Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
19. dec 2010

@mirka285 vravim,,ja doma na Denisa nedopustim,,on mi ozaj s nou pomaha,,a uz si aj pochvaloval,ze sa da s nou uz aj hrat,,,,on ju dokaze prebalit, nakrmit, okupat,,,,,,,,,,,,az na to,,ze jej minule buchol niekde hlavu a nemohla som z neho dostat,,co sa stalo,ci mu spadla,,ci co,,,,tvrdil mi najskor,ze ju posktriabal,,ale ked jej ocervenela hlavicka ako keby spadla na zem,,tak zacal tvrdit,,ze robili do zrkadla baran baran buc a silnejsie jej nechtiac buchol hlavu 😠

merikac
19. dec 2010

babulky,idem do hajan,,,lebo zavcasu rano vstavam,,,majte sa krasne,,,,a nech mate peknu a bezproblemovu noc,,,,,,,,,,

monline
19. dec 2010

@merikac to sa stane, nemusel klamať..

monline
19. dec 2010

@merikac dík...aj tebe dobrú noc

mirka285
19. dec 2010

@merikac tak to u nas nehrozi ☹ on mi ju vie akurat chvilu postrazit ked nieco potrebujem urobit...co uz....

kafoditka
19. dec 2010

@mirka285 Miri mozno ked bude Linda starsia, tak sa Tomasov vztah k nej zmeni..

mirka285
19. dec 2010

@kafoditka on ju lubi,len je proste taka povaha,ze moc nepokeca...ale on je taky od malicka,on ani so mnou sa moc nerozprava,on je strasny introvert....

mirka285
19. dec 2010

po mne Tomas neni,mna mama musela prosit aby som bola aspon 5 minut ticho 😀

kafoditka
19. dec 2010

@mirka285 tak to bude urcite asi viac na otca, nie? ved ty taka drzka ... 😀

kafoditka
19. dec 2010

ja som dnes vypila dve kavy a teraz som cerstva jak rybicka 😕 a moji dvaja chlapi spokojne spia..

mirka285
19. dec 2010

baby mna sa Gabo dnes pytal co by som chcela od jeziska a ja som fakt nevedela co 😕 tak mi povedal,ze to su prve vianoce kedy nemam napisany moj dlhokansky zoznam 😀 ale ja som fakt rozmyslala,co by som potrebovala a ja fakt nic nepotrebujem..kupil mi tu buzi tasticku co ja teraz oblubujem a nic ine ma ani po velkom rozmyslani nenapadlo...a pochvalil ma,ze odkedy som doma,tak som nejaka skromna,ze ci si nespravime este toho Viliho 🙂

mirka285
19. dec 2010

@kafoditka on sa aj na otca uplne podoba,ale on je tiez huba nevymachana,moj ex je totizto blizenec,ja neviem po kom je Tomas taky tichy...

monline
19. dec 2010

@mirka285 takže ty si za normálnych okolností drahšia ako dieťa? 😀

maxara
19. dec 2010

Pekny vecer.. uz som si myslela, ze vas hadam nikdy nedocitam 😒 boli sme cely den prec, rano som dobalila darceky a nahucala na mm, lebo zacal nurat po dome, coho by sa rad zbavil formou daru pod stromcek niekomu inemu.. uz som sa zlakla, ze mi prischne mala ploskacka a tuba na cigaru, co dostal od nasho suseda a nevieme preco 😀 normalne som mu vynadala, lebo vylovil niekde elektronicky fotoramik a chcel ho silou mocou niekomu zabalit a nevedel komu.. a ked som mu povedala, nech sa najprv pozrie, ci tam nie su nase fotky, tak velice, nech si nemyslim, ze je debil, ze by to nevymazal a lalaho papluha, asi 200 fotiek z troch dovoleniek a jednej lyzovacky.. potom som mu vynadala, ze okamzite nech odlozi ten ramik, ze ten si chcem nechat a nech sa uvedomi, ze nebudeme darovat darovane a podobne.. a nech sa radsej zamysli, co dame jeho otcovi, lebo ja ho drbem, ja som jeho otcovi uz kupila jednu knizku a ja uz neviem co.. ibaze on sa zapodieval pozeranim fotiek a normalne na mna zrukol, nech mu uz dam s tymi debilnymi darcekmi pokoj, ze nehovorim o nicom inom ☹ tak som mu splechla, tak nech si ide na Vianoce k jeho rodicom sam, lebo ja sa nebudem hanbit za to, ze oni nam vzdy pokupuju kadejake drahe veci a my im dame nejake chu.oviny.. 😠 lebo jeho to otravuje.. a tak sa uvodomil si predstavte a ze dobre, tak mi slubuje, ze zbehnem spolu nakupovat do roznych obchodov.. 😲 ibaze toto ja veeeelmi dobre poznam.. zo zaciatku dobre, v pohode, ale po chvili ho zacnu mrle zrat a potom zacne byt nervozny, bude si sadat kade tade, bude ma akoze cakat a mna to nasere a obaja oduti odideme z obchodov, v aute budeme nervozni stekat po sebe a ja sa zase budem trapne citit u nich pod stromcekom ☹ ☹ ☹ mozem toto srat..
Este aj tie debilne kalendare.. najprv som ich chcela dat urobit v happyfoto v akcii a to mi povedal, ze co som, ved mozem si ich spravit v nejakom hocijakom programe a on ich v robote vytlaci na pekny papier farebnou laserovkou.. tak ja sa s nimi drbem, vytlaci dva ale potrebujeme 6 a on mi zahnoji, ze uz len dvakrat pojde do roboty.. tak rychlo dorabam treti aby sme mali 2,2 a 2 rozne a on mi vola, ze dosiel tam toner a zatial ho nikto nevymenil? a ani na ten druhy den samozrejme.. tak som musela zhanat kamarata, kde sme boli dnes 😖 .. proste hrozneeee, totalne ma v pazi.. on povie vsetkym, ze nic nechce, ale samozrejme mu vsetci nieco kupia a on kedze nic nechce, tak ani nic nejde riesit.. keby nemal mna, tak neviem..

maxara
19. dec 2010

@mirka285 aspon ze ty mas dobre spravy.. takze idete na Viliho? 🙂

maxara
19. dec 2010

Baby idem spat, taka som z toho vsetkeho na nervy.. ja mu dam cas vianocny.. ☹

monline
19. dec 2010

@maxara drž sa...toto poznám, ani muž nič nechce, nič nečaká a ani sa darčekmi nechce zapodievať..odvezie ma, aj sa zúčastní, ale otravuje ho, ak nakupovanie dlho trvá, alebo ak nedajbože chcem jeho názor, alebo ak vchádzam do tretieho obchodu, lebo on sa hrdí, že by nakúpil v prvom..ibaže čo??? to keby sme vedeli...

mirka285
19. dec 2010

@maxara Peti rano mudrejsie vecera,dobre sa vyspi a vobec sa nerozculuj,vsetci chlapi su rovnaki,Gabo chce jeho rodicom kupit mobil,takze zajtra to vraj bude riesit....

maxara
19. dec 2010

@monline no ano, ale aspon nemusis trapne sediet pod stromcekom a rozbalovat si dvesto darcekov od jeho sestry a rodicov a pozerat sa ich prekvapene tvare, ked si jeho sestra rozbali sviecku ☹

maxara
19. dec 2010

@mirka285 no ale nech sa uvedomi.. ja tam nepojdem.. budem sabotovat..

Oki, idem spat, dobru noc.. len som sa musela vykecat ☹

mirka285
19. dec 2010

mna na Gabovi hneva,ze vobec nie je kreativny,on mi kupi vzdy vsetko co chcem,ale ja by som niekedy chcela nieco co ho napadne sameho mi kupit 😒 nejaku cacku macku pekne zabalenu,ja oblubujem kadejake serepeticky...

monline
19. dec 2010

ako sa vám pozdáva toto autíčko? celkom zaujímavé...
http://www.babatkosk.sk/788,all-in-one-stage-2....

mirka285
19. dec 2010

@monline Moni radim vyskusat,segra do takeho posadila maleho a vrestal ako tur,nechcel v tom byt ani za svet...

monline
19. dec 2010

@mirka285 nechcem to kúpiť..podľa mňa tie kolieska nemôžu toto všetko vydržať..asi budeme mať radšej 6 vozítok, však ich máme kam dať aj komu posunúť 🙂
len ja som už laik, prekvapilo ma, akí sú vyrobcovia kreatívni

mirka285
19. dec 2010

@monline ja moc taketo multifunkcne veci neoblubujem...presne radsej kupim tri jednoduchsie a vyjde ma to tak isto...

monline
19. dec 2010

@mirka285 ja uvažujem nad takýmto typom chodítka, čo z neho môže byť aj hojdačka..malý sa mi vkuse hojdá, neobsedí normálne, možno by sa mu zatiaľ, kým nezosilnie na pavúka, páčilo hojdanie (švagriná mi chcela posunúť pavúka, že na tie tri mesiace, kým sa naučí behať, stačí aj ten jej, ona ho bude potrebovať neskôr, v marci sa im narodí druhý chlapec....ibaže môj brat mi dal peniaze na chodítko, tak musím nejaké vybrať, aby sme stihli vianoce..lebo ak nepríde chodítko, brat je schopný neprísť k nám na vianoce)
http://www.babatkosk.sk/367,chodítko.html

mirka285
19. dec 2010

@monline vyzera v pohode,i ked ja sa v choditkach nevyznam...

monline
19. dec 2010

@mirka285 ani ja, ale však nejaké zajtra vyberiem..
už ste sa rozhodli v ktorej lokalite chcete mať domček?

mirka285
19. dec 2010

@monline ak by sme si mohli vybrat lokalitu tak urcite v Devinskej,lenze tu stoji meter stvorcovy pozemnu 200 eur,takze to by sme sa museli zadlzit na sto rokov 😀 ale urcite niekde v blizkosti Bratislavy,paci sa nam ta Rajka,tak zatial stale hladame,tak dufam,ze coskoro uz aj nieco kupime 🙂

mirka285
19. dec 2010

@monline a kam pojdes pozriet tie choditka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre