45cm) a ma na sebe rozne hrkalky aj sustatko a neviem co este, no proste tato 😀

http://eshop.richkids.eu/hracky-znacky-jollybab...

lenze posta stoji skoro polovicu z ceny hracky 😠 tak som im pisala, ze kde sa to da vyzdvihnut osobne, tak uvidime. zase ak to ma byt niekde na konci race alebo vo vrakuni tak okaslat to 😠

inac co je zle na slove "spik" ?

@tinaki1275 skusky uvidim ako v priebehu tyzdna, ale za tu sobotnajsiu mozem povedat, ze som si predstavovala, ze to bude tazsie tak hadam nejake aspon D z toho bude 😀

luludi
12. dec 2010

ahoj vseetky,

pridali sme fotky https://www.modrykonik.sk/fotoblog/luludi/album...

ideme citat, co ste popisali vcera... tak nepiste fest vela, ale len primerane, nech to stihneme, kym nam mm zase nezostatni notebook 🙂

bambola
12. dec 2010

@tinaki1275 noooo my sme spolu spali aj poobede, aj to spala, zobudila sa o siedmej vecer (ja o siestej 😉 ) a potom sme zalahli odesiatej a mala zaspala hned, ja som citala ebook ale dlho som tiez nevydrzala 😀. inac je to zvlastne lebo fakt noc predtym vstala o siestej vecer a o desiatej spat ani za boha nechcela 😠 tak neviem od coho to zavisi, asi fakt od mojho ucenia 😀
inac to som si len dnes dovolila taky luxus, sobotu, zase dalsia skuska 😠 a to musim plus este dopisat seminarku a spravit citatelsky dennik co som tu uz bola byvala spominala 😀 (bola byvala - je spojenie od mojej maminky 😀 )

oacka
12. dec 2010

@tinaki1275 aj Kristínka sa trápi so zúbkami. dnes už je jeden spodný cítiť na dotyk,ale neviem zistiť,či je už prerezaný,alebo je pod ďasnom, nechce ma tam pustiť, bolí ju to,lebo reve,keď sa ho dotknem.

tinaki1275
12. dec 2010

@luludi blahozelame 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre