Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
15. dec 2010

@bambola @katty17 to urcite nepomoze, ja mam plesen.... ☹ a svrbi ma to vsetko uz aj zvonku. v stredu som si dala vecer tu jednorazovu tabletku canesten co mi vzdy zabere, ale nezabrala, asi aj preto, ze hned na druhy den som dostala kramy....

adelaine
15. dec 2010

ahojte,
chcem sa opytat, mate skusenost niekto s avent termotaskou?
http://www.sambaby.com/2393-ostatni-potreby-ave...
aka je? udajne dlho drzi teplu stravu, nielen mlieko ale aj prikrmy.

noemarta
15. dec 2010

@adelaine ahoj mati, ako sa mavate, dlho som o vas nic nepocula, ako Risko?
Suseda tu tasku ma, dokonca ju mali aj na lyzovacke a velmi si ju chvali.

bambola
15. dec 2010

@katty17 kati ja sice teraz nestiham piect kvoli uceniu ale aj tak by som nemohla takto dopredu lebo by mi to mm vsetko pojedol 😀

maxara
15. dec 2010

@bambola 😀 😀 😀 ty dnes pekne hnojis, zlatko.. 😀 😀 😀

@noemarta ano, skus repik.. alebo rosalgin, canesten..

noemarta
15. dec 2010

@bambola presne, aj to je dovod preco este nepeciem, ale ja moc suchych tento rok nepeciem, skor osvedcene kolace, ktore treba spravit tak den pred konzumaciou.

noemarta
15. dec 2010

@maxara to uz nezabera, uz to je asi v dost zlom stave ☹ ☹ ☹

booklover
15. dec 2010

@kafoditka iduce zubky vam nedaju spavat? ☹ to ma mrzi... a v lekarni nieco poradili?

kafoditka
15. dec 2010

no mna asi drbne! Prave mi dosla faktura na orange ze 96euri 😲 😲 Nemyslitelne.. idem to riesit

maxara
15. dec 2010

@noemarta ☹ no tak to chod.. ja som ti chcela uz predtym napisat, ze ked si tie kramy dostala, aby si to nenechala len tak, lebo vtedy sa ti krcok pootvori, tak aby si nechytila nejaku svinu aj uplne dnu

maxara
15. dec 2010

@kafoditka 😲 priznaj sa, komu volala na Tajwan? 😲

booklover
15. dec 2010

@kafoditka aj nasa cez den zaspavala vo vajicku pri hojdani, ale po prvych mesiacoch ju to preslo, teraz uz nechce tam velmi spat. ale ked zabera, je to super 🙂

kafoditka
15. dec 2010

😠 😠 😠 1.10. mi skoncil moj pausal a dosla mi sms, ze konci platnost mojho benefitu.. bola som mesiac bez noveho pausalu a tak volam na infolinku, ze podla coho mi budu uctovat fakturu, kezde som si este nevybrala pausal a oni ze podla stareho pausalu.. ja ze dobre. tak som volala normalne ako so bola zvyknuta.. a az teraz vyslo najavo, ze ano, bolo mi uctovane ale nie podla doterajsieho pausalu ale pausalu, co som mala este pred tym, cize 500skk mesacne + vsetko nad ramec si paltim 😠 A ja v domienke, ze mi budu uctovat podla mojho doterajsieho pausalu - cely den od 8-18tej zadarmo do orangeu som si aj podla toho volala aaaaaaa teraz mam fakturu taku aku mam. Tak som sa s pani cez mobil pekne pohadala, ta volala svojmu nadriadenemu a vzhladom na to, ze som sa u nich znova zaviazala novym pausalom a som tam uz asi 10rokov tak mi dali na tuto fakturu 50%zlavu. Kolka milost! 🙄 no nepotesi takto pred vianocami? Dnesny den fakt dobre zacal, co bude nasledovat??

kafoditka
15. dec 2010

@booklover idem poobede do lekarne kupit nejake homeopatika a uz mi dochadza viburcol, takze aj ten..

mirka285
15. dec 2010

@kafoditka nechcem ta sklamat diprdu,ale nic nevyriesis,budes to musiet zaplatit 😔 tri krat som reklamovala fakturu,ani raz som nepochodila ☹
@noemarta no vobec ti to nezavidim,a este ani k doktorovi sa nemozes dostat,teeda ☹

mirka285
15. dec 2010

@kafoditka coby si chcela,dostat 50 percentnu zlavu,ved to je vyhra 😕

gabika41
15. dec 2010

@noemarta ja som tento problem kratko po porode a na MK som sa docitala,ze je dobre si dat teetree iol na alldaysku,sice to asi bude stipat......lebo na gynde som tiez dostala take zlte bobule a moc mi to teda nepomohlo.......tieto problemy mam od porodu,ale je pravda,ze pred som brala probiotika kazdy den a vsetko bolo v poho.

kafoditka
15. dec 2010

@mirka285 ved ja som rada ze som si to vyhadala aspon takto.. len dnes so mnou neni poriadna rec..

bambola
15. dec 2010

@maxara coooooooo som zase napisala? 😀
@noemarta ja suche budem robit asi len vanilkove rozky na zelanie mm, inac tiez take vlhke 😀

inac aj u vas ked sa spytate aku chce kapustnicu a neviem co este tak dostanete odpoved "tak ako to robi moja mamina"? 😠 mne to v zasade nevadi ale napr ja som zvyknuta na kapustnicu bez smotany 🙄

mirka285
15. dec 2010

@kafoditka poznam,aj ja mam take dni ☹ ja som si hned rano zasexovala a som spokojna,este aj ranajky miGabo urobil 🙂

mirka285
15. dec 2010

@bambola ved smotana sa nedava do kapustnice,to si moze dat az do taniera ked chce,ci?

petrap001
15. dec 2010

dobre ranko baby,my uz sme od pol 7 hore,co nezvykneme 🙄 noc bola ok,isiel spat asi o 8 mej a zobudil sa len o pol 4 a pol 7 tak.no supeeer,dufam,ze to takto bude aj nadalej pokracovat.
@kafoditka aj ja som mala raz take srandicky s mojim mobilom,ale rozdiel bol v tom ze som musela zaplatit 150eur fakturu,lebo ma pripajalo na internet a ani netusim ako a preco.som vtedy myslela,ze ma porazi 😠 😠 😠
a s tymi zubkami si nelam hlavu,my mame tiez na druhy tyzden pol roka a po zuboch ani chyru.mojmu krsniatku sa zacal tlacit teraz prvy a to mal 10 mesiacov 🙂 cim neskor narastu,tym neskor sa pokazia 😀

Dnes asi idem upiect druhu varku pernikov,kedze tamtu sme uz pozrali 😀 fuj,hanba a to hlavne ja! a tiez by som chcela este nejake to pecivko vianocne,lebo to uz o tyzden vianoce...vobec sa mi to nezda.ani darceky este nemam 😖 ked ja som chora z tych nakupnych centier a obchodov,vsade tolko ludi,ze koniec.a s kociarom sa tam tlacit,tak vyhra neskutocna.iri vkuse nakupuju a teraz nieco neskutocne pred vianocami 😠

kafoditka
15. dec 2010

@mirka285 jaaaj tak uz ste zadobre? 😉

bambola
15. dec 2010

@mirka285 mirka je aj taka verzia aj taka, neviem musim to preskumat 😉 ale je logicke, ze ta so smotanou tak dlho v chladnicke nevydrzi

zuzik1983
15. dec 2010

ahojte 🙂
baby a co take este peciete na vianoce?

booklover
15. dec 2010

@denisse aj ja poznam zarucene recepty starsich skol 🙂 ale vobec si nevsimaj- horsie veci si uz nepamätaju... bolo zvykom nechat dieta tolko revat v postielke, kym zaspalo- postupne uz na rodicov rezignovalo, ked ho ignorovali. dokonca viem o jednej, co pred 35 rokmi posadila dieta na beton, lebo jej vraj lepsie spalo potom ☹

maxara
15. dec 2010

@bambola 😀 nic, len take vesele spojenia si pouzila uz viackrat, cize to ma pobavilo..

@mirka285 🙂 a to pocas tichej domacnosti si sexovala, alebo uz sa bavite? 😀 😀 😀

@bambola ja robim kapustnicu podla seba, jedina podmienka mm bola, aby tam stala lyzica, co nie je problem splnit a teraz vravieva, ze varim najlepsiu kapustnicu na svete 😉 a @mirka285 ja ku koncu davam trochu mlieka, malinko, len asi 1 dcl na cely velky hrncisko a rozpuceny cesnak.. chut to doda perfektnu.. A potom si mm este kyslu smotanu dava na lyzicu priamo pri jedeni

booklover
15. dec 2010

@kafoditka tak drzim palce, nech sa podari doplnit spankovy deficit... ja ked menej spim, tak som protivna- celkom nechtiac, ale zhorsuje to doma klimu 🙂 tak potom zvykne mm zavelit povinny spanok a berie si dceru na 2-3 hodiny on.

mirka285
15. dec 2010

@maxara hej smotanu si dava vela ludi priamo do taniera potom...no este sme sa nebavili ked bol sex,ale uz sa bavime 😀

denisse
15. dec 2010

@booklover
dik za povzbudenie, ja nevyspata po noci a hned zrana to na mna vybalila 😀
potom mam pocit, ze si za to fakt mozem sama ... 😒

@mirka285 miri, prosim ta, uprimne mi povedz, myslis, ze keby som ja odmalicka na barunku aplikovala to, co ta naucila tvoja sestra, ze by som to teraz mala lahsie? alebo TO funguje len na kludne deti? ja som fakt uz niekedy zufala, ze som si snad sama "vyrobila" nespokojne dieta, ktore musim na rukach uspavat a vkuse sa jej venovat ...
v noci bola hore kazdu hodku, od piatej do siedmej nespala vobec, potom pospala 45 minut, je urcite unavena a teraz dala doobednajsi spanok 20 minut ... keby bola spokojna, tak mi to neva, ale je hore 5 minut a uz mravci 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre