Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
28. dec 2010

baby idem si lahnut aj ked sa mi este nechce ,dala som si zavazok ze zajtra vstanem o osmej a upracem ..je to tu na ...no nevyjadrujem a caka ma obed u mojej milej svokry .. 😒 dojde od rodicov z vianoc aj druha nevest a so malym tak jej musime urobit akoby druhy vianocny obed.. 😒
dobru prajem

bambola
28. dec 2010

@tinaki1275 ani mi nehovor, bezo mna nezaspi ani cez den 😒 neviem si predstavit, ze by ma napr. hospitalizovali ako maxi, to by s nou bol hotovy cirkus a asi by sa najskor uplakala k spanku v mm naruci 😒 bohuzial je to tak dufam, ze to postupne prirodzene prejde. zatial je vyslovene zavisla na ciciku. 🙄

bambola
28. dec 2010

@tinaki1275 dobru noc a zajtra pevne nervy 😉

monline
28. dec 2010

@maxara videla som, však už som ti poslala meil 🙂 šikuľka si, normálne 3D máš v sebe 🙂

@tinaki1275 kdeže netaktná 🙂 vieš..ja dokážem iným poradiť, ale tento náš priestor je taký príliš pravidelný a rozbitý oknami, dverami, tak som chcela počuť iný názor, lebo čím viac nad tým premýšľam, tým katastrofálnejšie veci vymýšľam 🙂 ked som si navrhovala dom, toto som nedomyslela..akože- pekný veľký priestor, len by to chcelo už konečne zariadiť a zútulniť

monline
28. dec 2010

@bambola rovnako aj daniel..zaspí len so mnou, ešte cez deň by sa ho dalo uspať v kočíku, ale tam spí max hodinku..dnes poobede spal len od pol 3 do pol 4, o hodinu a pol menej ako zvykne, chcela som ho uspať o pol 6, ale nič..o siedmej zaspal na rukách na hodinku a potom bol hore doteraz, vycucával ma, snažil sa zaspať, pokakal sa..možno aj tam bol problém..potom sa úplne prebral a rehotal, potom zachrípnuto plakal..chúďatko moje..

robika
28. dec 2010

@tinaki1275 dobru noc

robika
28. dec 2010

aj ja najcastejsie uspavam cicikom, lezim vedla neho, on si cucka, kope nozickami, mrvi sa a nakoniec pusti cicik, otoci hlavu a spi, len dnes to trvalo strasne dlho, uz som ani nedufala, vyzeral ze ma strasne vela energie, ale nakoniec sa mu minula a zaspal

maxara
28. dec 2010

@monline 😀 😀 😀 no ani by som nepovedala.. som si lamla hlavu nad tym, ako asi moze z toho uhla vyzerat sedacka 😀

robika
28. dec 2010

@monline prave pozeram Tvoje fotky, Danielko je skvely, zlatulinky chlapcek, posobi tak rozvazne a vie sa tak uzasne mudro tvarit 🙂
fotis s bleskom? lebo vzdy mas tak dobre osvetlene tie fotky?

monline
28. dec 2010

@robika hej, s bleskom..nejak extra mu to nevadí..a díky, potešilo 🙂

monline
28. dec 2010

@maxara vidíš..zdokonaľuješ sa 🙂 inak- aj ja som občas takto načrtla kúpeľky v 3D, umývadlo tiež nie je jednoduché dať zboku 🙂

maxara
28. dec 2010

dobru.. padam na hubu, tak nech padnem a zaspim 🙄

maxara
28. dec 2010

@monline tak teraz kreslim to umyvadlo.. no dovi..

bambola
28. dec 2010

@maxara stastnu a veselu dobru noc 😉

maxara
28. dec 2010

@monline teda z boku v pohode ale 3D.. whoops

maxara
28. dec 2010

@bambola 😀 este musim ist na zachod, co sa mi nechce.. a este cakam, kym zaucinkuju trochu kvapky do nosa, nech sa vysoplim aspon ako tak

bambola
28. dec 2010

@maxara ja nemozem spat s plnym nosom, chytam uplne hysaky ked mam plny nos. ja ked mam nadchu tak miniem aj celu flasku kvapiek niekedy aj dve 😅 kedysi som pouzivala sanorin ale mm zatrhol, ze to je to najagresivnejsie co existuje a ze mi to rozozere sliznicu 😕 tak teraz ficim na muconasale a vlastne aj cele tehu(cca od 5.mesiaca) som si to striekala lebo som mala upchany nos

maxara
28. dec 2010

@bambola no ved preto ponocujem.. ma ide drbnut.. a uz ma uplne stipu pery, co mam furt otvorenu hubu.. 😠 ja mam teraz vibrocil a kedze viem, ze na kvapkach vznika zavislost, tak sa to snazim neprehanat.. ale podla mna najnechutnejsie kvapky co kedy vyrobili su pinosol 😀 fuuuj a navyse vooobec neucinkuju

maxara
28. dec 2010

@bambola bambi, ale uz fakt prcham.. bru.. uz som aj na tom zachode bola 😅

bambola
28. dec 2010

@maxara maxi v pinosole niesu tie ucinne latky, je to len na "prirodnej" baze. mne neucinkuju ani tie morske vody. ja som sa aj bala ze budem zavisla kvoli tomu ze som to pouzivala fakt dennodenne , lebo naozaj nemozem a neznasam plny nos ale ako som porodila tak do dvoch tyzdnov sa mi nos odpchal a kvapky som uuz nepotrebovala 😉 nastastie. ale mam spoluziacku ktora bola zavisla niekolko rokov az minuly rok s tym bola na orl a teraz moze pouzivat prave len tie morske vody

bambola
28. dec 2010

@maxara bru

bambola
28. dec 2010

@monline mon?

luludi
29. dec 2010

Dobre ranko,

@maxara: ta zastena je uplne, uplne skvela 😵 😵 😵 tu nad nou slintaaam hroznym sposobom, ked bude v spravach nieco o povodni v dubravke - tak to je moja praca 😵
@bambola: ano, vcera sme sa z viedne vratili az neskoro, ale dobre ze vravis, zistila som, ze som tam nechala kabelku celu...hm.... 😔

vsetkym krasne dobre rano

gabika41
29. dec 2010

dobre ranko vsetkym..... 🙂 my nastastie este dobre spime,okolo 19 az 19:30 zaspi a spi celu noc,len obcas ked sa otacam na druhu stranu postele,tak jej zalozim dudlik... 🙂 ale co som si vsimla je to,ze zacala viac kakat,aj tri krat za sebou v priebehu 2 hodin,co je asi v poho,ale co je na tom kuriozne je to,ze vzdy sa vakaka iba v stolicke......ze to tak vydrzi....sok zvedava dokedy jej to vydrzi.......vcera som jej dala domacu mnou vyrobenu jablkovu presnidavku,zjedla ju,ale mne teda moc nechutila....tak asi udusim jablka a budem to miesat.....inak uz ste davali surove jablko? 🙂

maxara
29. dec 2010

Ranecko.. isla som sice do postele o pol 1, ale rano som sa normalne potesila, ze je rano ☹ nehovoriac o tom, ze mi na chleba kludne mozete natriet hovno a pokial nebude horke, tak to v pohode zjem.. absolutne nemam chutove bunky v prevadzke.. navyse, nie je to bohvieco, odpalit sa do tuhnucej unavy pocas kramov.. neznasam druhy den.. 😠

@bambola ani na mna morske vody neucinkuju.. a tiez som pocas tehu mala plno.. aj v porodnici som neskutocne chrapala, ked sa mi este k tomu vysusili sliznice.. a po porode nic, ani chrap

@luludi tak to som rada, ze sa ti paci 😉

@gabika41 ja som davala surove, rozmixovane s bananom, surovym

bambola
29. dec 2010

Dobré ránko 🙂

mala by som ist dneska uz do nejakeho obchodu kupit nasim ten darcek ale ked mne sa taaaak strasne nikam nechce. este si to premyslim, vsak pod tlakom sa nakupuje najlepsie 😀
@luludi takze si teraz bez telefonu?

bambola
29. dec 2010

Normalne som sa zobudila hladna 😕 to sa mi nestava 😀 ja rano nejedavam ale tak asi pojdem ulovit nejaky zakusok 😀

maxara
29. dec 2010

@luludi a ako si tam dopadla? vsetko v poriadku?

luludi
29. dec 2010

@bambola bez mobilu, penazi, dokladov a klucov od bytu.. aspon ze dietaka som nezabudla... nevadi, niektory davidovec (doktor od davida) mi ju dnes prinesie, lebo v nej mam aj lieky... hmm.. boli "nadseni"

@maxara: je krasna, vesela, vkusna 😵 ja by som ani chvilu nevahala byt tvojim dietatom 😉

maxara
29. dec 2010

@luludi no ale to by si sa nalezalaaaaa pod hrazdickou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre