Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
21. dec 2010

@denisse a pravoslavni neoslavuju vianoce inokedy?

mirka285
21. dec 2010

@miki060707 Miruska neboj sa,on sa z toho dostane a aj vam sa blisne na lepsie casy...napis nam svoju adresu do sukromnej

luludi
21. dec 2010

@miki060707 mne uz prislo, ja som praveze chcela skusit vyzivky a mliecko nepotrebujem, hod mi prosim adresu do IP, poslem. 🙂

miki060707
21. dec 2010

@luludi jeeeeej, supeeeeeer,
normálne som šťastná, ja som ťuk ťuk 🙂 taká maličkosť vie človeka potešiť, no už sa budem tešiť jedine z maličkosti... 🙂

denisse
21. dec 2010

@mirka285 miri, oslavuju dva tyzdne neskor, to sme na ppodobnu veceru chodili k babke, kym zila ... tak sme mali dva stedre vecery ... teraz uz len nasi chodi k otcovmu bratovi ... my sme uz po svete 😀

meruska
21. dec 2010

@miki060707 mne balíček dorazil včera, ak chceš, môžem ti mliečko poslať..ale poštovné šlo dosť hore, oplatí sa ti to i tak? prišlo mi len 200 mliečka

oacka
21. dec 2010

@kafoditka a rozpustí sa pekne ten nestle keksík v príkrme? tie sunarky neviem nikde kúpiť....
kočky, malá nechce ťahať z fľaše...z lyžičky vyje všetko, a z fľaše nechce. môžu s tým mať niečo spoločné zuby?????

kafoditka
21. dec 2010

@oacka ked mu ich rozdrtim na male kusky a dam mu ich napr. do vyzivy, tak sa nerozpustia ale pekne zmaknu a maly nema problem to spapat..

mirka285
21. dec 2010

@oacka moze,ked isli Linde spodne zuby pila mi mlieko na sto krat lebo ju to bolelo ☹

meruska
21. dec 2010

@miki060707 alebo ti to stačí poslať ako list? do 500 g by to poštovné nestálo ani za reč 😉

meruska
21. dec 2010

baby mne zaspal teraz za obedom v postielke uplne sam a bez placu ... 😅

miki060707
21. dec 2010

@meruska tak mi to pošli prosim ťa ako list,určite to pride,aj to nič si uhradim

meruska
21. dec 2010

@miki060707 skúsim to zajtra poslať ako list, dúfam že mi to vezmú..dám vedieť

luludi
21. dec 2010

@meruska 😵 😵 😵 no vidis

miki060707
21. dec 2010

od jednej som to kupovala a ona to dala do obálky, len ten sáčok,krabicu vyhodila,tak aj tak mi to môžeš poslať,ak budeš vedieť kolko bolo poštovne,daj mi vedieť
@luludi
@meruska

oacka
21. dec 2010

@mirka285 tak to bude ono...

mirka285
21. dec 2010

@meruska sme ho zhypnotizovali aby neplakal 🙂 este vam tak padaju vlasy?ja som z toho uz na nervy,vsak u mna doma to vyzera ako v kadernictve,vsade same vlasy a to som vcera vysavala 😠

kafoditka
21. dec 2010

@mirka285 no mne padaju stale, hlavne tesne po umyti.. ☹ najviac ma vytaca, ze jeden den povysavam, zmyjem podlahy a na druhy den nachadzam chumace prachu s vlasmi 😠 😠 je toto normalne?? Sak u nas by sa luludina macka asi zblaznila 😀 😀 a pravidelne rano zbieram vlasy aj z vankusa a postele.. 😒

luludi
21. dec 2010

@kafoditka @mirka285 ano, stale velmi padaju a ako kafko spravne podotkla, naca cica - inspektor biela pacička mi to rada "vyhadzuje" na oci - teda, kade chodi, tade sa snazi tie moje vlasy zahrabat.. musim povedat, ze nie je prijemne, ked plznete viac ako vasa macka ☹ 😉 😉

mirka285
21. dec 2010

@luludi 😀 ja plznem urcite viac ako tvoja macka momentalne...
@kafoditka a presne najviac po umyti,rano som si umyla hlavu a teraz su vsade moje vlasy,uz ma to neskutocne vytaca...

gabika41
21. dec 2010

@mirka285 dobre si to o tych blizencoch napisala 😀 ja patrim do skupiny,ktoru nenavidia 😀 lebo este donedavna.....som si myslela,ze ked poviem skutocne to co si myslim,tak to bude dobre...................ale uz sa ucim 😀 inak uplne najviac sa to prejavovalo v praci,lebo ja som ten typ,ze nemusim ani nic hovorit,moja tvar hovori aj bez slov......a najviac som tym vytacala neistych chlapov ( zhodou okolnosti to boli väcsinou sefovia.....) 😀

gabika41
21. dec 2010

precitala som si vsetky Vase postupy uspavania,na kazdom musi byt kus pravdy,pokial funguje.U nas momentalne leti plienka,zacne sa s nou hrat pred tvarickou a tym sa vlastne sama uspi.... 😀

maxara
21. dec 2010

@gabika41 😀 aj mna moja tvar hnusne svina prezradza 😀 a v praci ani nehovorim.. moj panna sef mal vecne osobak so mnou 😀 ale jeho problem..

Ja uz mam izbu umytu, kraaaasna je, som na svoj vyber mimoriadne pysna.. aj okna som tam umyla, teraz krytky na vypinace a podlahu a som hotova.. potom mm ponosi nabytok dnu..aj obed som uz prihotovila, uy sme ho aj zjedli.. aj \ninka dnes spapala uuuplne vsetko.. no parada..
inak, milujem brusny pas.. je to hned uplne ina kava 🙂 teraz som prisla na to, ze ja asi naozaj necitim moc bolest 😒 ved mne zatial vsetci hovoria, ze porod boli uplne strasne, no mna ani nie.. akoze jasne ze boli, ale v pohode sa to dalo.. teraz zas, ze pruh strasne boli, aj frantisek mi hovoril, ze vie, ze ma to boli, tak nech si to dam co najskor operovat .. a mna to ani tak moc neboli, len pobolieva.. 😒 snad nemam nejaku nervovu chorobu, ze mi odhniva nervove zakoncenie

maxara
21. dec 2010

@luludi tebe sa musim podakovat, lebo mm som vravela o tom blogu a precitala som mu, co si napisala, to od tvojho kamosa admina a hadaj ako dnes nazval nas pocitac (prave ho preinstalovava).. ano presne tak Kunivrcko Rumpisul 😀 😀

luludi
21. dec 2010

@maxara 😀 😀 😀 zlaty tm, ho potes, ze vas pc je teda asi bratranec nasho pc, lebo ten nas je Hučančobuľ Piždimrkoš , smrtelne vazne

strasska
21. dec 2010

@luludi ja som kedysi citavala blogy na sme denne...uz som mala aj svojich oblubencov 😉 som zvedava, ci som ta niekedy citala. posli aj mne tvoje pisanicka 😉

luludi
21. dec 2010

@strasska 🙂

@monline ahoj, dufam, ze ste ockovanie zvladli v poriadku a ze je tvoj dnesny den co najmenej bez stresu

jaruska8
21. dec 2010

Ahojte, ako??? Som tu sto rokov nebola. My už prikrmujeme, od soboty, malá je jedák, žiadne vypľúvanie, mrkvička chutila, dnes bol zemiačik, trošku som jej tam frcla môjho mliečka a celý ho zošrotovala. 😉 😉 😉 😉 Inak všetko OK, až na to ,,budenie sa", akože spíme aj zaspávame v poho, ale potom mrnčíme, aj zo sna a keď malej dám dudlík, tak je to OK. Robievajú to aj vaše decká??? 😉

maxara
21. dec 2010

@luludi 😀 😀 😀 sranda je, ze su bratranci az po preinstalovani 😀 .. kto vymysla u vas tieto hrozne mena? mm sa \kunivrcko tak zapacil, ze sa rozhodol ze ak raz budeme musiet zmenit identitu, urcite budeme Kunivrckovci 😀 🤐 to som asi nemala hovorit 😅

luludi
21. dec 2010

@maxara mm raz zobral nasho uboheho pocitaca k nim do prace.... a vratil sa biedak s takym menom.. lebo je vraj pomaly a dlho vsetko otvara...pche... MNE sa to nezda 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre