Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
23. dec 2010

@mirka285 ja som kedysi pijavala len de luxe a teraz zasa len suchy, lebo z toho de luxe mam po dvoch poharoch zalepenu hubu 😀

oacka
23. dec 2010

@mirka285 a má Linda dostatok tekutín? pije čaj? Kristíne dávam čajík,a keď ho pije tak prdí alebo hneď kaká, dávam jej ovocný.

noemarta
23. dec 2010

@kafoditka tak sorry, to by som na teba nepovedala 😕 😕 😕
obdivuhodneeee....

noemarta
23. dec 2010

tu hovorite o alkohole, ja zboznujem campari, s citronom a ladom, mnaaaaaaaaaaaaaaam... 😉

mirka285
23. dec 2010

@kafoditka fiha,to si sa nepochvalila...mas aj husle?

kafoditka
23. dec 2010

@mirka285 mam husle, jasne, este minuly rok v oktobri som hrala na vyroci suboru 🙂 este som to nezabudla.. 😀

mirka285
23. dec 2010

@oacka vypije asi 120 ml caju...

mirka285
23. dec 2010

@kafoditka tak musis nam zahrat na najblizsom stretku...dosiel Gabo idem vybalit nakup...

kafoditka
23. dec 2010

@mirka285 nieeeee sa budem hambit 🤐 jedine, ze by sme dali s bellou duo 😀

merikac
23. dec 2010

dobry vecer vam dievcata,,,,idem preluskat ako ste zvladali dnesny predvianocny den,,,,,,,,,,,,,,

gabika41
23. dec 2010

@oacka moja sestra neznasala mlieko od narodenia.....mama mi hovorila,ze ked vypila 80ml tak to bol uspech...zbytocne by som ju nenutila... 🙂 lebo napr,ani aj nelubim mlieko,ked privoniam k nutriloniu,tak mi tak smrdi,ze ja by som to nevypila nikdy.......z tepleho mlieka ma napina...........aj ked som bola tehotna,tak som mlieko nepila,iba syry a jogurty.......si naozaj myslim,ze aj deti maju uz teraz chut.... 🙂

bambola
23. dec 2010

@kafoditka @maxara praveze som narazila na dost ludi, ktori nemaju vianocne svetielka na stromceku 🙂 tento rok to mala este tak nebude vnimat ale buduci sa jej svetielka budu velmi pacit tak to uz urcite kupime 😉
maxi ja viem, ze bolo treba do nejakeho maleho elektra ale vobec som nevedela kde a v meste nezaparkujes, preto som sla po tomto, ale vsak to uz je jedno cez den bude rovnako pekny 😀

kafoditka
23. dec 2010

@bambola Mati a v Dubravke v Saratove nie je elektro??

meruska
23. dec 2010

caute baby...vidim ze vsetky sa poctivo pripravujeme na den D 😉 ja uz mam byt hadam dopratany, vyzdobeny, konecne mame uz i stromcek... 😉
ja som kolace nepiekla, lebo doma sme len 24-teho a potom sa ide k jednym a druhym rodicom...teda kolaciky by na nas asi nepockali tolko dni a zoschli by ...

meruska
23. dec 2010

@oacka kika sa ale má, torta k 1/2 😉

monline
23. dec 2010

Prajeme Vám, aby boli Vianoce rozprávkové,
dary srdečné, šťastie neodbytné,
láska nekonečná, problémy vzdialené
a budúcnosť v novom roku skvelá.
Monika s rodinou

(foto mi nejde pridať)

bambola
23. dec 2010

@kafoditka vies, ze neviem. ale ako tak premyslam tak sa mi zda, ze nie

mirka285
23. dec 2010

@meruska vsak suche kolace su cim starsie tym lepsie a medovniky detto...priznaj sa,ze sa ti nechcelo piect?ani mne,ja som to nechala na maminu a dnes som upiekla jeden normalny kolac a tiramisu ...
@gabika41 ani moj Tomas neznasal mlieko a v puberte sa to uplne otocilo,zacal jest jogurty a vecer stiahne liter mlieka...tiez som toho nazoru nenutit dieta a dat nu co nu chuti,samozrejme pokial nie su zdravotne problemy...napr ja lubim mlieko iba ku pizzi,mnam...
@meruska chutny stromcek mate 🙂

mirka285
23. dec 2010

@bambola ale je tam taky obchod ze vsetko za euro alebo taky nejaky a tam urcite maju 🙂 ale dnes mi zrovna mama hovorila,ze chcela kupit nejake pekne svietidla na stromcek,a ze vsade mali len tie obycajne male ziarovky tak nekupila nic...tento rok sme nestavali stromcek vonku,lebo decka mame este male,tak sme pouzili tie co mame na vonkajsi stromcek....a musim vam povedat,ze ma strasne mrzi to pocasie co je vonku,som tajne dufala,ze bude chlano a kopec snehu ☹

meruska
23. dec 2010

@mirka285 aj sa mi velmi nechcelo ale aj viem ze nam obe mamky nabalia toho az az ...a ja kolace nejem vobec, kto by to potom jedol?
stromcek mame taky jednoduchucky..slamienkovo dreveny 😉

merikac
23. dec 2010

Keby Boh otvoril okno na nebi a opýtal sa ma: “Aké je tvoje vianočné prianie?” Odpovedala som: “Pane, prosím, staraj sa o rodinu, ktorá číta toto prianie a daj jej zdravia a lásky,nech ľudia dokážu vianočný pokoj v sebe mať
a všetkým ho rozdávať,, nech úsmev sa zjaví na každučkej jednej tvári a nech všetci prežijú sviatky v kruhu svojich najbližších"..............želám Vám Vianoce bez stresov, hádok a nervozity,,,,,,Marianna

katarina7777
23. dec 2010

ahojte, my dneska mame blby den, maly mal teplotu a bolia ho zuby, takze som sa tocila len okolo neho. Dufam ze noc bude lepsia.

ani ja neznasam mlieko , u nas nenajdete ani kvapku lebo ani drahy ho nepije .
@mirka285 berieme lindu za nevestu, pekna je, cestoviny lubi, hadam aj robotna bude, tak berieme 😉 😀

mirka285
23. dec 2010

@meruska aj my mame slamienkovy,mne sa tky paci...a jasne,ved presne kvoli tomu som ni ja nepiekla,lebo mama mi nabalila a svokra mi kopec nabali a ja chcem schudnut tak mi netreba jest kolace 😀
@merikac Marianka velmi pekny vinsik...

merikac
23. dec 2010

@meruska mily stromcek,,,,,,,,,,,chcem sa spytat,,to tvojho drobca istu dobu tak prehanalo??......Emma ma nakadene skoro v kazdej plienke,,myslim, ze to mam zo zubkov,,vcera jej vysiel ocak,,,,ale prehana ju dalej ma aj teplotu,,dnes som sa snazila dovolat k svojej dr,,ale asi uz neordinuju,,,tak som nejaka nesvoja,,,, ☹

katarina7777
23. dec 2010

tu uz dva dni vkuse prsi a este do nedele ma prsat nadalej... no pocasie na depku... hroza.

mirka285
23. dec 2010

@katarina7777 normalne som na to myslela ked som videla ako mliaska ked jedla tie cestoviny,tak jej hovorim,ze a co ty budes talianka?? 😀

mirka285
23. dec 2010

@merikac my mame nasrate v kazdej plienke,to je asi normalne...uz mate aj ocak,ty uz mas aku zubanu doma 🙂

miki060707
23. dec 2010

tak u nás sa mlieka vypije dosť, sona je totál mlieková, ale vypije ho len z flašky a nechce sa jej vzdať, a musi byť akurát teplé a mi si robime s mm kakao a mm si ho naleje aj do taniera cestovin, fuuj 🙂 a pri ranajkách aj dve šálky vypije, tak mi musime vždy karton kupiť v obchode....
@merikac toto bolo krááásne prianie......
😉

meruska
23. dec 2010

@merikac nas prehanalo ale nebolo to zo zubov ale z chybnej krabice nutrilonu ☹

meruska
23. dec 2010

@merikac a u nas to nebolo ani tak nakadene v kazdej plienke ale skor vodove v kazdej plienke..bol to brutus

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre