Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
4. jan 2011

@maxara Petka jednoznacne pre teba cislo 3 a kludne aj v ruzovej farbe - je taka vesela 🙂 Aj cierna moze byt a k tomu das hociake doplnky 😉

tinaki1275
4. jan 2011

Ahojte baby ,tak ja furt marod..ledva chodim aj to prehnuta napol ..skocila som dnes rano do nemocnice -ale zase bol strajk lekarov..tak brali len urgentne pripady ale nastastie primar gyndy co ma rodil a nestrajkoval zavolal kamosovi ortopedovi a ten mi dal injekciu ,ale vraj musim k neurologovi ale az v piatok to bude mozne .. 😒 trochu to povolilo na take 4 hodinky a tak som aspon ako tak zvladala malu ..ale teraz je to zase des..tak len mastim voltarenom ,ale ten nic moc..
ja som tiez davala kasu asi pred 2 tyzdnami a prestala som ,malej to jednoznacne zatazovalo brusko ..pockam este taky mesiac a az potom zase zacnem ako treti prikrm ,myslim ze dva jej zatial bohate stacia..ale kazde dieta je ine..mozno niekomu to pomoze..

denisse
4. jan 2011

ahojte
@alllexa
@strasska
moja barunka sa v noci x krat budi, ale ja som presvedcena, ze sa nejedna o hlad ... aj napriek tomu jej buduci tyzden zacnem vecer davat nemliecnu ryzovu kasu do mojho mlieka ... teda skusim, ci bude chciet ... ale nerobim to kvoli tomu, ze si myslim, ze zacne lepsie spat ... to urcite nezacne ... 😀 a mne to nocne kojenie nevadi ... spime spolu v jednej posteli, kojim po leziacky, takze mala si cucne a spime dalej ...

horsie je to cez den ... v sucte ju asi dlhsie uspavam na rukach, nez potom spi ... a vacsinou ju z tych ruk ani nepolozim, len sedim s nou v kresle a dufam, ze chvilu pospi .. kociar uz niekolko dni vobec nehrozi, dnes sme boli aspon vyniest smetie a nech je nela trosku vonku, tak sme vydrzali pol hodiny, doslova som ratala sekundy, baru som mala vacsinou na rukach, v kociari hystericky reve ... o spani nemoze byt rec ...

a tak som sa zufala zacitala do temy narocne deti ... a ufff, som rada, ze nie som sama .. uz som si myslela, ze som blazon, neschopna a zla matka ... ale zda sa, ze niektore deti sa take proste narodia ... a rodicia musia dufat, ze sa nezblaznia ...

a tak som vas chcela poprosit ... nemate nahodou niektora doma februarove a marcove cislo casopisu Mama a ja .. vraj v obidvoch boli fajne clanky o takychto narocnych detoch ... ak to niektora mate a mohli by ste mi to naskenovat a poslat, bola by som va vdacna ... diiiik 🙂

maxara
4. jan 2011

@aalexis007 no z TT je dost bab, pozerala som tabulku juloviek v albume.. jeiny, agika, johanka331, lydus len neviem ci chodia sem alebo nie.. tedy jeiny som tu teraz zahloadla ale ostatne..
a myslis ze by sa mi hodili?

maxara
4. jan 2011

@kafoditka ja som tiez na ne pozerala len kvoli tej cyklamenke 😉

maxara
4. jan 2011
tinaki1275
4. jan 2011

@maxara tie tretie jednoznacne..ale aj tak nemala by si si to radsej vyskusat?radsej zbehni niekam do obchodu ..

denisse
4. jan 2011

@maxara
na webe ten clanok nie je cely ... nemam sice cas to studovat, ale myslim, ze aj elektronicku verziu musis mat predplatenu, ak to chces citat komplet

tinaki1275
4. jan 2011

@denisse je az neuveritelne ako to vsetko zvladas..fakt ta obdivujem..a drzim palce..ozaj tvoja pedina ti k tomu nieco povedala?

denisse
4. jan 2011

@tinaki1275
ja som sa nestazovala ... stale jej hovorim, ze mala nic moc nespi, ale inak sa jej detailne nestazujem ... viem, ze to musim vydrzat, nela bola taka ista ...

denisse
4. jan 2011

@tinaki1275
a nezvladam ... ☹ casto placem spolu s barou, co nevladzem ...
a ako na spasenie cakam na buduci tyzden, ked pride moja mama ...

tinaki1275
4. jan 2011

@denisse ja ta chapem..my sme mali len 2 mesiace koliku ale super silnu ,ja som revala ako tur ...ked prichadzal mm o pol stvrtej tak ma hned vyhodil ze sa mam ist previezt a o n preberal sluzbu ..mala mi revala aj 8 hodin denne a s prestavkami tak 10-15 minut ..ale ja som mala jednu vyhodu v noci spala .. 😒 mat ttoto aj cez noc .. ☹ fakt neviem..
ale mna uz napada aj nie je ona alergicka na tvoje mlieko ?

merikac
4. jan 2011

@bambola ja davam prat tiez na noc,,nocny prud mame lacnejsi :D * mozno aj v panelaku to tak mate 😀

alllexa
4. jan 2011

@maxara - mne sa lubia tie prve - ak mas problem s bruskom, tak tym, ze su strihane pod prsiami, by Ti ho zakryli... Ja by som tiez volila taky strih.
A UM skusim, dik za rady, len si nie som ista, ze ktore, aby mu aj chutilo, a aby bolo dobre na crievka, neporadis mi? Dost ma odradzaju tie megabalenia...

@monline - ak nieco potrebujes, tak by som Ti mohla pomoct - spanielcinu som sa ucila 4 roky... Ale skor prelozim zo spanielciny do slovenciny ako naopak🙂

@aalexis007 - moj tiez tak, ze sa naje a potom mam pokoj. Blbe je to, ze dlho nechce vecer zaspat a stale mam pocit, ze ho trapi kolika, lebo tie place su brutalne. Preto uvazujem o umelom mlieku, najme na vecer.

alllexa
4. jan 2011

@denisse - no to mas blbe, ze aj v kociari sa Ti budi, mne aspon tam spi, inak tiez mi casto place, neplace mozno polhodinu po kojeni, potom zase zacne vyvadzat az do dalsieho kojenia... A vecer je to nonstop az do jedenastej... Desim s atoho, ked pojde mm koncom januara na tyzden na sluzobku, ako to zvladnem...
Skusim pozriet, ci nemam to cislo, ja som zacala odoberat az od augusta, ale tiez tam boli tie clanky, lebo to je serial...

maxara
4. jan 2011

@alllexa no Mirka minule chvalila sunar s probiotikami, vraj jej ho Linduska zlupla jak malinu.. ja davam bejbylav, to z DMky, ale to predavaju len velke balenie a Ninke teda chuti.. teraz mam jednu krabicu BEBY a najprv sa Ninka ksichtila, ale teraz ju normalne papa.. takze neviem.. ale male balenia su tusim len z Nutrilonu.. alebo som zle pozerala 😅
inak mne sa tie prve velmi pacia a tie su take ze maju aj gumicku a naozaj asi najviac zakryju, ale neviem..

@tinaki1275 no ja rada zbehnem ale okrem toho, ze velke cisla tu nemaju nikde, tak ak nahodou, tak su brutal predrazene.. iba v tescu su relativne v pohode ceny

maxara
4. jan 2011

@alllexa ale teraz neviem, co si mam dat na take saty.. ☹ keby som mala nieco take lahke ako su tie prve, tak co na to?

monline
4. jan 2011

@alllexa napíšem ti do ip, dobre? díky

kafoditka
4. jan 2011

@maxara Petka ja myslim, ze na by ti lepsie sli tie ruzovucke, aj strihovo a tie aj viac vyuzijes potom, nie? 😉 A na ne si mozes dat kludne aj svetrik..

maxara
4. jan 2011

@kafoditka no to je mozne, lenze ja sa bojim, lebo michal na mne neznasa siroke "ramienka".. no ved mu ich ukazem.. a navyse tieto mi mozu nesediet, ked si ich budem len tak naslepo objednavat 😒

monline
4. jan 2011

@maxara maxi, všetky sú krásne, tie na treťom linku sú špica, ale podstatné je, ako ti budú sedieť..tie prvé krásne, ale asi pridlhé? ja trebárs by som tento strih nemohla mať, nemôžem mať zvýraznený pás, holé ramená, lebo proste nie..a strih pod prsiami by na mne vyzeral ako na tehotnej, čo teda tiež nie..musíš skúšať

maxara
4. jan 2011

no jednoznacne ste sa zhodli na tych tretich, tak som zvedava co mi povcie mm. vybehnem zajtra niekam do obchodu a ked nic nezozeniem objednam tie a budem dufat

kafoditka
4. jan 2011

@maxara Peti a kedy je ten vecierok? Ze by si ich v pripade, ze nesadnu este vratila a vymenila.. Peti ja si nepomozem, ale na mna posobia tie prve ako pekne dlhe vreco...neforemne... bohvie, z akeho su materialu, chapes, ako by vypadali nazivo..

kafoditka
4. jan 2011

@maxara aj tak by som asi volila predsa len to Tesco na Zlatych, kde mozes saty aj poskusat... alebo v PK v tom Pluse nie je taky obchod so satami??

monline
4. jan 2011

@maxara v Senci je obchod Lady M, tam majú pekné modely, ale čo majú aktuálne netuším

maxara
4. jan 2011

@kafoditka asi su skor na vysoku stihlu babu a pre tucne su len preto, ze je to taky padavy strih.. a prisposobivy.. ale srat na to, lebo som sa prave nasrala strasne..
Prave prisiel domov a ja cela natesena, ze mu ukazem saty, som s Ninkou na rukach mu isla naproti.. medzi dverami pobozkal Ninku, isiel do kuchyne, kde polozil tasku s chlebom a letaky zo schranky, vynadal mi, preco mi chodi magnet dvojmo a este k tomu kazdy tyzden 😲 akoze, lebo ja za to mozem..potom ze mam zavolat niekam, nech ani ine letaky nam nenosia, lebo na neho vypadli zo schranky.. potom mi naznacil, ze som mohla aspon umyt vodnu fajku, co sa fajcila na silvestra a ked si vsimol, ze ticho stojim s otvorenymi ustami vo dverach do kuchyne s ninou na rukach, pozrel na mna a hovori: "ty mas riadne riedke tie vlasy" 😢
a ja p..a som mu robila v chvilke volna, co som nemala ninku minimalne na kolene, milacikovu tortu do srdieckovskej misky.. a to prosim pekne veceral (bol u jeho rodicov) takze.. isiel si lahnut, lebo je unaveny 😖

gabika41
4. jan 2011

@maxara mne sa tiez pacia tretie,ale aj tie posledne do okamihu odokrytia ich ceny..... 🙂 a kludne si moze dat na plecia nejaku salu....mozu byt aj na ples ( samozrejme nie ten v opere....) 😀

@monline presne si uhadla,je to ona 🙂 ked som bola doma na sviatky,tak mi ju sestra doviezla,mala mi tam pekne sedilen sa este neudrzi 🙂

@sarai neviem ako dlho treba davat 6xmaso,ale ked ho ani dospely nepotrebuje,tak to asi dlho nebude.... 🙂 ovocie nedavaj surove na zaciatku ( teda okrem bananu) ja ho tak udusim na prirodno,ale mne ovocie moc nechce,tak som zacala pridavat sunarky,to trochu spapa... 🙂 inak dnes som urobila kasicku,trochu zjedla,tak dufam,ze to pojde.Inak dnes som dala aj cestovinu nevajecnu+masko+mrvka+brokolica a super spapala.Mi uz jeme tych 190 🙂

maxara
4. jan 2011

@kafoditka ano je, pojdem tam, tam mozem aj s ninkou.. ale najprv zbehnem do tesca..boze ale ako to poriesit.. viem co, pojdem tam zajtra s ninkou, poskusam si a necham odlozit do pondelka, akoze do vyplaty a ked zozeniem nieco v tescu, tak to pojdem zrusit.. dokonca ma teraz napadlo, ze je tam salon so spolocenskymi satami a ze ich vypredavaju, takze mozno sa mi ujdu nejake "zanovne" za super cenu..
Ale podla mna eby som sla aj v riflach, tak s touto mojou plesatou hlavou si to aj tak nikto nevsimne.. vsetci budu len na hlavu cumet ☹

maxara
4. jan 2011

@monline a kde tam to je?

@gabika41 ved su len o trosku drahsie od tych ostatnych.. ale aj tak.. su tie saty drahe jak svina..

akoze ja mam jedny saty, ale mam pocit, ze v nich vyzeram divne.. ale zas, teraz som trosku chudsia, tak mozno.. pohladam fotku, ale to su skor plesove

katarina7777
4. jan 2011

@maxara peti to su chlapi, ani sa ich nesnaz pochopit, lebo len budes stracat cas 😒

mne sa najviac pacia tieto saty, pekne tvaruju prsia, zuzia pas a zakryju to co treba a len si das k tomu inu stolu alebo sal a mozes ich nosit 10 rokov. 😉

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9571864&tab=0

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre